Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

zuzanka2905
9. mar 2011

@zuzanka2905 femibion a to bez predpisu

gazovicka
9. mar 2011

@zuzanka2905 no.. do konca 12 tyzdna sa uziva Femibion 800 (1 tabletka za deň), je ich tam 30, takze vyjde ti na mesiac... a potom uz Femibion 400. Ten prvy stoji okolo 13 eur, ten druhy okolo 20 eur.. ano, bez predpisu, neviem o tom ,ze by ho predpisovali, len ho doporucia, ze kupte si ho... aspon mne tak povedali

zuzanka2905
9. mar 2011

@gazovicka aha uvidím či si ho kupim trapi ma čiarka na teste stale je rovnaka neni silnejšia myslíš že je to normálne čo ked sa vobec nevivíja

gazovicka
9. mar 2011

@zuzanka2905 zlatko, uz aj odloz tie testy.... nerob si ich, ja som si do dnesneho dna neurobila ani jeden jediny test... vzdy poslusne cakam na dalsie vysetrenie.... hovorim ti, ze musis jednoducho si vtlct do hlavy, ze cakas babatko (ked ti to ukazal test krvi) a hotovo... pekne sa teraz drobulke prihovaraj a mysli pozitivne... a femibion si kup tak ci tak... ten neuskodi, aj keby si len chcela babatko... len pomoze... ciarka na teste nemusi byt silnejsia... kazda mame ine hormony, inu hladinu...

gazovicka
9. mar 2011

@zuzanka2905 a pytala si sa pri vysledkoch krvi ha hodnotu HCG?

zuzanka2905
9. mar 2011

@gazovicka dúfam že máš pravdu ale ja som už taka stresujem hned musím sa ukludnit

zuzanka2905
9. mar 2011

@gazovicka ta to som volala a tota sestrička jak zaspata sa jej pytam či v poriadku a ona hej ste tehotna som položila to ona je kus čudna tota sestra

enrikad
9. mar 2011

@zora256 : ahoj, ja vecičky mám po prvom dieťati, ... všetko som si odložila, tak mám aspoň o jednu starosť menej... len kočík je už v riadnom stave, budeme ho musieť poopravovať... 😒 ... ja som ešte len v 8tt, tak zatiaľ cítim len bolesti pod bruškom, a mám nevoľnosti... ☹
@verinka100 : aj mne ten femibion 800 predal dr. za 14 eur... netuším čo stojí v lekárni 😒

zuzanka2905
10. mar 2011

no už mám silnu čiarku foto prída až moj manžel ked príde z roboty lebo ja to neovládam
a chcem sa opýtať je normálne v tehotenstve že satále mám biely výtok je to trochu nepríjemné

katkarv
10. mar 2011

@zuzanka2905 ano je to normalne pokial nesvrbi alebo nestipe,ja som ho mala cim dalej tym viac,musis vydrzat :o/

zora256
10. mar 2011

@enrikad Tak,máš o pár starostí menej.Aj ja mám pár vecí po nás a sestre,takže veľa oblečenia nemusím,len tie najmenšie body nakúpiť,gumené nohavičky,pár látkových plienok.Kočík,postieľku si budem musieť kúpiť,lebo tie nemám,ale oto bude treba menej pri ďalšom bábu.Je to zvláštne,že sa toľko chystáme my mamičky na príchod bábätka,ako keby to bol vzácny hosť,ktorýostane s nami niekoľko rokov a potom nás opustí,a už len príde na návštevu,no nie? 😅 Ale v skutočnosti už býva snami v našich bruškách,ale ja to aj tak cítim,že je to náš najvzácnejší hosť,od ducha svätého. 😵
Je to pekné,že takto na jar sa chystáme,keď si aj vtáčiky stavajú hniezda,kde privedú nasvet ďalšiu generáciu,a aj iné zvieratká,hoci ostatné sa tak nechystajú na príchod nového života.To bola taká moja jarná myšlienka. 😀

enrikad
10. mar 2011

@zora256 : pekná myšlienka 😉 ... vecičky si ešte musím po prezerať, v akom sú stave a samozrejme vyprať... mám ich síce uložené v igelitových sáčkoch, resp. vreciach, ale aj tak napáchnu prachom... 😅 ... a ak to bude dievčatko, budem mať o starosť viac s vecičkami, pretože prvého mám chlapca... ale dajú sa využiť aj modré vecičky - hlavne v domácom prostredí 🙂 ... postieľku som si ešte odložila, ale nejaké drobnosti budem potrebovať aj ja... ale budem to riešiť v pozdejšom štádiu tehotenstva - možno v nejakom 6-7 mes.... 😉

zuzanka2905
10. mar 2011

@katkarv joj no dúfam že to zvládnem je to všetko také zložité cele tehotenstvo dúfam že sa to všetko podarí a že dieťatko sa aj narodí nie ako prvé odumrelo :-ô

katkarv
10. mar 2011

@zuzanka2905 ja sa tiez bojim ze co ma caka ale napriek tomu chcem byt uz tehu,snad mi to po dvoch missed vyjde.O dve tyzdne idem na endokrin.a o 3alebo4tyzdne budem mat vysledky z hemat.

zuzanka2905
10. mar 2011

@katkarv no je to tažke v dnešnej dome mať dieťa je to dosť tažke

katkarv
10. mar 2011

@zuzanka2905 mas pravdu ale ja to pripisujem hlavne veku,moje deti sa podarili na prvy sup a myslela som si ze to bude tak aj teraz,len si zmyslim a budem tehu a to bez komplikacii no a spadla som riadne na hubu ako sa povie,ale raz sa to podarit musi a ja som ochotna skusat dalej.

zuzanka2905
10. mar 2011

@katkarv jaj no ved ano raz sa to musí podariť

mojong
10. mar 2011

pridavam sa aj ja k vam, ja uz mam tyzden potvrdene momentalne ze mi rastie mala zubrienka v brusku 🙂

zuzanka2905
11. mar 2011

@mojong gratulujem no dúfajme že to dobre všetko dopadne ja sa stále len sledujem či nemám nejaký flak na tele a tak už mi z toho šibe lebo prvé tehotenstvo dopadlo zle dieťa odumrelo a ja som to spoznala lebo som sa celá vihádzala

majuschka76
11. mar 2011

@zuzanka2905 máš nejaké tehotenské príznaky?kedy máš ísť k dr.ja mám ísť až 21.3.

majuschka76
11. mar 2011

@mojong ahoj.kedy máš termín pôrodu?

katkarv
11. mar 2011

@mojong gratulujem,dufam ze aj ja budem coskoro patrit medzi vas.

zuzanka2905
11. mar 2011

@majuschka76 ja o týžden v štvrtok zatial nič naštastie dúfam že ani neprídu myslím hlavne nevolnosti a ty ? jedine že som stále unavená a mám citlivé prsia

zora256
11. mar 2011

@enrikad A vkoľkom tt si?My máme zas opačne viac ružových vecí,modré jedny dupačky,dve biele so vzormi,atďale najviac budeme potrebovať body,veď bude leto a dúfam aj teplo.a k zime i fusak,lebo náš je v hroznom stave. ☹ Ale verím,že stačí mi teraz nakúpiť a všetko bude v dobrom stave aj pre ďalšie. 😉 Ale tieto nakupovania sú,takým dobrým pocitom,že niečo kúpime pre to maličké,ktoré už teraz veľmi ľúbim. 😵

zora256
11. mar 2011

@mojong Gratulujem k tehu! 🙂 A v koľkom tt si?

gazovicka
12. mar 2011

@mojong gratulujem.... drzte sa pekne!!!

mojong
12. mar 2011

@zuzanka2905 dakujem a drzim palce aby bolo vsetko v poriadku aj u vas 🙂

mojong
12. mar 2011

@katkarv dakujem, a neboj sa budes myslim ze ti tu vsetky drzime palce 😉

mojong
12. mar 2011

@majuschka76 ahoj este netusim kedy, teda ja tusim ale doktor nepotvrdil, myslim ze to bude v strede novembra, uvidime ako doktor vyrata, v pondelok idem k nemu 🙂

majuschka76
12. mar 2011

@mojong ja podla menzesu,by som mama mať termín 13.11.,no uvidíme k dr.idem 21.3.potom mi povie presnejšie.