Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
20. feb 2010

ahoj romini,no super nas caka svadba o nieco neksor ako teba?kedy ju mas presne,ja som uz zabudla 😉 heh ja sa mam super,sme boli na sone,budeme mat chlapceka,,,heh

elko69
20. feb 2010

kiwi to 3D nieje povinne, davaju si ho baby robit lebo tam vidis drobca lepsie ako na 2D a mas taku pamiatku ale za to sa plati.mna to vyslo 40 € v Hlohovci...a pohyby asi tak v 19 tt...to je ale individualne u kazdej zeny inak..

simonka28
20. feb 2010

pepppe chapem ta no ja som mala taku pracu,ze sa nedalo 😒 fuuha dnes mi je tazko uz od obeda ☹

avila
20. feb 2010

Ivanka, vo Zv ho tiez robia. Lucencom si nie som ista, ale mohli by.

Dnes som dala malinkemu zabrat so sladkym... Hanbim sa 😒

kiwi82
21. feb 2010

Dobre ranko,
tak ja mam nadchu aj ma boli hrdlo. aj ked nechapem z coho lebo ani vonku nechodim 😒 Poslala som manzelika do lekarne po vitamin C a nech sa popyta co by som este mohla.....
Elko, dakujem za odpoved, ja to mozno budem citit az neskor, lebo som trochu baculatejsia, zevraj skor to citia zeny s plochym bruskom.
ja som dne 16 + 1 , uz sa neviem dockat kedy pocitm pohyby. je to isto pre zenu ulava, ked to citi a vie, ze jej dietatko zije.
tak prijemny den vam prajem.

xpetka1x
21. feb 2010

no baby mna dnes boli zaludocek od rana juuj neviete co by som si mohla dat??

elko69
21. feb 2010

kiwi82 ale ani ja som neni ziadna vychudnuta,tiez som bola predtym trosku silnejsia a v tom 19 som to uz pocitila dost a uz mozno v 17 ci v 18 nejake divne pocity iba ale nebola som si ista ci su to pohyby..

jaruska8
21. feb 2010

Ahojte baby, ja som včera neodolala a bola som si kúpiť nejaké šaty, lebo už som naozaj nemala čo na seba. 🙂 Nohavice som vyriešila jednoducho-kúpila som si legíny, tenučká gumička, ani ich necítim. Ešte k tomu nejaké tuniky. Pre bábo som nestihla, 2 hodky vychádzok strašne rýchlo ujdú a ešte ani veľmi nechcem kupovať, veď je ešte dosť času, ja sa spolieham, že v marci už tá placenta bude OK a ja sa už budem môcť naplno venovať bábätku, preto som teraz vyriešila narýchlo seba a mám pokoj, aj keď som mala aj trošku výčitky svedomia, že najprv ja a nie malinká. 😉 Tak ale aj ja nejak musím vyzerať, nie????? 😀 😀 😀 😀

elko69
21. feb 2010

jaruska jasne aj ja osm mala tusim nakupenych par veci pre seba najprv aby som mala v com chodit a teraz kupujeme pre baby nase...

jaruska8
21. feb 2010

Presne, aj maminy sa musia cítiť dobre, no nie,??? 😉 Inak malá dokáže neuveriteľne kopkať, také je to zlaté. 🙂 🙂

simonka28
21. feb 2010

ahojte maminy.no tak ja sa pomaly balit na ten"rekreacny"pobyt do nemocnice ☹ idem si vychutnat super obedik lebo zajtra taky isto uz nebude...jaruska8to moje mam npocit,ze chce vyliezt von cez brucho 😒

jaruska8
21. feb 2010

No, niekdy aj ja mám ten pocit, ja som si robila srandu, že takto kopať určite nekope dievčatko a čo nevidím na UTZ????? 😀 😀 😀 Tak, ja babenky sú riadne futbalistky. 😉 A opatruj 😒 sa v nemocnici, tú stravu ti veru nezávidím, ale tak, čo nám ostáva, no nie??

elko69
21. feb 2010

jaruska no to je super aspon vis ze je mala v poriadku... 🙂

simonka budeme ti drzat palceky nech to tam nejako zvladnes :D a mysli na babetko ze je to len pre jeho dobro...

simonka28
21. feb 2010

jasne ved len kvoli nemu to robim.no mne budu urcite zajtra robit utz pri prijme tak povyzvedam,ze ci tam je ta pupocna snura ale maly pipisek 😀

elko69
21. feb 2010

ok drz sa a ozvy sa ked budes doma ...

simonka28
21. feb 2010

jasne jasne,ze vam podam info.ako co 😉

lutsine
21. feb 2010

ahojte kocky.tak konecne mam po dvoch dnoch pristup na net, boli sme u babky. Uz tri dni pocitujem take jemne bublinkovanie v podbrusku a dnes sa pridali take akoby jemne kopnutia, akoby tam nieco prasklo, hlavne ked si dam nieco sladke .......myslite,ze to sa uz babo ozyva?

elko69
21. feb 2010

lutsine no to praskanie,ja som to tak tiez pocitovala ako by mi bubliny v brusku praskali 😉

pepppe
21. feb 2010

lutsine podla mna su to tiez pohyby 😉 je to super,ze??? mna ten moj obcas tiez riadne kopn,eto aby som nezabudla,ze ho tam mam, 😀

lucinika
21. feb 2010

Prajem pekny vecer baby,ako sa mate?

Dnes mam za sebou hrozny den,cely den ma pobolieva akoby pri srdci,dufam ze sa z toho vyspim... Ale uz sa tesim ze opat uvidim babatko,v utorok ideme na kontrolu 🙂)

avila
22. feb 2010

Ahojky baby... priserny pracovny vikend. Uz taky nechcem zazit. A tak bolo nadherne... Musim si dat cokoladu na povzbudenie... Keby ma niekto hodil do postielky, zaspim.... Bud. tyzden dam dovcu hadem...

elko69
22. feb 2010

ahoj avila v com bol priserny???

avila
22. feb 2010

Stahovanie... prerabanie. Aj ked ma setrili ako sadalo, predsa len... Teraz tak mesiac budeme v "provizoriu" a potom sa uz tesim 🙂 Ale sme sa narobili ako kone, hlavne muzi... A Ty si ako vikendovala?

lutsine
22. feb 2010

Uz citim aj rano kopanceky, take dole v podbrusku,raz napravo,raz nalavo, raz v strede, akoby by tam nieco praskalo...🙂 hlavne teraz ked som na nete, asi bude po mne...🙂 🙂

avila
22. feb 2010

Krasne, Lutsine... U nas je to trosicka pomalsie... A mamina je taka nedockava 😉

lutsine
22. feb 2010

No nie stale,ale tak rano a vecer,par krat kopne ,tak jemnulinko...🙂 tesim sa na tie ozajstne a castejsie.

lutsine
22. feb 2010

🙂 🙂

elko69
22. feb 2010

ja?celkom dobre..urobili sme si s mm vyletik k mojmu ocinovi do Partizanskeho a an jeho chatu takze uplne super klud a krasne prostredie a v nedelu som celu odpocivala a vecer som sa sla s kamaratkami len tak na hodinku prejst a pokecat takze dobre....

lutsine no to je super,niekomu to zacina skor tie kopanceky niekomu neskor,takze mozes byt rada ze uz ich citis... 😉

lutsine
22. feb 2010

aj ked su len jemne,tak aj tomu sa tesim🙂

elko69
22. feb 2010

to ti verim.... 😉