Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

xpetka1x
21. jan 2010

janka tak to mas niako vela nie?? v 10tt 18 cm babo,nie?? ved to ma byt okolo 3 cm...

jajka28
21. jan 2010

dobré ránko!

hej hej to nieje možné 18 cm 😅

lutsine
21. jan 2010

moje malo 6,9 v 12 tt a nieco.

pepppe
21. jan 2010

ahojte babiky,ja ked som bola v 12tt ,mbabo malo 5,2cm asi sa to u kazdej odlisuje,,,,vcera som bola babulky skusat saty na svadbu,tak uz mam aj vybrate aj svadobne aj popolnocne,konecne sa na tu svadbu aj zacinam tesit 😉 l tyzden nas caka prva nauka,zrovna na tu sa mi nechce ist,co sa tam vlastne bude diat,neviete???

leanax
21. jan 2010

Ahojte. Práve som volala doktorovi za výsledky. Povedal mi, že s mojimi výsledkami sa môže narodiť dieťa s downovím syndromom v pomere 1:2564. Vraj je to nízke riziko a porovnáme ešte výsledky čo budú robiť v druhom simestry a dohodneme sa ako ďalej. Toto "dohodneme sa ako ďalej" ma akosi vyľakalo. Dodal však, že všetko je v poriadku. Sú to prvé výsledky tak neviem ako to chodí. Napíšte mi prosím niekto ako vám oznámil lekár prvé výsledky. Inak je doktor veľmi milí a spoľahliví.

jajka28
21. jan 2010

leanax - kludeeeek to je úplne super skore-kukni na tému s dawn.syndromom a tej čo sa dieťatko naozaj narodilo s Downom malo skore 1:33 a kukni tie hodnoty-upokojíš sa 😉
a závidím vám všetkým...ja nemám ani knižku,ani odbery...nič až v pondelok po viac ako mesiaci tak držte palce!!!

leanax
21. jan 2010

Jajka 28 Ja som bola u doktora v 6 týždni videla som srdiečko a potvrdil mi tehotenstvo, ale to bolo všetko. Dohodli sme sa na ďalšom termíne. Tiež vyše mesiaca som bola nedočkavá, bolo mi strašne zle. Pracujem ako opatrovateľka a keď som sa vrátila domov hneď na druhý deň som išla k doktorovi bola som objednaná. A vyšetril ma, urobil ultrazvuk a dal mi knižku. Teraz mám zase termín až o mesiac. Ale už som kludnejšia už mám knižku a viem, že je všetko v poriadku. Ďakujem, že si ma ukludnila. .. Držím palce, je krásny pocit vidieť toho drobčeka ako sa hýbe, veď v pondelok uvidíš... 😅

pepppe
21. jan 2010

mne brali krv v pondelok a dnes som tam volala a ze je vsetko ok,som sa strasne potesila,,, 🙂

lutsine
21. jan 2010

Ja mam najblizsiu poradnu 10.2 ,tiez mi budu robit tripple testy.

vierkaha
21. jan 2010

Ahojte,
Lutsine ja idem na triple 5.2. a tiež mám 10.2. poradňu, sa mi zdá, že nejak často tam chodím 😀 ešte že som doma 😀 dnes mám zvýšenú teplotu tak dúfam, že na mňa niečo nelezie 😠

lulu4
21. jan 2010

Pepppe: prosim ta mozes mi napisat do IP kde si zohnala svadobne saticky a kde popolnocne? Nebol s tym problem s bruskom? Lebo ja budem mat svadbu v aprili a to uz budem okolo 20 tt asi... takze tiez budem v marci zhanat saty a taaaak... kedy mate svadbu?

pepppe
21. jan 2010

lulu to mame rovnako aj svadbu ,ty mas kedy??ja 10aprila a uz teraz stresujem a bojim sa,poslala som ti vsetko cez IP

lutsine
21. jan 2010

ja sa tiez dnes necitim najlepsie,boli ma hlava,pali zaha... A to sa zajtra chystame s manzelom na vikend na Liptov.

dydynka
autor
21. jan 2010

ahojte baby,,tak konecne som bola u tej kadernicky,,,no a dala som si novu foto bruska do albumu tak mozte kuk 😉

pepppe
21. jan 2010

noo pekne dydynka,brusko ti rastie ozaj rychlo🙂) krasne uz ho mas 😉

dydynka
autor
21. jan 2010

😝 no praveze sa mi zda ze rastie nejako pomaly

pepppe
21. jan 2010

ale to sa len tebe zda 😀 podla mna rastie pekne rychlo,a co fotku noveho ucesu si si preco nedala?

dydynka
autor
21. jan 2010

no lebo nieje vidiet moc ten rozdiel,,ale ked chces tak zajtra si ju tam dam,,dneska sa mi uz nechce,cely den som nebola doma a som unavena,,,

dneska mi drahy povedal ze on bude prenasat nabytok pre maleho a tak ked ja budem v porodnici,,, 😀 neni normalny asi 😀

pepppe
21. jan 2010

vsak staci aj zajtra....fuha ty mas akeho sikovneho priatela,vsak ten sa uz chysta,ked pojdes do porodnice 😀 vsak musi to mat pekne premyslene,aby na nic nezabudol

dydynka
autor
21. jan 2010

no to urcite,,,mu to musim vyhovorit,,,ja to chcem mat vsetko vopred pripravene 😔

pepppe
21. jan 2010

ale tak to sa este dohodnete,,,a co este envies co cakas?jajha uz aby som to vedela,lebo som taka nedockava,ze co to bude, 😀

dydynka
autor
21. jan 2010

no ved nie nevieme,,,ale cakam na dalsiu poradnu ,,a tu mam az 4 februara tak sa neviem dockat,,,a dufam ze babo bude ohladuplne a pekne sa natoci 😀 😀

pepppe
21. jan 2010

heh ukzae co ma medzi nozkami 😀 nooo to uz mas za chvilku,za dva tyzdne a si na dalsej poradni ,,ja idem az 18februara,ale tak ja som bola len teraz v pondelok na poradni

dydynka
autor
21. jan 2010

no naposledy som drobceka nevidela tak sa tesim na dalsiu foto,,,,vyzliekas sa pri kazdej poradni?hovoril mi ze mi uz bude cez brucho robit ale neviem ci nahodou nebude aj cez dol vysetrovat ph co mi stale mera a s prstami hmata,,tak neviem,,,

pepppe
21. jan 2010

no mna zatial len zo spodu aj naposledy mi len rukou smatral a brucho stlacil,,,ja chodim na sono inde,vacsinou je tam len sestricka,ale uz by mali cez brucho robit,doktor bude stale takto zo spodu kontrolovat,aspon ja si myslim

dydynka
autor
21. jan 2010

no ved uvidim,,,idem sa napapat bo naposledy som jedla o druhej 😀 ale doteraz som nepocitovala hlad 😝

pepppe
21. jan 2010

noo tak len pekne chod,bru chut prajem 😀

avila
21. jan 2010

Pepppe, na tom pouceni, to bude sranda, lebo si uz tehu. Nam hovorili o cistote pred manzelstvom, o prirodzenej antikoncepcii 😅 . Ale boli i pekne temy, dvaja v jednote a tak... Zvlastne bolo, ked sme sa mali navzajom spoznat a rozmyslat nad spolocnymi planmi a spolucnymi vydavkami... Totizto sme spolu 7 rokov, z toho 4 spolu zijeme... Ale asi sme neboli taki typicki. Inak, hodne zavisi od knaza. Niekto to taha pol roka 😕 a niekto 3 sedenia. Ale mate sa baby na co tesit, ja som si svadbu rozhodne uzila. Dajte foto potom 😉

Lutsine, Vierkaha, my mame priblizne rovnako terminiky na tripple testy. Ja mam 8.2. Snazim sa nic neocakavat a brat to ako formalitu. Robi sa tam aj sono? Lebo sestricka mi hocorila, ze doky si to tam zase vsetko pomera. A chodi sa na lacno?

vierkaha
21. jan 2010

Avila ja idem 5.2. len na odbery takže nalačno pôjdem určite a poradňu mám potom 10.2. mne môj doki robí utz vždy má ho v ambulancii tak asi preto a neplatím za to nič tak ja neviem či je to bežné alebo nie , lebo od kedy som tehotná tak mi robil utz už 5krát a čo sa týka triple testov tak som tu niekde našla tému, kde baby čo im vyšlo zlé skóre na downa mali potom zdravé detičky, alebo sa to vyvrátilo na komplexom utz alebo amnio - tá posledná je trochu risk, ale podľa mňa je lepšie vedieť

katrin31
21. jan 2010

ahoj pepppe! aj ja mam svadbu 10.4. a mali sme uz dve naucenia..nejak sme to vsetko postihali a mam uz doma aj svadobne saty, a skoro vsetko je uz zajednane..nie je to ziadny problem..a tiez cakame babatko a je nam na tych naukach niekedy smiesne ked hovoria o antikoncepcii ale niekedy je to mile 🙂)