Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

vi3ka
22. feb 2010

ahojte kočky.
dnes som bola na poradni a výsledok je krásne, zdravé,10/2 týždňové, 34mm bábätko 🙂 🙂 🙂
videla som aj srdiečko ako krásne bije. som rada, že je všetko ok. teraz som na PN, keďže to v práci s tými nevoľnosťami nezvládam.

pekný deň vám prajem. pa 😎

elko69
22. feb 2010

vi3ka no super gratulujem k bábätku a vitaj medzi nami 😉

lutsine
22. feb 2010

blahozelam🙂

maculienka123
22. feb 2010

vika gratulujem,neboj nevoln osti by ti uz mali coskoro prejst 🙂

avila
22. feb 2010

Vi3rka gratulujem 🙂 Veru uz coskoro budes mat po 1.tri a bude lepsie 😉 Ja som zistila, ze ked malinkemu spievam, tak sa hmiri akosi fajn. Aj ked tie pohyby su take nesmele a slabo identifikovatelne.

Elko, nadherny vikend 🙂 Dufam, ze sa nam uz tiez postasti...

pepppe
22. feb 2010

avila to je super,tak mu len spievaj pekne 😉 ja uz sa chystam pomalicky domov z prace,konecne

avila
22. feb 2010

Joooj pepppe, nezavidim... To robis 8-cky alebo ako to mas? Ja tiez musim nadcasovat tento tyzden, nejak som flakala tento mesiac...

lulu4
22. feb 2010

ahojte dlhsie som tu nebola, a vidim ze pepppe ty uz vies aj pohlavie, supeeer gratulujem ku chlapcekovi 😀

elko69
23. feb 2010

avila neboj bude len treba cim skor lebo ked budu velke bruska uz moc neviem ci sa nam bude chcet niekam trepat :D ten posledny mesiac budem rada ze som :D asi teda..hihi

baby aj ti vasi nezbednici ked kopu a date tam ruku prestanu??ja mam ten pocit z toho nasho ze mu to asi aj vadi,tak napr.tatina este nekopol ani raz...mna uz par krat hej ale uhyba sa... 😒

lutsine
23. feb 2010

po rannej kave s mliekom je babo v brusku hyperaktivne...🙂

andreaerdna
23. feb 2010

Od skoreho rana ma boli zaludok, uz menej, ale aj tak. Rano to bolo hrozne, boleli ma az rebra. Co s tym? Pekne som sa naranajkovala a stale boliiii.

awooojky
23. feb 2010

Taky problem mam aj ja, ale ja som ani ranajkovat nic nemohla

andreaerdna
23. feb 2010

a tiez ta az tak silno boli zaludok? a co s tym robievas, ked este ani najest sa nemozes???

awooojky
23. feb 2010

no nejak sa snazim si to nevsimat, ale niekedy je to fakt tazke, teraz mi napr, trosku povolilo, ale vcera som nic nemohla zjest asi do 3 potom som co to zjedla. Ked zaspim nachvilko, tak to pomoze ale to stale nemozem. Neviem ako ti poradit, ani neviem cin ieco existuje na to

pepppe
23. feb 2010

avila ja robievam az 12tky ☹ uz to veruze nieje ziadna slava

pepppe
23. feb 2010

lulu dakujem,nooo budeme mat vraJ chlapceka 😉

awooojky
23. feb 2010

tak to blahozelám
🙂

pepppe
23. feb 2010

dakujem))a co ako sa citis dneska??

awooojky
23. feb 2010

nemas za co, :D no rano nic moc, som dost unavena a hladna ale ked sa len pozriem na jedlo tak mi je zle, ale zaludok sa uz trocha ukludnil ale to nevadi aj keby mi neviem ako zle bolo, na to malicke sa nesmierne tesim, a vsetko pre to zvladnem.

awooojky
23. feb 2010

a strasna sranda bola vcera vecer, sme sa rozhodli za to mojej aj Gabcovej rodine oznamime az ked budem mat potvrdenie aj od doktora,ked budemem vediet ze je vsetko v poriadku, lebo naposledy sme to ani nestihli, ale vtedy vsetko v poriadku nebolo. No a vcera zavolala svagrina Gabcova sestra ze asi je tehotna, a ze budeme krsny no a Gabco na nu ze aj ona bude, ale nepochopila to myslela si ze si robi srandu, tak to bude sranda budeme mamicky rovnako :D

anjelik026
23. feb 2010

ahoj vsetci pridavam sa k vam som v 10tt. 🙂

pepppe
23. feb 2010

noo super a ta je v taktom istom tt ako ty??? noo vsak nieco pre tie nase babetka vydrzime no nie?? 😉 pre zlaticka nase a co kolko mas rokov??ak sa smiem spytat 🙂 nieco len pekne spapaj,,,po troske,aby si nebola hladna,ja som taketo problemi nemala,,ja som jedla jedna radost od zaciatku 😀 fuu ale uz som pribrala 5kg

pepppe
23. feb 2010

anjelik gratulujeme a vytaj medzi nami 😉

awooojky
23. feb 2010

no musim nieco. no co viem tak jej to este len zacalo meskat, takze troska menej ako ja ale aj tak sranda. :D no ja mam take dni kedy mi nieje nic, a papam vsetko jaj a vela a potom take co nemozem nic

awooojky
23. feb 2010

no 22 rokov mam

pepppe
23. feb 2010

a tak sme skoro rovnako stare,ja mam 21 a tento rok 22 😀 noo tak to tiez nemas zle,niektore to tu mali horsie,,chudatka,ze nic nemohli jest,ale tak ono to po case preslo mna napriklad zacala kolo 14tt bolievat hlava,,a uz teraz mi nic nieje,len mi zdlheho statia opuchaju clenky,,je to sice este dost skoro,ale co uz 😒

awooojky
23. feb 2010

co je dost skoro? my sme malicke velmi chceli, a vydesil ma diktor ked povedal ze ked chcem mat babatko mam o tom co najskor uvazovat lebo potom to uz nemusi byt realne, vtedy som uz nerozmyslala, a najradsej by som malicke mala hned, najprv sa nam nedarilo, potom som sice otehotnela ale hend na zaciatku som o to malicke prisla. tak som si povedala chvilu pockam kym sa dam zdravotne do poriadku, kupila som si babycalibrum plan, hlavne kvoli tej kyseline listovej, beriem ho mesiac a aha, normalen som prekvapena

elko69
23. feb 2010

awojky tak to je super!!inak aj moja sestra zase najprv oznamila ze je tehu a ja budem krsna a potm o par tyzdov som oznamila ja ze bude baby takze spolu tehulkujeme a je to sranda obcas,hlavne ked mamina ide nieco kupit pre nase mimca a kupuje to dvojmo ale v roznych farbach :D a hlavne ked sal do kerane sestre pre lieky na bolest zubov a mne na kasel tak sa ta lekarnicka opytala ze kolko nas ma tehotnych dcer??hehe

awooojky
23. feb 2010

no sranda vazne, no u nas som ja skor, sice Svagrina to oznamila skor, ale ona este nevie ci je to iste anitest si nerobila ani nic, len ze jej to meska tak ze je asi tehu, no a my zasa cakame s tym oznamenim, az ked budeme vediet ze je vsetko v poriadku

dajna11
23. feb 2010

ja som v 16tt......dá sa povedať začiatok nie?