• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
ahoj mata299 ja som tiez objednana do prenatalneho centra na masarykovej na 18.1 o 9,00, tiez netusim co vsetko tam budu robit,ale viem ze budem platit 9,-eur a mam aj vymenny listok od lekara.
12. jan 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lutsine...prosím ťa a bola si tam osobne?neviem sa tam dovolať, nevieš ako robia?
12. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pisala som cez ten objednavkovy listok co maju na nete a hned na druhy den mi volali, napis tam kedy si mala poslednu MS a svoje cislo telefonu. Ozvu sa ti.
12. jan 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, vďaka, už som to aj tak urobila, ale nechala som mailovú adresu, tak dúfam, že sa ozvú aj tak...pozerám, že sme tak na rovnako...si z ke?
12. jan 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez nechavala aj mailovu aj kontakt na mobil a volali mi, nepisali. tak neviem. Niesom priamo z KE.
12. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby,,,zacalo vam v tehotenstve chutit nieco co ste pred tym nemali radi?mne hej,,predtym som neznasala jablkovy dzus a teraz by som ho stale pila,,
12. jan 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,,noo ja som napriklasd nemusela moc vajicovy chcela a teraz ho je skoro kazdy den :wink: a inak ked sme pri dzusoch,,,pomarancovi som nemala rada a teraz mnam
12. jan 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zatial som zaregistrovala iba ten dzus ale aj to je nieco,,som zvedava ci ho zase budem nenavidet po porode :grinning:
12. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne chuti strasne pomarancovy dzus presne. A este pred tehu som vobec nejedla pecivo a chlieb a teraz proste musim, strasne na chut mi ide :slight_smile:
12. jan 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo a mozno ho budes stale mat rada :slight_smile: heh uvidis potom,jajha pekne nam tie tyzdne teda ubiehaju,,a co ty studujes este,???
12. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peppe myslela si mna?nie uz som dokoncila strednu a teraz som doma,,nemozem si najst brigadu a neviem ci sa mi to este oplati,,,tak som doma
12. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej teba som myslela,som zabudla napisat,ze koho sa to pytam,prepac :slight_smile: noo asi uz nenajdes,kamoska malato iste,akurat mala robotu idtu a otehotnela,tak tam nesla a v tejto dobe by uz mala aj porodit chlapca :wink:
12. jan 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzuz1 ahoj mojho bratranca manzelka pracovla v skolke a na matersku sla normalne 6 tyzdnov pred porodom a zvlala to,ved uvidis ako sa budes citit...
12. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co sa tyka chut,ja mam zase opacny problem ze to co mi chutilo mi nechuti vobec a to napr.sladkosti,mozno to je aj dobre na druhej strane :D
12. jan 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata,nejaky recept na mykozu nemate ? dokyna mi ešte nič nechce dať,tak či nieje niečo volnopredajne a povolene
12. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence,
zajtra ma caka moja prva poradna,budu mi brat krv, moc,merat,vazit a dostanem asi aj tehu knizku.
Dufam,ze babenko je v poriadku. A vsetko sa vyvija ako sa ma.
12. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lutsine,tak pekne sa zajtra drz....uvidis ,,vsetko bude ok,,,a ako sa budes tesit z tehu knizky :wink:
12. jan 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to dufam,lebo naposledy som bola u dokiho na potvrdenie srdiecka v 7tt.
12. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky. ja som tu uplne nova, sa len rozkukávam.a co tu robim? dnes mi doktor potvrdil teho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: 5 týžden. ešte som sa nespamatala, ale pracujem na tom. mam milion otazok, na ktore hladam odpovede, doktor bol strucny - no a ja som v tom "strese" na neho nic nevybalila, a on ma objednal o mesiac, a ja bez otazok odisla. nerobil mi krvne testy, len ultrazvukom potvrdil teho a ze je tam kde ma byt :slight_smile:
12. jan 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johanka tak vitaj,aj ja som sa spamatavala 2 dni z toho ale neboj uz som s tym stotoznena dostatocne a teba to caka tiez :slight_smile:
12. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa spamatam, toho sa nebojim, to potom nastane faza chaosenia, a kopca otazok, a strachu, je to prvy krat a ja premyslam, ci nieco nie je zle, ci ten pohar vina na vianoce ci sampanske na silvestra neublizili, kedze som vtedy nevedela, ze cakam, co mozem a co nemozem, co mam papat a ci vitaminy su naozaj nevyhnutne, ci je normalne toto a hento .... mala som tridsať, takze urcite aj v suvislosti s tym ma napadne kopec blbosti :slight_smile: a cim viacej bduem citat tym viac otazok budem mat
12. jan 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj ten pohar sampana tomu mimcu neublyzi,ja som bola na svadbe a oslavovala osm narodky ato bola ina oslava :D a tiez som nevedela ze som tehu a babo je zatial v poriadku,neboj ved nepijes denne liter vodky,alebo vina...hihi ale davaj si na seba pozor... :slight_smile:
12. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja si tiež myslim, že pohar take divy nenarobi :slight_smile: jasne ze s akymkolvek alkoholom je na najblizsie mesiace koniec :slight_smile: - joj, to zneje akoby som chlastala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: fajcit nefajcim, kavu nepijem, ine neresti (ak neratam sladke) tiež nemám :slight_smile: takže už len, ako pises, elko, si na seba a tu bublinku, ako to dnes nazval doktor, ze "dutinka v maternici" :slight_smile: si budem davat pozor. kedze mam dost stresujucu a rychlu robotu, hned ma vypisal na PN, nech si oddýchnem .. vkuse totiz spiiim a som unavena (aj ked, vcera vecer som si urobila test a v noci som napriek brutal unave do jednej nemohla zaspat, hlavou sa mi toho virilo tak vela ....
12. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johanka vytaj medzi nami tehulkami :wink:
12. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile: juj johanka tesim sa ze som tu neni jedina tak skoro tehotna :slight_smile: heheh ja som v 6 tyzdni a som sa tu citila tak divne ze vsetky su tu tak v 15-17 a viac TT a ja len tak ze 6tt... heeh tak budeme dve :wink: tesim...
inak naemboj ja som tiez uzlicek nervov... no mam stastie otazocky kladiem kamoske... ja idem na prvu kontrolu vlastne potvrdenie vo stvrtok.... tak som zvedava co a ako pretoze je to zaroven aj prestup od jedneho dokyho k druhemu... :slight_smile:
12. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este nemam komu klast otazky - este okrem mna a manzela (a zdravotnickeho personalu) to nikto nevie .... aj ked, neviem ako dlho to vydrzim ...... nechcem este to nejako rozsirovat ... ved bublinka nema ani 6 týždnov
12. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, buduci tyzden idem k doktorovi po mesiaci - to budem nejaky 9 tt podla neho (aj ked podla tychto kalkulaiciek na nete som uz teraz 9 tt).. myslite, ze uz bude robit odbery a dostanem tehu knizku, ci az o dalsi mesiac?
12. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, nie som jedina, u koho doktor este "nic nerobil" ... ja som bola dnes 1.x a len mi ultrazvukom potvrdil tehu a to je vsetko .... a ja cakala kopec otazok, aj od neho, aj odo mna :slight_smile: a nic .... takze tiež nemam ani knizku, ani ziadne testy neboli .....a ani fotku neponukol :slight_smile: - aj ked asi by vela nebolo vidno .....
12. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzuz a kedy si mala poslednu menstru,,ja som tiez v 6t ale u dokyho som ete nebola neviem kedy mam ist ..xcem az v tedy ked bude aj srdiecko... :slight_smile: :dizzy_face:
12. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johanka prvy krat ani mne nic nerobil, teda robil vaginalne sono, potvrdil tehotenstvo, zmeral dutinku a povedal, ze viac sa dozvieme o mesiac.. a akurat zakazal alkohol, inak ze sa nemam obmedzovat v nicom
12. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok