Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

barbora87
22. apr 2010

dakujem 😉 no a ako sa inak mate? ake ste mali tehotenstvo? mne je fajn len kazdy den medzi 7 a 7.30 vstavam 😒 ale inak mi je dobre teda zatial

dydynka
autor
22. apr 2010

no to vstavanie som mala tiez take iste,,,ja vstavam aj teraz skorej ako som zvyknuta ale musim si zvykat ked bude mala tak budem vstavat skoro,,ja mam tehotenstvo fajn.az nato ze mi zase zacina byt zle,,,mala tlaci na organy a stoho mi je asi spatne 😖

barbora87
22. apr 2010

no ja som bola vcera cely den vonku som prisla poobede okolo pol5 domov a bola som taka k.o. ze som spala 2 hodky...manzel prisiel z roboty a musel este mne robit veceru lebo som nemala silu sa ani postavit....no ja zatial nemam problem so zaludkom dokial pravidelne jem...ked zacnem byt hladna a hned sa nenajem tak si pripadam ako keby som 2 dni nic nejedla 😉 a co budes mat chlapca alebo dievcatko?

dydynka
autor
22. apr 2010

dievcatko teda dufam ze sa tam este neobjavia gulky 😀 😀 ale to je jedno,,hlavne ze bude zdrave,,,

barbora87
22. apr 2010

jeeee aj ja si zo srdca prajem dievcatko ale som o tom presvedcena ze to bude chlapec...ale presne hlavne ze to bude zdrave...
a pozerala si si to podla cinskeho kalendara?mne aj tam vychadza chlapec

dydynka
autor
22. apr 2010

no hej tam mi vysiel chlapec,,,,,som sa nudila tak som si urobila novu foto

barbora87
22. apr 2010

cooo chlapec???a bude to dievca??ßno pockaj tak mozem stale dufat 😀
jeee ake krasne brusko mas....a pribrala si vobec???ved mas len brusko!

zabkaevka
22. apr 2010

ahooojte kočky.
dydynka : fííha tak ty si aká štíhla 🙂 akurát bruško máš. Ty asi veľa nerpiberáš.

zabkaevka
22. apr 2010

ked sa tak na seba pozriem, tak taaakmer také bruško mám aj ja, noo tak asi trištvrte k tvojmu. Fííha, tak to neviem kde tak rýchlo mi rastie 🙂 Ale ja mám aj na bokoch trochu sádielka, tak asi preto to opticky tak väčšie vyzerá 🙂 ale nič to, hlavne nech som zdravá 🙂 Zatiaľ som pribrala asi 3,5kg, čo nie je zlé.

dydynka
autor
22. apr 2010

no ja som pribrala 9 kil,,,,

barbora87
22. apr 2010

jeee dydynka ved to nic neni to ako robis???
zabkaevka no ved 3,5 kg je tiez nic!

dydynka
autor
22. apr 2010

neviem papam dost aj vela sladkeho,,,to tak nejak same 😀

barbora87
22. apr 2010

jeee tak to ti zavidim...ja sa bojim ze budem ako pinguin:/

larmimi
22. apr 2010

ahojte, robila som si test a mala som dve ciarky 🙂
mam jest aj kyselinu listovu, a aj vitaminy? (mam centrum pre tehotne)
diky,

dydynka
autor
22. apr 2010

ahoj larmini gratulujem k dvom ciarkam,,,neviem ja berem iba kyselinu listovu,,

barbora87
22. apr 2010

aj ja gratulujem!no ja som bravala sem tam kyselinu listovu asi mesiac nez som otehotnela no a teraz som dostala od lekara nieco to je kombinacia kyseliny listovej a aj vitaminy....

larmimi
22. apr 2010

dakujem🙂
tak asi staci to centrum..

lindus1
22. apr 2010

ahojte kocky,

k tym chorobam... mirkita ja som zatial chora nebola, klop klop klop a to je okolo mna stale niekto chory, ale vsetci mi vravia, ze tehotne maju praveze silnejsiu imunitu a len tak lahko neochoreju, tak snad mi to vydrzi az do konca.... tak to ber aj ty pozitivne a urcite neochories 🙂

larmini gratulujem, ja som cca 2 mesiace pred tehu a pocas prveho trimestra brala femibion (ten je aj urceny na toto obdobie), potom uz nic... ale bola aj zima a prirodnych vitaminov bolo pomenej, tak preto som ich brala...... teraz je uz kopec cerstveho ovocia a zeleninky a hlavne uz to ma aj nejaku chut teraz na jar 🙂

inac baby ja som pribrala 5 kg zatial, ale uz to zacinam na sebe citit a zvlast ked sa najem, tak to sa uz ledva hybem 😀

dydynka
autor
22. apr 2010

lindus nemas nejake foto bruska?

larmimi
22. apr 2010

a mozem si dat pohar piva alebo cerveneho vina? lebo idem na svadbu 😝

dydynka
autor
22. apr 2010

pokial viem tak trocha vina neuskodi,,, 😉 😉

larmimi
22. apr 2010

huraaa 😀

barbora87
22. apr 2010

no dokial to je pohar :D ja idem v sob na 30.ku a v maji na dalsiu oslavu a v juni na 60.ku 😒

lindus1
22. apr 2010

dydy nemam, ale kazdy den sa na to chystam.... snad sa mi to dnes podari a pridam 🙂
inac mas pekne brusko 🙂

larmimi
22. apr 2010

jeden poharik na cervene krvinky, ale pivo som dokonca pocula ze je dobre na mlieko, ale cierne a asi na konci tehotenstva...

vitezova
22. apr 2010

Ahojte beriete niekto dopnok centrum matherna?? mne ho odporucil gyndoš tak som si to včera kupila vysolila som za to 16eur a to som mala akoze 2 eura zlavu a mam to na mesiac..no ale ze vraj to obsahuje vsetky potrebne vitaminy pre tehotne.. 😀

jaruska8
22. apr 2010

Ahojte baby, odkedy som na tehu cukrovkovej diéte, tak som nepribrala ani gram, mám na sebe len necelých 5,5kg, ale poviem vám, radšej by som si dala veľkú Milku. No na druhej strane, aspoň sa po pôrode nemusím veľmi snažiť o schudnuie. (Snažím sa nájsť pozitívum a toto je jediné ☹) Inak, ja som mala pred tehu 47kg a teraz že 52. 😉 😉 😉 Sila.

kiwi82
22. apr 2010

ahojte dievcence. ja beriem zasa len kyselinu listovu, teda acidum folkum co je na predpis dvakrat denne uz od zaciatku tehu a predtym kym som otehotnela som pol roka brala tiez kyslinu listovu ale len taku slabsiu z lekarne a B6. no a este beriem dvakrat denne magne B6. ziadne ine vitamini neberiem. do 16 tt som namiesto kysliny listovej vlastne brala femibion.
Baby, prosim Vas, kedy zacina 7 mesiac?
dydynka velmi pekne brusko ozaj. fakt si pekne okrem toho burska chuduckaaaa. ty nebudes mac po porode co zhadzovat 😉
baby ma niektora z vas placentu vpredu?
lebo ja mam vpredu a som sa docitala, ze ked je placenta na prednej stene brusnej tak mamicka tiez pohyby babatka neciti az tak intenzivne. ja ich citim tak poslabsie, a tak parkrat denne. ale vcera moje babatko prekvapilo, lebo vkuse hodinu kopkalo, co sa mi este nestalo a celkom pekne sme to citili aj videli aj mangel citil rukou. tak som sa tesila. dneska je to zasa take kludnejsie. citim len take pukanie v podbrusku. asi sa jej velmi nechce 😉

lindus1
22. apr 2010

kocky frciiim, idem na masaz 🙂 papa zatial

elko69
22. apr 2010

dydy neboj bude to dievcatko a ak aj nie svet sa nezruti,hlavne ze bude zdravucke babo,nie? 🙂 😉 no my mame isteho chlapca kedze pimulak mu tam plaval v plodovej vode a bol dostatocne vidno..hehe