Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

avila
26. feb 2010

No ja som aktivne bikovala pre tehu 2-3 krat tyzdenne. Moj doky mi to nezakazal, ale ze len tak kondicne a potom kamaratke v Spanielsku povedal, ze bike vyslovene nie, ze ta poloha nedobre vplyva na baby. Ja som este v tehu bola asi 4x ale mala som pichanie v brusku, tak som viac nechcela riskovat. Vsak potom ho zoderiem 😀 Ale su baby, ktore bikuju takmer cele tehu... vsetko je vlastne na Tebe 🙂

Ozaj Didi, tvrdnutie bruska trva len niekolko sekund, to su vlastne stahy maternice. Ale urcite by som o tom povedala dokymu.

nanulik
26. feb 2010

no tak radšej nebudem riskovať, ja som šťastná že sa nám podarilo otehotnieť a kvôli 5 minút na bycikli nebudem pokúšať čerta

avila
26. feb 2010

A nejake cvicenie pre tehu si nepozerala?

nanulik
26. feb 2010

asi niečo popozerám na nete. ale také niečo na doma. lebo bývam v strašnom zapadákove a 30 km sa mi nechce nikam dochádzať

avila
26. feb 2010

Hmmm, ja tiez chodim do 2. mesta, to je strasne, tych moznosti je tak malo...

Pozerala som pocasie na vikend ☹ Ma prsat ☹

Lutsine, muzik je vojak, vsak?

lutsine
26. feb 2010

Avila ano ano🙂

dydynka
autor
26. feb 2010

baby co cakate dievcatka na ktorej strane ich mate?moje je na pravej 😉

elko69
26. feb 2010

lucia.kl aj ja chcem dve deti a dost takze este jedno hadam bude a mohlo by byt dievcatko do paru... 😉

dydy idem teda kuk...

elko69
26. feb 2010

dydy no vyzera to ze budeem mat mozno rovnake kocare,len ja v dvojkombinacii - zelenocierny inak stavbou je to to iste..ty si budes odtial objednavat z tej stranky???

dydynka
autor
26. feb 2010

no neviem musim sa dohodnut s drahym,,,uvidim co povie..elko na ktorej strane mas babo?

elko69
26. feb 2010

ja ti ani neviem,mna kope raz dole a raz hore,ked som bola na sone u svojho dokyho tak bol hlavickou otoceny dole a ked som bola na 3D za tyzden po tom tak mal hlavicku hore...on sa vselijako teraz hniezdi kym ma miesto takze pokazde inde...

dydynka
autor
26. feb 2010

😀 😀 ja ho mam stale na pravej strane,,mama mi hovorila ze ked cakala mna a sestru tak sme boli na lavo,,,tak keby sa to tak bralo tak by to mohol byt chlapec 😀 😀

elko69
26. feb 2010

no uvidis,ja som nikdy neverila n atieto povery aj ked mojej mame to vyslo lebo od zaciatku vravel aze to bude chlapec lebo som opeknela a nechutilo mi sladke zo zaciatku,skor kysele aj je to vyslo ale ajtak tomu neveriim :D

dydynka
autor
26. feb 2010

no ja zase musim mat sladke,,bez sladkeho som nervozna,,a zacali sa mi robit same pupaky na čele 😀

elko69
26. feb 2010

hmmmmmmmmmm zeby baba???hehe neviem ale teraz uz aj mne chuti sladke...to len zaciatok bol taky divny

dydynka
autor
26. feb 2010

no som s toho vsetkeho zmetena,,uz aby mi to povedal lekar 😀 😀 😀

elko69
26. feb 2010

no ved hadam sa uz ukaze coskoro, inak jakoze kamoske jednej tvrdili cele tehotenstvo ze dievca a dievca a myslim ze je to 2 lekari povedali a ona stale hovorila z eneveri ze to bude chlapec a aj bol veru!!!! 😀

dydynka
autor
26. feb 2010

hehe no no vsetko je mozne,,len dufam ze mne sa to nestane 😀

elko69
26. feb 2010

no ja uz som videla na 100% co je pipika co snura takze ja viem ze sa to uz an dievcatko nezmeni :D

dydynka
autor
26. feb 2010

no pri chlapcovi sa to rychlejsie odhali

elko69
26. feb 2010

no ved to ked mu to tam tak plantalo v tej plodovej vode 😀 😀 😀 😀

pepppe
26. feb 2010

ahojte babenky,,ja dnes makam,,ako vzdy aj zajtra 😠 uz teraz sa mi nechce,,,a co je to to morfologicke sono??mne dr nic nespomynal,tak neviem 😒

kiwi82
26. feb 2010

dydynka, mojej susedke tiez tvrdili, ze dievcatko, vsetko ruzove nakupene a nakoniec bol z toho Risko. 🙂

lutsine
26. feb 2010

Ahojte baby, tak uz som konecna doma z cvicenia pre tehulky. Zasli sme este na navstevu ku svokrovcom ,teraz uz budem len lenosit na gauci s vylozenymi nohami a pozerat co davaju v telke. Co planujete cez vikend? 🙂

avila
26. feb 2010

Ahojky, ja chcem ist do kina s muzickom - Kawasakiho ruze 🙂 A konecne sa prejst... Vsak sme neboli ani napamatam. Ale ked bude prsat, tak neviem. A uz svokra som nebola asi mesiac, tak by bolo nacase /asi 5 minut od nas byva/. Keby vikend aspon 4 dni trval 🙂

anjelik026
27. feb 2010

Ahoj neviete ake je riziko pre mna a babetko ked ma zasiahol el. prud??u lekara som nebola nakolko som ani neodpadla a neupadla do bezvedomia som medzi 11 a 12tt nenastalo ani krvacanie a necitim sa spatne.

avila
27. feb 2010

anjelik, pre istotu chod na pohotovost, nech kuknu male na sone, nic neriskuj. Pa

anjelik026
27. feb 2010

avila... ja idem v pondelok na poradnu asi to necham uz na nu mam v celku prijemneho doktorka a popytala som sa mojej susedy je zdravotna setra ci sa mohlo stat povedala ze nemysli ze je mala pravdepodobnostved ze robia aj resustitacie aj zenam v tehotenstve ci po havariach alebo pri srdcovich infarktoch.A pondelok je tu co nevidiet

kiwi82
27. feb 2010

dobre ranko,
dievcata, ake pouzivate teraz v tehu intimne mydlo? ja uzivam ten laktacyd ale jedna znama mi povedala, ze obsahuje tazke kovy, ze by sa nemal a odporucila mi iba detske mydlo alebo len vodu.

zuzanockamt
27. feb 2010

kiwi ... ja tiez pouzivam laktacyd a myslim si, ze je to v poho 😉