Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

avila
14. apr 2010

Ahojky, aj ja si pas davam, neviem, co by pri nehode bolo horsie... Radsej na to nemysliet.

Vytoky mam pocas celeho tehu zatial, je ho teda dost. A to som sa tesila, ze 9 mesiacov bez vlozky. Ha....

jaruska8
15. apr 2010

Ahojte dievčatá, tak už tretí deň nenormálne počasie, zase leje ako z krhly. Tak, včera sme boli na poradni a mám zopár dobrých správ. Placenta je už pekne mimo krčka maternice, je nad ním, vpredu, takže úplne super. Krčok je taktiež v poriadku, vraj pekne vysoko, čomu som úprimne rada. Tretíkrát sa nám potvrdila babenka, tam už naozaj nie je pochýb. Doki prepínal aj na 4D a malá tam mala leháro a cmúľala si prštek, bola neskutočná. Inak je v poriadku, merania super a má 1200g!! Zodpovedá termínu pôrodu. Aj som sa ho pýtala na plánovaný cisársky rez, či sa robí v tom 38tt a on povedal, že hej38tt alebo 39tt, podľa veľkosti bábätka, musí mať aspoň 2500g. No a to, kvôli čomu som včera stresovala sú kvasinky, tak mi dal mastičku. Prajem Vám krásny dník. Dnes idem piecť rybičku. Mňam. 😀

romini
15. apr 2010

Caute baby.. 🙂 take hnusne pocasie co? to len spat a spat...

Dydy v Trnave www.bambini.sk ale asi hnedo zlatu kombinaciu chceme pre dievcatko.

dydynka
autor
15. apr 2010

romini nieco mi hovor o tom pocasi,,to je strasne,,,ked nemam auto ani nemam ani chut niekam ist, 😔

kiwi82
15. apr 2010

ahojte dievcence, nasla som dobru stranku, kde su uvedene velkosti oblecenia a obuvi dietatka, mozno sa vam to zide pri nakupoch novych veciciek a triedeni zdedenych veciciek 😉
http://www.inzerosvet.sk/rodina/?q=44

pepppe
15. apr 2010

ahojte tak dneska som ja uz v praci ☹ baby neviete kolko pred terminom sa ide na matersku???mne sa uz nechce robit ja uz nevladzeeeeeeeeeeem 🙂 a to pocasie je strasne,,,vcera sme pre malinke kupili komodu,,jajha sa uz vytesujem,,kocar chceme kupit tak v maji,,,,buduci vikend tu ma byt vystava ,vsetko pre maminky a babatka,tak uvidime co si tam vyberieme a ci tam nieco aj budu mat 😉

pepppe
15. apr 2010

a etse som chcela,,,strasne strie sa mi porobili,,,uz ich mam hodne vela ☹ ma ich niektora este zvas,alebo len ja,,,a neviem preco sa mi to spravilo ☹

dydynka
autor
15. apr 2010

peppe v 34 tyzdni sa ide na matersku,,,a ak si na rizikovom tak v 32 tusim,,,tak nejak to je,,,ja este nemam strie nastastie,,,ale uz mi dost vylieza pupok,,,ho budem mat zachvilu vonku 😀

pepppe
15. apr 2010

nooo dakujem dydy 😉 tak uz co chvilka frcim,heh noo ja uz ich mam riadne teda ☹ noo nevadi,co uz,asi rychlo rastie brusko

lutsine
15. apr 2010

Uz som doma z 3D mame 30 min. DVD s nahravkou.....a potvrdili nam,ze to bude skutocne chlapcek 🙂 tak uz konecne mozem zacat kupovat vecicky. 😝

zabkaevka
15. apr 2010

ahooojte kočky. Fííha, tak to ste toho zase popísali, ale prečítala som všetko 🙂
K tomu pasu, tak ja ho tiež mám radšej na sebe, aj keď šoférujem aj keď ako spolujazdec, no mám ho trochu inak. Riadne ho zapnem ale za chrtom a potom jeden pas prevlečiem cez hlavy na seba, a tak to mám len cez hrudník, a na brušku nič.
Čo sa týka výtokov, tak tie zatiaľ nebadám,a le max, len veľmi zriedka.
Lutsine : parádička, kupuj kupuj. A platila si neičo za video?? vraj sa u nás v KE platí až 70€
Vi3ka : jej aj ja ma také skoro burško, akurát viac položené dole, teda pod prsiami nemám. A vidím že aj kočík máš už vyhliadnutý, tak ja zatiaľ neuvažujem o tom, tam najskôr o dva mesiace.

zabkaevka
15. apr 2010

teraz čítam po sebe, že mám samé preklepy. Sorry to som rýchlo ťukala, potrebovala som cikať 🙂 chichi

romini
15. apr 2010

pepppe ani nehovori ja ledva cakam na 11.5. to si cerpam dovolenku a 24.5. idem na matersku.

zabkaevka
15. apr 2010

Idem ja búúúvať trochu, nejak ma láme to počasie.
Zajtra idem na poradňu, a budú mi brať aj krv na triple testy, tak držte prstíííky. Ozvem sa zajtra poobede. Paaaaaaaa

pepppe
15. apr 2010

fuuha aj ja idem,,,28na matersku ale si idem tiez dovolenku cerpat,vsak nevladzem ani stat a to ja makam 12-tky ☹ clenky opuchnute ,ziadna slava teda.....noo ja si dam dovolenku tak striedavo 10dni doma a potom dva dni v praci a tak az do materskej,uz som rozmyslala nad tym,vsak sa tu neda vydrzat

lutsine
15. apr 2010

Tak to ja ani netusim kedy sa chodi na matersku, nejako sa velmi neponahlam, ja pracujem v kancelarii a to je pohodicka 🙂

elko69
15. apr 2010

pepppe 6 az 8 tyzdnov pred porodom sa chodi na MD,no mne dal tych 6 kedze mam zatial bezproblemove tehulkovanie, ja uz nastupujem 12 maja na matersku,tak sa uz tesim aj trosku ze nebudem musiet vstavat do prace...

elko69
15. apr 2010

a strie zatial tiez nemam ale co neni moze byt 😒

pepppe
15. apr 2010

noo tak ja mam tie strie aj za vas babenky 😉 mna by mohol dat tych 8tyzdnov,ale asi ee lebo zatial mam tiez bezproblemove tehu

elko69
15. apr 2010

no ja idem 10. maja na poradnu poslednu a uz mi da papiere do prace na matersku tak uz to mam za par :D

pepppe
15. apr 2010

parada elko,,,nech uz sme na materskej 😉

vi3ka
15. apr 2010

ahojte kočky 😉
dnes mi došli super gate. 3/4 nohavice kávovej farby. paráda. ešte že tie e-shopy fungujú, lebo by som nemala čo na seba v tomto tehu stave 😀
malinké dnes ostošesť dáva o sebe vedieť, takže sa vytešujem celý deň. zajtra sa chystám na výlet do Nitry. strašne rada spoznávam krásy slovenska. teším, teším. tak vám prajem dobrú nôcku a zajtra pekný deň 😎

romini
16. apr 2010

Ja nemam zatial strie chvaaaaalabohu. Dufam ze ani nebudu. Zatial mam peknu hladku kozu. 😀 😀 😀 😀 😀
a co dneska tu nikto nie je? konecne prestalo prstat.

Pocuvajte baby ake odsavacky hlienikov a soplikov budete kupovat? Pozerala som viacero druhov su aj elektricke a aj tie obycajne.

lutsine
16. apr 2010

no tak to dufame vsetky, ze nebudu strie 🙂

xpetka1x
16. apr 2010

romini z osobnej skusenosti najlepsie su tie do vysavacov...rychlo a vsetko povyberaju..tie hadickove su zdlhave a namahave

avila
16. apr 2010

Ahojky, Peppe a mazes sa? Ja sa tiez bojim strii, preto sa natieram hrubou vrstvou kazdy vecer. Zatial mam len tie, ktore sa objavili v case puberty. Ale brusko sa napina, niekedy az akoby ma koza bolela, akaby sa napinala velmi.

Tiez robim v kancli, tak mi to neva, len ked su stresy, cim dalej tym horsie ich zvladam. Vcera som bola na konerte, normalne som pri niektorych piesnach slzu vypustila. Strasne... Inam Peppe, povedz dokimu, aku mas pracu a v com Ti to robi problemy, mohol by Ta vypisat aj skor.

elko69
16. apr 2010

pepppe tych par tyzdnov est ezvladneme nejako hadam,nie? 😉

romini
16. apr 2010

xpetka1x ake? do vysavacov? napis mi znacku prosim ta lebo vobec neviem ake si myslela.

xpetka1x
16. apr 2010

baby no moja kamoska mala velke brusko a napnute a ziadne strie a v 39tt sa zobudila a komplet dopraskane cele brusko...naraz za jednu noc

xpetka1x
16. apr 2010

romi neviem znacku normalne si daj do googla odsavacku hlienov na vysavac to ti najde stoji okolo 15eu