Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lucia2244
10. júl 2010

ahojte babule,mam jedno otazocku,aj vam hned od zaciatku tehu islo daco take ako mlieko (bielo-priesvitne)???
mne tusim kazdy den uffff,dufam,ze to neni nieco zleeee

kiwi82
10. júl 2010

@lucia2244 ahoj myslis z prsnikov? mne nic zo zaciatku nevytekalo, len sa mi zvacsili prsia a boli citlive na dotyk a potom aj bradavky stmavli. vytok som nemala. a este ani teraz mi nic nevyteka aj keby uz asi aj nieco mohlo tak neviem.... 😕 Radsej sa o tom zmien na poradni 😉

elko69
10. júl 2010

@lucia2244 a to s tym istym ci uz s druhym je zasnubena??hmmm no neala to lahke veru..hnusny chlapi 😠

elko69
10. júl 2010

@lucia2244 no mne sa to kolostrum objavilo okolo 26 tt a to tak ze s ami mokre flaky robili az na triku

eva1611
10. júl 2010

@lucia2244 som v 8tyzdni zatial chodim casto na zachod a bolia ma strasne prsia

eva1611
10. júl 2010

@dydynka tak prepac este sa tu dobre nevyznam.gratulujem

elko69
10. júl 2010

@eva1611 no tu bolest prs poznam ale to zmizlo hned skoro...

eva1611
10. júl 2010

navyznam sa dobre v tomto systeme ☹

eva1611
10. júl 2010

@elko69 no mna este stale bolia a velmi

eva1611
10. júl 2010

@elko69 a cakas prve dietatko?

elko69
10. júl 2010

@eva1611 to by malo prejst,mylsim ze je este skoro aby sa nalievali..mna tiez na zaciatku tehu boleli asi tyzden-dva

elko69
10. júl 2010

@eva1611 ja uz mam mesacneho chlapceka ale teda do tejto temy chodim od zaciatku tak sa tazko odchadza :D

eva1611
10. júl 2010

@avila dakujem velmi pekne

eva1611
10. júl 2010

@elko69 aha tak gratulujem uz aby som to mala aj ja za sebou.som na rizikovom a uz sa tak trochu aj nudim 😉

elko69
10. júl 2010

@eva1611 no len odpocivaj ked si na rizikovom radsej a posluchaj rady dr. neboj utecie to ako voda,nedavno som to aj aj zustila auz mam pri sebe svojho Jakubka 🙂 najprv s ami to vlieklo al epotom 17 tt asi po 27 tt som ani nevedela ako to ubehlo...a potom po 30 tt to zase slo rychlo...ja osm rodila v 38 tt

avila
11. júl 2010

@kiwi82 az teraz pisem, vcera som nejaka busy bola 😉 Kleslo trosicka, ale este stale to nie je ono. A dneskajskom ukoncujem 37. tyzden, tak by uz aj mohol ist von a ja by som sa vobec nestazovala...

avila
11. júl 2010

@lutsine, @pepppe este ste cele? Mne sa nic nece v tomto teple... Hadam muzik pomoze pri obede. Ano jest nechuti...

vi3ka
11. júl 2010

ahojte žienky 🙂 tak ja som po svadbe už hore. nôžky ma pobolievajú ešte, celá som domordovaná, ale fajne som si zatancovala a mimčo pekne počúvalo, neprotestovalo a tancovalo s maminkou a tatinkom 😀 😀 ale som sa napraskala, také porcie dávali, že som myslela, že prasknem, ale tak krotila som sa 😀 😀 aj mužík ma vytancoval, čo som sa až divila, že ma aj sám volal, lebo sa predtým zastrájal, že tak 3 tance si dáme a padla 😉 tak peknú nedeľu kočky

tinkarisko
11. júl 2010

Ahojte babule ako sa mate? Co porabate?

lutsine
11. júl 2010

@avila ano ja urcite 🙂 zatial sa maly asi nikam nechysta....

elko69
11. júl 2010

@vi3ka jeeeeeeeee jaky ste tam zlaty a dobre saty si zvolila,uplne ti seknu...pekna tehulka veru 😉 🙂

elko69
11. júl 2010

ja chcem dnes nalozit maleho Jakuba do auta a previezt sa do Smolenic a tam si urobit maly piknik s mm aj , tak uvidime ci sa to podari 🙂

vi3ka
11. júl 2010

@elko69 ďakujem 🙂

dydynka
autor
11. júl 2010

ahojte baby,,,dneska tu pepppe nebola,,,mozno uz konecne isla rodit,,,

avila
11. júl 2010

A fakt... @pepppe mozno prave vzdycha 🙂 @lutsine a mozno nakoniec pojdeme spolu 😀

Sme sa boli prejst, ja uz nic nevydrzim... Baby, tento posledny mesiac je des.

vi3ka
11. júl 2010

no baby dnes nás tu bolo pomenej čo? pekné počasie, tak bodaj by aj nie 🙂 nooo @pepppe možno už konečne porodila. to by bolo super. @lulu4 daj info o pepppe, ty máš na ňu kontakt že?
to boje bobčo malé malo včera asi málo tanca, lebo dnes to s ním metá v brušku riadne. vypučuje sa na každú stranu, niekedy to až zabolí. už som zvedavá aké je veľké a koľko váži, ale to sa dozviem až 20. júla. 🙂

lulu4
11. júl 2010

@vi3ka ahojcek nebola som tu cely vikend bola som mimo BA, praveze neviem o pepppe nic, mam na nu cislo ale dohodli sme sa ze keby daco tak mi ona napise, takze ja neviem ci tu bola ci nie cez vikend... no mozem jej skusit napisat ze co nove? no ja som mala maleho v piatok takeho akcneho ze dovi z celeho dna bol asi hodku v klude a inak stale a stale sa presuval, vyduval mi brusko no to bolo... a aj dnes sa uz trosku rozbieha ale vcera akoby vedel ze nie sme doma tak bol slusny, kludny moj malicky 😀

lulu4
11. júl 2010

@lucia2244 ahoj mne nevytekala tato priesvitna tekutina z prsnikov na zaciatku ale niekedy v strede tehu sa to objavilo mozno dva krat a teraz ku koncu to mam zas, malo by to byt kolostrum, to je akoby take prve mliecko ci co, to je este bez zivin vsetkeho... neviem... ale ze hned na zaciatku??? opytaj sa radsej dokiho ked najblizsie pojdes ale nemalo by to byt nic zle si myslim... a co ten tvoj uz sa unormalnil? kedy ides na UTZ?

lulu4
11. júl 2010

@avila no hovor mi o tom ze je to des, nie len posledny ale aj predposledny by som povedala uz je toho ozaj na nas organizmus dost a hlavne v tomto teple... ved ja som sa v piatok rozhodovala ci este absolvujem 2,5 hodinovu cestu autom v tomto teple na otocku od soboty do nedele za rodinou, nakoniec som bola, bolo dobre ale trosku sme behali a zacali mi puchnut nohy, aj teraz uz po celom dni a cestovani ako som vyliezla zo sprchy no hroza... sa bojim normalne tak ich mam vylozene a budem cely tyzden radsej oddychovat lebo v piatok mam poradnu nech je vsetko oki a hlavne zajtra mam hned behacky kvoli tej MD... tak radost.. a ty si ako pri reklamacii tej MD pochodila?

vi3ka
11. júl 2010

@lulu4 😀 no slušne predvychovaný gentleman 😉 ja som aj rada, že sa ta akčne hýbe, ako keď celý deň nepohne ani kúskom telíčka. šarvanci naši malí. no keď chceš, tak jej skús napísať, že čo nové. a možno zase zajtra napíše, že nič z toho, ešte je alex v brušku, no dúfam, že ju tak dlho nebude trápiť. ja už by som išla tiež rada rodiť, lebo v tomto počasí je to na ..... 😝 včera som sa ku koncu svadby cítila, že sa rozpadnem napoly. tak ma bolel podvozok 😀