Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
9. jan 2010

pepppe urcite ti ich bude robit!!!

dydynka
autor
9. jan 2010

mne prestala kava normalne chutit,,,jedine co si dam je viedenska a to len kvoli tej slahacke 😝 😝 😝

vierkaha
9. jan 2010

Ja kávu moc nechcem piť som čítala, že to spôsobuje hyperaktivitu bábätka a bezkofeinová mi nechuití 😝

pepppe
9. jan 2010

elko hadam bude,lebo mi nic nespomenul ☹ ja sa sestricky spytam,ked pojdem18 na poradnu,som zvedava veruze

dydynka
autor
9. jan 2010

😀 mam na nieco sladke chut,,dufam ze mi nezistia cukrovku tehotensku bo ma slahne 😀 ja co neviem bez sladkeho ani zit 😀

pepppe
9. jan 2010

😉 napriklad taka ista som bola aj ja ale pred tehua teraz si nespomeniem vobec na sladke,skor chcela,,,heh s rajcinami,vcera vecer som ich veruze hodne do seba spratala 😉

elko69
9. jan 2010

no segre teraz zistili tak ju hned poslal tam kde su diabetici tak hadam to nebude mat zle...

pepppe bude urcite,to sa robi u kazdej tehulky,tie triptesty...

vierkaha ja pijem kavu ale velmi malo a vacsinou nesku,sem tam ma to nezabije...hadam...

pepppe
9. jan 2010

tam malo byt hore chleba 😉

pepppe
9. jan 2010

tak sa ptoom ani bat nemusim a ako sa vobec robia??povies mi?

elko69
9. jan 2010

to su iba krvne testy..to ti zobere iba krv a da to na analyzu a to je vsetko,robi sa to okolo 16-18 tt...

dydynka
autor
9. jan 2010

ja mam strasne rada natierkove maslo 😀 celu krabicku zjem ku dvom krajcom chleba 😀

pepppe
9. jan 2010

aha cize mi len krv zobere,to bude v pohodicke teda 🙂 hadam mi to aj teraz urobi....dydynka,ja mam tiez take chute na natierky,boze uz sa vidim ako priberem,veeeela kil 😉

elko69
9. jan 2010

no to ti asi povie kedy na krv lebo musis dojst na lacno...

dydynka
autor
9. jan 2010

no ja som tak isla den po poradni,,,a brala mi 4 ampulky krvy,,,

pepppe
9. jan 2010

to ja chodim vzdy,lebo nikdy neviem kedy mi zobere krv aj tak ja rano nikdy neranajkujem ,takze uvidim

elko69
9. jan 2010

aha no sak uvidis ale mozno ti to da tiez den po poradni alebo mozno aj tam...

simonka28
9. jan 2010

ja so tiez zo zaciatku kavu ani citit nemohla a to som bola silna kavickarka!teraz si dam 2 za tyzden a staci ale hlavne tam musi byt slahacka aspon pol hrnceka! 😝

zica1
10. jan 2010

Ahojte kocky 🙂 Dlho som tu nebola :( Tak vam trosku oneskorene prajem krasny Novy rok 2010 a nech je lepsi ako ten stary...a aby sa nam vsetkym podarilo priviest na svet zdrave a krasne babatka 🙂

zica1
10. jan 2010

Nerozmiem trosku tym vypoctom tt...podla konika som v 11tt a podla lekara nejako 8+3 :( ....18.1 idem na nejake odbery tak som zvedava, co mi povie v ktorom tt som...uz mam v tom chaoz :( ale podstatne je, ze som 1x videla 4.1. ako malej bublinke bije krane srdiecko 🙂

elko69
10. jan 2010

zica to je asi ten najkrajsi zvuk a najkrajsi pohlad na tlkot srdiecka nasich drobcov 🙂

zica1
10. jan 2010

elko - to mas pravdu 🙂
chcem sa na nieco spytat...neviem ci mi budes vediet poradit...v poslednej dobe mam zvysenu teplotu, vcera som si merala a mala som 37...neviem ci je to normalne alebo si mam dat radsej paralen?

pepppe
10. jan 2010

ahojte babenky,,,noo a co na ake odbery ides??ci ani nevies? 🙂

zica1
10. jan 2010

pepe - ahoj...no to prave neviem...ale su to prve odbery tak neviem co tam zistuju...

pepppe
10. jan 2010

jaj tak potom nam povies 😉 a co inak porabate?ja pracujem,ale nuda jeeeeeee

zica1
10. jan 2010

jasne, poviem 🙂 a nevies nahodou ako je to s tou teplotou?

elko69
10. jan 2010

zica inak j asom mala na zaciatku tehu take problemy okolo 6 tt som mavala denne teplotu asi tak tyzden-dva a vzdy len 37 az max 37,5 ale nedavala som si nic lebo mi nic neodporucali na take skore stadium,ale ked tak skus sa opytat v lekarni,povies v kolkom tt si a ci mozes nieco alebo nie...

zica1
10. jan 2010

elko-vcera som si bola pre istotu kupit paralen - povedala som ze som v 1.trim a v lekarni mi povedal, ze paralen sa moze cele tehotenstvo...ale aj tak sa bojim aby som bublinke neublizila

pepppe
10. jan 2010

zica....paralen sa moze,pocas tehu mne prvy trimester nebolo nic,ale hlava ma boli az teraz poslednych 5dni

zica1
10. jan 2010

elko, peppe - dakujem 🙂

pepppe
10. jan 2010

neni zaco🙂) tak mne vychadza na koniku tiez o tyzden viac,,,,ako som,tu mam 15tt a som v 14tt,ale tk kazdy mi to hovori inac,doktor,a u tej co som bola na sono,,,cize ja uz tiez neviem 😀