Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

jaruska8
19. dec 2009

Karinke, jednoznačne vymeň lekára. 😠 😠

groka
19. dec 2009

karinke mna vypisal na rizikove po prvom potrate
tiez vymen lekara

babule co robite?

groka
19. dec 2009

viete ako mna bolia prsia?a hlavne ked si dam dole podprdu,aaaaaaauuuuuuuuuu
a este nieco mam take cudne baby,nic ma neboli,ale na lavo uplne medzi pupkom tou stranou a vajecnikom sa mi niekedy ako keby nadulo brusko na par sekund,ako keby sa mi nafukovalo crevo alebo co,jak pohyby presne,co to je neviete?maternicu nemozem tak citit este ze by rastla lebo tak vysoko neni,normlane ze dilema,akoze nic sa nedej,len ma zaujima co to je?

mojalili
19. dec 2009

mozno sa creva nafukuju.....s tymi prsiami to mam aj ja tak, ja mam velke prsia a teraz ich mam este aj nafuknute, tak vecer si pripadam, akoby som si dala dole podpery a tak velmi ma bolia prsia...ach jaj.
NO ja som zarobila na perniky, nakolko sa skoro vsetky zjedli z jednej davky.
Dala som do marinady masko a idem este urobit kapustu, aby som zajtra nemusela, ked prideme z kostola. Esteze ho mame pred domom-.

maminecka26
19. dec 2009

ahojte mamicky....takze ozyvam sa opat...hoci nie s dobrou spravou....vcera som sla s nadsenim k dokimu na kontrolu a tesila som sa na krpca...no cakalo ma sklamanie...srdiecko nebilo ☹ , tak ma okamzite poslal na kiretaz....takze od poobedia som opat sama....uz je tehotenstvo fuc..... hrozne ma to boli....jakmile nic nerobim, sadnem si, tak mam chut do placu....citim sa taka prazdna ☹ ale to prejde....Tak sa vsetky drzte nech vam to vyjde....pa

blsicka
19. dec 2009

3 tyzd.mi meska menzes, ale stale mam pocit, ze uz uz ho dostanem, krce v podbrusku, hlavne na pravej strane, pocitujem ostre pichanie. Test som si robla 3 x / vzdy poobede / a bol vzdy negat. chora niesom, lieky neuzivam... bolia ma prsiaa a mavala som tyzde hnacky / rano a naobed / inac nic. co si o tom myslite ?

ploutvicka
19. dec 2009

karinke to je necita.. taky bych k nemu uz nesla a nasla si jinyho dr

katja22
19. dec 2009

blsicka: tak to je rozne... ale sprav si ráno test.... aj ked bude negat, aj tak chod k dokimu lebo to ti už vea mešká ...

groka
20. dec 2009

maminecka je mi to luto,zotav sa rychlo ☹

elko69
20. dec 2009

maminecka26 to mi je fakt luto ☹ rychlo sa zotav a nesmut,viem ze to je tazke ale budem drzat palceky nech to rychlejsie preboli a neboj bude dalsie mimco urcite....drz sa..

ploutvicka
20. dec 2009

maminecka26 i me je to moc lito.. a preji ti, aby jsi yla brzy v pordku... vim jake toje.. ja te porad krvacim a cekam kdy mi u dr reknou neco spatneho zatim se miminko drzi...
ale o prvni jsem prisla ve 14 tydnu...a bylo mi opravdu desne, takze vim co ted citis... brzy se zotav a zku myslet jen na hezke veci,, i kdyz vim, ze to jde jen velmi tezko

mojalili
20. dec 2009

Ploutvicka - ty stale krvacas? je to cira (svetla) krv ci tmava? Zistil ti proc? Ja som stale spinila, a aj raz krv....nic v maternici nebolo, ziadny hematom, ale zistil,ze kvasinky, co som mala su nepreliecene a sposobuju krvacanie, tak mi nasadil lieky a TUK TUK.....zatial tyzden sa drzim.... . Musia zistit pricinu, pre nc za nic to nie je.....drz sa,drzim ti palce
Maminecka, je mi to luto, drzim palce, aby to napodruhe vyslo... ☹ 😉

elko69
20. dec 2009

jezis ani nespomynajte potraty akrvacia lebo mi je hned zle,neviem si to ani len predstavit ze by sa to stalo mne...drzme sa... 🙂

ploutvicka
20. dec 2009

mojalili ja tam ma hematoma cca od 6 tt mam s tim problem vzdy tak tyden jen spinim nebo ani to ne a po tydnu zakrvacim :(( je to tmave takze dobre... ale je to otrava a jsem z toho uz docela unavena... kvasinkama to myslim eni ty uz jsm nemela ani nepamatuju :(( myslim ze s tim krvacenim budu mit potize dlouho... jen aby se mimi drzel a bylo zdrave

ploutvicka
20. dec 2009

elko taky se toho desim ale uz jak rikam drime se od zacatku a miminko je asi velky bojovnik... kdyz to zatim vse zvladlo tak snad to zvlanem i dal

mojalili
20. dec 2009

hej, poznam to. AJ ja som mala 2x, ale vstrebal sa. NO treba si davat pozor, niekedy je pre babo hematom nebezpecny, ale pokial sa nezvacsuje, tak je to ok. A to ze spinis je dobre, tak odchadza prec....tak to je ine, nez mam ja.....chce to len klud, lezat a lezat. U nas nechavaju s takym niecim v nemocnici..
No musim ist vytiahnut dcerku z vane...aby sa neutopila, je ako potapka... 😉

elko69
20. dec 2009

ploutvicka tak budem drzat palceky nech to dobojuje az do konca :D

ploutvicka
20. dec 2009

dkuju holky, no ja si taky v nemocnici uz polezela prez mesic s tim prvnm hematomem on se uz zacal vstrebavat asi se i vstrebala ale po tydnu co me pustili dom se m zase krvacela abyl tam dalsi a zase tyden ve spitale al pak sme museli na genetiku tak me pustilia ted uz lezim doma.. stejne s emnou ve spitale nic neelali jen mi davali pilulky aty beru i ted... adoma lezim o nevco vic nez tam a tam ej to desny :(((
mesic bez svojeho mileho , bez pejsku bez vlastni postele hruza

no asi se tsim jeste nejakou dobu potrapim :(( snad to zvladnem

lutsine
21. dec 2009

Prosim vas poradte mi nieco proti kaslu pre tehotne, napina ma na kasel stale vecer a uz pomaly aj cez den, co mozem uzivat?

elko69
21. dec 2009

lutsine skus nejake homeopatika,to jedine som mohla aj ja ked som mala anginu a kasel v 9 tt...a teply caj s medom a byt v teple...ziadne sirupy

lutsine
21. dec 2009

a nejaky konkretny nazov, aby som vedela co mam pytat v lekarni.

ploutvicka
21. dec 2009

lutsine, kdyz zajdes do lekarny tak oni ti poradi.. a to taky tak udelal kdyz sm byla nacipana ale pij hodne caju teplych ne bilinky... aj na to dostala nejakypastylky prirodni... ale nevim za pomohly me to pak preslo samo

pepppe
21. dec 2009

tak babenky,ja mam zajtra svoju prvu poradnu a idem na sono,dufam,ze uz aj foto dostanem a ze je vsetko ok a babo sa ma v najlepsom poriadku 🙂

jaruska8
21. dec 2009

Ahoj Pepppe, aj ja mám prvú poradňu presne zajtra, tak dúfam, že bude všetko OK. Ide s tebou aj drahý??? So mnou ide, konečne bude vidieť aj on mimi, bude aj foto, dúfam. 😉 😉

ploutvicka
21. dec 2009

tak vam drzim holky palecky .)) ja jdu n KO ve stredu den pred stedrym dnem, tak doufam, ze se taky vse ok v ramci mozn moznosti

jaruska8
21. dec 2009

Držíme si palce navzájom. 😉

ploutvicka
21. dec 2009

jasne :d

dydynka
autor
21. dec 2009

ahojte baby,,som vam aj zabudla povedat ze vtedy co sa dokimu nezdalo to babo a jeho brusko ze je to ok :D nastastie,,tesim sa na januar bo idem na poradnu a to budem uz v 17tt a mozno uz budeme videt co to bude 😀

ploutvicka
21. dec 2009

dydynko my jsme stejne tehu vid 🙂 ja jeduv tom 17tt na genetiku na utz a dalsi vysetreni ,, nevim jesis e tesim...
je dobre ze tve mimi je v pohode.. super

elko69
21. dec 2009

no ja idem az 14.1 ale uz na 3 poradnu a v 12tt ked som bola urobil mi sono aj fotecku mi dal takze urcite ju dostanete aj vy.... 😉

lutsine uz neviem ako sa to volalo ale ked pojdes do lekarne povedz v ktorom si tt a ze mas kasel a zte by si chcela nejake homeopatika ona uz bude vediet neboj...

a drzim Vam palceky vsetkym,uzite si svoju prvu poradnu...