• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
Dydynka.. no hej .. pozerala som aj ja ... a ĎAKUJEM za privítanie.. chodila som sem ale asi ako každá na inú temu ... smutnejšiu ako táto ... hm.. ale konečne to vyšlo :wink:
11. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja mam strasne rada polievky :wink:
11. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo len ci sa mi ju aj bude chcet ist urobit,,,,heh ,,,stinka tak pekne na veselsiu temu:slight_smile:tu knam ,,tu ti bude snami super_

:wink:
11. jan 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to gratulujem,,odkial si stinka?kolko mas rokov?na foto vyzeras byt mlada :wink:
11. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peppe .. verím tomu.. zato som sem kuk...

dydynka.. mám 28 :slight_smile: no to fakt len tak mlado vyzerám.. som z BB
11. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,,uvidis tu je good snami,,,,,boze ja sa doma nudim uz neviem co od nudy mam robit:slight_smile:) :grinning:
11. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peppe.. Ti verím ja som doma od 9tt.. na rizikovom a musím ležať .. už ma to nebaví.. a hlavne sa mi nič nechce tak som zlenivela že až :slight_smile:
11. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nieco mi hovorte o tej lenivosti,,,mne sa tiez strasne nic nechce,,,
11. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chi chi .. tak aspoň sme viaceré...

ženy idem ..
tak zatiaľ pá páááá :sunglasses:
11. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ake sme len lenive :slight_smile: nooo veruze,este by som nechcela byt doma,,este hodlam tak 4mesiace odrobit ak sa bude dat a potom si budem vegetit,ked uz budem taka velka spuchlinka :grinning:
11. jan 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem si dat jednu foto do albumu,,,nech mi to tam pomaly pribuda :wink:
11. jan 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo uz som aj videla dydynka,jajha ako to pekne rastie,ze?? uz je to rozdiel ako natej prvej foto,brusko pekne rastie
11. jan 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej je to vidiet,,,len keby to rychlejsie rastlo :grinning:
11. jan 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak baby ked si polozite ruku na brusko tak aj vy citite bit srdiecko babetka? ja to citim a chcem vedet ze ci to citim iba ja,,ci si to nenahovaram,,
11. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj bude,idem si dat aj ja jednu, ked uz ubehol dalsi tyzden :slight_smile:
11. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mohla by si :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som dala,len neviem ci mam nejaku zmenu,,ja si ju nevidim,ci mi narastlo abo ee :unamused:
11. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasne ze mas,,ved mas vecsie brusko ako ja :grinning:
11. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ale ja som celkovo vacsia ako ty :grinning: sirsia:slight_smile:)heh aaaa pocuj v albume mas tu tabulku tu mas odkial?to si ty aj skrtas,ci ako?
11. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to som si stiahla z albumu niektorej tehu,,a hej to si ja skrtam,,,v skicari :grinning:
11. jan 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj to sa mi neche :grinning: ja len ze sa mi to pacilo:slight_smile:) heh
11. jan 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha,,,,cakam kedy uz skonci 17 tt aby som mohla odskrtnut dalsie :grinning:
11. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo pekne,,my cakame na niektore veci ako na kolače,,ale tak u teba je to uz za chvilenku,,,tyzden si pockas este,,,ok idem ja robit tu polievku,lebo ked dojde drahy,tak bude hladny, :wink: nieze mi umre od hladu :grinning:
11. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe oki tak sa maj a napapaj sa :grinning:
11. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky stinka, aj ja ta vitam :slight_smile: Vlastne sme susedy (myslim mesta). Dnes som a tam chystala, ale sa strajkuje, tak neviem... Pepppe a Ty kde pracujes, bo to asi nie je moc akcna robota, co :wink: Ja tiez vela vzruchu v praci nemam, ide to hrozne pomaly, ale fakt lepsie tu ako doma.
11. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridala som nove fotky mojho bruska do albumu. Ako sa mate? ja som uz konecne doma z prace.
11. jan 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky. nemate prosim skusenosti s pichanim tam dole - v posve? ine obtiaze nemam, iba toto pichanie,ktore sa posuva k vajecnokom, do podbruska ...dakujem.
11. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojko tak ja som si asi pomylila tému :sweat_smile: lebo mne tu ukazuje len 7tt a vy ste uz tak daléko :wink: nech mate pekné tehulkovanie. Kika to sa roztahuje maternica to som mala aj ja, bud rada ze daco citis aj necitim teraz nejaké priznaky a tiez sa bojim :pensive: ked nieco picha bojime sa ked nic nepicha tiez sa bojime to uz je tak :sweat_smile:
11. jan 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky. neviem ci si pamatate, bol tu link na tehotenske oblecenie bublinka.sk tak dnes som tam bola a vybrala som si jedny nohavice a 2 tehotenske pasy. tie nohavice su perfektne take teplejsie aj na zimu a su az do konca tehotenstva lebo sa da ten pas cez brusko prisposobovat. a stali ma 23 eur ci nie je v porovnani s inymi obchodmi tak vela. kupila som si tieto:

http://www.bublinka.sk/myweb5/Tehotenska_moda/Fotky/Tehotenske%20nohavice/Tehotenske_nohavice_27.jpg

a ta pani co tam robi je uplne skvela. mila a rada poradi. takze odporucam. :slight_smile:
11. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj krish ten link som davala ja,,,,no ja som tam este nestihla ist ale chystam sa tam,,,hadam mi to tento vikend vide,,,
11. jan 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok