Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

leanax
31. dec 2009

Jááájjjjjjjjj žienky ako vám závidím, že vám nieje zle. Ja som tiež na úplnom začiatku pochybovala a neverila, že som tehotná, lebo som nemala nevolnosti ani pachy mi nevadili. Potom to prišlo a teraz len trpím. Napína ma počas celého dňa, vadia mi pachy. Je to nepríjemné. 🤐 😖 Buďte len radi, že to nepoznáte. 🙂

lulu4
31. dec 2009

Leanax: ja to poznam velmi dobre a to som len na uplnom zaciatku...Vcera som cely den prelezala v takom polo sede polo lahu lebo som nevedela co so mnou, stale ma napinalo ale zvracat ani za svet tak som lavor mala pri sebe a velmi malo jem, skoro nic mi nechuti...
dnes sme si uvarili s drahym spagety s morca dellou nejako som konecne na nieco dostala chut...

lulu4
31. dec 2009

a ja som kočky dnes nervozna ako pes lebo od rana ako som isla na wc mam tam dole take stipkanie ked cikam a svrbi ma to tam... rada by som vedela co som zase nachytala, nechapem tomu ved sme teraz uz vyse tyzdna ani sex nemali s drahym... ten moj organizmus raz ma porazi esteze som mala doma taky gel ktory si mozu davat aj tehulky vola sa Actigel a trosicku lepsie ale co chcem zazraky len aby sa babu nieco nestalo...

simonka28
31. dec 2009

no ja mam Prenatal od Jamiesom aler je to fakt husto welka tableta ☹

zuzana.v7
31. dec 2009

Ahojte kocky, chcela by som sa spytat, ci ma niektora z vas tiez vydute brusko v takom rannom stadiu, akoby sa najedla kila kapusy 😖 pribrala som uz 3 kilecka, ale nemam pocit ze by to bolo sadlo....

lulu4
31. dec 2009

Simonka aj ten Mamavit je vacsia tabletka ale zapijem ju vodou a je to dobre sa klze dole krkom lebo ja som vzdy mala problem s velkymi tabletkami a teraz ok....

lulu4
31. dec 2009

no aj ja som na tom podobne s tym bruskom uz sa mi dobre vyduva a to som fakt ze v zaciatkoch... tiez tomu nerozumiem ale je to tak

simonka28
31. dec 2009

hej lebo ja ked si ju len predstavim je mi na grcku ☹

zuzana.v7
31. dec 2009

lulu ak mozem poradit, ja sa koli tomu vyplachujem rosalginom...je to uplne neskodny vyplach a nastastie ma drzi len pri tom, ze mam hrudky...nic nepali...nic nestipe...hm?

leanax
31. dec 2009

zuzana.v7 ja som na začiatku tehotenstva mala také nafúknuté brucho, že som išla prasknúť, zjedla som len jednu žemličku a cítila som sa akoby som zjedla pol prasaťa a stále ma to akosi tlačilo ani dýchať mi poriadne nedalo, teraz to už povolilo je to lepšie, ale mala som problém aj s veľkou potrebou, mala som pri tom silné bolesti a iba raz za týždeň. Bolo to hrozné teraz sa to už upravilo ešte to nieje ono ale je to už lepšie, chytila som aj zlatú žilu 😢
Inak ja beriem vitamíny BABY VIT. Doktor mi to dal je to drahé ak fras 30 kapsúl 1Oeur. Ale už mi skúsenejšie poradili, že si môžem kúpiť aj lacnejšie vitamíny. No čo už som začiatočníčka vo všetkom čo sa týka tehotenstva. 🙂

lulu4
31. dec 2009

zuzi: dakujem za radu ja som tie vyplachy este neskusala ale neviem co mozem teraz ked som tehu a co nie... ten actigel je neskodny uplne ale v pond. idem volat gynekolog. a objednat sa tak som zvedava kedy ma zoberie... a hlavne co mi povie

leanax
31. dec 2009

Ten roztok rosalgin som mala aj ja, je to fajn, len keď som ho prestala užívať tak asi po 2 týždňoch sa dostavilo svrbenie a teraz najbližšie sa viem dostať k doktorovi len 14. Janurára. Takže ten zápal asi prechodím...

zuzana.v7
31. dec 2009

lulu ja som presne v deviatom tyzdni,podla doktorky v jedenastom, a ten rosalgin mi schvalila hned...no skus sa opytat doktora 😉

mib
31. dec 2009

ahojte kocky,

vsetkym vam chcem zazelat krasneho silvestra a do noveho roka hlavne vela zdravia a stastia. nech sa tu v lete vsetky mozeme pochvalit zdravymi a vonavymi babatkami. 😉

co sa tyka vitaminov, ja beriem femibion a calibrum baby plan. nie su lacne, ale kedze sa berie jedna tabletka denne, tak to nie je zas tak vela. 🙂

zuzana.v7
31. dec 2009

leanax..no s tou zacpou som bola tiez prekvapena, lebo cely zivot chodim ako hodinky... ☹ ale vyborne su na to probiotika...a vela pit...inac som citala ze je to sposobene spomalenim organizmu- criev...
a k tomu zapalu...dala mi dafnegin, keby ma svrbelo a palilo...skus sa spytat v lekarni, ja som v 9tt a predpisala...a probiotika superdophilus su genialne na kvasinky...trapim sa s nimi niekoljko rokov...tak dlhe roky praxe v terenu... 😀

mib
31. dec 2009

zuzana a probiotika sa v tehotenstve mozu?

dydynka
autor
31. dec 2009

ahojte baby,,,tak nakoniec neostaneme doma ale ideme do jednej restiky ktoru vlastny priatelov bratranec,,,aspom nieco,,,tak vam prajem aby ste ten vas silvester prezili s tymi ktorych mate radi a aby bolo vsetko v novom roku a bez problemov,,, 😀

zuzana.v7
31. dec 2009

aj ja chcem popriat krasny silvester a zdrave babatka 😅 ....papa zatial, veziem mami do prace...

zuzana.v7
31. dec 2009

mib...ano to su absolutne neskodne veci, prave naopak...ja ich beriem popri strave prave koli gyn problemom uz 5 rokov...a teraz tiez...dokonca sa davaju kojencom...tie sa volaju biogaja, su aj pre dospelych ale su slabe... 😉

pepppe
31. dec 2009

vsetkym prajem krasny novy rok a nech sa nam vtom roku 2010 dari a narodia sa nam krasne deticky,,,,idem si dat do albumu fotky bruska,ked chcete spravte kukuk 😉 pekne oslavte a pekne s mierou🙂)

lutsine
31. dec 2009

Peppe pekne brusko🙂

simonka28
31. dec 2009

pepppe mas taky tvar bruska ako ja 🙂

pepppe
31. dec 2009

noo podla mna velke,,,heh ako aj predtym bolo dost,ale teraz sa este zvacsilo🙂) noo dufam,ze ten tvar znamena,ze bude dievcatko 😉 a dakuejm babenky 🙂)

simonka28
31. dec 2009

to dufam aj ja!ale kazdy mi howori,ze to bude chalan bo som strasne pekna...

mib
31. dec 2009

peppe 😉

dydynka
autor
31. dec 2009

pepe jake mas uz velke brusko,,,ani ja take este nemam,,,, 😢

mib
31. dec 2009

dydynka, prijemnu zabavu vonku. ... a nech sa ti podari vydrzat dlho hore. 😉

pepppe
31. dec 2009

tak to ja niesom 😀 tak to bude dievca🙂)baby keby ste videli teraz to co tu mi robime 😉 ja si pekne chatujem a priatel umyva podlahu 😉 😀 heh noo ale sam zacal,tak ja mu to zakazovat predsa nebudem

mib
31. dec 2009

peppe, ... ako na novy rok tak po cely rok ... sa hovori. tak snad mu to vydrzi. ten moj ma teraz nenecha robit vobec nic. nesmiem ani poliat kvety. 😀 konecne sa nauci robit niektore domace prace, ktore pred tym nikdy nerobil. 😀 😀 😀

pepppe
31. dec 2009

no tak nam je SUPER 😉 tento moj aj vari ,aj pecie,,,vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko.... co poviem to urobi,ale tak keby knam niekto prisiel,povie,ze som riadne lenova,ked musi chlap robit