Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elenka.k
22. nov 2009

Tak mojalili oddychuj! Držím päste! Ja idem 1krát na poradňu v stredu, tak som zvedavá.

irsina83
23. nov 2009

mojalili len oddychuj. neboj manzel aj s malou to zvladnu a lekary ta tam budu drzat len pokial si nebudu isty, ze si ok 😉

monci78
23. nov 2009

dobre ranko, vsetkym. Dnes idem prvy krat k doktorovi, mam trosku strach ci je vsetko o.k. Mojalili drzim palce nech ta skoro pustia, daj nam vediet ci si o.k. Ja ked som bola v nemocnici pred mesiacom na laparku, tak tam bolo celkom fajn. Vela sme srandovali, aj sme sa tulali povonku. Tak pekny den vsetkym potom sa ozvem ako som dopadla. 🙂

elenka.k
23. nov 2009

Monči potom daj vedieť ako si dopadla!

pepppe
23. nov 2009

monci drzim palce a nezabudni potom napisat ako sa mate

pepppe
23. nov 2009

baby to sa od kedy sa chodi na poradnu a co sa tam vlastne vsetko robi??HM??

elenka.k
23. nov 2009

PEPPPE tak kolo 6 al.7 tt, to Ti napíše doktor, dáva sa ranný moč, krv, by Ti mal zobrať asi 1 týždeň pred poradňou, aby už mal výsledok, povážia ťa, ak nevieš váhu, al. váhu pred teh., samozrejme zmerajú tlak a tak... ak som baby na niečo zabudla, dopíšte.

dydynka
autor
23. nov 2009

elenka a ten moc mam priniest aj ked mi nic nehovorili?
inak ahojte kocky,,ako sa mate? ja celkom fajn uz mi nebyva moc zle taksom rada,,,ja idem na prvu poradnu tretieho decembra a to uz budem v desiatom tyzdni,,ale tesim sa na ultrazvuk :D

pepppe
23. nov 2009

mne kazal doktor aby som dosla o mesiac,bo podla neho som bola vtedy v 4tt a mne to ukazovalo 6tt,,,,ale nic mi nehovoril,len ze o mesiac mame rande 😉 vtipkar teda.ze mi vystavi tehu knizku takze sa chystam na zaciatku decembra

dydynka
autor
23. nov 2009

no ja tam tiez dostanem tehu knizku na prvej poradni,,,

mirka80802
23. nov 2009

Ahojte tak aj ja som na začiatku dúfam že nie na konci:(((((( dnes som bola na sone a mala som tam len vačok a bol prázdny mám ísť za týžden na sono ak tam nič nebude tak kyret 😒

dydynka
autor
23. nov 2009

no neboj sa,,ani mne ked som tam bola prvy krat nebolo nic videt a za tyzden uz bolo,,tak sa nemusis bat,,,

mirka80802
23. nov 2009

Ďakujem za odpoved dydynka povzbudilo ma to ja som už raz potratila tak chápeš 😒

pepppe
23. nov 2009

mirka neboj ja ked som tam bola mi povedal ze mam dutinu velku 9milimetrov a nic viac,ze mam dojst o mesiac,ze da tehu knizku,,,tak hadam by mi povedal,ze nieco neni ok,,,,takze sa nebojaj,o tyzden tam uz bude nieco vidiet🙂)

dydynka
autor
23. nov 2009

aha no ale mne tam nebol ani vacok vidiet na prvej prehliadke,,az potom vacok a potom mimino a jeho srdiecko,,a teraz idem v decembri na poradnu,to cakanie ma ale zabija,,som zvedava ci je vsetko ok,,

pepppe
23. nov 2009

jaj naprv ti co povedal doktor,ze tam este nic neni vydno???

mirka80802
23. nov 2009

áno najprv nič nebolo vydno na druhý den som mala prísť znovu už tam bola taká maličká bodočka a teraz o 2 týždne ten vačok zhruba 10mm a nič som v nom nevidela a aj doktor mi povedal že to nevyzerá dobre neviem prečo ma tak vystrašil a či sa mám zažierať alebo sa pripraviť na ........ 😢

pepppe
23. nov 2009

psssssssssssst..nemozes mysliet na to najhorsie a teraz mas ist kedy k tokimu?aA v ktorom by si mala byt tyzdni?

mirka80802
23. nov 2009

no ved to že mi hned na začiatku povedal že som bola oplodnená neskôr a že mi to povie podla veľlkosti plodu no a plod nie je zatiaľ dúfam ale posledný menzes som mala 30.9.2009.

pepppe
23. nov 2009

nooooo nooo vsak uvidis,nemozes mysliet na to najhorsie,,,a co kedy mas ist zase na vysetrenie?

mirka80802
23. nov 2009

v pondelok ale nervy mám už na drans. Dnes máma s manželom 7 výročie svadby a mala som pre neho darček tehotenskú knižku no dáko mi to vevyšlo ☹

pepppe
23. nov 2009

uvidis,mozno mu das taky oneskoreny darcek....nooo verim,do pondelka je este daleko.........ja uz treraz neviem vydrzat do decembra,,,

mirka80802
23. nov 2009

no budeme si držať palce 😉

pepppe
23. nov 2009

jasne,,daj potom vediet ,napis mi postu........drzim palcee

mirka80802
23. nov 2009

oki dakujem 😀

pepppe
23. nov 2009

😀

elenka.k
23. nov 2009

mirka nezúfaj!!! držím palce, A baby ten moč vám nepovedali, lebo niektorý ho berú v ambulancii, tam Vám dajú pohárik a pošlu na WC, len ja som ho potom vždy brala ranný v skúmavke z domu a nič nehovorili, preto som Vám tak poradila, je to ľahšie, aj tak sa sprchujete pred poradňou, takže...........

mirka80802
23. nov 2009

dakujem elenka.

pepppe
23. nov 2009

jaaaaaj no uvidim co mi povie🙂 heh to bude,,,,jaj uz aby to bolo,sa uz neviem dockat,,,a co ty si bola kedy u doktora ako sa ma malicke?

elenka.k
23. nov 2009

Ja idem v stredu na poradňu 1 krát, takže nič neviem zatial, maličké myslíš moja malá al. čo je ešte v brušku 😅 malá je huncút!!!! a maličké všetko by papalo a potom to nechce!