Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

stinka
11. jan 2010

Dydynka.. no hej .. pozerala som aj ja ... a ĎAKUJEM za privítanie.. chodila som sem ale asi ako každá na inú temu ... smutnejšiu ako táto ... hm.. ale konečne to vyšlo 😉

dydynka
autor
11. jan 2010

aj ja mam strasne rada polievky 😉

pepppe
11. jan 2010

nooo len ci sa mi ju aj bude chcet ist urobit,,,,heh ,,,stinka tak pekne na veselsiu temu🙂tu knam ,,tu ti bude snami super_

😉

dydynka
autor
11. jan 2010

tak to gratulujem,,odkial si stinka?kolko mas rokov?na foto vyzeras byt mlada 😉

stinka
11. jan 2010

peppe .. verím tomu.. zato som sem kuk...

dydynka.. mám 28 🙂 no to fakt len tak mlado vyzerám.. som z BB

pepppe
11. jan 2010

jasne,,uvidis tu je good snami,,,,,boze ja sa doma nudim uz neviem co od nudy mam robit🙂) 😀

stinka
11. jan 2010

peppe.. Ti verím ja som doma od 9tt.. na rizikovom a musím ležať .. už ma to nebaví.. a hlavne sa mi nič nechce tak som zlenivela že až 🙂

dydynka
autor
11. jan 2010

no nieco mi hovorte o tej lenivosti,,,mne sa tiez strasne nic nechce,,,

stinka
11. jan 2010

chi chi .. tak aspoň sme viaceré...

ženy idem ..
tak zatiaľ pá páááá 😎

pepppe
11. jan 2010

noo ake sme len lenive 🙂 nooo veruze,este by som nechcela byt doma,,este hodlam tak 4mesiace odrobit ak sa bude dat a potom si budem vegetit,ked uz budem taka velka spuchlinka 😀

dydynka
autor
11. jan 2010

idem si dat jednu foto do albumu,,,nech mi to tam pomaly pribuda 😉

pepppe
11. jan 2010

noo uz som aj videla dydynka,jajha ako to pekne rastie,ze?? uz je to rozdiel ako natej prvej foto,brusko pekne rastie

dydynka
autor
11. jan 2010

hej je to vidiet,,,len keby to rychlejsie rastlo 😀

dydynka
autor
11. jan 2010

inak baby ked si polozite ruku na brusko tak aj vy citite bit srdiecko babetka? ja to citim a chcem vedet ze ci to citim iba ja,,ci si to nenahovaram,,

pepppe
11. jan 2010

neboj bude,idem si dat aj ja jednu, ked uz ubehol dalsi tyzden 🙂

dydynka
autor
11. jan 2010

no mohla by si 😀 😀

pepppe
11. jan 2010

uz som dala,len neviem ci mam nejaku zmenu,,ja si ju nevidim,ci mi narastlo abo ee 😒

dydynka
autor
11. jan 2010

no jasne ze mas,,ved mas vecsie brusko ako ja 😀

pepppe
11. jan 2010

noo ale ja som celkovo vacsia ako ty 😀 sirsia🙂)heh aaaa pocuj v albume mas tu tabulku tu mas odkial?to si ty aj skrtas,ci ako?

dydynka
autor
11. jan 2010

to som si stiahla z albumu niektorej tehu,,a hej to si ja skrtam,,,v skicari 😀

pepppe
11. jan 2010

jaaaaaj to sa mi neche 😀 ja len ze sa mi to pacilo🙂) heh

dydynka
autor
11. jan 2010

aha,,,,cakam kedy uz skonci 17 tt aby som mohla odskrtnut dalsie 😀

pepppe
11. jan 2010

nooo pekne,,my cakame na niektore veci ako na kolače,,ale tak u teba je to uz za chvilenku,,,tyzden si pockas este,,,ok idem ja robit tu polievku,lebo ked dojde drahy,tak bude hladny, 😉 nieze mi umre od hladu 😀

dydynka
autor
11. jan 2010

hehe oki tak sa maj a napapaj sa 😀

avila
11. jan 2010

Ahojky stinka, aj ja ta vitam 🙂 Vlastne sme susedy (myslim mesta). Dnes som a tam chystala, ale sa strajkuje, tak neviem... Pepppe a Ty kde pracujes, bo to asi nie je moc akcna robota, co 😉 Ja tiez vela vzruchu v praci nemam, ide to hrozne pomaly, ale fakt lepsie tu ako doma.

lutsine
11. jan 2010

Pridala som nove fotky mojho bruska do albumu. Ako sa mate? ja som uz konecne doma z prace.

kika99
11. jan 2010

ahojte babenky. nemate prosim skusenosti s pichanim tam dole - v posve? ine obtiaze nemam, iba toto pichanie,ktore sa posuva k vajecnokom, do podbruska ...dakujem.

mywiel
11. jan 2010

Ahojko tak ja som si asi pomylila tému 😅 lebo mne tu ukazuje len 7tt a vy ste uz tak daléko 😉 nech mate pekné tehulkovanie. Kika to sa roztahuje maternica to som mala aj ja, bud rada ze daco citis aj necitim teraz nejaké priznaky a tiez sa bojim 😔 ked nieco picha bojime sa ked nic nepicha tiez sa bojime to uz je tak 😅

krish
11. jan 2010

ahojte tehulky. neviem ci si pamatate, bol tu link na tehotenske oblecenie bublinka.sk tak dnes som tam bola a vybrala som si jedny nohavice a 2 tehotenske pasy. tie nohavice su perfektne take teplejsie aj na zimu a su az do konca tehotenstva lebo sa da ten pas cez brusko prisposobovat. a stali ma 23 eur ci nie je v porovnani s inymi obchodmi tak vela. kupila som si tieto:

http://www.bublinka.sk/myweb5/Tehotenska_moda/F...

a ta pani co tam robi je uplne skvela. mila a rada poradi. takze odporucam. 🙂

dydynka
autor
11. jan 2010

ahoj krish ten link som davala ja,,,,no ja som tam este nestihla ist ale chystam sa tam,,,hadam mi to tento vikend vide,,,