Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

johanka19
14. jan 2010

no mne dr. nic o srdiecku nehovoril - vtedy ma to neprekvapilo, ale teraz ked citam osttane holky, ta lutujem, ze sme boli taki strucni

elko69
14. jan 2010

no mojmu drobcovi dnes bilo ostosest,uplne krasny zvuk ked viem ze je vsetko tam vnutri v poriadku...

johanka19
14. jan 2010

sakra ... teraz lutujem, ze srdiecko som este nezazila

dydynka
autor
14. jan 2010

elko tak gratulujem,,,tesim sa stebou ze vysledky dopadli dobre,,,

xpetka1x
14. jan 2010

johanka ja ked som bola druhy krat v tehu tak som sla k dokymu povedalmi ze som v tehu a je to v maternici ale nebije este srdiecko tak ma objednalo tyzden to som bola uz v 7tt a srdiecko uz bilo potom ma objednal o mesiac ale tam som uz nesla ☹

elko69
14. jan 2010

johanka ved budes pocut neboj...

dydynka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem...a ty co?kedy budu vysledky?

Xpetka1X ty si to babo potratila???to mi je luto ☹

xpetka1x
14. jan 2010

ano potratila som....ale brala som to celkom dobre kedze jedno dieta uz mam ale keby to mam prezit zas uz by to bola hroza...

elko69
14. jan 2010

hmmmmmmm tak to ti verim, no ja cakam este len prve dietatko takze dufam ze vsetko bude ok...

xpetka1x
14. jan 2010

no ja uz vlastne tretie ale mam len 23 rockou a casu dost do 30 este icch mozem mat aj 5 🙂 ale najradsej by som to mala teraz vsetko za sebou a potom si naplno vychutnavat zivot

elko69
14. jan 2010

aha no ja teraz teda prve a dalsie by som chcela za par rockov teda tak cca min 3-4r. no uvidime ako sa nam to podari :D

xpetka1x
14. jan 2010

no ja som tiez zvedava ako teraz dopadnem ale ak mi je to sudene tak to bude dobre 🙂 a ak nie co narobime osud je osud no ale ja verim v Boha a verim ze je s nami..
ja som nebola este ani u doktora aj cem aj necem ist sa bojim co mi povie,, ja som taky hypochonder 🙂

elko69
14. jan 2010

a kolko ti to meska??

ninkaa89
14. jan 2010

xpetka1x: ked to tak citam, tak ti drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne 😉 ja som v prvom tehu a uz som stihla skoro dvakrat potratit, tak sa tiez bojim zakazdym ked idem ku doktorovi ci je vsetko ok🙂) ale nasadili mi duphaston, tak sa dufam udrzi... a tiez by som mala mat vanesku 😅 ak bude dievcatko.

xpetka1x
14. jan 2010

a ako casto beries ten duphaston? ja si ho dam tiez predpisat..
elko podla tehotenskej kalkul. som 5 +3 ale moj ciklus je 30 az 33 dni terz mi meska vyse tyzdna ale test bol slabo pozitivny uz v 28 dni ciklu teraz mam testy uz pekne

elko69
14. jan 2010

ninkaa tak aj tebe drzim palceky nech ti to dobre dopadne a davaj na seba pozor!!! 🙂 ziadne prudke pohyby a nic tazke zdvihat...

ninkaa89
14. jan 2010

elko69: dakujem 😉 no ja stale lezim a odpocivam a je mi aj dost zle, takze tak ci tak nic nevladzem, vsetko robi chudak snubenec 🤐

ninkaa89
14. jan 2010

xpetka1x: teraz ho beriem 2 krat-rano a vecer, ked som zacala krvacat, tak aj trikrat, ale hned mi zabral, bez toho by babo uz asi nebolo 😔

elko69
14. jan 2010

ninkaa ved nech sa postara pekne o buducu maminu :D zasluzis si to 😉

pepppe
14. jan 2010

babenky,kde ste vsetky???? 😕

xpetka1x
14. jan 2010

tu som baby som sa rozhodla ze v pondelok pojdem na gyndu to bude 13 den meskania bo ma pobolkava lavy vajecnik tak neviem co to je alebo lava str,

johanka19
14. jan 2010

tak verim xpetka, ze bude vsetko ok a to, co s stalo sa uz sa nebude opakovat.

holky, to co ste spominali duphaston, to je dobre, ze mi ho dr. dal? pomoze to drobcovi udrzat sa tam kde je?

pepppe
14. jan 2010

petka aj ja idem v pondelok k dokimu🙂)drzme si palce,,,urcite vsetko good dopadne

lulu4
14. jan 2010

ahojte kočky je tu niekto, ako sa mate tehulky?

elko69
14. jan 2010

ahoj ja som na chvilu...

lulu4
14. jan 2010

ahoj elko? som citala dnes ze zhanas ten 3D ultrazvuk, pojdes do toho Hlohovca nakoniec? a kedy mas ist ku svojmu dokimu na poradnu?

pepppe
14. jan 2010

ahoj lulu,co ako sa mas?

lulu4
14. jan 2010

ahoj pepppe, pozerala som tvoje fotecky, mas uz krasne brusko .)
no ja pomalicky, sa ucim na zajtrajsiu skusku, kedze som sa dala na to studium ze si to uz dokoncim, teraz som vo 4. rocniku VS a este ma caka zaverecny aj s malickym, ale drahy povedal, ze sa bude starat a podporovat ma v tom aby som to skoncila...
inak som hladna ako vlk a akurat rozmyslam co si na rychlo uvarit... a to som ranajkovala, potom obed omeleta z 3 vajec a potom kusok orechovnika s jogurtom na olovrant a uz som zase hladna... porazi ma z toho....
aj ty byvas tak casto hladna?

pepppe
14. jan 2010

dakujem 😉 nooo ja som tiez furt hladna,ale nie na klasicke obedy,ale stale by som len jedla chleba..to som zvedava kolko som pribrala za ten mesiac 😉 noo jasne,pekne si dokonci skolu,ja som teraz v praci,ale uz za hodinku fajrontujem,koleginka mi odisla tak tu hostujem sama 😀

elko69
14. jan 2010

lulu4 ahoj sak to je ten problem ze ja som objednana na poradnu aj sono 9.2. a na 3D som sa objednala na 10.2. ja hlupa som si to neuvedomila ateraz neviem ci je to dobre alebo nie 2x ist a tak po sebe na sono aby to malemu-malej neublyzilo...

avila
14. jan 2010

Ahojky zenicky,

od dnes som hrda majitelka tehu knizky 😉 A videla som nasu papulku, moje a ako pekne bili srdiecko, ma to rozplakalo 😕 Bo to bolo moje prve sono cez brusko a bolo to take krasne... Skosa, ze manzel pri tom nebol... Aj tlak mi potom stupol, ked mi ho sestra merala. A testy vsetky OK. 8.2 som uz objednana na triple testy, tak tfuj, tfuj...