Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

kiwi82
25. mar 2010

lustine, prosim ta beries Urosept caj alebo tabletky? a ten caj je v tehu dovoleny? lebo ja pijem urologicky taky slabsi raz dvakrat denne ale viem, ze by sa nemal. moj doki povedal, ze dve salky denne neuskodia ked mam s tym mocakom take problemy. ale keby ten urospet sa mohol, tak by som si ho tiez kupila. dakujem

lutsine
25. mar 2010

mne poradila v lekarni caj,pijem iba rano a vecer.

simonka28
25. mar 2010

kocky co vas trapi mocove cesty? ☹ je to hnusne,ja som to mavala pred otehotnenim ☹ pouzivala som tie brusinky ale neviem ci je to dovolene v tehu 😒

avila
25. mar 2010

Lutsine, som rada, ze je to lepsie 😉 Aj ja som sa vtedy priserne zlakla...

Dnes je kraasne. Baby, ja mam coraz vacsiu chut do jedla...

pepppe
25. mar 2010

ahojte tak prave som dosla z mesta,,,bola som na ten cukor,,,po dni bez sladkosti mi ta voda aj chutila 😀 vysledky budu zajtra ale to dvojhodinove sedenie v cakarni ma ubijalo,jajha uz ma vsetko bolelo 😉

skipppy
25. mar 2010

pepppe....aspon to uz mas za ebou🙂azjtra sa priprav v robote na moju navstvevu 😀 ..ach jo zajtra k dokimu,uz som aj trosku nervozna a este budem o pol stvrtej stavat.Som zevdava co mi povie..

pepppe
25. mar 2010

zuzi,,,zajtra okolo 12si idem pre vysledky na chrenovu,len aby si vedela,kedy sa nebudem nachadzat v praci 😉 drziiiiiiiiiiiiim palce,a cakam len same good spravicky,jasne?? 😉 a este som chcela babenky,,,stych dvoch hodin co som tam sedela ten moj drobcek ma kopal hodinu a pol 😀 nooo moje zlate asi mu to nechutilo 😝

lindus1
25. mar 2010

kiwi - ja mam so zapalmi mocovych ciest bohate skusenosti (teraz v tehu zatial nie klop klop klop), ale mam odskusany ten urinal akut, fakt ho skus, nic za to nedas (teda das okolo 5 € 🙂 ) ale stoji to za to... obycajny urinal je vhodny skor ako prevencia alebo potom nejaka doliecba... tento urinal akut je mnohonasobne silnejsi, ma len 10 tabletiek, ktore jes 2 x denne, cize na 5 dni... mne je max. na druhy den o 100 % lepsie, super precisti mocove cesty a je to cisto prirodny produkt, tak preto nan nedam dopustit, neraz ma zachranil od antibiotik..... teraz to tu mozno vyzera, ze robim reklamu chichi, ale nie je to sranda, poznam tie neprijemne pocity pri zapale a kazdu kocku, co tym prechadza uprimne chapem a nezavidim.... tolko moja skusenost 🙂

kiwi82
25. mar 2010

Dievcence, tak my sme boli dnes na tom morfologickom usg. tak nam vsetko pan doktor poukazoval. chvala Panu Bohu je vsetko v poriadku a uz vieme aj pohlavie. cakame dievcatko. tak sa velmi tesime.

kiwi82
25. mar 2010

lindus, dikes za radu. a ten urinal akut je to ten hot drink, ci kapsule? ja som si dnes kupila aj ten caj Urospet a teta v lekarni povedala, ze je vhodny pre tehule.

pepppe
25. mar 2010

kiwi gratulujem k dievcatku 😉 co uz mate vybrate aj meno?

vi3ka
25. mar 2010

ahojte žienky 🙂
to bol dnes deň. krásny a slnečný. dnes som bola na prehliadke u zubárky a našla mi 2, že vraj malé kazíky, takže ma objednala na máj. že keď sa budem na to cítiť, tak mám prísť 😉
potom som si dala "brutálne" dlhú prechádzku mestom. dala som si zmrzlinový pohár 😎 a mohla som ísť domov. teraz ma tak bolia nohy, ale stálo to za to.

kiwi super, dievčatko-gratulujem.

dydynka
autor
25. mar 2010

jeeee kiwi gratulujem k dievcatku,,aspom sa tu ten stav troska vyrovna 😀

jaruska8
25. mar 2010

Ahojte babenky, tak vrátili sme sa 4D sona, bolo to neskutočné, nádherné. Potvrdila sa nám Ninuška. 😀 😀 dala som sem aj nejaké foto. 😉

kiwi82
25. mar 2010

Dievcata, dakujem pekne. Meno este nemame. ale dohodli sme sa s manzelom ze do nedele si kazdy napsie 3 - 5 mien, ktore sa mu pacia a uz daco vyberieme. jemu sa pacia skor klasicke, ja by som chcela nieco originalnejsie. tak uvidime ci sa podari na niecom peknom sa dohodnut.
tak pekny vecer vam prajem a dobru nocku. papa

jaruska8
25. mar 2010

Inak Kiwi, gratulácia k babenke!! 😀

zuzu1111
25. mar 2010

Ahojte baby, chcem sa vás opýtať, v ktorom týždni vám na UTZ potvrdili srdiečko?

avila
25. mar 2010

Kiwi 😀 Juj, gratulujem 😀 A co mm, potesil sa, ci cakal na chlapca, ako caka ten moj? 😉

lindus1
25. mar 2010

kiwi gratulujem, super sprava 😉
ten urinal akut mam odskusany len v tabletkach, hot drink som neskusala.... inak tiez ho mozu tehule

dydynka
autor
25. mar 2010

konecne som nasla kde pridam foto do albumu tak som tam dala foto 😝

kiwi82
26. mar 2010

Dobre ranko dievcence, no tak my sme to nejako tak s mm obaja citi, ze to bude babenka. ono to malo byt aj dievcatko podla vypoctu doktora jonasa, nedala som si ho robit ale na nete je dostupna bezplatna verzia, a este aj podla toho cinskeho kalendara, co ste tu predtym rozoberali vychadzalo dievcatko. a ked moja kamoska videla brusko tak povedala, to isto bude baba..... a dakujem baby za gratulacie. este v 25 tt sa chystame na 3d, lebo teraz ta nasa babula mala stale rucicky pred tvarickou asi si ich pocitala, ci jej dajaky nechyba 😀 alebo je po mame hamblivejsia 😅 takze sa nedla urobit 3d fotecka, lebo by z toho bola len machula. tak snad v tom 25 tt nam nieco predvedie lebo teraz si len priecne lezkala a prsty pocitala. taka flegamticka povaha asi 😅
lindus, dakujem za typ. ale mam taky pocit, ze to budem musiet do porodu pretrpiet. tak mi to aj moj gyndos povedal. ze ked tam nie je zapal..... tak neviem..... ale rozhodne je to velmi neprijemneeeeee

avila
26. mar 2010

Kiwi a akeho tvaru mas brusko? Dydy Ty ho mas tak vyssie a bude to dievcatko. Mne hovorili, ze ked je nizsie mal by to byt chlapcek. Tak je?

kajna
26. mar 2010

zuzu - mne uz v 7 tt a koli tomu mam aj knizku, ze nie je na co cakat, ked srdecko bije 🙂

lutsine
26. mar 2010

no pozri do albumu ake mam ja 🙂

dydynka
autor
26. mar 2010

avila vies mne sa zda ze mam nizko brucho 😀

simonka28
26. mar 2010

ahojte kocky.ja som mala pri prvom brusko vysoko a bol to chlapcek a teraz ho mam nizko a tiez by to mal byt chlapcek 😀 krasny slnecny dnik idem ja na socialne a zmrzlinku si trosku dam 😝

kiwi82
26. mar 2010

no ja mam asi take brusko (skusim pridat fotku, mozno sa podari)

kiwi82
26. mar 2010

....modriny si nevsimajte to su od fraxiparinu 😅

lindus1
26. mar 2010

ahojte kocky, dnes je naaaadherny den a o dvanastej koncim v praci a idem cvicit jupiiiii 😉
moje brusko uz konecne zacalo tento tyzden vystupovat, tak uz zacinam vyzerat aj ja ako tehula, konecne 🙂 6. aprila idem na ultrazvuk, tak hadam sa aj dozvieme, co sa aj my dozvieme, co sa nam v brusku ukryva.................

avila
26. mar 2010

No diky baby, ste mi nepomohli... Asi to bude fakt blbost podla tvaru bruska. Ja to uz nevydrziiiim!!!

Ale mate absolutne nadherne bruska 🙂 Baby, sme krasne 🙂