Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
22. dec 2009

pepuch no ono ked sa dostavia nevolnosti vacsinou mamicka schudne,ja som ten problem nemala ale...ja mam uz 1 kg na sebe..

mojalili to uz cirtis pohyby??aj ja chcem ale pockam si kedze som asi prvorodicka,sak uvidime.... 🙂

mojalili
23. dec 2009

Elko - neboj, dockas sa🙂Baby, to je ale pocasie, hroza 😖 , mala som toho co na vybavovanie, ale teraz nevystrcim ani nos von...budem robit kapustnicu🙂

elko69
23. dec 2009

ja tiez dnes odpocivam..ale musim ist pre synovca ide somnou ozdobovat stromcek sak uz by mohlo prestat aj prsat taketo vianoce nebudu pekne

kiwi82
23. dec 2009

ahojte dievcata, dlho som sa neozvala, lebo mam hroooozne celodenne nevolnosti. stale ma napina, sem tam aj vraciam, malo co ziem, to sa fakt musim prinutit..... beriem aj cipky torekan proti nevolnostiam. sestra mi kupila av lekarni take tabletky ginger na nevolnosti, nemate s tym niekto skusenost?
ja som v piatok bola u lekara a tiez bolo vidiet srdiecko, aj mi doki pustil chvilu ako pumbuje to bolo take puf...puf.....puf.... take zlate. ale je take malilinke. 29.12 idem znova.
mib, uz neberies vobec tie fraxiky? lebo ja som bola zasa u hematologicky no a z vysledkov zistila, ze sa mi o cosi zhustila krv, takze odvcera pichame fraxiky kazdy den. joooj uz mam aj modriny na bruchu...
prosim poradte este ako riesite zapchu? ja vlastne sice velmi malo jem ale aj tak citim, ze mam plne brusko ale dajako si s tym neviem poradit.....
dakujem za kazdu radu. pa

ploutvicka
23. dec 2009

ahojkz, tak hlasim dneska uspesnou KO a krasne semrskajici miminko .. 🙂) buclicek se mrskal jak pitomej :D

romini
23. dec 2009

ahoj kiwi, gratulujeme k srdiecku. je to super pocit cooo? mne aj slzy vyhrkli.
ja som tiez brala tie torekan cipki ale mne sa stale chcelo vracat.

lutsine
23. dec 2009

blahozelam.

elko69
23. dec 2009

fuuuuuuuuu som rada ze som netrpela nvolnostami ked citam vase problemy...baby drzim vam palceky nech to coskoro prejde vsetko a nech je to ok... 🙂

lutsine
23. dec 2009

konecne mam upeceny prvy kolacik podla receptu ktory vcera robila Kamila Magalova v novej relacii, tvarohovy s ovocim. Pernicky sa taktiez pripravuju, viac toho uz asi nebudem schopna.

mojalili
23. dec 2009

Kiwi - pri prvej som jedla lanove semienka, alebo susene slivky...🙂

lucy1990
23. dec 2009

Baby a stava sa vam, ze cely den nemozete nic zjest ako vam je zle a vraciate len zlc? To je strasneee ☹

saska99
23. dec 2009

Ahojte dievčatá, možem sa k vám pridať? V pondelok mi potvrdili že som tehu! Tak veeľmi sa teším to je ten najkrajší darček aký som si mohla priať. Neviete v koľkom týždni môžem byť keď som mala poslednú mrchu 20.11.? 🙂 😉 HCG som mala 70

mojalili
23. dec 2009

Saska - pozri...si http://tehotenstvo.academy.sk/index.php v 4 +5 tt, na zaciatku...tak prajem lahký boj, a bezproblemovy hlavne 😉

saska99
23. dec 2009

Ďakujem pekne mojalili...aj tebe prajem bezproblémový priebeh tehu...ty to už vlastne zvládaš ľavou zadnou...keď už jeden pokladík máš 😉

Všetkým Vám prajem krásne prežitie Vianočných sviatkov, veľa pohody a lásky!!!

mojalili
23. dec 2009

Tak ľavou zadnou to nie je, aj keby som chcela, ale je to OK 😉
Baby, a ze cica nezer.... navarila som taku super kapustnicu...no nedaj si 😀 , nato som krajala grilazky, sladke ako cecok, no nedaj si.....a za tym na vyrovnanie chuti opet ochutnat kapustnicu....a ze kto ma ake chute 😀 😀 😀

elko69
24. dec 2009

Cavte tehulky...stastne a vesele vianoce prajem a moc to neprehanajte s papanim..hihi

groka
24. dec 2009

Zvončeky už zvonia
a ihličie vonia,
svetlo sviečok mihotavé,
Vianoce k nám prišli práve.
Preto sviatky krásne majte,
v pohode ich prežívajte.

Šťastné a veselé Vianoce praje groka s rodinkou

jaruska8
24. dec 2009

Šťastné a veselé Vám prajem!! 🙂 A mám už aj foto v albume, tak si ho môžete pozrieť, ak chcete. 😉 😉

dydynka
autor
25. dec 2009

ahojte tehulky,,tak ake ste mali vianoce? prezili ste ich pekne? 😉

mojalili
25. dec 2009

Ahoj Dydynka, a ty ako? My sme mali krasne Vianoce. No a dnes boli same navstevy babiek, bolo toho dost na mna, aj na muza i dcerku, tak sme zalomili doma🙂

deniskateniska
25. dec 2009

ahojte baby.. chcem sa spytat citite uz pohyby babatka? my sme to dostali pod stromcek 😉 stale kotrmlecuje.. som si na 100% ista ze to je babatko.. je to uzasne.. 😉 😉

lutsine
26. dec 2009

ahojte chcem sa nieco spytat. Posledne 2 tyzdne som bola strasne citliva na pachy a vone,nesmela som ani otvorit chladnicku. No a dnes je vsetko prec,uz mi nic neprekaza. Je to v poriadku,myslite ze to uz ustupilo? Je babo v poriadku? Lucka

dydynka
autor
26. dec 2009

mojalili tak my sme ho prezili dobre,,vela navstev nebolo,,

deniska ja este nic necitim ale uz by som velmi chcela

lucka ja som ani nebola moc citliva na pachy ale to ze ti to preslo mozes byt len rada 😀 a vsetko je ok podla mna

mib
26. dec 2009

ahojte babulky, tak vidim ze si vsetky uzivate sviatocnu pohodku. 😉

ja sa musim priznat, ze sme si vcera prezili adrenalinovy vecer. rano sme odcestovali k rodicom, je to iba hodinku po dialnici a doki to odsuhlasila uz tyzden bolo vsetko v absolutnom poriadku a bez akychkolvek naznakov problemov. .. az do chvile, ked som zacala krvacat. do piatich minut sme boli zbaleni, nalozeni v aute, na ceste do nemocnice. doki bola taka uzasna, ze zavolala na antolsku, aby o nas vedeli. cesta trvala asi hodinu a pol ... najdlhsiu v mojom zivote. ultrazvuk bol ale nastastie v poriadku. krvacanie zrejme rozbehli schody u nasich. dalsi signal, ze nic netreba podcenit. takze uz opat lezim doma, pri teluske a uzivam si uzasny pocit z toho, ze drobcek je v poriadku a ... dokonca o tyzden starsi nez sme predpokladali podla posledneho uzv. moc sa tesime a zostavame v horizontalnej polohe az do konca dvanasteho tyzdna ... minimalne. 😉

kiwi, vitaj zase spat. vidiet srdiecko je uzasny zazitok. 🙂 kamoska mala kupila na nevolnosti v lekarni nejake homeopatika, ktore vraj zabrali. skus sa na to spytat. fraxik stale beriem. hematologicka mi kazala do kontroly vysadit, ale moja doki na kontrole hned nakazala brat dalej. ten hematom s tym vraj nema nic spolocne a vysadenie fraxiku vraj moze byt pri mojej diagnoze nebezpecne.

mojalili, nam sa navstevy takmer stali osudne. ked sme prisli z nemocky, zaspala som ako drevo. nastastie hospitalizacia nebola nutna. 🙂

dydynka, okrem vcerajsieho zazitku boli vianoce super. na stedry den sme nasu velku novinu oznamili svokrovcom a na prvy sviatok vianocny mojim rodicom. strasne moc sa tesili ... dostali ten najkrasi vianocny darcek. 🙂 ako ste prezili vianoce vy?

dydynka
autor
26. dec 2009

mib tak dostali sme nejake darceky pre babo tak len dufame ze vsetko dobre dopadne, 😝 no a ja som travila vianoce s mojimi rodicmi a priatel s jeho rodicmi,,a potom spolu 😀 dostala som od priatela novy notebook tak mozem s vami vypisovat ostosest 😀

mib
26. dec 2009

dydynka, to je super. ja sa uz neviem dockat, kedy vytiahnem krabicu s miminkovskymi vecickami, ktore som dostala od mojej sestry. 😵 co si dostala pre mimi?

pepppe
26. dec 2009

fiha dydynka to si mala teda pekne bohateho jeziska,,,my sme od nasich ostali koberec a od snubenca telefon a nejake to sexi pyzamko🙂) to aby sa mal na co pozerat chlap jeden 😉 a co take pre babo ste dostali?ak sa smiem spytat?

dydynka
autor
26. dec 2009

noo to bola taka suprava tam boli take dve tricka kazde sa inak zapinalo a este body,,frajer sa nato pozeral ze je to strasne malinke 😀 este ponosky a tak rozne,,este dostanem aj vela veci od kamaratky ale kedze este nevieme co to bude tak cakame ,,,ale dufam ze ked pojdem teraz 7 januara na poradnu tak uz budeme vedet co to bude,,

pepppe
26. dec 2009

to uz budes v ktorom tt??

mib
26. dec 2009

dydynka, myslim si, ze par vecami nemozes nic zakryknut. ja mam doma na komode mikinku pre drobca. je uplne rovnaka ako ma mm. bola to uz davnejsie nasa motivacia. teraz mi ju dal drahy k posteli ... vraj aby som si to rozmyslela, ked budem chciet nieco ist robit. mam dovolene iba oddychovat. 😀 a na co sa vlastne tesis? chlapec, ci dievcatko?