Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

katarina2945
7. dec 2010

@martija No je to viacmenej novinka, plati sa za to okolo 70 euro. Robia to v Bratislave. Sme na tom podobne 🙂 Ja by som si zelala dievcatko, ale zase ani chlapcek by nebol zly 😉 U nas to je tak, ze mladsi chce len sestricku, nic ine a starsi zase braceka, takze jeden bude asi sklamany 😒 ale konecne by som chcela aj vrkociky viazat 😉

lucia.kl
8. dec 2010

@katarina2945 no zvládam to docela v pohode, dokonca by som povedala, že je to jednoduchšie ako si to mala ty, moje baby majú predsa len rovnaké potreby, rovnaké veci jedia, rovnako sa vyvíjajú, problém bude asi ked začnú loziť a chodiť, to optom asi škúliť začnem 🙂

siuzi007
8. dec 2010

@katarina2945 Ahoj určite to stihneš 😵

denii
8. dec 2010

Ahojte babule, aj ja som na začiatku v šiestom týždni. V piatom t. som začala krvácať, tak to bol deň plný strachu, ale pán doktor ma potešil, že je všetko v poriadku. Urobil utzv a prvý krát som videla moje malé 2mm-ové. Tak teraz pekne oddychujem. Zvracanie zatiaľ nebolo. Držte sa,papa.

katarina2945
19. dec 2010

@denii Držkám palčeky, nech je všetko v poriadku a veľa zdravíčka želám 🙂

nat28
22. dec 2010

kocky pls poradte mi, uz som pisala do inej temy ale nikto nic. Od vcera viem ze som tehu, cca 16 den od ovulky, ale menzes posledny som mala od 24.10 teda 6 tyzdnov pred ovulkou a oplodnenim. Nie je to problem? Ako sa mi teda bude ratat tehotenstvo? Teda pocet tt...

nat28
22. dec 2010

a este 1 vec, dr mi vcera nechcela vziat krv, vraj naco ked mam 2 pozitivne testy, ale som akasi nepokojna z toho...mam trvat na odbere krvi? niekde som tu citala, vraj baby mali falosne pozitivne testy...ja nevydrzim cakat na potvrdenie tehu dalsie 3 tyzdne 😖

andrea0903
22. dec 2010

@nat28 najlepsi a najpresnejsi je utz v 13tt..............mas narok trvat popripade si priplatit ale nesil to vyckaj a potom ries

mykky
22. dec 2010

Ahojte mamičky. Môžem byť tehotná, keď mi to už vyše týždňa mešká, ale meriam si teplotu a pri prvom tehotenstve som mala teplotu stále 37 + - pol stupňa a teraz mi to skáče 36,6, 36,4, 36,5 a pod. 😖

barborka27
2. jan 2011

ahojte.....som tu nova.....robila som si test a vysiel mi pozitivne,zajtra idem k doktorke,nech mi to dufam potvrdi,lebo sa silno tesiiiiiiiiiiiiime 😀

kefalinek
2. jan 2011

@barborka27 aku zancku testu si si robila ?

barborka27
2. jan 2011

@kefalinek robila som si mamatest,od jula som si ho robila 3 krat a nic,teraz sa mi snival sen,ze mi male dievcatko povedalo,ze som tehotna,tak som si ho opat kupila a ukazali sa dve ciarocky 🙂

vi3ka
2. jan 2011

@barborka27 waaaaaw 🙂 krásne oznámenie tehotenstva 🙂 držím palce, nech je to 100%

1lin1
3. jan 2011

ahojte baby mozem sa k vam pridat ? gratulujem vsetkym tehulkam a drzim palce

sonike
4. jan 2011

Ahojte,rada sa k vám pridám,nám priniesol darček Ježiško,našla som si dve paličky.Dnes mi už ms mešká 12 dní.
K lekárke sa chystám až budúci týždeň.Tak nech sa nám všetký darí,dotiahnuť to úspešne až do konca.

barborka27
5. jan 2011

gratulujem vsetkym a prajem vela stastia a radosti 😀 ja som bola v pondelok u doktorky a som v 4-5 tyzdni.....

gmartina
5. jan 2011

ahoj, aj ja by som sa rada pridala 🙂 dnes som bola na kontrole a som v 9. týždni, malé už je riadne veľké, má 2,5 cm 🙂 no nádhera

solinkarka
5. jan 2011

Ahojte..my sme v pondelok prisli o drobca 😢 boli sme skoro v 11tt 😢 tak sme sa na neho tesili 😢 😢

monika_pa
5. jan 2011

Ahojte, aj ja by som sa rada pridala, sice nebudem chodit casto, ale rada si citam Vase pocity a stavy. Ja som priblizne v 11 - 12 tyzdni a cakame dvojicky, velmi sa tesim a zaroven mam strach

1lin1
5. jan 2011

@solinkarka to mi je luto :((( musi to byt takze pre teba .... bud silna

solinkarka
5. jan 2011

@1lin1 veru je nikomu to neprajem 😢 😢

barborka27
5. jan 2011

solinkarka.....to je smutne....drz sa.....

1lin1
5. jan 2011

@solinkarka drz sa

diwoska
6. jan 2011

ahoj kocky bola som na 1 ultr.bolo vidno dutinku dok.povedal ze je to teh.5+3,tak som isla na kontr.do ke a tam doky napisal,IU je prit.AD,zodpoveda 4/6TG,embryon.strukt.nepozorujem,lav.ovariu cyst.utvary:42,30,25mm,....povedal ze mam ist za svojim nech to on zhodnoti...ale moj ma dovol.az v pondelok....bojim sa ci nepojdem na kyret...neviem ci mam cakat ci ist do nemocnice...preplakala som celu noc neporadite mi...dakujem

diwoska
6. jan 2011

@solinkarka ahoj prepac,ze ta otravujem ale nevies mi poradit.....mam tam clanok a asi pojdem na kyret..som 8t

mirus11
6. jan 2011

ahojte baby-aj ja sa vas chcem nieco opytat?ktora z vas je v prvom mesiaci,ze ci sa vam uz zacali aj neako menit prsia-myslim farbu.

solinkarka
6. jan 2011

@diwoska a kedy si bola na tom prvom uzv???

diwoska
6. jan 2011

na 1u svojho23.12 moj mi urobil aj foto,,a v ke som bola 5.1.11 ten dokt.ani velmi nekomunikuje...sa mu vidi ze plod sa neviv.a ze mam ist za svojim ze nech on posudi.napisal:dopor.kontrolne USG,v pripade rovn,nalezu dop.revisio ad histol.ale nepovedal ani v ktorom tyzdni by som bola,hrozny bol...vysla som od neho jak zbyta-hotova...ale neviem co robit ten moj ma dovol.ak sa to neviv.ci mozem tak dlho cakat...a este kazal vysadit lieky...dufaston,extrimax..utrogestan....tak som visadila....inac ja uz mam za sebou1x potrat ale necistili ma samo to zomna vypadlo,2xmimomater.,neuspesne ivf..som v koncoch

diwoska
6. jan 2011

ale je to zvlastne,ja nic nespinim,nic ma neboli,akurat chodi cast.mocit,je mi zle pachy citim,prsia naliate...ale bolesti ziadne...nechapem tomu....

nosoroztek
7. jan 2011

ahojte, pridavam sa k vam aj ja 🙂 na vyrocie s polovickou sme zistili, ze najblizsie Vianoce uz budeme traja 🙂 teh.test som si robila tyzden po tom, ako mi meskala menstruacia a boli tam dve ciarky. u lekarky som este nebola, chystam sa bud. tyzden....zatial mi to este nedoslo, ze som tehotna 🙂 nic mi nie je, ziadne nevolnosti, ziadna zla reakcia na vone, ziadna chut v ustach, nic. Keby som nemala bolesti v podbrusku ako pred ms, tak ani neviem, ze som v inom stave 🙂