Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lulu4
1. feb 2010

avila: krasne meno mate vybrate pre dcerku teda ak to bude dcerka 😀 mojmu drahemu by sa to vsak nepacilo ako ho uz poznam... a ta posledna veta to mas pravdu je to tak chcu chlapcov a potom ked maju dceru tak ju maju ovela radsej teda co z pocutia a citania viem... je to sranda... dcery v puberte si ich vedia dobre omotat okolo palca aby mali vacsie vreckove 😀 😀

avila
1. feb 2010

Dakujem Lulu 🙂 Tesim sa, ze sa ti paci, no a pre chalpceka budeme este vyberat. o tyzden idem ku dokymu, tak uvidime, ze co, ale velmi sa nenadejam, ze to bude tak skoro...

elko69
1. feb 2010

no veru uz aj nam sa to blyzi a coskoro hadam zistime co sme :D ak sa neotoci zase chrbtom...hihi

pepppe
1. feb 2010

jaj babenky vy tu takto rozoberate mena??ja uz mam pre chlapca vybrate alex,musim priatel to tak chce,,,ale celkom dobre meno,neni az take hrozne,ja som vyberala dievcenske 😉

elko69
1. feb 2010

no u nas to bude boj tie mena...on je tvrdohlavy jak baran a aj tiez takze uvidime :D

pepppe
1. feb 2010

nooo to bude teda elko,ked sa nebudete moct dohodnut 😀

matamisi
1. feb 2010

Ahojte...prave som si spravila test a vyslo tehotna 😵 😵 😵
oto vyzera ta prava tema pre mna ale pozeram ze vy ste tu vsetky uz v okoly 20 tt... 😒
tak neviem ci sa vam sem mozem votret... 😒

dydynka
autor
1. feb 2010

mata kludne sa pridaj,,nie vsetky sme tu v takom tyzdni,,, 😝 a gratulujem

matamisi
1. feb 2010

to som rada ze sa sem mozem pridat...ja idem az buduci tyzden v utorok ku doktorovi a potom budem mudrejsia... 😵
neviete mi povedat ci sa mozem chodit lyzovat,alebo radsej nie... 😒

dydynka
autor
1. feb 2010

no kedze ja nelyzujem tak neviem,,,a kolko ti meska menzes?vies ked zistis ze si tehu tak sa netreba ponahlat dokimu lebo mozno tam este nebude nic vidiet,,,,ani umna nebolo nic vidiet,,az o tyzden neskor bolo,,,

matamisi
1. feb 2010

este len 4 dni ale buduci tyzden to bude 12 dni....myslis ze to je este prilis skoro ist ku doktorovi....

dydynka
autor
1. feb 2010

no neviem,,,ved chod a uvidis,,,, 😀 aspom ti potrvdi tehotenstvo

lulu4
1. feb 2010

mata: nie su tu vsetky okolo 20 tt, ja nie som 😀
kludne zavolaj lekarovi a on ti povie ci prist alebo nie,ja som to tak riesila

matamisi
1. feb 2010

volala som a sestricka chcela aby som uz v piatok dosla,ale ja som jej povedala ze az buduci tyzden chcem ist aby to nebolo prilis skoro...tak teraz uz len cakat do uorka... 😀
ja byvam v alpach a kazdy volny den sa chodime lyzovat tak teraz neviem ci ,mozem ist aj teraz,alebo radsej nie....
minuly tyzden som si kupila novu lyziarsku supravu a teraz ju asi ani nevyskusam 😠 nevadi ...buducu zimu si to vynahradim... 😀 ak sa do nej zmestim... 😀

lulu4
1. feb 2010

mati: no neviem neviem s tym lyzovanim, prve 3 mesiace su najrizikovejsie aby sa plod udrzal, takze vtedy sa treba setrit, ziadne prudke pohyby...

matamisi
1. feb 2010

no to mi asi bude srdce krvacat ked manzel sa pojde snowbordovat a ja nie... 😅 ale co uz hlavne nech je babo zdrave... 😉
a este som zvedava ako dlho bude moct do roboty chodit,lebo ja musim kazdy den lanovkou 15 minut ist a potom este sneznym skutrom 10 minut az potom som v robote to je vyska 1850metrov nad morom... 😕
a vsade na nete pisu ze tehotne sa nemaju lyzovat a ani lanovkou chodit tak vysoko... 😲 😕
o tyzden budem mudrejsia... 😉

elko69
1. feb 2010

pepppe pri najhorsom ved ja ju-jeho porodim tak si snad mozem napisat aj meno ktore s ami bude pacit :D

mata ahoj vitaj medzi nami,sak aj my ked sme sem zacali chodit sme boli na zaciatku...inak mne meskalo asi 5 ci 8 dni uz neviem presne ale nie viac a uz videl na ultrazvuku dutinku....a lyzovat??zatial by som to neriskovala,lebo staci jeden pad a moze sa stat hocico...

lulu4
1. feb 2010

mati: uvidis co ti povie lekar, ale to vyzera teda akcne lanovka a snezny skuter, fuuuha, to budes mat dost narocne ako tehotna v takom prostredi... budes si musiet davat na seba pozor

elko69
1. feb 2010

dobru noc baby, uz som akosik KO...pa pa 😉

jejka85
1. feb 2010

ahojky dievčatá 😉

môj manžel je presvedčený, že to bude dievča a už teraz ju volá Alexandra 🙂 stále mu hovorím, aby si to nevsugeroval keď to bude náhodou chlapec. no ja mám taký pocit, že to bude dievčatko. uvidíme. ešte je to skoro.

matamisi mne to meškalo týždeň, tak som si spravila test a bol pozitívny. ešte predtým som poznamenala, že si nerada robím tie testy, lebo stále sú negatívne a hneď ako som ho spravila, ukázali sa 2 čiarky. to bolo pred víkendom, tak som sa ešte v piatok objednala na pondelok k lekárovi a uvidela som na ultrazvuku krásnu guličku 🙂 🙂 🙂
takže choď k lekárovi a uvidíš, čo ti povie.

xpetka1x
2. feb 2010

mata no urcite ta da na pn ked mas takuto robotu..a v utorok zajdi k dokymu ti aspon potvrdi ci to je tam kde to ma byt 🙂

co sa tyka mien tak mam doma jednu dcerku Vanesku ale odzaciatku si vsetci mysleli ze to bude xlapcek a volali ho Dajko...cize Dalibor az v 30tt mi doky povedal ze to bude holka no tak to bol riadny gool 🙂 mne sa nepaci ziadne xlapcenske meno takze to necham n mm a dievcenskych mam vela napr. Nelka, Miley cita sa Majli, klasika Nicolka, Barborka a kto vie

dydynka
autor
2. feb 2010

dobre ranko tehulky,,tak ako ste sa vyspali? ja mam stale este zapachaty nos tak sa mi zle dycha ale da sa to vydrzat 😀

elko69
2. feb 2010

Dobre ranko,pisem len tak narychlo z prace...ako sa mame???

dydynka
autor
2. feb 2010

he ja som dneska vynimocne skoro hore,,,ani neviem preco,,, 😀

jaruska8
2. feb 2010

Ahojte baby, včera mi brácho vzal notebook a nechcelo sa mi z postele vstávať, tak som už nepísala. 😉 😉 No, s menami je to aj u nás také... Dievčenské je jednoznačné: Ninka, ale chlapčenské... Máme vybrané Martinko, ale mne sa páči aj Viktorko, Dušanko, Boris, ale o tých manžel nechce ani počuť. 😉 😉 Takže to bude &maťko a už som s tým zmierená, veď uvidíme, čo to nakoniec bude, možno NInka a máme po probléme. 😉 😉 😉 A Dydy, Kristián je tiež super meno, ale na mangela to nezabralo, my sme normálne mali otvorený kalendár a hľadali sme. 😉 😉 😉 A Elko, dík za ten link na stránku, kuknem, čo tam je, ale ja dosť nerada nakupujem šaty na nete a z katalógov, lebo mi niekdy nič nepasuje, ale za pokus to stojí. 😉 😉

lutsine
2. feb 2010

Baby chcem sa spytat,ci sa mozu v tehu obcas pouzit vaginalne probioticke cipky,typu Gyntima probiotika na upravu flory?

lutsine
2. feb 2010

kedy je najlepsie obdobie na 3D/4D ultrazvuk? je povinny morfologicky ultrazvuk?

jaruska8
2. feb 2010

Lutsine, ja som tiež mala túto dilemu, ale v príbalovom letáku nie je napísané, že by to bolo zakázané, takže snáď hej, ja som išla k dokymu a ten mi dal vaginálny krém do pošvy. A morfologický UTZ neviem, či je povinný, ale na 4D UTZ je naj čas medzi 20tt-25tt. 😉

avila
2. feb 2010

Ahojky,

Lutsine spytaj sa svojho dokyho. Mne neodporucil ani cipky vazelinove, urcene pre tehulky do vody... Ze vraj nikto nevie, co z toho sa vstrebe... Co narobim. a viem, ze na 3D je najlepcsie od nejakeho 21.t.t, nie baby? Moj doky ho robi, tak sa spytam jeho. Tiez sa nevies dockat, tak ako ja, ako vyzera malicke? Dufam, ze mm bude mat vtedy volno, aby sa kukol... nazivo je to krajsie ako zo zaznamu 🙂

Mata vitaj 🙂 Ja som hned volala dokymu, ked mi visiel test pozit. a to bolo asi tyzden po planovanej menstrj. Hned ma objednal, na sone nic nevidel, ale zobrali mi krvicku a na 2. den volali 🙂 A uz o tyzden sme uvideli dutinky (vtedy este 2). Ja som zastancom, aby sa islo co najskor... Lebo ak su to hormony zvysene z niecoho ineho... treba to riesit co najskor, tak isto ako mimomatern. tehu a vsetko ostattne, co sa Teba matamisa netyka 🙂

Sa mi absolutne nic nechce. Tento tyzden ma caka kadernicka a kozmeticka... Trosku si oddychnem. Aj Vas bolia krize?

xpetka1x
2. feb 2010

no ale ten 3d aj 4d si platis sama povinne to neni len keby sa tvojmu dokymu nieco nezda tak ta tam posle pre istoto.. a ten morfologicky to prvy krat pocujem to je aky alebo naco ??? hm