Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lucia.kl
4. feb 2010

kočiky za dobru cenu su aj na www.semwa.sk

elko69
4. feb 2010

no j ado tych 300 € by som chcela najst lebo podla mna 20 000 za kocar je moc,jedna baba si kupila za 25 000 a je otrasny a uz malu v nom ani nema..a myslim ze pekne kociky sa daju aj lacnejsie zohnat,nei?

lulu4
4. feb 2010

elko: ja som toho isteho nazoru, vyhodene peniaze za drahe kociare zbytocne... skus kuk tu stranku www.e-kociky.sk ak teda nechces trojkolku lebo myslim ze tie tam nemaju ale vyjdu ta tam tak do 300 Eur ako pises

elko69
4. feb 2010

lulu no aj tam som mala vybrate 3 kociky sak este uvidime co a ako..pojdem kuk ten do pezinku a ked sa mi nebude az tak lubit tak poriesime nieco ine :D

dydynka
autor
4. feb 2010

😀 hehe baby,,,moje male je nejake rozkokosene,,,,je normalne videt na bruchu ako kope,,,take vypukliny sa mi tu robia

elko69
4. feb 2010

dydnka tak to ti zavidim,ja take kopance este nemam...moje ani drahy este neciti ☹

avila
4. feb 2010

Ahojky baby, ste popisali 😉 Lutsine, to nie ja som kavu odporucala, ja som kavu vysadila, ako som otehotnela.

Dydy, do neva, viem, ze najkrajsie vecicky su to farebne prave, ale co narobis. Hlavne, ze je OK. Inak dnes som stretla mamicku, ktorej cele tehu tvrdili, ze na 90% je to dievca a cuduj sa svete, narodil sa chlap 😀 A to nebolo pred 10 rokmi ale pred 3 mesiacmi. Vidis, nie vzdy maju vidiny doktorov pravdu 🙂

S tymi kocikmi... ked ja by som si ho chcela aj chytit a troska s nim pojazdit ako mi sedi. My sme si uz vyhliadli jeden, i mm bol nadseny, ale este uvidime.

Baby, dnes uz aj cudzi zaznamenali, ze som tehu 😀

dydynka
autor
4. feb 2010

no moj drahy to citil iba raz bo babo sa prestalo hybat ked dal na brusko ruku

elko69
4. feb 2010

no oni to tak robia tusim naschval ze ked daju ruku na brusko tak oni ustupia a nechcu kopat...

romini
4. feb 2010

🙂 🙂 baby aj ja ked dam ruku na brusko tak ono prestane, tusim su tie nase babence rovnake.....

dydynka
autor
4. feb 2010

elko nevies ci je nieco nove o mirke?

lulu4
4. feb 2010

dydynka: mirka nam aj dnes pisala, bola pozriet malicku v nemocnici, moze ju chodit pozerat kazdy den, bojuje stale aj s detskou zltackou... jej stav sa stale nezmenil... tak hadam bude len dobre...

dydynka
autor
4. feb 2010

no ved musi velmi malicka,,chudatko mirka aj mala

lulu4
4. feb 2010

dydy: veru tak aj mne je to velmi luto, a to min. rok prisla o dvojicky a teraz zase toto, ma ta mirka smolu, hlavne nech sa malinka drzi a nech je silna.... aby si ju casom mohli zobrat domov akurat pisala ze dnes by bola v 24 tt...

dydynka
autor
4. feb 2010

hej hej o dvojickach viem,,,

lulu4
4. feb 2010

dydy: mozem sa ta opytat jednu sukromnu otazocku, kolko mas rockov, pripadas mi taka mladsia na tej foto? a hlavne ty si uz mala svadbicku? ja len tak lebo my chystame na april svadbu 😀

dydynka
autor
4. feb 2010

ja mam 19 rokov,teraz v maji budem mat 20,,a nie svadbu sme este nemali,,,ani ju tak skoro asi ani nechystame,,,

lulu4
4. feb 2010

dakujem za odpoved ved podstatne je to ze sa mate radi a tesite sa na babo... ja sa na svadbu tesim snad vsetko dobre dopadne to uz budem v nejakom 5 mesiaci...

dydynka
autor
4. feb 2010

no vies moj priatel bude mat v decembri uz 30,,je medzi nami rozdiel 10 rokov a velmi sme chceli babo,,,tak ho mame 😀

lulu4
4. feb 2010

dydy: ved to je super, tak to ma byt na co cakat? potom sa nemusi zadarit ked clovek si povie pred 30tkou ze teraz a teraz nic... dobre se spravili... aj my sme chceli uz min. rok otehotniet a vyslo to az v decembri a to sme sa snazili od jula 😀

elko69
4. feb 2010

dydy no uz ti lulu napisala o Mirke takze tak,drzime jej vsetky prsteky hlavne malinkej,no nema to lahke veru malinka je malinka strasne a ta zltacka este...no hadam to odbre dopadne...

lulu a ty mas kolko rockov? ja budem mat tento rok 25 takze stvrtstorocia uz tu budem :D

xpetka1x
4. feb 2010

no baby mi sa xystame kupit kkocik do polska je tam ozaj dobry a velky vyber aj super ceny do 200e aj s autosedackou plus stolicka na papkanie sa da zjednat mo vsak ako vsetko a este mam doma kocik po prvej dcere tak ten si necham na balkone na spinkanie

lulu4
4. feb 2010

elko: ja mam este stale 25 do marca a potom uz od polovice marca budem 26 rocna, cize babatko sa mi narodi ako 26 rocnej a takisto sa budem aj v tomto veku vydavat 😀

elko69
4. feb 2010

lulu no ja osm sa vydavala ako 22 rocna a teraz babo ako 25 rocna :D

elko69
4. feb 2010

no idem ja haji lebo rano zase vstavam do prace...tak dobru noc babule...papa

drakvak
5. feb 2010

Ahojte baby, som tu nováčik. Chcem sa vás opýtať, či máte niektorá skúsenosti (osobne alebo cez kamošku) s užívaním Anopyrinu v tehotenstve. Hematologička mi diagnostikovala pozitivitu antifosfolipidových protilátok a predpísala mi injekcie Clexane 4000 a Anopyrin. Čítam tu, že injekcie si picháte viaceré, ale ten Anopyrin mi je proti srsti, lebo všade píšu, že v tehotenstve sa nemá brať.

rosannar
5. feb 2010

ahojte..môžem sa pridať, len včera som zistila že som tehu...a ešte poriadne neviem čo a ako.. 😉

lenkaaninka
5. feb 2010

čaute baby ...ja som tú kavu radila a pomáha to aj mne 🙂

a ja som si z tej stránky www.e-kociky.sk vybrala bexa b4 farba tuším S12 taká čierna a že je tam aj vanička veliká aj polohovatelná vanička vlastne tá opierka čo som velmi chcela...ale aj po druhé nieje vôbec drahý tak aj preto ...250 euri tak si myslím že to je ok....

dydynka
autor
5. feb 2010

ahojte,,,tak vitam nove tehulky,,, 🙂 baby ja som od osmej hore a upratujem,,,som nevedela zaspat ked drahy odisiel do roboty,,,,a som taka nesikovna,,,rozbila som nase prasiatko na uspory 😀

lutsine
5. feb 2010

asi je to znamenie Dydy ze musis nieco kupit... 🙂