Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
7. jan 2010

presne tak,ako ja si myslim,ze som uz skoro rozhodnuta,zatial som lespi ako tie dva nevidela,ani v obchode,jasne casu je este dost,ale tak vzdy je lepsie aspon priblizne vediet co kto chce,,,,ja tiez aby uz bolo 3v1vsak nech to mam pohromade pekne

krish
7. jan 2010

akurat co sme rozmyslali je, ze by sme mali mat vacsiu vanicku na kociku lebo ked sa male narodi nakonci jula tak plus 6 mesiacov tak do februara bude vo vanicke a cez zimu aby sa tam zmestilo aj s fusakom.

pepppe
7. jan 2010

presne to sa tu minule rozoberalo,ze treba vacsiu vanicku,,,,noo to je teda pravda....a co ty si v ktorom tt??

krish
7. jan 2010

podla poslednej mrchy dnes presne 12tt+0 🙂 no podla ultrazvuku 12tt+4

pepppe
7. jan 2010

jaj noo velke babatko mas🙂) ja som bola v 11 tt a tiez mi na sone povedala ze som uz v 12TTpodla velkosti,noo neviem,,ale teraz uz taham na 14tt

krish
7. jan 2010

len aby bolo babenko zdrave 😉

dydynka
autor
7. jan 2010

peppe no meral mi ju takym pristrojom cez brusko,,jak sono to vyzeralo len na druhom konci bolo nieco jak vysielacka a cez to pocuval a na tom co mi robil na bruchu mal taky maly monitor a tam mu to ukazovalo cislo,,,

pepppe
7. jan 2010

jaaaaj tak to mne veruze este nerobili,mne napriklad ani raz este nebrala sestricka krv,ako neviem preco,,nabuduce mi kazala doniest moc,tak som zvedava,hadam mi aj krv zobere,tlak uz merala aj ma vazila a co doktor povedal,ze je vsetko ako ma byt?pozerala som uz foto,pekne brusko mas,narastlo uz ozaj dost

avila
7. jan 2010

Cavino, pekne kociky ste vybrali, zenicky 🙂 Ja tiez este sondujem, vsak kopec casu je... Ale tiez 3v1, no a samo, ze vacsiu vanicku, vsak budeme mat letniaciky 🙂 Kocikov vsak je tolko, ze sa mi kruti hlava z toho...

dydynka
autor
7. jan 2010

noo povedal ze je to ok,,,mne budu zajtra brat krv,,,druhy krat od vtedy co tam chodim,,,no snazim si uz brusko natierat kremom proti stryjam,,, 😀 ja som akurat kukala tvoj album,,,pekne kociky mas vybrate 🙂 ja som tam tiez jeden hodila do albumu 🙂

pepppe
7. jan 2010

kuknem aj ja,,krish tam mala jeden,ten modry,a sa mi zapacil ,tak veruze budem vyberat🙂) idem pozriet aky si vybrala ty,,jajha takze este zajtra krv a na poradnu mas ist teraz kedy??

dydynka
autor
7. jan 2010

no dalsiu poradnu mam az 4 februara,,, ☹ dost neskoro,,som nedockava 😀 no ja som rozmyslala uz aj nad tehu nohavicami bo uz ma tlacia gombiky,,,ale v mojom okoli nejsu ziadne take obchody tak musim vytiahnut priatela a smer bratislava 😀

pepppe
7. jan 2010

noo kocik krasny,jajha baby toto mi nerobte,neukazujte mi uz ziadne kociky,bo ja si potom uz ozaj nevyberem 😉 noo inak tie nohavice,ja som dnes bola v jednom obchode a tam ze nohavice stali 70eur,,waau taku sumu,noo to uz bolo aj na mna vela,ale uz aj ja nad nimi rozmyslam,bo ked si sadnem,tak ma tlacia

dydynka
autor
7. jan 2010

no ved to ,,preto teraz ked mozem tak chodim v teplakoch,,,he a doktor mi povedal ze mam sledovat pohyby babetka,,,no ja som nieco uz citila len to este neviem rozoznat ci su to fakt tie pohyby babetka,, 😀 😀

krish
7. jan 2010

dydynka ja som bola na poradni v pondelok a dalsiu mam az 3.2. a tiez mi vadi ze az tak neskoro ale musime to vydrzat.

pepppe
7. jan 2010

ako on si uz mysli,ze mas citit pohyby??waau tak to bude uz super,,ja ani neviem,ja zatial nic necitim,,heh spon o tom nevem

krish
7. jan 2010

moja mama vzdy ked mi vola sa ma pyta ci som uz citila pohyby 😀 uplne jej z toho preplo 😀

avila
7. jan 2010

Pepppe, to je strasne vela. Skus pozriet bazariky, tam sa predava aj novy tovar, vacsinou z Polska, uz mam par kuskov, rifle za 20 euri a pod. Je skoda dat velmi vela za tehu oblecko, vsak len par mesiacov....

dydynka
autor
7. jan 2010

no hej,,,ja to ako aj mozno citim len to neviem rozoznat ci su to tie prave 😒 ja sa bojim si kupovat cez net lebo nemam rada ked si to nemozem vyskusat,,,ja som dost chuda a bojim sa ze si kupim velke,, 🙄

avila
7. jan 2010

To je jedna z nevyhod, priznavam... Niekedy sa da s nimi dohodnut, ze aj vymenia. Ked tych tehu obchodov za normalnu cenu je tak malo...

pepppe
7. jan 2010

avila to som este nepozerala,ale ja by som aj tak za tolko nedala,,,ako to je celkovo drahy obchod,kde som bola

dydynka
autor
7. jan 2010

ak je tu niektora z bratislavy tak som videla v tom novom obchodnom centre v raci obchod pre tehulky a miminka,,,tak sa tam chystam ist pozret,,,

krish
7. jan 2010

dydynka ja som bola pozerat na tehu oblecenie a nohavice alebo rifle su najlacnejsie za 47e ale maju tam prekrasne vecicky pre babenko 😵

pepppe
7. jan 2010

hm,tak pozri ceny aj,keb ,ja som sice z nitry,ale tak do ba to neni az tak daleko,keby tam bolo nieco lacne a dobre

dydynka
autor
7. jan 2010

ja aj pozeram na nete obchody v blave s takymi vecami ale zatial som nasla iba drahe,,,

pepppe
7. jan 2010

noo baby asi nam nic ine nebude ostavat,len kupit aj take🙂)

dydynka
autor
7. jan 2010

nasla som www.bublinka.sk tam je to celkom v poho

dydynka
autor
7. jan 2010

su tam lacne nohavice,,,aj ine veci,,asi prehovorim priatela aby sme tam isly kuk 😀 😀

pepppe
7. jan 2010

noo tak treba prehovarat🙂)

dydynka
autor
7. jan 2010

no ako tak pozeram na nete tak oblecenie pre mimi neni take drahe 😉