Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lulu4
18. máj 2010

Tu dnes niet nikoho, co robite kocky v takom hnusnom pocasi,nikde nikoho? hmmm, asi si budem pisat sama so sebou 😀 😀

dydynka
autor
18. máj 2010

ja som upratovala veci pre malu,,,nemam co robit, prat nebudem ked to nemozem vonku vyvesat tak som aspom upratala veci tak ako ich chcem 😀

lulu4
18. máj 2010

dydy. aspon nejaku zabavku si si nasla... ja to este nemam pre maleho poprate takze este nic neukaldam, este to mam na jednej kope v skrini... tak by som uz mala rada tu postielku zlozenu ale nemame ju kde dat lebo sa potrebujem jednej kniznice zbavit a tu si mozno az do mesiaca zoberie manzelova sestra dovtedy ma svihne... som si to chcela nachystat aj obliecky aj paplonik s vankusikom mi maju prist postou a chcela som to uz pekne pripravit a vytesovat sa z toho, ale takto nic 😢

dydynka
autor
18. máj 2010

no ja nemam tiez este postielku,,,kamoska mi pozica jej ale este ju nemam doma,,neviem kedy mi ju drahy donese 😀 no a do skrine som si to ulozila podla bodicok s kratkym, dlhym rukavom , podla gaty a tak,,nieco uz mam oprate no vela toho neni,,cakam na lepsie pocasie,,,

vi3ka
18. máj 2010

ahojte kočky,

tak sme sa vrátili zo 4D ultrazvuku. bolo to super. nechcelo nám poriadne ukázať čo má medzi nôžkami, ale doktorka povedala, že podľa toho, čo ona vidí na 2D, tak by to mala byť malá slečna 😀 🙂 nemáme to na 100%, ale aj tak sa tešíme, že je zdravučké. akrobatka-gymnastka malá 🙂 nôžky mala až pri hlavičke hore natiahnuté a prekrížené. kočka jedna 🙂 potom sa nám už otočila chrbátikom. asi mala toho dosť. možno pridám aj foto, keď sa mi ho podarí spraviť z videa.

lulu4
18. máj 2010

vi3ka: tak to je super, ja sa tesim z kazdeho sona lebo moja gynekologicka ma v ambulancii kvalitne sono a prepne mi to do 3D tak je to uzasny zazitok vzdy... viem si predstavit ako sa tesis a hlavne ze je drobec v poriadku a uvidis na nejakom dalsom sone ti potvrdia uz snad ci je to na 100% dievcatko...

elko69
18. máj 2010

pepppe takze uz aj tebe zacina MD???ze je to super pocit teraz 🙂

vi3ka
18. máj 2010

lulu: mne keď ide robiť utz a keď vidím to drobčiatko na monitore, vtedy zabúdam na všetky zvedavé otázky, čo mám pre dokiho. nasadím "priblblý" úsmev a je to. to je hlavné, že je zdravé. tak najbližšie sono mi bude robiť až o 2 mesiace. aspoň tak mi minulý pondelok povedal na poradni. ja to vydržím 😉 keď nie, tak to bude aspoň prekvapko v pôrodnici.

zabkaevka
18. máj 2010

ahoooj kočky.
vi3ka : parááádička 🙂 je to krásny pocit vidieť mimi 🙂 Ja nakoniec idem tento piatok na morfologický ultravuk, pretože sa im nahromadilo veľa pacientiek, keďže jedno centrum prenatálnej strarostlivosti odmieta pacientky, ale nemá lekárov, takže sú nútené ísť do nemocnice. Ale nič to, do piatku to už nejako vydržím 🙂 a na ďalší piatok poradňa 🙂 budú mi brať krv na rozbor, a neviem či aj nebudem piť tú sladkú vodu. ALebo to musím presne v 24týždni??

vi3ka
18. máj 2010

ahoj zabkaevka: nádherný pocit 😉 neboj vydržíš do piatku. o to väčšiu radosť budeš mať keď uvidíš drobca. ja idem na poradňu až 8. júna a potom pôjdem na interné aj na glukózu - tak povedal doki a to budem v 25. tt. ja som len zvedavá, ako vydržím prísť na lačno na glukózu, keď mne je ráno vždy tak čudne a musím sa rýchlo najesť. tak dúfam, že to bude v poho. 😝 potom daj vedieť ako si dopadla

kiwi82
18. máj 2010

vi3ka, tak super, ze ste videli chrobacika 🙂 Ozaj a co ten mocovy mechur? Zabral urinal? je to uz trochu lepsie?

pepppe
18. máj 2010

elko nooo uz som skoncila🙂) konecne,teraz budem len vegetit,bo sa mi nic ine nechce 😉 som zvedava co mi povie doktor,,,a co stym detskym doktorom si si uz bola nejaku zajednat??lebo neviem ci by som nemala,ked pojdem od gynekologa ktej mojej co som mala,ked som bola este mladsia,,,,len neviem ci jej ktomu treba 😒

elko69
18. máj 2010

pepppe inak ja som od utorka min na MD a este som si akosik neuzila volna,stale niekde lietam..hhe no ja som si este nezajednala dr detsku,ale teda uz by som asi aj mohla,chcela som tiez moju co som mala ako detsku ta bola strasne dobra ale uz je na dochodku tak rozmyslam nad manzelovou dr. co mal on ked bol dieta...

pepppe
18. máj 2010

aha noo ja neviem,asi by sme mali zajednat,,lebo nie ze nam potom na poslednu chvilku povie,ze ma plno,alebo nieco podobne,,,ja som mala tiez strasne dobru a ked som od nej odchadzala mi povedala,ze ma privita,ked budem mat sbabetko,ze bude rada 🙂

elko69
18. máj 2010

hmmmmmmmmm ja by som velmi rada sla k tej svojej veru...

pepppe
18. máj 2010

nooo skoda,ze je na dochodku,ale tak muz mal urcite tiez dobru 😉 teraz kedy ides na poradnu??uz by si nemala chodit kazdy tyzden?

elko69
18. máj 2010

no mala som ist dnes ale ten dr. ktoreho som si vybrala tam neni tak idem buduci tyzden v utorok a potom neviem ako casto si ma bude volavat asi podla toho ako sa budem otvarat....v pondelok mam este u svojho gyndu vyter - streptokoka a potom len nemocnica

elko69
18. máj 2010

a ty?

pepppe
18. máj 2010

noo oa co tam v nemocnici???to aj vazit budu a tak,alebo uz ee???no ja idem este v piatok svojmu a neviem ci tam budem az do konca alebo ma posle tiez do nemocnice na pasy,,,lebo kamsoka az do porodu chodila k svojmu a ta druha ta uz potom len do nemocnice

elko69
18. máj 2010

no u nas v TT to je tak ze chodis do 36 tt k svojmu a potom uz do nemocnice na tie pasy,neviem ci je to pri vsetkych dr.ale ten moj sice je porodnik ale nema zmluvu s nemocnicu takze tam nemoze ordinovat a rodit tak preto...no myslim ze tie pasy a teda ci su kontrakcie uz nejake a ako sa otvaras,a teda ultrazvuk a neviem ci ta tam aj vazia a tak..idem kuk panelacik ale este dofrcim...

pepppe
18. máj 2010

ok vsak uvidime,co ten moj 😉 ja pozeram ordinaciu ,,,,tak pekne pozeranie prajem 😉

simonka28
18. máj 2010

ahojte kocky 🙂 tak ja zajtra rano zas cestujem do toho "preslaveneho"Martina ☹ mam uz na nich pripraveny predslov keby ma nahodou chceli poslat domov! 😅 mne sa absolutne uz neda chodit,strasne ma boli ta jazva po prvom cisarskom ☹ maly mal vcera na sone3300gramov,brusko mi uz spadlo a kazdeho koho stretnem mi hovori,ze uz urcite pojde na svet 😕 tak myslite na mna,ze to tam prva z vas prezivam 😉

elko69
18. máj 2010

pepppe no dobry bol panelacik uz som aj dokuk ale sak idem do izby zalahnut a pustit este telku a hadam budem tuto noc uz spat a nie behat na WC s cikanim stale...
simon tak budem drzat palce nech vsetko dobre dopadne 😉 a drz sa a keby nahodou tak s auz tesime na nejake nove spravy o tebe..

dydynka
autor
18. máj 2010

simonka ked hovoris o tej chodzy tak som natom tak isto,,,hrozne ma bolia krzie aj kostrc ,,,a aj podbrusko,,,asi pojdem zajtra dokimu,,,,az mi sem tam slzy vyhrknu z oci ked ma to tam pychne,,,ach,,, ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

elko69
18. máj 2010

dobru nocku tehulky 😉

simonka28
18. máj 2010

dakujem kocky.dydynka mne akurat tak doktor dal 3krat denne po2tbl.magnezia uzivat.mne sa ani nece zalahnut bo o 2 budem vyspata a kukat dohlupa 😒

dydynka
autor
18. máj 2010

no mne sa tiez nece nejak hajat lebo ked si lahnem tak sa len prehadzujem z jednej strany na druhu a potom ma vsetko boli ☹ som stoho na nervy

simonka28
18. máj 2010

aj ja som uz hrozne nervozna 😠 v noci sa kazdu hodinu dam na iny bok,pretoze sa prebudim ako ma to boli ☹ hadam to budu poslusne babatka ked tolko musime-chceme vydrzat 😀

lulu4
18. máj 2010

simonka: na zajtra ti do toho Martina drzim palce, ak sa nebudes hlasit tak budeme vediet ze si ta tam uz nechali... no to sa nam asi dlhooo neozves...

avila
18. máj 2010

Simonka, to Ti verim... A to vazi dost malinke na 35.t.t. Asi pojde znova sekciou co? Co Ti hovoria doktori?

Mna priserne pali zaha...