Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

enrikad
19. mar 2011

@zora256 : veľmi dobre to @dai opisuje, skutočne to tak chlapi prežívajú,... a sú rôzni... 😒 Takže neber si to tak, mysli pozitívne, lebo tým iba ubližuješ sebe a tvojmu bábätku... 😉 s úsmevom sa ľahšie žije 😵 Skús sa s ním porozprávať, a zistíš čo sa deje.... - to je najlepšia rada... Držím ti palce.

zuzanka2905
20. mar 2011

@ivettka74 a šiesty týžden od oplodnenia alebo od poslednej menštruáciee lebo ked od oplodnenia tak normálne si v 8smom týždny ja som tiež v šiestom od oplodnenia a tiež už mám trochu vypuklejšie

katkarv
21. mar 2011

ahojte tak si este pockam kym sem budem patrit,dnes mi klesla bazalka takze mozem cakat menzes. ☹

gloria9
21. mar 2011

Ahojte ja som v 3 tyzdni teraz idem do 4 tyzdna ako sa citite?este som nebola u lekara lebo sa bojim

zuzanka2905
21. mar 2011

@gloria9 no tak to už by bolo na čase aby si šla to určite

zora256
21. mar 2011

@dai Ďakujem.Práve to som aj urobila cez výkend.A pomohlo to.Lebo mi sme sa naozaj už od randenia vedeli rozprávať o všetkom,a cez výkend mal aj čas si ma vypočuť.A je to naozaj tak,že oni to prežívajú úplne inak,keďže oni nie sú stále spolu s malinkým a keďže jeho nechce kopať,keď si dá ruku na moje bruško,prestane sa hýbať.On by už radšej to naše malé držal v náručí 😀 .A o pôrode už začal aj rozmýšľať,tak dúfam,že nakoniec všetko dopadne tak ako by som chcela. 🙂A moja postava sa mu páči,lebo všade inde som schudla,len bruško mám,a tak mu to je zvláštne,lebo,predsa prežívame naše prvé tehotenstvo.Tak sa majte!A príjemné tehuľkovanie. 😉

zora256
21. mar 2011

@enrikad Ďakujem!To som práve urobila cez výkend a je nám obom lepšie vlastne všetkým trom. 🙂

enrikad
21. mar 2011

@zora256 : super 😀 to perfektné, že ste si to konečne vyjasnili... 😉 držte sa...

gazovicka
21. mar 2011

ahojte dievcence... trochu som sa zlakla, vcera rano a dnes rano som si nasla na slipovej vlozke hnede spinenie. pocas dna to prestalo. Iba rano som to nasla... mam aj trosku pichanie v podbrusku a pichanie v krizoch. myslite, ze to je normalne? v tomto obdobi som mala mat menzes.. na sono (druhe) som objednana zajtra. mam pockat na vysetrenie do zajtra alebo mam utekat na pohotovost uz dnes? dik za radu

angelina16
21. mar 2011

@gloria9 no tak o tyzden ti staci, ja som bola v 7 tyzdni, a ma lekarka zdrbala , ze co tak skoro 😅

katkarv
22. mar 2011

@gloria9 mne tiez lekar povedal ze nech pridem az ked mi bude meskat aspon dva tyzdne,pravda ak by nebol ziaden problem.

zora256
22. mar 2011

@enrikad Aj vy sa držte! 🙂 A ako sa máte?My už rastieme,bruško mám vpredu,nerozširujem sa niektoré i vravia,že chlapec,ale podľa mňa aj placenta mi môže tvarovať bruško,keďže ju mám vpredu.Neviem ale hlavné je že sme ok.Vo štvrtok idem na glukozový test.Ty si už pila glukózovú vodu?Dúfam,že aj glukózu budeme mať ok. 🙂 Už mám späť z 5kg 3kg.Pomaly budem na pôvodnej váhe. 😀 tak sa majte krásne!

bubo27
23. mar 2011

Ahojte dievcata,
takze ja som podla tehu kalkulacky cca.zajtra bude presne 5 tyzden, zajtra bude tyzden co som mala dostat mrchu na 30 den...ale neprisla.
Vcera som si robila tehu test, boli // ciarky, aj vecer boli.....manzelovi som to oznamila takym sposobom, ze vecer som mu na podusku polozila papierik kde bolo napisane: Ahoj tatino, vidime sa cca.v novembri 🙂 Milujeme ta, PS: mozno budem lyziar-ka 🙂) a prilozila som k tomu dva testy.
Ked sme sli buvat, tak si odoktril paplon lebo som to tym prikryla, a on sa kukol, precital a hovori: Milacik, to vazne? kedy si si to stihla spravit tie testy? a zacal sa strasne smiat....proste stastne sme zaspavali..
Dnes rano som si robila testik opat a opat dve ciarky 🙂

Neviem kedy mam ist k lekarovi. to asi je este skoro na UZ nebude nic vidiet asi 🙂) co vy na to?

ahojte 🙂

gloria9
23. mar 2011

@angelina16 Ahoj tak vcera som bola u doktorky a povedala že to maličké má 7mm🙂a v pondelok mám ísť na odber. A povedala že teraz som v 4 tyždni.

angelina16
23. mar 2011

@gloria9 tak sa drzte aj s babatkom 🙂

gloria9
23. mar 2011

@bubo27 ja som tiež tak skoro na tom ako ty a včera som bola a male ma uz 7 mm🙂takze chod k lekarke kludne

ivettka74
23. mar 2011

@zuzanka2905 siesty od oplodnenia, takze som oficialne v osmom?? ked mne lekarka nepovedala v ktorom som, ked som bola na prehliadke... ale ked to pocitam tak od oplodnenia je to 6...cize by som to mala ratat ako osmy?? takze ty si v tom istom??? a ako ti je nebyva ti zle??? ja mam len nechut k jedlu..

zuzanka2905
23. mar 2011

@ivettka74 zatial mi nieje nič našťastie pri prvom tehotenstve ktore skončilo skôr ako začalo mi bolo zle no uvidím dúfam že toto už bude v poriadku kedže nemám ani bolesti v podbrušku ako vtedy ale mám mykozu ☹ som z toho nervozna doktor mi dal krem gynazol na jedno použitie včera som si to aplikovala a dnes sa mi trochu ulavilo no dufam že už to ustupi 😒

bubo27
23. mar 2011

@gloria9 hej tak super..ja ked som davala do kalkulacky tak mi to ukazuje uz 5tt a termin cca 22.11.2011 🙂))
zajtra idem 🙂
a co ti robila lekarka ?

enrikad
23. mar 2011

@zora256 : ja som glukózový sirup pila pri prvom tehot., a fúúúj, je to neskutočne sladké.... ja totižto na sladké ani nie som, nemám rada sladkosti... 🙂 a vtedy dopadol test v poriadku.... teraz som len na zač. 10tt, takže ma to asi čaká trocha neskôr, ... teraz budem riešiť asi genetické vyšetrenia krvi a potom ďalšie...-neviem, či si to dobre pamätám... 😅 .. Mám sa stále zle, kúpila som si aj tie lízatka na tehot. nevoľnosť, ktoré baby spomínali vo svojich príspevkoch, ale nezaberajú...-aj naďalej ma nadrapuje v priebehu celého dňa, nielen ráno... 😉

zora256
23. mar 2011

@enrikad Aj mne bývalo zle až do 17tt,kým sa malé nepohlo.Mne pomáhala slepačia polievka a po jedle odgrgnutie.Mne sestrička kázala aj citrón vziať,aby ten glukózový sirup nebol až taký sladký.Áno,genetické testy sme mali v 12tt alebo v 16tt ani presne neviem.A Bebe keksíky som jedávala v posteli pred vstaním.A aj som dosť dlho vylihovala v posteli a to mi tiež pomáhalo,neskoro som chodila spať a okolo 11-tej som vstávala,a nebolo mi tak zle ako keď som skoro ráno vstávala.Tak sa majte! 😉

tabkat
23. mar 2011

Ahoj babenky...môžem sa pridať? Volám sa Katarína, čakám svoje prvé bábo, mám 34r, a som 8tt....
zatiaľ sa cítim veľmi dobre, bevoľnosti ma obchádzajú, spinkám ako šípková Ruženka, čo ma však trápi je to, že v lete som bola na operácii platničiek a teraz očakávam, že to bude opäť pohroma 🙂...nie je tu nejaká baba, ktorá prešla operáciou platničiek a teraz čaká bábo?

ivettka74
24. mar 2011

@zuzanka2905 fuha....ja som na tom tiez bola podobne...prve tehotenstvo bol v podstate len tien na tehu testoch a ten stale slabol a slabol az prisla hrooozne silna MS :( ale tak priroda to zariadila tak, ako to ma byt a ja verim ze teraz uz bude vsetko ok... medzi tym mi zistili silnu anemiu a ked som zacala uzivat zelezo vsetko sa upravilo takze si myslim ze aj to bol jeden z dovodov preco sa to neudrzalo....A ty sa nestresuj, musis mysliet hlavne na to ako budes toho drobca uz drzat v rukach a uvidis ze vsetko pojde ako po masle... Drzim ti palce, velmi velmi velmi... :o))

gloria9
24. mar 2011

@bubo27 spravila mi ultrazvuk a v pondelok mám ist na odber

bubo27
24. mar 2011

@gloria9 ano , tak gratulujem aj tam nieco videla?

zuzanka2905
24. mar 2011

@ivettka74 dakujem dúfam aj ja len ja som mala zamlčany potrat vieš v 12týždny plod mal 10t nebilo srdiečko z toho mám strach

gloria9
24. mar 2011

áno videla embryo ma 7 mm 🙂 a veľmi ho už teraz ľúbim

gloria9
24. mar 2011

@bubo27 a ty ako si na tom?

gloria9
24. mar 2011

@zuzanka2905 ahoj tažko sa to číta čo tu píšeš netušila som, že aj také dačo sa môže stať v 12 týždni☹

ferihegy
24. mar 2011

Ahojte budúce mamičky, tiež sa pridávam 🙂 Podľa tehu kalkulačky som v 5 týždni 🙂 Termín 27.11.2011.