Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
31. máj 2010

jaj to je pre mna daleko,,,noo zatial som nasla za 20eur ale len ruzove,,hladam dalej,niektore predavaju skoro nepouzite,,,ja som to u nas v obchode videla za 40 eur,to je dost si myslim

dydynka
autor
31. máj 2010

no odtial sa da aj objednat tusim,,,aj farba sa da asi vybrat

30lenka
31. máj 2010

@pepppe tak co mi ostava musim to nejak dokopat 🙂)

pepppe
31. máj 2010

noo uvidime co najdeme tu na nete,,a popripade kuknem tu predajnu cez net a bude............lenka to uz zvladnes do kedy robis???

30lenka
31. máj 2010

@pepppe do konca jula august by som mala uz byt doma. Nahanate lehatko polohovatelne? ja som kupila koro nove od jednej maminky pouzivala ho mozno 4-5 mesiacov nie je na nom ani vidno ze je uzivane a kupila som ho na www.mimiaukcie.sk skuste tam 😀

30lenka
31. máj 2010

@pepppe a dala som zan 15eur + 3 za postovne celkom priatelska suma 😀

pepppe
31. máj 2010

noo ja zhanam,,dydy uz ma 😉 noo idem pozriet aj tam,dakujem,,,,no to si uz za chvilku doma,,este chvilku vydrzat v praci a potom supsa na MD 😉

pepppe
31. máj 2010

no to bola super cena,,,ja som najlacnejsie nasla za 20eur,,ale plus este postovne

romini
31. máj 2010

Dobre ranko babule, aj u vas prsi? v Pezinku tak poprcha. Uz som nemohla spat lebo mala kopka a kopka. a brucho ma taha az dole uz..... 🙂

30lenka
31. máj 2010

@pepppe ano a mozem sa chystat potom pomaly aj na nakup 😀

30lenka
31. máj 2010

@romini dobre ranko u nas prsalo celu noc ale uz nastastie prestalo a ukazuje sa take zubate slniecko 😀

pepppe
31. máj 2010

@30lenka noo len pekne nakupuj potom,,do porodnice mam uz vsetko,uz len taketo vecicky pre maleho,,este chcem ten kolotoc na postielku,,,,uz som si nasla ale este mi ta pani neodpisala tak uvidime

vi3ka
31. máj 2010

dobré ránko kočky 🙂
@pepppe ani nehovor o tej nude doma. ja som PN od konca februára, takže dokonale poznám čo je to nudiť sa. ale vždy sa ukľudňujem, že už len pár mesiacov a nezastavím sa od rána, čo budem behať okolo mojej malej kočky 🙂 a kočíkovať-na to sa teším asi najviac. ty už budeš kočíkovať za chvíľočku, ja si musím počkať.

Objednala som si šaty z netu, dnes si idem po ne na poštu, takže som zvedavá aké budú. idem na 3 svadby (ak nie 4), takže musím mať niečo na seba 🙂

pekný dníček

romini
31. máj 2010

pepppe aj ty si uz pobalena do porodnice? aj ja 😀 sranda co na zaciatku jak sme tu pisali tak este v 10 tt a uz ideme rodit pomaly. Som zvedava ake budeme mat pôrody potom napište sem určtite, ja napišem pocity atd.......trochu sa uz bojim. Ty nie?

pepppe
31. máj 2010

@vi3ka jajha kocikovat,to sa uz aj ja velmi tesim,ako budeme kocikovat drobca 😉
@romini uz som aj ja konecne zbalena,,,uz len doklady a mame to 😉 noo ja sa tiez uz bojim,neviem ako to dopadne a tak,,,uz aby sme to mali za sebou,jasne,ptoom sem napiseme,vsak by mi to nedalo aby soom nenapisala,ake to bolo 😀

30lenka
31. máj 2010

@pepppe tak ty uz mas pomalicky najvyssi cas mat pripravene. 😀 ja este nie 😉 zatial si nahanam take prkotinky pre potesenie 😀

pepppe
31. máj 2010

@30lenka to aj ja som tak pomalicky kupovala,,,ako vecicky pre maleho a tak,postupne to bolo viac a viac a napsoledy som bola na velke nakupy,lebo som nebola pripravena do porodnice,tak som si vsetko zhanala a kupovala

30lenka
31. máj 2010

@pepppe ja mam zatial to lehatko a nejake tie bodynka neutralnych farieb. Neviem este ci k nam zavyta babulka alebo babuliacik preto moc nechcem nakupovat take oblecka a podobne. vystartujem hned ako budem vediet co to je ako gafor potesi to aj mna ze uz viem co to je a mozem sa zamerat na istotu 😀

30lenka
31. máj 2010

booze ze zavita s y jaj ja husa 😀

pepppe
31. máj 2010

@30lenka presne ako ja,,ja som tiez najprv len neutralne,a potom som hned vten den sla kupit modre autickove bodynka,,,,heh s pravopisom si nic nerob,ja robim tolko chyb ze az 😀 nootak my chceme este komodu na prebalovanie,,,to ani neviem kedy bude,,,,a ten kolotoc a lehatko,,to je vse

30lenka
31. máj 2010

@pepppe mne chce manzel urobit je stolar tak hadam nieco vyreze vynožičkuje nam na prebalovanie 🙂 a podlozku kupime 😀

pepppe
31. máj 2010

noo aj ten moj je vyuceny,ale stale robim a asi sa nedockam,,lebo este neurobil ani postielku,,,,budeme ju mat este po mne,,,a chce ju dorobit a uz ju robi mesiac ,,,on robi este aj v nedelu,len aby sme mali peniazky

pepppe
31. máj 2010

@30lenka idem ja off,mala by som ist nieco nakupit,,,lebo nemame co doma hami papi,,,,tusim uz aj prsat prestalo,tak mozem ist,len este neviem co budm varit,,tak zatial ajojky

30lenka
31. máj 2010

@pepppe tak pekne opartne cupy lupy na nakupy 😀 jaidem uz makat nieco pekny dnik zatial a navar dobre pridem na obed 😀 😀 😀

elko69
31. máj 2010

@dydynka jako eventualne su uz donosene babetka z nich takze asi nic,ale este si chcem uzit MD chvilu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 v klude...

elko69
31. máj 2010

@vi3ka no veru nova tema zeby vznikla?lebo sak jako my sme tu uz neni ani tak tehulky na zaciatku tehu,ale tak zvykli sme si na tuto temua ludi v nej uz 😉
@kiwi82 ten papier daj potvrdit zamestnavatelovi a bud ho on posle do socialky alebo si to odneses sama..zamna ho posielali oni,iba som ho podpisala,vyplnila co som mala a vypisala cislo uctu kam to maju posielat a to bolo vse...

kiwi82
31. máj 2010

@elko69 dakujem za radu 😉

lutsine
31. máj 2010

@kiwi82 ty mas zmeneny termin porodu?

kiwi82
31. máj 2010

@lutsine no u mna je to tak, ze v tehu knizke mam pisany termin 30.7.2010. ale kedze ja mam 36 dnovy cyklus tak mi to vychadzalo na 6. augusta aj podla velkosti. ale pri poslednej kontrole, ked mi dr. robil prietoky tak povedal, ze ten termin bude skor 29.7.2010 lebo sme nejako dorastli. sama tomu nerozumiem, ci sa este v tomto stadiu da urpavovat termin. ked sme boli v 22tt na morfo tak termin vychadzal 6. augusta, teraz mi moj dr.povedal, ze 29.jula, tak ja som z toho tiez jelen.

lucia.kl
31. máj 2010

@kiwi82 a ideš 8 alebo 6 tt úred terminom na matersku??? mne všetci tvrdili že musim 8tt kedže som pn a nakoniec som išla 6tt ale mne to vyhovovalo, ja si platim DNP a tak budem mať dlhšie vyššiu matersku.