Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

larmimi
27. apr 2010

som v 5tt, myslite ze mozem ist na taku jemnu turistiku?

dydynka
autor
27. apr 2010

baby mna coraz viac zacinaju bolet niektore pohyby malej,,,hlavne vcera vecer ked som sla spat,,,som si myslela ze budem spat po stojacky,,v kazdej polohe ma kazde kopnutie bolelo,,,,uz ma viac sily a menej miesta,,,

dydynka
autor
27. apr 2010

larmini pohyb prospieva a neviem preco by to malo vydit,,,ked nejsi na rizikovom tak to neuskodi 😉

larmimi
27. apr 2010

super 🙂

avila
27. apr 2010

Tak som sa sfotila tu v robotke 😀

jaruska8
27. apr 2010

Moje bruško dnes, ide dopredu, také špicaté sa mi zdá byť. 😉 😀

dydynka
autor
27. apr 2010

jeeee baby jake mate krasne bruska,,,,
jaruska aj mne sa zda ze mam spicate brusisko,,,to bude asi tym ze cakame dievcata 😀

avila ved mas vecsie brusko ako ja 😀

evita8080
27. apr 2010

Ahojte baby, pridávam sa ku vám, ja som tiež úplne na začiatku tehotenstva, dozvedela som sa to len minulý týždeň. O bábätko sme sa pokúšali asi 3 mesiace a teraz to vyšlo. A ako na potvoru som dostala angínu tak sa trápim s kašlením, dúfam že to bábu neublíži

elko69
27. apr 2010

ani ja som sa zatial nepopukala a ani strie teda ale tak pocula osm ze sa dokazali objavit aj n akonci 9 mesiaca,tak to hadam nebude moj pripad... no ja mam gulate brusko takze sa potvrdzuje chlapec,zevraj pri dievcatach su spicate.. 🙂

avila
27. apr 2010

No ved Dydy, maly musi byt nejak vpredu dost, bo niektorym maminkam su zase ulozene viac vzadu. Ty mas kde placentu Dydy? Ja prave vzadu, Inak fakt sranda, aka ho ma kazda ine 😀

elko69
27. apr 2010

evita aj ja som mala anginu v 9 tt a zaidne lieky som nemohla len lezat a cajik s medom to jedine mi dali...tak sa pekne liec teda...a gratulujem.. 🙂

evita8080
27. apr 2010

Ďakujem pekne a pamätáš sa ako rýchlo ti to prešlo?

elko69
27. apr 2010

no mna to trapilo skoro 3 tyzdne,lebo ked sa liecis bez liekov to ide pomalsie ako ked mas antibiotika...

elko69
27. apr 2010

posledny tyzden mi dali iba bioparox-lokalne antibiotikumna hrdlo...

dydynka
autor
27. apr 2010

avila vies ze ani neviem?ale asi vzadu,,,tak sa mi zda ze mi doktor hovoril,,,,sa tesim lebo teraz vo stvrtok idem na poradnu a bude mi robit aj ultrazvuk

jaruska8
27. apr 2010

Ja ju mám vpredu, konečne, doteraz bola nízko. 😠

vi3ka
27. apr 2010

ahojte kočky, sme pri téme váha? no ja som tiež najprv schudla 5 kíl a tie isté kilečká som pribrala zase späť.

romini: tebe ovocie zakázali, mne nie, ale aj tak ho nemôžem jesť. je mi z neho strašne zle. nadúva ma, robia sa mi šťavy. vyskúšala som už asi všetky druhy dostupného ovocia. ešte čakám na červený melón (kým bude za normálnu cenu) a čerešne by som si dala. také čerstvé zo stromu. hmmmmmm 😀

nejak sa mi po víkende zdá, že moje bábätko sa nehýbe tak ako predtým. aspoň som cítila také vnútorné tlaky do orgánov, ale teraz.... slabota. neviem neviem. doki povedal, že tak o 2 týždne by sa malo bábo začať riadne hýbať, takže neviem. mám si niečo namýšľať?

pekný deň

lindus1
27. apr 2010

vi3ka aj moje babo sa dnes pomenej hybe, asi oddychuje alebo spinka, lebo inac vystraja ostosest 🙂 ale ked ho trochu postucham, tak sa pretoci alebo kopne a potom zas nic.... asi ho nemam rusit 🙂 vraj babatka dokazu prespat v brusku aj 15 hodin v kuse, tak by som sa nebala, aj babatka maju svoje dni

lulu4
27. apr 2010

avila, jaruska pekne bruska: ja ma od zaciatku placentru vpredu, dokonca ked som bola minule na poradni a robila mi UTZ tak sa maly hlavickou za nu schovaval 🙂 betar jeden... ale aj krcok pozerala vsetko bolo nastastie oki, len tak dalej 😵

elko69
27. apr 2010

musim aj ja odfotit brusko teda :D hehe v poslednych tyzdnoch sa viac a viac zvacsuje... 🙂

lutsine
27. apr 2010

Avila pekne brusko.... 🙂

zabkaevka
27. apr 2010

ahoooj kočky, nejak som od rána nestíhačky písať.
Jeeej krásne brušká 🙂 aj ja sa fotím, ale tak len pre moju potrebu a pre mimi. No musím povedať, že sa mi zdá pekne sa zväčšujúce oproti niektorým z vás, ktoré ste aj hodne dopredu s týždňami, ale snáď nevadí. Nepriberám rapídne, takže asi je to v poho.
Cii ale Jaruska, ty si aká chudučká 🙂 len bruško ti trčí 🙂 to ako robíš 🙂
Noo aj ja sa bojím strií a popukania, krémujem sa každý večer, tak veeeeľmi dúfam, že ma to tiež obíde.
vi3ka: ja som zatiaľ doteraz pociťovala také akoby šteklenie, alebo bublinkovanie, nie riadne pohyby, alebo kopance, ale tiež to nie je stále rovnaké. Niektorý deň vôbec necítim a niektorý často. Takže asi zo začiatku to tak má byť, áno aj mne doki vravel, že okolo 20-21 týždňa to bude už jednoznačnejšie. Takže len buď kľuuudná 🙂 Aj ja budem 🙂
Idem pozrieť ordináciu, mangel ášiel von s kamošmi, tak môžem to pozerať, inak je stále o 8ej na programe Panelák. Tak paa zajtra tehulky 🙂

pepppe
27. apr 2010

krasne bruska mate babenky 😉 romini neboj,ja som od zaciatku pribrala 14kil 😠 lenze nikdy som nebola chuducka,cize to je este horsie ako kebysom mala pred tehu 60kil,ale tak hadam pojde veeela hned dolu,uvidime teda....mna obcas tiez boli kedma alex kopne,,,,,podla toho kam sa trafi 😝

vi3ka
27. apr 2010

zabkaevka: mňa už minule moje malé obšťastnilo tromi kopancami do bruška 😉 a odvtedy nič, len také bublinky, šteklenie ako hovoríš. stále malé prehováram nech dá tatkovi punču do nosa a ono nič 🙂 ale to príde. tešíme sa že?
no a po ďalšie to máš doma presne také ako ja. aj môj muž musí pozerať panelák a práve vtedy najviac, keď ide ordinácia. ja som to však vyriešila radikálne. muž pozerá panelák na PC-dá si slúchadlá a pozerá a ja mám pre seba telku 😝

dobru nocku kočky

avila
28. apr 2010

Jeee, Vi3rka, tvoj mizik pozera panelak? Sranda. Moj niekedy so mnou pozeral palomu, ale v zivote by to nepriznal 😉 Moj maly tiez ma svoje dni, niekedy sa hmyri, kope a druhy den zas chrni. Ale vcera sme spolu komunikovali 😀 Naramne sa mi pacilo, ked som robila take jemne kruzky po brusku, normalne sa na to miesto vytrcal. Sranda 🙂

elko69
28. apr 2010

dobre ranko tehulky...

dydynka
autor
28. apr 2010

dobre ranko aj tebe,,, 😀

elko69
28. apr 2010

ako si sa vyspala?

avila
28. apr 2010

Ahojky, ja som spala ako zarezana 😉 Neviem sa dockat vikendu, zase. Ale uz je streda, tak sa to lame.

pepppe
28. apr 2010

nooo avila uz aby bol ten vikend,,,este zajtra v praci a v maji odrobim 6dni a horsa na matersku,,lebo si tam este vycerpavam dovolenku,,,baby papier na matersku nam da doktor,alebo ako to je,lebo vtomto som este nesla,tak neviem a potom musim aj do prace nejaky paprier dat,neviete??? 🙂