Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

niga
10. nov 2009

Angie gratulujem, sme na tom podobne...ja uz som si dokonca pichala injekcie na stimulaciu pred IVF a podarilo sa nam to v tom cykle prirodzene. Viem o akom prekvapeni hovoris...uzasne.

angie267
10. nov 2009

Dakujem vam baby ste vsetky velmi zlate, budeme sa tesit spolu 🙂 🙂 🙂
Niga- ano ty dobre vies ako sa citim a ako som to prezivala predtym ta bezmocnost, no napriek tomu sme obidve stastne a to je hlavne 🙂 🙂 🙂

barilla
10. nov 2009

tusim som nasla spravnu temu, tu sa zda, ze su kocky co budu bruskate spolu so mnou, tak vsetky zdravim a pridavam sa k Vam.

mojalili
10. nov 2009

Vitajtr BARILLA a Angie - gratulujem, hned som to hovorila manzelovi, ze ake stastie si mala, mal aj on radost za vas🙂
Kocky, taaak dobre som sa napapala. Kuraci zeleninovy salat s jogurtikom a zemiaky k tomu, mnam a mozem ist vecer po Ordinaci opet na prechadzku 😀

Kocky, a ako vam rastu bruska? riesite uz tehotensky satnik? ja uznic neobleciem, tak musim 😒

luca223
10. nov 2009

ahojte angie gratulujem ja to iste prezivam s kolegynou no im sa stale nedari... ale dufam uz to pride aj na nu a bere to zatial hrdinsky klobuk dole

a raste a smejem sa na tom bo som v 15tt a 5dni a mala je nizko a brucho sa mi zvecsuje nad nou tak sa zabavam
obliect oblecem setky gatuse zatial len ked sedim hned sa rozopinam
doteraz som chudla bo stale som vecer grcala ale konecne to preslo a asi 3 tyzdne mam pokoj

janka1302
10. nov 2009

akože si už nič neoblečieš ??????

mojalili
10. nov 2009

NO ziadne gate v pasi nedopnem, nakolko sa mi zvacsilo brucho velmi. Mozno jedny, ale po chvili ma velmi tlacia...takze, uz jedine tehotenske gate🙂))

luca223
10. nov 2009

ze veci ktore mam stale obleciem nemusim riesit ziadne zmeny v satniku... 😉

ikaaa
10. nov 2009

mojalili: si este len na zaciatku, ale co mam hovorit ja? prave sa tu idem poobzerat po nejakom tehotenskom obleceni. neviete poradit nejaku dobru stranku? mam rada nohavice a rozne trika. asi sa s tym budem musiet na cas rozlucit ☹.

luca223
10. nov 2009

mam pocit ze sa mi nohavice same na mne natahuju tesim zatial bo nerada kupujem nohavice na seba a teraz ked sa este trocha zvecsim samozrejme ale neva teraz mam na to aj pravo... 😀 uz tesim na vecse brusko a bohyby

janka1302
10. nov 2009

mne sa celkom páčili veci na mojamoda.sk

barilla
10. nov 2009

Ikaaa, ja sa sice do svojich veci este zmestim, ale budem cakat na rady tiez, zachvilu sa iste zidu 🙂

luca223
10. nov 2009

najdes vela oblecka aj na bazaroch a v dobrych cenach pozri bazos.sk ,mimibazar.sk alebo babybazar.sk

mojalili
10. nov 2009

Ikaa, ja som pozerala na MMB, ale viem, ze ked zajdem aj do Tako ci HaMka, tak najdem tam vela veci, ktore nie su tehotenske ale su dost strihane, ze sa do nich daju aj bruska...
Viem, ze som na zaciatku, no nic s tym nenarobim. MAm len brucho...a musim uz riesit satnik....to nevadi, len nech je fazulka zdrava...

janka1302
10. nov 2009

ja žiaden problém s novým oblečením akosi riešiť nemusím, keďže som dokonca schudla ☹ tak mi zase všetko veľké 😖

luca223
10. nov 2009

neva neboj dozenes to ked prejdu tie hnusne nevolnosti a byva ti zle rano alebo vecer??? ja som len dosla vecer z prace pokecala som si zo zachodom a isla spat ale teraz uz je to super

janka1302
10. nov 2009

mne býva zle celý deň a dokonca aj v noci... 😖 do práce teraz nechodím som na PN, ani netuším, ako by som tam teraz vydržala, keďže mám aj nočné služby

luca223
10. nov 2009

no ja som sa snazila bo rano v pohode a cely den sa to stupnovalo a hrozna unava k tomu no katastrofa ale zvladli sme to a nocne by som asi ani ja nezvladla ale to prejde po 3 mesiaci

janka1302
10. nov 2009

dúfam, že ma to prejde skôr 😒 všetko sa mi v práci nejako kopí, horia mi termíny, asi si to budem musieť vziať domov a trošku pracovať v posteli.
Inak luca 223 , kde pracuješ?

ikaaa
10. nov 2009

Kocky dakujem za rady, popozeram, ked si najdem viac casu. potom budem mozno radit aj Vam 🙂

luca223
10. nov 2009

ja som kadernicka tak makam bo zakaznicky sa tiez kopia kedze teraz chdim do prace ako panicka na 10 a poslednu zakaznicku si davam o 17 a to su zviknute na mna od 8 do 20 hod tak si predstav ten plny diar
a ty co robis

sofinka2009
10. nov 2009

ahojte.mozem sa pridat?

luca223
10. nov 2009

jasne vitaj ako sa citis???

luca223
10. nov 2009

nevadia vam vone??? mne az nos trha ked citim prenikave vonavky a hlavne nenavidim moje oblubene avivaze tak som presedlala na uplne inu znacku a vyprazane vone nenavidim strasne

janka1302
10. nov 2009

joj tak to ti nezávidím, asi sa celý deň nezastavíš 😒
ja som policajt, služby mám 12-hodinové a plus hodina cesta tam a hodina cesta späť.
A tiež neviem povedať, že nejdem na zákrok alebo nevybavím stránku, lebo mi je zle.
Ešteže sme dobrý kolektív, tak ma niekedy chalani zastúpia. Inak pracujem v mužskom kolektíve je ich 49

janka1302
10. nov 2009

joj baby, keby ste niekedy počúvali tie ich rady ohľadom tehotenstva - a toto by si mala, a toto nie, a rob toto,
a moja žena, ked bola tehotná a neviem čo všetko ešte.....a samozrejme si stále robia srandu a špekulujú čie je dieťa, ktoré čakám. Pre upresnenie - je isto manželovo!!!! 😀 😀 😀 ale to im nevysvetlím 🙂

sofinka2009
10. nov 2009

mne nic neni okrem unavy , sem tam bolesti prs a denne bolesti ako na ms a akne uplne fuj co som ja nikdy nemala tak to mam az hruza , chute na rajciny a kecup a to je vsetko .zle mi neni nic mi nesmrdi niekedy mam strach ci som vobec tehu ani som neverila kym sme neboli na utz 😅

luca223
10. nov 2009

no parada to je najlepsie robit s chlapmi su niekedy ustretovejsi ako kolegyne... 😀
no a tiez nezavidim keby ze v kancli mozes zostat tak je to asi fajn ale tie zakroky ci co to mas a ta unava k tym 12nastkam...
neska som spala uz ako som odisla z domu do prace proste cely den unavena hrozne....

irsina83
11. nov 2009

dobre rano,

baule aj vam sa zle spava? no ja sa pravidelne v noci budim a potom sa len prehadzujem az nakonec zaspim ale ani ten spanok nemam taky kludny...to je na nervy. brusko mi zacina zavadzat a neda sa mi lezat.... ☹ treba si asi zvyknut...

kika99
11. nov 2009

ahoj. Tak ja som najskor strasne unavena a teraz som unavena, ale mam strasne nekludny spanok. CHodim stale cikat a ked rano konecne tvrdo zaspim, tak uz musim vstavat do prace. Som strasne unavena a este k tomu vzdy ked vstanem je mi zle od zaludka, taku tazobu mam, keby som nieco zjedla, tak by sňto islo urcite von 😒