Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lutsine
16. jan 2010

Tak baby ja som prave dopapala cokoladovo vanilkovu zmrzlinu so slahackou a vanilkovou polevou....mnamky....a velmi mi zacal chutit jablkovy dzus.....

pepppe
16. jan 2010

lutsine mnam a to sa snami ani nepodelis?? 😀 my by sme si urcite tiez dali,,hehe

lutsine
16. jan 2010

manzel bol kupil v obchode a poctivo pribera so mnou🙂

simonka28
16. jan 2010

ahojte kocky.cem sa spytet,ze ktora uz bola na tom tripleteste,ze kolko cakala na vysledky?fuuha akosi mi je na dve veci,nechapem...

kiwi82
17. jan 2010

ahojte dievcata,
Johanka - mne nevolnosti zacali tiez v 5 tt a trvaju dodnes. na zaciatku som tak 4 krat denne vracala, nic mi neslo na chut skor sa mi vsetko hnusilo, bola som rada, ked som zjedla hrianku s maslom. od vtedy len lezim a som velmi zoslabnuta. teraz sa to troska zlepsilo, mozem sa daco najest ale aj tak ma napina a vecer zvraciam. cele dni mi je blbo aj vnoci, prezmenu ma teraz trapi aj nespavost..... ja sa tiez modlim aby to uz preslo, lebo som z toho aj psychicky vycerpana. ja som schudla zatial 7 kg. ale ja som mala nadvahu, takze to islo rychlo dolu z 80 na 73, teraz sa to uz kolise medzi 72 a 74. doktor ti predpise torecan cipky. ja si ich davam ked mi je velmi zle hlavne na noc. oni su proti nevolnosti ale aj proti zvracaniu. citala som zevraj je dobri zazvor - dumbier - ginger. ako caj ale su aj cukriky aj v tablete ale ja ho nemozem ani citit a jeho vona aj chut ma napinaju. ja som od 5 tt na PN. ale modlim sa aby tie nevolnosti uz skoncili, aby som si aj ja mohla zacat to tehu vychutnavat. pekny den prajem vsetkym.

xpetka1x
17. jan 2010

Dobre ranko babule tak to grckanie vam nezavidim ja som to mala pri prvom aj druhom nevidarenom tehu ale nebolo to niak hrozne a teraz je to uz ok uz vobec negrckam asi si to moke uz po 3 krat na to zvyklo

elko69
17. jan 2010

simonka28 ahoj ja som bola,odber mi robil asi v 16 tt zaciatkom 17 tt a vysledky som mala do tyzdna..

lindus1
17. jan 2010

Ahojte kocky, mne tiez nebyva zle, no nechcem to zakriknut, lebo mozno to este pride.. ale zatial sa citim uplne super, tak pevne verim, ze to tak aj ostane 😉

avila
17. jan 2010

Ahojky,

no ten triple test, mne sestricka hovorila, ze na vysledky budem cakat 10 dni az 2 tyzdne, tak uvidime. Zatial som objednana, este skoro je... Ja mam stale ine chute, raz to, raz hento. A niekedy si nieco vysnivam, ze toto mi bude chutit a potom som sklamana, lebo mi to chutilo inak. Aj vy to mate? Inak absolutne nemozem Cinu a to som ju milovala...

simonka28
17. jan 2010

kiwi82 no ty to mas presne ako ja!tiez som od5tt na pn a tie stavy-hruza!ale mozem ti povedat,ze uz take 2tyzdne je to lepsie 😉 aj sa najem,semtam tam-raz za tyzden sa pozvraciam.uvidis zlepsi sa to 😉

dydynka
autor
17. jan 2010

ahojte baby,,,mojalili jake uz mas velike brusko,,, 😀

simonka28
17. jan 2010

dydynka ty si ides objednavat tu postielku alebo kupovat?je to moja favoritka ete som tehotna nebola 😉

jajka28
17. jan 2010

Ahoj Avila

...no akurát včera som sa nemohla do večera dostať do normálu keď som zjedla na obed cestovinky s kur. maskom a bolo tam carry korenie 😒 ale už je to ok

a presne konečne sa mi dá aj variť, teším sa a potom ked to mám ist spapať tak 3 lyžice a dost...

peknú nedeľu!!!!

elko69
17. jan 2010

avila ja to mam napodobne,na vela veci sa tesim,potom si to kupim alebo urobim a pomaly polovicku vyhodim co mi to nechuti,minule cernohorsky so zemiakmi,drahy ma skoro zozral ked som povedala ze som to vyhodila do kosa...

simonka28
17. jan 2010

kocky s tym jedenim to je vseliako,ja tiez naplanujem menu a nakoniec to ani nejem bo uz mi je z toho zle 😖 elko uz citis pohyby?

elenka.k
17. jan 2010

Ahojte! Kiwi neboj tie nevoľnosti, by mali prestať asi začiatkom 2 trimestra. Ozaj chcem sa Vás opýtať, či jete grep - ovocie, ževraj vyvolávajú potrat, ale ja ho jem, tak snáď neškodím bábu. Ak viete poraďte!

simonka28
17. jan 2010

elenka ja som jedla grep pri prvom fakt asi kazdu hodinu stale a nic sa mi nestalo!akurat sa neodporuca ku koncu tehotenstva citrusove bo potom mavaju babatka zltacku no a tu mal,silno oranzovy bol 😒

elenka.k
17. jan 2010

Ďakujem Simonka28!

lutsine
17. jan 2010

zajtra idem na 3D medzi 13-14 tyzdnom , tak sa velmi tesim,ak sa babo ukaze a bude sa dat urobit fotka,tak ju zavesim do albumu.🙂 🙂

kiwi82
17. jan 2010

elenka.k - ja som pocula, ze grepy obsahuju chynin, tak ako aj tonik a nemali by sa. tak neviem....

simonka28
17. jan 2010

nemas za co elenka 🙂 akurat studujem skratky v tehu knizke,vyznate sa niekto? 😒

simonka28
17. jan 2010

uz som nasla,kukam na pravitko,ze asi ako vyzera ten chrustik 😉

lea821
17. jan 2010

Ahojte... prosim vas neviete mi povedat do ktoreho tyzdna tehotenstva sa ukaze tehotensky test pozitivny??? Moja kamoska je v 12 tt a teh. test jej ukazuje dva ciarky ale tu druhu taku slabsiu a pred tym bola mormalne silna .... tak nevieme ze ci je to normal alebo..?....

elko69
17. jan 2010

simonka28 no uz zjavne hej,v piatok aj vcera s atam nieco dost intenzivne mrvelo :D myslim ze babo uz..

xpetka1x
17. jan 2010

NO LEA NA ZAC TEHU SA ZACINA VYTVARAT TEN HORMON HCG A STUPA A SILNIE A OKOLO 12 TYZDNA ZACINA SLABNUT....

simonka28
17. jan 2010

elko lebo sme tak rovnako tak som myslela na teba.to moje tam dokaze riadny cirkus narobit!jaaj ak to bude take hyperaktivne ako prve tak sa mam na co tesit 😕

moni17
17. jan 2010

mywiel..ahoj tak ja som mala menzes posledný 27.11. a termín pôrodu mi dala na 4.9.....ty by si to mala mat skoro ako ja ..prečo más až 4.10..nepomýlila si sa??

moni17
17. jan 2010

baby mne vôbec nie je zle ja ani neviem že som tehotná ale je to super snad to tak ostane až do pôrodu 😉 teraz sme akurat dopapali pizzu ale zeleninovu mali sme veelku chut snad sa to moze 😀

janka0025
17. jan 2010

ahojte. súrne potrebujem pomoc.
Od poobedia mam bolesti v podbrusku, je to identická bolest ako ked prichadza mrcha.
Mam aj trosku krvi vo vytoku..
mala by som byt v cca 6tt, nechapem co sa deje a som maximalne prelaknuta....neviete mi poradit?

moni17
17. jan 2010

ahoj janka mne lekarka povedala že mozem aj ja trosku spinit a tiež moze byt krv ale že je to normalne že sa malinke uhniezduje...v podbrušku mam aj ja krce že vraj sa zvecsuje maternica a babatko rastie....ale pre istotu zavolaj alebo chod k lekarke ....