• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
pepppe urcite ti ich bude robit!!!
9. jan 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne prestala kava normalne chutit,,,jedine co si dam je viedenska a to len kvoli tej slahacke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja kávu moc nechcem piť som čítala, že to spôsobuje hyperaktivitu bábätka a bezkofeinová mi nechuití :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko hadam bude,lebo mi nic nespomenul :frowning2: ja sa sestricky spytam,ked pojdem18 na poradnu,som zvedava veruze
9. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: mam na nieco sladke chut,,dufam ze mi nezistia cukrovku tehotensku bo ma slahne :grinning: ja co neviem bez sladkeho ani zit :grinning:
9. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: napriklad taka ista som bola aj ja ale pred tehua teraz si nespomeniem vobec na sladke,skor chcela,,,heh s rajcinami,vcera vecer som ich veruze hodne do seba spratala :wink:
9. jan 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no segre teraz zistili tak ju hned poslal tam kde su diabetici tak hadam to nebude mat zle...

pepppe bude urcite,to sa robi u kazdej tehulky,tie triptesty...

vierkaha ja pijem kavu ale velmi malo a vacsinou nesku,sem tam ma to nezabije...hadam...
tam malo byt hore chleba :wink:
tak sa ptoom ani bat nemusim a ako sa vobec robia??povies mi?
9. jan 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su iba krvne testy..to ti zobere iba krv a da to na analyzu a to je vsetko,robi sa to okolo 16-18 tt...
9. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam strasne rada natierkove maslo :grinning: celu krabicku zjem ku dvom krajcom chleba :grinning:
9. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha cize mi len krv zobere,to bude v pohodicke teda :slight_smile: hadam mi to aj teraz urobi....dydynka,ja mam tiez take chute na natierky,boze uz sa vidim ako priberem,veeeela kil :wink:
9. jan 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti asi povie kedy na krv lebo musis dojst na lacno...
9. jan 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som tak isla den po poradni,,,a brala mi 4 ampulky krvy,,,
9. jan 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja chodim vzdy,lebo nikdy neviem kedy mi zobere krv aj tak ja rano nikdy neranajkujem ,takze uvidim
9. jan 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no sak uvidis ale mozno ti to da tiez den po poradni alebo mozno aj tam...
9. jan 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so tiez zo zaciatku kavu ani citit nemohla a to som bola silna kavickarka!teraz si dam 2 za tyzden a staci ale hlavne tam musi byt slahacka aspon pol hrnceka! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: Dlho som tu nebola :( Tak vam trosku oneskorene prajem krasny Novy rok 2010 a nech je lepsi ako ten stary...a aby sa nam vsetkym podarilo priviest na svet zdrave a krasne babatka :slight_smile:
10. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nerozmiem trosku tym vypoctom tt...podla konika som v 11tt a podla lekara nejako 8+3 :( ....18.1 idem na nejake odbery tak som zvedava, co mi povie v ktorom tt som...uz mam v tom chaoz :( ale podstatne je, ze som 1x videla 4.1. ako malej bublinke bije krane srdiecko :slight_smile:
10. jan 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zica to je asi ten najkrajsi zvuk a najkrajsi pohlad na tlkot srdiecka nasich drobcov :slight_smile:
10. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko - to mas pravdu :slight_smile:
chcem sa na nieco spytat...neviem ci mi budes vediet poradit...v poslednej dobe mam zvysenu teplotu, vcera som si merala a mala som 37...neviem ci je to normalne alebo si mam dat radsej paralen?
10. jan 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,,,noo a co na ake odbery ides??ci ani nevies? :slight_smile:
10. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepe - ahoj...no to prave neviem...ale su to prve odbery tak neviem co tam zistuju...
10. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak potom nam povies :wink: a co inak porabate?ja pracujem,ale nuda jeeeeeee
10. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, poviem :slight_smile: a nevies nahodou ako je to s tou teplotou?
10. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zica inak j asom mala na zaciatku tehu take problemy okolo 6 tt som mavala denne teplotu asi tak tyzden-dva a vzdy len 37 az max 37,5 ale nedavala som si nic lebo mi nic neodporucali na take skore stadium,ale ked tak skus sa opytat v lekarni,povies v kolkom tt si a ci mozes nieco alebo nie...
10. jan 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko-vcera som si bola pre istotu kupit paralen - povedala som ze som v 1.trim a v lekarni mi povedal, ze paralen sa moze cele tehotenstvo...ale aj tak sa bojim aby som bublinke neublizila
10. jan 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zica....paralen sa moze,pocas tehu mne prvy trimester nebolo nic,ale hlava ma boli az teraz poslednych 5dni
10. jan 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko, peppe - dakujem :slight_smile:
10. jan 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni zaco:slight_smile:) tak mne vychadza na koniku tiez o tyzden viac,,,,ako som,tu mam 15tt a som v 14tt,ale tk kazdy mi to hovori inac,doktor,a u tej co som bola na sono,,,cize ja uz tiez neviem :grinning:
10. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok