Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
30. máj 2010

dydynka,,no ja ze uz mas malinku pri sebe,,no ale za chvilku bude 😉 jajha vsak sa to uz blizi,ja som bola vcera kuk babku ,,,mamina ohrnala zemiaky a ja som sedela a kysla som 😉 no oale nemohla som nic,lebo ani zvyhnut sa mi uz neda,,len ledva ledva,,ja idem teraz v piatok este k mojmu,,,mude mi brat nejake vzorky a uvidime co povie potom,,,ci nemocnica alebo co 😀 inak vitam novu tehulku,,,len nech pekne pribudaju aby nezanikla potom tato tema,,,isla snami od zaciatku tehu a nerada sa snou budem aj lucit,,,hadam aj po porode budem pisavat sem 😀

dindulka
30. máj 2010

ahojte, ďakujem za privítanie 🙂

denne, zbibo ako sa cítite? máte aj vy pocit na mršku, respektívne cítite vaječníky? ja mám takého pocity, buď ma pichá vo vaječníku raz jeden raz druhý ako keby na striedačku 🙂 papáte aj nejaké vitamíny? ja zatiaľ beriem acidofolan - je to kyselina listová a vitamíny skupiny B mám tam ešte 3 tabletky, tak neviem či si mám potom kúpiť niečo iné alebo pokračovať v tom acidofolane 😕
prajem vám peknú nedeľu 😎

denne73
30. máj 2010

@dindulka tak ano mala som aj ja také pocity ako na mrchu ale už je to preč. ja pakám femibion 800. Brala som aj acidofolan ale teraz som si kupila femibion ale ten je len do 12.tt potom iný druh

vi3ka
30. máj 2010

@pepppe po pôrode si založíme novú tému s názvom: "Mamičky z témy tehuľky na začiatku tehu :D" a budeme vedieť, že sme to my 😀 😀 😀 😀

pánečku, dnes je tak pekne 😎 a môj muž si zmyslel, že si ide ľahnúť, lebo je chudáčik môj dorobený po pracovnom týždni. ja by som tak dakde šla, ale samej sa mi nechce. 😒

tak peknú nedeľu vám všetkým prajem a tiež vítam nové mamičky-čakateľky 🙂

neliq
30. máj 2010

Ahoj holky, ak môžem, rada by som sa k vám pridala.
Nám sa konečne zadarilo po dvoch rokoch vďaka IUI, zatiaľ je všetko v poriadku a dúfame, že až do konca aj všetko bude 🙂

@dindulka to s tým pichaním mám aj ja. Ja beriem Femibion 800 a Centrum Materna.

pepppe
30. máj 2010

@vi3ka noo inac to znie super 😉 tak babenky potom sa vidime v novej temne,,ale este chvilku pobudneme tu a pootm sup inde 😉
@neliq noo super,gratulujem pekne sa knam pridaj a bdeme si tu klebetit 😉

neliq
30. máj 2010

@pepppe Ďakujem, akurát pozerám, že ty už to máš za pár 🙂

pepppe
30. máj 2010

noo este chvilenku a pojdeme pekne von 😀 tak uz sa ledva hybem a chodim a dycham 😀 je to riadna zaberacka na telo ti pvoviem,vsak zbadas potom,,,, 😉

kiwi82
30. máj 2010

ahojte dievcata, tak uz aj mne o chvilu 4.6.2010 zacina materska, chcem Vas poprosit, ze aky je postup, ked dostanem ten papier od lekara, ze kde vsade ho mam odniest, kolkokrat to mam ofotit a tak. dakujem vopred za rady.
baby a vase babatka su ako otocene? moja je stale v priecnej polohe. kedy sa zvyknu uz otocit hlavickou dole?

dydynka
autor
30. máj 2010

caute kocky,,,ja som sa bola dneska zase kupat,,,no nieco uzastne,,,,taka parada pre moje krize a bolave nohy,,no len dufam ze sa nebude mala uz pytat na svet,, 😉

lucia.kl
30. máj 2010

@kiwi82 ak si zamestnana, tak žiadosť o matersku odovzdaš u zamestnavatela a nemusiš nič prefocovať, ak maš viacej pisteni - napr. dobrovolne nemocenske poistenie, tak potrebuješ žiadosť aj tam, ale original, nie kopiju, čiže dr ti vypíše žiadosť dva krát ( jeden pre zamestnávatela a druhý odovzdáš v sociálke)

dindulka
30. máj 2010

neliq, aj ja gratulujem a držím palčeky, aby to všetko išlo ako po masle 🙂 vám sa podarilo po prvom IUI? ja si cez týždeň kúpim teda tiež femibion. mňa dnes pichal ľavý váječník, tak uvidím čo bude zajtra, ale čítala som je to normálne, takže 😉 ty ideš teraz kedy k dr.?

kočky, pozerám teda, že viaceré to tu máte už za pár, tak držím palce 🙂

lutsine
30. máj 2010

Ahojte kocky. ako ste vikendovali? my sme dnes boli na prve svate prijimanie manzelovmu synovcovi, strasne som sa napraskala jedlom a kolacikmi 🙂 do albumu som pridala aj new foto z dnesneho dna 🙂

30lenka
30. máj 2010

@pepppe dakujeeeeeeem 😀

kiwi82
31. máj 2010

@lucia.kl dakujem za odpoved, no ja som na pn ale inac som zamestnana, tak to odovzdam zamestnavatelovi a nie som dobrovolne pripoistena ani nic specialne. ale asi aj tak to treba zaniest na socialku, ze? mozno mi poradi aj doktor, ze kde to treba zaniest. pekny den vsetkym prajem.

avila
31. máj 2010

@lutsine pekne... Inak aj ja som sa napratala sestrinymi lekvarovymi roztekami 😉 Dnes oficialne posledny den v robote. Musim si upratat kancel, pospisovat zopar zoznamov a hajde na dovcu, o 2 tyzdne MD. Ja uz sa neviem dockat, strasne ma bolia nohy, co mi opuchaju...

30lenka
31. máj 2010

Babuľky ja uz v praci sa tvarim ako tazko makam 😀 dufam ze to zbehne a uz budem doma

pepppe
31. máj 2010

dobre ranko tehulky,ja uz okupkana,,,,akurat papam melon a pozeram panelak,,,,,,,,,,ja som sa vcera nudila,ten moj muzik maka este aj v nedelu ☹ potom sa tu ja strasne nudim a neviem co od nudy,,,tak peknezienky na MD,,,len si treba vzdy nieco najst,bo ja sa nudim,heh aj by som do prace sla,,,,ale neviem ci by som to tam este zvladla 😀

30lenka
31. máj 2010

@pepppe za chvilu sa nebudes nudit budes s babatkom doma a budes mat pestry dnik 😀

pepppe
31. máj 2010

noo tak teraz by som to aj brala 😉 vsak nic nerobim a len sa napchavam a ptoom aspon nebudem jest a budu kilecka klesat pekne dole,lebo som uz ako slon,jajha 😀

30lenka
31. máj 2010

@pepppe ja som prave malicko pribrala no hlavne ze babatko je v poriadku. no nie 😀

pepppe
31. máj 2010

noo jasne,,,teraz ma iba to zaujima,ci je ok a tak,,,,potom sa to vsak zhodi,no nie???co a ako sa inac lenka mas???makas makas v praci?

30lenka
31. máj 2010

@pepppe ja som uz celkom ok len mi je dlho uz v praci 8 hodin jaj pride 13 hodina najrdsej by som to tu zamkla a frčala domov 😀

dydynka
autor
31. máj 2010

bre ranko kočky,,,,vyspinkane?ja ani ne ale tak nejak to prezijem,,,tu je zase zamracene takze tu bude asi prsat,,,ach uz nech je stale pekne,,,sa tesim na stvrtok bo uz idem na kramare na kontrolu,,, 😅 pepppe ja sa tiez cez den stale len nudim a rozmyslam co budem robit,,no som taka leniva ze sa mi nic nechce ☹

30lenka
31. máj 2010

@dydynka aj u nas prsalo no uz prestalo hadam bude aj slniecko svietit 😉

pepppe
31. máj 2010

@30lenka to zvladnes 8hodin ja som robiavala 12,,,a ku koncu sa mi uz vbec nic nechcelo,,,ani stat ani sediet,nic 😀
@dydynka noo tak sme dve,,,ja potom len pri pc sedim aobjednavam z netu co sa len da,,aj teraz pozeram tie lehatka pre bbao,to by som chcela ale nove je dost drahe tak kuknem bazare

dydynka
autor
31. máj 2010

myslis take tie co sa daju hupat? ja som ho kupila za 30 eur

pepppe
31. máj 2010

noo hej,,,alebo si ho niekde das a male bude stale pri tebe.....da sa tusim aj hupat ale to som si neni ista a ty si si ho kde kupovala?

dydynka
autor
31. máj 2010

ja som ho kupila tam kde kocar,,v pezinku v mole,,,,,

dydynka
autor
31. máj 2010

http://www.lacnejsienekupis.sk/index_g.php?acti... ja mam taketo ale v ruzovo fialovej,,,