Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

avila
28. jún 2010

@pepppe ze vraj na ritku je najlepsia rybia masticka, dostat dve cesku a slovesnku, ale etraz neviem, ktora je lepsia 😀 A uz len lieh a gazu a nic nam viac netreba 🙂 Ako vravis, ziadny sampon, pena do kupela a take nebudeme najprv potrebovat. Som nervozna pred zajtrajsou poradnou, drzte palce 😵

elko69
28. jún 2010

@pepppe no ono to moze prist z nicoho nic jak u mna,len tak odtiekla plodovka a uz to slo a nebolo to akosik v plane este a ani by ma to vo sne nenapadlo...

elko69
28. jún 2010

baby dydy uz porodila??neviete??

janulienka89
28. jún 2010

ahojte ano dydynka dnes porodila 🙂

avila
28. jún 2010

Jeeeej, tak dalsia. @dydynka uz to mas za sebou a malinku pri sebe 🙂 Gratulujem a uz sa neviem dockat fotociek 🙂

romini
28. jún 2010

@pepppe podla mna je dydy uz v porodnici tesiiiiim s nou. ja neviem ci su to kontrakcie ale je to take divne ale kontrakcie este nie. dnes som bola u dr. a povedal ze sa otvarame a ze aj krcok je uz iny. v pondelok o tyzden mam termin tak ked dovtedy neporodim tak mu mam volat a asi pojdem do porodnice v utorok na buduci tyzden. dnes ma vysetroval aj zo spodu to bola bolest, aj teba to boli ked ta vysetruje zo spodu????

@lutsine veru pitny rezim treba dodrziavat aj ja furt pijem.... 🙂 🙂

romini
28. jún 2010

@elko69 podla mna uz hej vsak cely den tu nebola....

romini
28. jún 2010

@janulienka89 jeeeeej super odkial vies,????

janulienka89
28. jún 2010

nasa byvala spoluziacka pisala na facebooku ze uz dydynka porodila 🙂

30lenka
29. jún 2010

Babuľky dobre ranko prajem 😀 podme makat. Jaj dnes toho asi moc nenarobim sa mi nejako nechce asi sa vyhovorim ze mi kalkulacka nefunguje 😀 😀 😀

lutsine
29. jún 2010

@avila potom sa ozvi ako si dopadla.

lutsine
29. jún 2010

moje bruško 36tt +1 🙂

pepppe
29. jún 2010

@avila noo vsak radsej skor nic nekupovat,,,vsak uvidime poto co bude dobre pre nase deticky,,drzim palce na poradni 😉
@elko69 jaj uz aby tu bol,vsak este ktomu idu taketo tropicke tepla zase,nebude to uz ozaj ziadna slava ☹
@romini noo tak uz nam porodila 😉 ta jej kamoska mala pravdu,aj ja chcem taku kamosku co mi povie kedy to pride🙂 no tak ty to uz mas za par 😉 vsak uz aby to bol,ze????uz je toho aj na mna dost ti poviem ☹ @dydynka jej gratulujem,vsak ked dodjes z porodky,tak nam napsies,co a ako a pridas aspon jednu fotecku malinkej lili 😉
@lutsine nooo pekne velike brusko mas,,,je to tarcha,ze????

lutsine
29. jún 2010

@pepppe no da sa to zvladnut, len tazsie je to so spanim a prehadzovanim sa na posteli, pri chodzi problemy nemam nastastie..

pepppe
29. jún 2010

@lutsine noo tak aspon ze pri tej chodzi problemi nemas,,,,ja so mcez den fit,,ale vecer je to katastrofa,,vsetko ma boli hlavne spodok,,,,,,,uz neviem co mam od nudy doma robit,vcera mm prisiel az o 21hod a dnes asi tiez,vsak ja sa unudimm k smrti takto 😠

lulu4
29. jún 2010

@lutsine ejha krasny gulaty domcek mas, no mas uz co nosit, mne kazdy hovori ze mam na zaciatok 8. mes. male brusko ale ja sa nestazujem staci pokial je maly oki... ved zajtra mame po mesiaci poradnu tak sa neviem dockat kedy uvidim nasho drobca a dufam ze je vsetko ako ma byt? ty ides kedy najblizsie, ty uz chodis do nemocky na poradnu ze?

lulu4
29. jún 2010

@pepppe ahoj, akurat som vcera na teba myslela, ze ved ty to uz mas za par dni, uz to moze prist kazdym dnom ze ako to neskutocne ubehlo a budes mat o par dni Alexika pri sebe, juuuj az ti zavidim ale samozrejme v dobrom... tiez daj vediet keby ta to chytilo ze ides do nemocky alebo nieco alebo ked chces mozeme si cez IP vymenit cisla a potom dam vediet ze co je s tebou 😀

lutsine
29. jún 2010

@lulu4 no vcera som mala u svojho dokiho a v piatok mam v nemocke poradnu....

lulu4
29. jún 2010

@avila cakam cakam spravy z poradne, ze nam napises ako je vsetko oki jasne? 😵

lulu4
29. jún 2010

@dydynka pisala som jedna kočka ze uz si porodila, tak ti srdecne gratulujem a vidis uz si sa malinkej dockala, urcite je to krasne mat ju uz pri sebe, tesime sa na fotecky, ktore hadam pridas 🙂 uzivajte si jedna druhu a prajem vsetko dobre... napis mi potom ked budes moct aj do IP ako na Kramaroch aky personal, ci skutocne potrebujes vsetko mozne nabalit ci tam nic nedaju a tak podobne, moc by mi to pomohlo... vdakaaa

lulu4
29. jún 2010

@lutsine a to ides prvy krat do tej nemocky, sa mi zda ze si pisala ze si uz bola? a ides si zazmluvnovat porodnika alebo to nechas tak ze kto bude mat sluzbu? lebo ja tu druhu variantu...ako sa inak citis vsetko oki, nohy ti nepuchnu?

pepppe
29. jún 2010

@lulu4 aj ja mam zajtra poradnu,idem do nemocky a vo stvrtok este k mojmu dufam ze poosledny krat 🙂 jasne poslem ti cisielko,bude to lepsie,,,tebe dam vediet a ty oznamis tu 😉 lebo neviem ci by to mm zvladok 😀 noo uz by som to aj mohla mat za sebou,,ako dydy,ta nam uz porodila,, 😀 konecne sa aj ona dockala princeznicky svojej,.,...

lutsine
29. jún 2010

@lulu4 ano idem k svojmu porodnikovi teraz v piatok,lebo od pondelka ide na dovolenku na 10 dni, ak by som medzitym porodila,tak bude ma mat na starosti jeho kolegyna.....

kabulko
29. jún 2010

cafte baby, tak co som vcera hovorila ze ma tak picha do podbruska, tak sme vecer boli nakoniec na pohotovosti, a malinky je nastasie v poriadku (vazi 1260g) 🙂 a ze nevedia z coho ma to tak boli, ze mozno vetry, a to bola taka bolest, som myslela ze rodim, stalo sa vam to uz niekedy?
inak dydynka ma uz malinku? supis, vsak aj my kratsie tehotne sa dockame miminka, sa tesim
chystate sa niektora ist rodit do ruzinova?

lulu4
29. jún 2010

@kabulko ahoj mozem ti povedat zo svojej skusenosti ja mavam obcas taketo bolesti v podbrusku akoby mi tam rezali nozom ale vtedy viem ze to nie je nic s babatkom ale uz som sa naucila z coho to mam, je to vlastne z toho ked nemozem ist na stolicu alebo som este v ten den nebola skratka niekedy akoby sa tam tie creva vzburili a robia takuto neplechu, lebo vies v tehu je to tak ze tym ze sa zvacsuje maternica odsuva vsetky organy a su trosku akoby na inom mieste... a mozu to byt aj vetry aj tie vedia potrapit ja som si kupila vlakninu taku rozpustnu davam kazdy den do 2dcl vody a je dobre je bezfarebna cira ciez akoby si pila vodu, vola sa benefibra a vzdy ked ma chytia tieto krce ti odporucam dat si dva espumissany je to proti nafukovaniu a moze sa aj v tehotenstve aj pri dojceni uzivat to je moja zachrana...

lulu4
29. jún 2010

@lutsine aha takze ty mas vybrateho porodnika, no to bude vesela ked tam akurat nebude ale teda snad za tych 10 dni co bude na dovolenke to akurat na teba nepride, ved uvidis...

vi3ka
29. jún 2010

ahojte kočky 🙂 tak ja som už po poradni. cukor mám v poriadku, takže hurá na sladké 😀 😝, utz nerobil, že až nabudúce, ale počúval bábätku srdiečko a to bilo o stošesť. a aký bol srandovný, že už viac nemusím priberať 😀 ako keby sa to dalo, keď teraz zjeme aj nemožné. no nie?

@pepppe ty sa nudíš doma sama odkedy si na materskej, ale ja som PN už od marca a neeeeeeeskutočne sa nudím. raz to už bolo také kritické, že som sama so sebou hrala človeče nezlob se. 😀 😀 😀

@dydynka úprimne blahoželám a teším sa na fotečky tvojej malej slečny 🙂

lutsine
29. jún 2010

@lulu4 no ved pocas jeho dovolenky ma bude mat na starosti jeho kolegyna...su rodina,takze asi sa podelia....

pepppe
29. jún 2010

@vi3ka 😀 heh a co apson si vyhravala??? 😀 noo vsak to,ze niektore ste doma dlhsie ako ja,,vobec vam nezavidim,lebo toto je strasne,,,,cakat len na mm kedy pride a teraz robi az do vecera,,,, 😠

romini
29. jún 2010

Baby caute ja som mala pred chvilou na intime taky hlienovy hnedocerveny vytok boli ma brucho ako pri menzese ale zatial bolesti nejake velke nemam......