Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
22. apr 2010

dydy neboj bude to dievcatko a ak aj nie svet sa nezruti,hlavne ze bude zdravucke babo,nie? 🙂 😉 no my mame isteho chlapca kedze pimulak mu tam plaval v plodovej vode a bol dostatocne vidno..hehe a pekne brusko uz mas ...

dydynka
autor
22. apr 2010

no tak vysledky s glukozy boli negativne takze mozem papat co len chcem 😀 som taka rada 😀

elko69
22. apr 2010

dydy to tak potesi ze?ked vies ze je vsetko ok,ja si neviem predstavit teraz moj zivot bez sladkeho :D

vi3ka
22. apr 2010

čafte kočky.
práve pred chvíľou ma moje malé zlatko tak kopkalo a bolo to aj vidno😀 😀 😀 úžasný zážitok. škoda, že tu manžel nebol.

vítam nové tehuľky. nech ste zdraví obaja. ako ten čas letí že? pred "chvíľou" som sa dozvedela, že som tehotná a už ten človiečik narástol a čoskoro už bude na svete. a že vraj - bolo mi povedané - bude tehotenstvo trvať dlho, no to nie je pravda. že baby?! 😉

vi3ka
22. apr 2010

a ešte niečo: aj vám niekedy silno búši srdce? mne včera aj dnes. čím to je?

elko69
22. apr 2010

vi3ka noo super,neboj aj manzel sa toho docka 🙂 😉

avila
22. apr 2010

Ahojky, no nas maly bol a stale je dnes aktivny 😀 Kope o dusu, aj muzicka do hlavy, ked prilozil k brusku 😀

Vi3rka, aj ja som mala to busenie, asi po 3 tyzdnov zmyslo. Neviem, co to bolo. Ale povedz o tom dokimu, ak to bude pokracovat.

Vitam nove tehulky a drzim palce, aby tehu bolo bezproblemove 🙂

Lutsine, strasna som, co? Zajtra sa uz pokusim.

jaruska8
22. apr 2010

Ahojte baby, takže, dnes som bohužiaľ nebola paranoidná, naozaj som trošku špinila. Doktor to pomenoval bielou kávou. Skočili sme za ním, pre istotu. Inak, placenta v poriadku, hematóm tam nebol, krčok sa neotvára, malá kopká a je už dole hlavičkou. Len tomu špineniu nechápem, mala som pred týždňom kvasinky, aj hojnejší výtok, tak to snáď s tým súvisí. Mám mať kľudový režim, čo ma zase neteší kvôli tej mojej blbej tehu cukrovke. 😒 Ale, musím myslieť pozitívne, len ja som taká, že chcem mať všetko zdôvodnené a teraz to jednoducho nejde, ani lekár nevedel, čo by to mohlo byť, jedine tie kvasinky, vraj tam ešte stále sú a šarapatia. Sa tu rozpisujem, čo??? 😉

vi3ka
22. apr 2010

po urputnom zháňaní fúkacích fixiek na textil a schopného trička za rozumnú a samozrejme kreslenia, potom vystrihovania šablóny sa mi podarilo toto dielko:

trochu kreativity nezaškodí 😉 😎

vi3ka
22. apr 2010

som tam nedokončila: za rozumnú cenu

sveba
23. apr 2010

barbora87 je ahoj chcem ti len povedat ze sme skoro ten isty termin

avila
23. apr 2010

Sveba, Ty nemozes spavat 😉

Jaruska, tak ako pises, len pozitovne mysliet a prihovaraj sa malinkej, aby aj ona vedela, ze vsetko je OK. Ono to bude asi tak ako v prvom tri, ze si musime na seba davat vacsi pozor, mne sa uz zle zohyna... To co som zvladla este pred 2 tyzdnami, mozem len snivat... Drzim palce a teraz uz ten vytok nemas?

Vi3rka, no krasne. Ja mam tiez take podobne, ale poviem, Ti, ze sa ho trosku hanbim davat. Ked som si ho kupovala na zaciatku tehu, bola som z neho mimo a teraz si pripadam nejak infantilne. Ale druhi to tak mozno nevnimaju, kto vie.

kiwi82
23. apr 2010

ahojte dievcence, dobre ranko, jeeej vi3ka ozaj velmi pekne tricko ako original 😉 Len nechapem ako sa ti takto pekne podarilo vystrihnut tie sablonky. to clovek musim mat asi aj dost trpezlivosti.
dievcata, chcem sa spytat, ze ked ste boli na 3 d aky odstup treba dodrzat medzi ultrazvukmi. lebo mne to teraz tak dajak divne vychadza ze medzi komercnym 3d a normalnym 2d u gyndosa vysiel len tyzden odstup. je to blbeee? mam si to radsej nejako prehodit. totiz. uz vela kombinacii nie je lebo zajtra zacinam 25+0 tt, v stredu o tyzdnem budem 26 + 5 to idem na bezny 2d a 3d je najelpsie robit do 29 tt. tak neviem..... aky minimalny odstup medzi usg je potrebny? ak u s tym mate vy skusenost, kedze vela z vas chodi kazdy mesiac na poradni na usg. dakujeeeeeeeeeeeem

vi3ka
23. apr 2010

ahoj kočky.
kiwi: ďakujem. tam ani nie že na trpezlivosti záleží, ale hlavne bolo to vôbec nakresliť! masaker, ale mne sa tie tričká s tými tehu motívmi tak páčia už odkedy som to na niektorej babe videla. a oproti originálu som ušetrila 5 Eur, takže super.
a čo sa týka tých utz, ja si myslím, že by to nemalo byť nejaké zlé, ak pôjdeš hneď po týždni na ďalší utz. nemalo by to uškodiť bábätku. no, ale ako sa už ty rozhodneš. 🙂

pekný deň babuľky

lutsine
23. apr 2010

kiwi82 kam ides na 3D?

kiwi82
23. apr 2010

Ahoj lusitne, ja idem do Sace ku Dr. Dosedlovi. volala som tam, ze pojdem az po tom 2d aspon aby tyzden bol rozdiel, lebo volny termin mali uz 30.4 ale to by nebol ani tyzden. tak si tam mam koncom mesiaca zavolat, este nemaju rozpis sluzieb tak to tak urobi aby bol min. tyzden.

lutsine
23. apr 2010

ja som tam bola na morfologickom.....bola som spokojna... 🙂

kiwi82
23. apr 2010

lustine aj ja som tam bolo na morfo, tiez som bola spokojna, a doktor taky mlady sympatak 29 rocny 😉

jaruska8
23. apr 2010

Kiwi, neboj, ja som bola na sone minulý týždeň a kvôli tomu špineniu mi robil aj včera, viem, že to sa s dĺžkou 3D nedá porovnať, ale ke´d som ja bola na 3D, tak tuším bol odstup medzi UTZ asi len 2 týždne. Hlavne si to uži a nech je malinké dobre otočené, držím palce, je to nádhera. 😉

pepppe
23. apr 2010

dobre ranko babenky,,dnes nam ani slniecko nesvieti 😠 noo nevadi 😉 rozmyslam ,ze by som dnes muzikovi spravila palacinky,ale ked stym je veeeeela roboty,, 😀 noo uvidim ci sa mi bude chciet,,,ale take palacinky by som si dala veruze aj ja...........dnes zaciname 30tt,,,,waaau to uz len tak malo,fuu aby som uz aj nad porodom pomali rozmyslala

lutsine
23. apr 2010

U nas na vychode pekne svieti slniecko 🙂

zabkaevka
23. apr 2010

ahooojte kočky.
Hmmm ja mám už druhý deň dosť tvrdé bruško, ale nebolí, resp. večer iba trošičku akoby nafúknutá som bola. Ale nie výrazná pichľavá bolesť. Beriem ten magne B6 tak dúfam, že nie od toho je to ešte horšie ako pred týždňom. Alebo že by z bublinkavej minerálky ktorú pijem hmm noo asi 5 dní? Musím povedať mangelovi nech kúpi Lucku.
Vi3ka: krááásne tričko 🙂 aj ja chceeeem 🙂

jaruska8
23. apr 2010

Zabkaevka, môže to byť aj tou minerálkou, že ťa nafukuje. 😉

pepppe
23. apr 2010

noo tak tu v nr nesvieti 😠 jajha taky problem mam s kocikom ,mam uz presne vybraty len ten co chceme sa na slovensku nepredava len v cechach a tam sa mi zrovna nechce ist a neviem ci mam risknut ho kupit cez net,,,,,hruza tooto 😉

jaruska8
23. apr 2010

Peppe, daj link, nech si ho pozriem. 😉

zabkaevka
23. apr 2010

áno peppe daj link. Ja sa chystám do Prahy koncom mája, a presne vtedy začneme pozerať po bábätkovských vecičkách, a možno kočík bude prvý, pretože už som častejšie počula že tam je väčší výber a doknca aj lacnejšie

jaruska: hmm no musím fakt zmeniť naspäť maju značku vodičky Lucku

pepppe
23. apr 2010

www.leviroo.cz noo a mame vybraty ten modry,,,jajha no veruze mam babenky dilemu🙂 😀

lutsine
23. apr 2010

No ten je pekny Pepppe. 🙂

pepppe
23. apr 2010

nooo a tu na slovensku stoji fasadne veeeeeeeela 😉

lutsine
23. apr 2010