Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
1. apr 2010

fu tak to neviem,,ale iba raz mi tusim nerobil,,

kiwi82
1. apr 2010

ahojte dievcata,
ja som bola v potravinach som dostala chut, ze si na obedik urobim vyprazane rybie prsty, hranolky a tatarku. nezdrave ale fajne 😅 Neviem ci som to tu na konikovi citala alebo aj niektora z vas pisala, ze ten monitor dychu sa da aj zapozicat cez zdravotnu poistovnu Dovera na sest mesiacov.
ja by som to tiez rada mala doma ale co ak to bude dajake divne a bude to pipat aj bez priciny a budeme v sa stresovat? ja uz teraz dost stresujem, chudak moj manzelik, on sa uz minule vyjadril, ze dostane zo mna infarkt. 😅
co sa tyka sono tak mne robil moj gyndos v 7tt, 10tt, na potvrdenie srdiecka, lebo ja som rizikova, potom v 15tt a teraz by mal az v 28 tt.

zabkaevka
1. apr 2010

jeeeeeej kočky vy ste už vybavené 🙂 tak to je krááásne. Ja si ešte počkám,ale už sa veeeľmi teším na kupovanie vecičiek. Idem sadiť kvietky do skalky, trochu je síce pod mrakom,ale dá sa. takže paaaaaaaa poobede nakuknem 🙂

lulu4
1. apr 2010

kočky dakujem vam za povzbudenie k svadbe, ste velmi zlate, viem, ze sa neoplati stresovat, ved nahodou aj keby sme na nieco zabudli a spomenieme si az na hostine tak to uz tazko zrazu zozenieme.... treba si to potom uz len uzivat a bavit sa aj ked tiez nemam rada take ako rozbinaie toho taniera a zametanie, a spolocny tanec, a pripitok a podobne lebo mi sme ozaj dreva obaja, takze sa na nas ostatni aspon pobavia pri tom tanci....
peppe: ano mame hostinu po sobasi, budeme mat pozvanych cca do 40 hosti, mame ju v jednom hoteli a hostia, ktori pricestuju z BA tak tym sme tam zabezpecili aj ubytovanie, kedze je to mimo BA a polovica hosti je z BA

co sa tyka MONITORA DYCHU, tak si dajte do google znacku SNUZA, a najde vam stranky kde ho predavaju je to ten malicky na plienocku a nasla som ho aj za 89 Eur co je dobra cena lebo inak stoja tie monitory co som pocula aj vyse 150 Eur niektore

elko69
1. apr 2010

dydy tebe robil pokazde sono???na kazden poradni???

dydynka
autor
1. apr 2010

tak uz som spet s poradne,,dneska som tam dho cakala,,,no dneska mi sono nerobil a dalsiu poradnu mam 29 aprila a to mi sono bude robit,,,nie na kazdej mi nerobil

xpetka1x
1. apr 2010

no mne zatial na kazdej robil sono

elko69
1. apr 2010

dydy to budes v ktorom tt ked pojdes an sono teraz najblyzsie,,mne vychadza na 30 tt...

irsina83
1. apr 2010

dydy krasne vecicky 😉

elko, peppe dakujem za povzbudenie, bude to tak ako ma byt...keby nahodou malinkej daco bolo tak to neovplyvnim...vselico sa moze najst... aj tak ju milujeme najviac na svete a je len nasa 😉

elko ja som kupila tu lodger zavinovacku a ta sa da vyuzit neskor aj ako deka a este aj ten fusak lodger a ten je do 3 rokov. a mam aj jednu obycajnu zavinovacku na leto.

elko69
1. apr 2010

irsina no ja mam jednu zavinovacku ktora sa da tiez vyuzit ako deka aj ale nic viac uz,este nejaku deku do kocara musime kupit, na to som uplne zabudla skoro :( fusak budeme kupovat asi az po lete podla toho ako bude drobec rast :D

pepppe
1. apr 2010

lulu noo to mate uz pekne nachystane,aj hostinu aj ubytovanie,my to mame v jednej restike......je to kusok od nr,,,,,,heh stym tancom ja som drevo toez a som zvedava ci to aj nejako zvladnem,ale tak nemoze byt kazdy parketovy lev,no nie?.............ja zavinovacku este vobec nemam a deku mam len jednu vsak to po svadbe kupim,,,,aj kocar teraz musim este tyzden vydrzat a potom supsa do nakupov 😉

lutsine
1. apr 2010

Prajem krasne velkonocne sviatky vsetkym..... 🙂

zabkaevka
1. apr 2010

Aj ja prajem krásne pohodové a požehnané Veľkonočné sviatky.
Neviem či sem počas nich nakuknem , keďže chceme trávať čas spolu s mangelom, aj s rodinou a zájsť aj do Tatier, tak uvidím. Ak nie, tak si to aj vy užite, a hlavne oddychujte 🙂 . Paaaaaaaaa

elko69
1. apr 2010

no baby az teraz som sa sem dostala,no uz sem budem chodit asi len poobede kedze pocas prace to uz nebude mozne kedze od pondelka zaucam moju zastupkynu a nechcem aby bonzovala ze chodim na net pocas pracovnej doby...

inak pekne velkonocne sviatky prajem..a nie moc sibacov,sak ti nasi v bruskach nam davaju pekne zabrat veru... 🙂 😝

dydynka
autor
1. apr 2010

elko to mi vychadza na nejaky 32 tt tusim,,,no a v stredu idem na glukozu,,,

elko69
1. apr 2010

dydy a ty si este nebola na glukoze??tak drzim palce aby ti to chutilo a neurobilo ti to zle...a hlavne aby vysledky vysli dobre samozrejme... 😉

avila
1. apr 2010

Ahojky,

no Elko, neznasam zaucanie... Hlavne clovek pride o svoje ritualy 😉 Ale co uz.

Dydy, krasne veci, My mame dve rychlozavinovacky (jednu bielu a druhu zltu, ta biela bude aj na krst), to bude stacit. Ja ju pouzivat nebudem, ale ostatnym malinke nedam chytit len tak, vsak viete...

Ja monitoru dychu velmi nefandim, ale proti gustu ziaden disputat (to su vyrazy 🙂

elko69
1. apr 2010

avila aj aj sa toho obavam ake to bude zaucat niekoho,caka ma to prvy krat teda...hehe

no idem ja haji tak dbru nocku tehulky... 🙂 papa

dydynka
autor
2. apr 2010

elko ja sa tiez cudujem ze nejako neskoro idem na glukozu,,no ja tiez dufam ze vysledky budu ok,,

lutsine
2. apr 2010

ani ja som este nebola, ani nic mi nespominal na poradni, asi sa dozviem az 7.4 a potom ma mozno objedna....

dydynka
autor
2. apr 2010

lustine ty ides na poradnu 7.4? to mam vtedyy tu glukozu,,,

lutsine
2. apr 2010

ano vtedy idem....o glukozu doki este nic nehovoril.

elko69
2. apr 2010

dydynka no glukoza sa robi do 28-29 tt takze tak akurat na poslednu chvilu tam pojdes,ale neboj zvladnes to a neboj sa ani vysledkov ak by nahodou nevysli dobre to nemusi nic zle znamenat,dostala by si akurat tak dietu nejaku a neboj sledovat by ta sledovali viac,ale neboj nebude to tvoj pripad,setko bude ok...

lutsine no mas na to este 4 tyzdne tak na najblyzsej poradni ta urcite na to objedna uz...

pepppe
2. apr 2010

dydynka tak drzim palce na testoch 😉 ja uz ich mam chvalabohu za sebou.....baby chora som,jajha a musim byt v praci ☹ vsetko ma boli a to mam tyzden do svadby

elko69
2. apr 2010

pepppe jeeeeeeeeee to ti zavidim normalne tu svadbu,pekne si to uzi 🙂 a v praci nejako uz vydrz len..a pocaj sak dnes je sviatok a ty napriek tomu pracujes???

pepppe
2. apr 2010

nooo vidis elko,tu sa nestaraju ci je sviatok alebo nie,dokonca aj v pondelok robim ☹ uz aby som sla na matersku bo ma tu ide porazit,,,,,,,,mali by povinne vsetky obchody pocas vsetkych sviatkov zavret 🙂 nooo hadam si tu svadbu aj uzijem,len nech aspon pocasie bude pekne....lebo keby bolo tak ako dnes,tak to sa cloveku nic nechce 😝

lulu4
2. apr 2010

peppe: to je blbe ze ta takto pred svadbou chyta choroba a este aj pocas sviatkov musis do prace ked budes doma to nejako vylez len oddychuj, bude dobre uvidis.... ale tu v BA bolo dnes krasne, svietilo cely den slnko a ani zima moc nebola, volala som so starkou z Prievidze a ta povedala ze u nich bola zamracene a dost chladno dnes.... tak si vyber vsade inak... ale veru nech nam to pocasie vyjde v tu sobotu ja si to tiez velmi zelam lebo keby bolo pekne fotili by sme sa pri Bojnickom zamku a v tom parku pred nim pri jazierku ale ked bude prsat tak rezervujem fotenie vnutri na zamku na hodinu to stoji nejakych 66 Eur, nemam ine na vyber keby prsalo lebo fotografku budem mat z BA a nema mimo BA atelier...

simonka28
2. apr 2010

ahojte maminy 🙂 no u nas dnes snezilo,take nervy som chytila,ze hruuuza! 😠 zima tam je neskutocna!a tak sedkame domka a papkame 😉

elko69
2. apr 2010

pepppe a kde to pracujes???

pepppe
2. apr 2010

elkom v nakupnom centre mlyny v nitre 😉 strasne ako este ked si predstavim,ze aj v pondelok musim ist ale to robime od14hod do 20hod,aspon ze tak.....................lulu my sa budeme fotit pri hrade,fotografku mame znamu cize si budeme platit len fotky,tak apson niekde sme usetrili peniazky 😀 nooo to mi prejde do soboty,,musi predsa,vsak chora nevesta nemoze byt 😉 noo ja ani nevioem ake pocasie bolo tu,kedze som zastrcena vo vnutr 😒 lulu uz len tyzden 😝 ja sa bojim ako to dopadne v kostole,ci budem vediet co mam kedy povedat a urobit 😒