Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
20. jún 2010

@pepppe poporode som mm povedala ze nikdy viac uz a teraz uz aj pomaly menim nazor,chcela by som este jedno ale s odstupom casu..ta baba co bola somnou na izbe povedala ze ani nevie ze rodila,ani ju nesili nic a to mala 3 dieta a hovorila tiez ze pri prvom mala tazsi porod a bolestivy ale ten druhy a treti bol uz v pohode 🙂

pepppe
20. jún 2010

@elko69 noo tak potom ten druhy budes mat ôepsi 😉 noo jedno dieta je malo aspon dve,,,tri by som uz nechcela,,,to je uz dost si myslim 😉 a dalo sa to zvladnut v nemoscnici tolko,mala si aspon dobru spolubyvajucu? 😉

elko69
20. jún 2010

@pepppe no aj ja si myslim ze dve su lepsie ako jedno a alebo tri..no ja som mala 2 spolubyvajuce lebo ta jedna co dokonca porodila az po mne sla domeno skor a v ten den mi doviezli hned aj druhu a ta odchadzala po mne v utorok,takze hrozilo ze mozno pojdem s nu domo az v utorok a mozno z emi donesu aj tretiu na izbu,ale chvala bohu to tak nebolo nakoniec... a bola tam est ejedn aholka ktora rodila hodku predomnou a tej s avystriedali dokonca 3 baby na izbe,tiez mali tu zltacku,takze my sme si tak sadli dobre sme spolu chodili pod lampu a tak...ale spolubyvajuce som mala dobre obidve a dokonca mladucke,mladsie odomna...

elko69
20. jún 2010

inak v termine od 7 do 13.6 sa v Trnavskej nemocnici narodilo 37 deti a prevahovali chlapci nad dievcatkami...

pepppe
20. jún 2010

@elko69 nooo pekne,apson ze ste si tam sadli,to je podla ,mna dost dolezite 🙂 a co dalo sa to tam vydrzat??spolocne sprchy a tak????hygiena to nebola exkluzivna,,ked ste mali vsetky spolocne wc a sprchu

elko69
20. jún 2010

@pepppe no hej sadli sme si takze to ma asi ukludnovalo aj ze som mala dobre spolubyvajuce a dni celkom utekali rychlo,len ten piatok kedy sla ta prva domov a mne oznamili tu hnusnu vec som zacala plakat lebo to vsetko namna dolahlo a aj mm ked zamnou dosiel som sa vyplakala na nom,maleho som mala pod lampu takze mm bol na navsteve 2 hod takze aspon trosku som sa ukludnila pri nom...sprchy sa dali v pohode len treba at slapky do nej kvoli hygiene...

avila
20. jún 2010

@abnka No ja som taka ista, kupila som si aj babyvak aj babbysatku a vybavu latkovych plienok 😉 Ostatnych ignorujem, mam ich na haku, toto je nase babetko a tak je dolezite pre mna len to, aky ma na to nazor moj muz. Ale vypocula som si kadeco. Inak kocik tak ci tak kupujeme, to sa neda... Stareho otca s bybasatkou von neposlem 😀

@kiwi82 Ty si schudla na zaciatku 8 kil??? Ci pana... Ja pojdem na vytery asi az o tie 2 tyzdne, co mam ist na poradnu, som zvedava...Inak tuto noc som skoro nespala, Matusko stale kopal a nejak sa vzpriecoval. Nadranom som myslela, ze mam kontrakcie a to ma tlacilo na velku 😀

@elko69 juj, ale Ti zavidim, ze to uz mas za sebou 😉 A klbko pri sebe. @pepppe a kedy teraz ides na poradnu?

lutsine
20. jún 2010

@avila mna ked maly kope tak ma tlaci na konecnik....akokeby sa chce dostat von, uvidim co mi povie zajtra porodnik,mame prve stretnutie 🙂 ci to magnezko aspon trosku zaucinkovalo na to otvaranie.

elko69
20. jún 2010

@avila neboj ani sa nenazdas a mas ho aj ty pri sebe..

simonka28
20. jún 2010

ahojte maminky.to pocasie je otrasne,som chora ako blaazen ☹ pridala som konecne nejake fota toho nasho valibuka 😉 neni ani cas pisat,trapi nas brusko takze cely dnik sa toci okolo maleho.

dydynka
autor
20. jún 2010

ahoj simonka,,maly je hrozne krasnucky,,,drzim palceky aby uz brusko netrapilo,,,,

kiwi82
20. jún 2010

@avila ano schudla som 8 kg, lebo som vracala a takmer nic nejedla. ale mala som nastastie z coho chudnut 😉 Moj lekar mi aj napisal papier do nemocky ale na prijme povedal dr., ze ked vraciam "len" dva - trikrat denne, ze to nie je az take hrozne a dal mi cipky 😕 Po 16 tt sa to uz zlepsielo. Potom to bolo fajn a teraz zasa mi dajako divne travi. ale to uz ma mala tlaci na zaludok.

simonka28
20. jún 2010

dakujem dydynka.isto aj tvoja bude nadherna!!! 🙂

simonka28
20. jún 2010

som zabudla kocky kupovali ste niektora baby siterky?cem kupit tak ak by ste mi poradili 😉

dydynka
autor
20. jún 2010

no to uvidime za par dni 😀

elko69
20. jún 2010

@simonka28 jeeeeeeeeee jaky je podarenucky..fakt valibuk,ale je to strasne zlatunke ked maju deticky take liciska 🙂 kolko vazi?

elko69
20. jún 2010

@dydynka aky je to pocit ked uz vies ze kazdu chvilu to pride???ja som sa na to tesila a maly somnou vybabral a prisiel omnoho skor ako som mala cas myslet na to 🙂

pepppe
20. jún 2010

@elko69 takze ozaj treba tie slapky,ze???bez noch tam radsej ani nejdem,,,,,mala som jedny zbalkene,ale ako bolo teplo,som ich vytiahla,ale asi ich tam zabalim zase,,,vsak nech ich mam,nize ich zabudnem potom a maleho si mala do toho piatku stale???aj tu prvu noc?

pepppe
20. jún 2010

@avila v stredu idem do nemocnice na sono a dalsiu poradnu ak vydrzime,ideme 1jula 😀

pepppe
20. jún 2010

@simonka28 krasnucky je 🙂taky na spapanie jajha sa uz neviem dockat toho mojho drobceka a co ako ti spinka??dost, 😉

simonka28
20. jún 2010

elko ked sme sli domkov minuly pondelok tak 4170gramov 😅 pepppe spinka tak 2-3hodky v postielke ale minule prespal 6hodin! 😀 v noci sa zobudi 2krat ale dnesnu noc sa zobudil o 10 a zaspal az o 2bo ho trapilo brusko 😒

pepppe
20. jún 2010

@simonka28 chudatko malinke,tak hadam dneska zaspinka pekne a bude pekne dlho spinakt a co preplackal cele tie 4hodinky vecer?

simonka28
20. jún 2010

len trosku ale stale sa pucil a stonal ☹ tak nam ho bolo luto ☹

avila
20. jún 2010

@simonka28 je uzasny 😉 A papka tvoje mliecko ci umele? Drzim palce, aby vsetko OK bolo 😉

Toto je ako april u nas. Raz slniecko, potom sprchne a stale dookola.

avila
20. jún 2010

Inak dnes som si poobede zdriemla a asi som nejak zatlacila na prsnik, bo z tade normalne vytieklo, taky kruh mokry som si nasla 😀 Sranda.

dydynka
autor
20. jún 2010

@elko69 su to take zmiesane pocity,,strach stoho aky bude porod ale radost a nedockavost ze uz bude mala na svete a vedla mna,,,uz len cakam kedy odtece plodova voda alebo zacnu kontrakcie,,,no je to stale stres 😀

simonka28
20. jún 2010

avila davam mu BebuHA hoci som cela davat Nutrilon ale ked ho uz tam na nu naucili tak mu ju nejdem menit.aj ho kojim alebo mu odstriekam-cicik ma tak na ukludnenie aby sa mu lepsie hajkalo.som ho o pol7 okupkala a este spinka 😀

apoloma
20. jún 2010

ahojky baby prepacte ze sa sem pletiem ale potrebujem pocut j vas nazor:meska mi menzes 7dni a skoro kazdy den le len vecer mam pocit ako by som uz mala dostat kazdu chvilku menzes viete zacne ma boliet brucho ako pred menzesom ale zatial nic,prsniky mam trochu citlive hlavne bradavky a dnes som zacala cstejsie chodit na wc cikat...nechcem si namyslat ze som tehu lebo uz 4roky sa snazime no bez uspechu tak neverim ze by sa to teras podarilo...aj ked urite by sme oli stastny..inak nenzes mam na 28,29den takze vcelku pravidelny co si o tom myslite??test som nerobila...dakujem vam...

avila
20. jún 2010

@apoloma to je tazko povedat, jasnovidka nie som 😉 Mozu to byt priznaky a nemusia, ved vies. Ale drzim Vam palce moc. O nejakych 7 dni mozes skusit babytest. Nakup viacero znaciek a uvidis. Dufam, ze vyjde tak ako si zelate, dvojpalickovy 😀

@simonka28 ale pekne spinka, take zle to zrejme nebude 😉 A vlastneho mliecka nemas dost, preto to umele? Davaj mu cickat urcite, maminkin prsnik nic nevynahradi 🙂 A starsi synik na Leuska ako reaguje?

@dydynka, ja uz normalne cez den si niekedy na Teba spomeniem, ze ktovie, ci uz nerodis 😉 Ono to asi nie je moc velka sranda, co?

dydynka
autor
21. jún 2010

@avila to teda nie,,,dneska rano sa citim blbo,,,podbrusko ma boli ako pri kramoch,,,boli ma aj tak ze na posteli sa ledva otocim, pri chodzy ma boli aj krize ma bolia,,,no bleeeee,,,drahemu som hovorila nech ma stale telefon pri sebe pre istotu,,uvidim aky to bude mat priebeh,,,