Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

krish
15. jan 2010

popis albumu. tam

dydynka
autor
15. jan 2010

no ved ja som v 17 tt a tehotensvto trva 40 to ostava este 23,,to je 5 mesiacov,,,,cize to by som mala rodit v maji,,,,

elko69
15. jan 2010

aha uz to islo...dakujeeeeeeeeeeeeeeem a to si tam samo napise podla tt 🙂

dydnka pockaj idem si to vypocitat ja...

dydynka
autor
15. jan 2010

oki cakam

elko69
15. jan 2010

skus si tuto zadat datum poslednej mrsky da ti to aj pravdepodobny datum otehotnenia a odrataj si to na tyzdne... http://tehotenstvo.academy.sk/index.php

krish
15. jan 2010

elko rado sa stalo 😉

dydynka
autor
15. jan 2010

ach tieto vypocty,,,necham to radsej tak,,,a uvidim co mi este povie doktor,,

elko69
15. jan 2010

dydnka no lebo mne to tusim aj vyslo na tyzdne....dokonca neviem ci mi to nedalo 38.tt iba.ja uz fakt neviem,ale vsade mi skro vychadza termin 22-24.6.2010

dydynka
autor
15. jan 2010

no uz radsej nebudem pocitat,,,he necham to tak,,,aj tak som dost nervozna bo neviem vysledky z krvy,,,

krish
15. jan 2010

dydynka a kedy sa dozvies vysledky? mne brali tie odbery na 2.poradni co bolo 4.1. bol to ten screening ci co a vraj vysledky budu az na dalsej poradni. tak cakam do 3.2. je to na blaznenie. 😖

elko69
15. jan 2010

krish ale to ti brali asi na tie prve testy,nie??lebo ten skrining sa tusim robi v rozmedzi 15-20 tt....

krish
15. jan 2010

no na prvej poradni mi vrali krv a to boli 4 ampulky tam kontrolivali ten zaklad ako je krvna skupina atd a na 2. poradni mi robil ten NT skrining co sa robi medzi 11-14tt a vraj sa k tomu odoberie aj krv pre porovnanie. tak neviem.

elko69
15. jan 2010

no ale to je asi ten prvy,lebo to aj mne bral okolo 12 tt a toto si precitaj ale tam dole az...tam je pisane 15-20 tt http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=26

krish
15. jan 2010

no sak ano, 🙂 potom su este tie triple testy ci ako sa to vola, nie? 😅 myslime na to iste len sme sa nepochopili. lebo mne lekar berie krv na kazdej poradni tak som z toho popletena 😀

krish
15. jan 2010

inak elko nechces si vymenit termin porodu so mnou? moj MM je presne vtedy narodeny tak by mal pekny darcek. 😀 ja som to o mesiac presvihla s drobcekom.

elko69
15. jan 2010

hehe neblazni o mesiac dhlsie byt tehotna???????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dydynka
autor
15. jan 2010

krish no az na dalsej poradni sa dozviam vysledky,,

pepppe
15. jan 2010

a to preco nemozes zavolat vopred,vsak to neni fer,ta maminka sa moze aj zblaznit dovtedy,no nie?

avila
15. jan 2010

Ahojky babulky,

inak s tymi sonami... mne moj doki doteraz robil 3, aj sestra mi hovorila, ze on si to chce skontrolovat, ze je vsetko OK. Ani nic extra neplatim, tak dufam, ze nase babatko to moc nerusi 😕 Ala zato maminku to naplna stastim 😉

Aj ja som pocula a citala o tych vitainoch a vyssej porodnej vahe dietata. Neviem... Ja beriem Maternu s DHA, ale neviem, ci ich budem brat az do konca tehu...

pepppe
15. jan 2010

ja som si dnes kupila calibrum mama,,som aj ja zvedava co a ako

skipppy
15. jan 2010

Ahojte!Som strasne nestastna Dnes som bola u dokiho,lebo som v 7tt a povedal mi,ze plod sa mi dalej nevyvija,ze len ta dutinka sa zväcsila.Dal tomu tyzden a ked sa nic neudeje,tak pojdem na zakrokMinuly tyzden som tam bola,bola tam dutinka avnutri zlcovy vacok a teraz nic.je tam este nejaka sanca,alebo nie?uplne mi je nanic

avila
15. jan 2010

Skippy... Hlavne sa neumaraj, lebo tyzden je dlha doba a staci na dost dobre depresivne stavy. Viem, ze sa to uplne neda, ale snaz sa rozptylit... a hlavne nebut sama.

elko69
15. jan 2010

skipppy nezufaj, presne ako pise avila tyzden je dlha doba, moze sa stat este hocico a babo mozno malo len nejaky spomaleny vyvoj... budem drzat palceky nech sa mimco zacne zvacsovat a vyvijat...

xpetka1x
16. jan 2010

skipi aj ja drzkam palceky tiez mi nebilo srsiecko a bola len dutinka objednal ma o tyzden a uz krasne bilo..niekedy je cele posunute a ani neviem v kt. den otehotnieme 😉 neboj dobre bude

avila
16. jan 2010

Dobre rano zenusky,

dnes mam nejake tlaky v brusku, malinke nejak chce potrapit maminu, aby si nemaslela, ze to bude uplne bezproblemove 😉 Aj Vy musite hned rano papat? Idem si nieco spravit...

lutsine
16. jan 2010

Pekne ranko Vam prajem.
aj ja som sa uz musela naranajkovat, drahy dnes varil parky...mnam🙂 cajik a slabucku kavicku. Co planujete dnes varit? u nas budu asi penne so syrovou omackou, ja budem mat s paradajkovou omackou,mam na nich hroznu chut.

skipppy
16. jan 2010

xpetka1x
Ahoj.dakujem za podporu.A v ktorom tyzni zacalo bit srdiecko?lebo ja som v 7tt. a povedal mi,ze plod sa dalej nevyvija.

lutsine
16. jan 2010

ahoj,tak mne bilo srdiecko tusim ked som bola 7 tt a 3 dni, vtedy som bola aj prvykrat a bolo pekne vidno srdiecko. Takze mozno bilo aj skor,len som o tom nevedela,kedze som nebola u lekara.

krish
16. jan 2010

skipppy u nas bola akcia srdiecka uz v 6tt+5 a mam aj fotku v albume. drzim silno palceky aby bolo vsetko v poriadku. mozno sa len lekar pomylil , mozno si mala neskor ovulaciu cize si neskor otehotnela. 🙂 kedy mas dalsiu kontrolu?