Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lolita.9991
24. nov 2009

hmm hej byvam na klokocine,na kmetovej
hmm neboj vies ako rychlo to ubehne
som rpidala foto bruska,dnes som presne v 14tt

pepppe
24. nov 2009

noo pekne ja tiez byvam na klokocine,na skultetyho🙂) heh noo idem si pozriet ako ti rastie brusko

lolita.9991
24. nov 2009

hmm sak to je kusok,ja byvam nad tebou

a tebe uz rastie ci este ani nie?

pepppe
24. nov 2009

ja ani neviem ,kde to je bo tu sme s priatelom len v podnajme,inak som zo zoborA......ako ja si mylsim,ze rastie,ale tak moze to byt aj slaninka,,,hehe 🙂

mojalili
24. nov 2009

Ahojte kočky...
Hlasim sa vaam z nemocnice. Kocky, uzivajte si krasne tehulkovanie🙂
Veru budte, teste sa, co tu vidim,m denne 2 potraty, dnes v 8.tt dva, vcera v 10.tt, hroza, babenky odchadzaju nestastne...som rada, ze som tu, a po dozorom. I ked nikdy neovplyvni nikto co sa deje v nas...,
Zistili mi kvasinky na 2x, tak mi nasadili este Candibene,ale pomohlo mi to v cisteni po hematomu, ktory zo mna pomaly ide von.Sono budem mat asi v piatok, a mna si tu podrzia este do buduceho tyzdna.
Mam nadstandart izbu, TV na izbe,tak aspon tak, ze mi to tu uteka rychlejsie.
POZDRAVUJEM NOVE MAMINKY🙂
No a este, podla PM by som mala byt v 11 tt, tak uvidim, mozno si zmenim pas🙂 (moje prekvapenie, ze uz som tak vysoko v tt)-
Mam pozicany notebook od kamaratky, tak sa vam sem tam o

pepppe
24. nov 2009

ahij mojalili......fuuu tak radsej na to ani nemysliet,bo ja sa stale bojim a chuda babenky,ktore musia odyst z tej nemocnice bez malickeho vo vnutri ☹ nooo radsej ozaj na to nemysliet,,,,,,,,,,,,,vy sa pekne drzte a o chvilku pojdes domov a bude vsetko v najlepsom poriadku 🙂

duja
24. nov 2009

Ahojte baby ja som tu dnes iba na skok.Som velmi unavena a pojdem skoro do postele spat..Ja mam termin u lekarky na buduci tyzden v pondelok 30.11..tak som i ja zvedava co to bude az to bude po kontrole 🙂. Vceera som bola konecne spolu s mojim priatelom a prezradila som mu nasu novinku.Bol neskutocne stastny, tak dufam, ze u mna teba bude vsetko bez komplikacii a ok.

Babam po kontrole blahozelam k super vysledkom a bijucim srdieckam 🙂
My sa zatial potime, ci bude vsetko ok 🙂

Mojalili prosim bud silna a oddychuj, nech si cim skor doma a hlavne v poriadku aj s malickym.
tak sa majte krasne a nabuduce

irsina83
24. nov 2009

mojalili pekne odpocivaj. vidim strasne dobre spravicky. to som rada 😉 a zevraj mas babatko o 2tt mensie...ake keci, vsak...krasne ti dorastlo. vies kolko ma mm??? tesim sa s vami. len pekne odpocivaj. ja som bola v nemocke na zaciatku a tiez som tam videla tie kocky a bolo mi to strasne luto ☹ no co uz stane sa to co sa ma stat 😉

dydynka
autor
25. nov 2009

caute kocky,,tak ako vyspinkane? ja aj hej :D chcela som sa vas opytat ci uz niektora kupujete veci pre babo 😀 ja som teda este nic nekupila ale uz to nemozem vydrzat 😀

pastuska
25. nov 2009

dydynka, tak ja našťastie nemusím, zdedíme po prvom 🙂 ale určite neodolám, ak niečo krásne uvidím 🙂

dydynka
autor
25. nov 2009

no ja sa bojim ze to bude take divne uz teraz kupovat nieco 😀

lutsine
25. nov 2009

ahojte,kedy je potrebne ist na uplne prvu navstevu ku gynekologovi? po kolkych dnoch,alebo tyzdnoch meskania? alebo v ktorom tyzdni od PM?

iwanna
25. nov 2009

ahojte vsetky, rada by som sa k vam pridala,ale este som s tym velmi velmi opatrna..... Bojim sa, nebola som este ani u dokiho. Mam sice jedneho krasneho synceka, ale aj dva potraty ☹ , tak dufam ze bude vsetko v najlepsom poriadku.

lutsine
25. nov 2009

ahoj iwanna,tak to si na tom ako ja, aj tebe podla vypoctov vysiel ten isty termin,kedy sa chystas k lekarovi? lebo ani ja som este nebola.

iwanna
25. nov 2009

lutsin, my sme teraz asi tak rovnako. Ja som objednana na 3.12 a to dufam, ze by sme mohli uz vidiet blikat srdiecko...
No ale myslim si, ze navsteva u dokiho je ok tak okolo 2tyzdnov po vynechani mrchy

iwanna
25. nov 2009

pisali sme akurat v rovnakom case 🙂

lutsine
25. nov 2009

ja sa tiez chystam buduci tyzden,ja som z maleho mestecka,u nas sa nemusim objednavat,vezme ma kedy pridem. tak si navzajom drzme palce.

pastuska
25. nov 2009

No dva týždne po vynechaní ms ešte nemusí byť nič vidieť, hlavne, ak ste mali neskoro ovuláciu....tak sa na to pripravte a nebuďte sklamané. To vychádza nejaký 4 - 5 tt, to je ešte príliš skoro.

lutsine
25. nov 2009

viem presne kedy som mala ovulaciu 3.11,robila som si ovulacne testy.

iwanna
25. nov 2009

🙂 no jasne, ze si drzime palce... aj vsetkym babulkam tu.....

dydynka, este skus vydrzat s nakupmi. Uvidis, II. a III.trimester je nekonecne dlhy a ked uz zacnes nakupovat teraz, tak neviem neviem co budes potom s tolkymi vecami 😀

monci78
25. nov 2009

dobre ranko vsetkym. tak dnesna noc bola lepsia ako tie pred tym. konecne som si trosku pospala. len to vstavanie je otras. asi mam nizky tlak, ale tak sa mi kruti hlava 😒 nove tehulky vitajte, mojalili dobre spravicky mas pre nas a to je fajn. rychlo ti to ubehne neboj, aspon sa o teba staraju a take ranajky do postele by som brala aj ja 😀 tak pekny den vsetkym...

iwanna
25. nov 2009

ja som mala ovulku 7.11, tiez som testovala. Viem, ze nemusi byt nic vidiet, ale predsa dufam. Ked som bola tehotna s malym, tak sme videli srdiecko uz 5 + 5tt, ale vtedy neviem kedy bola ovulka. Takze ked bude vidiet, budem stastna, ale ked este nebude musim este vydrzat.

monci78
25. nov 2009

iwanna a lutsine ja som mala ovulku presne 5.11. a to viem presne lebo citim ked mi to vajco praskne. to boli bolesti jak svina. u doktora som uz bola a este nevidel ani len vacok, takze sa vobec neponahlajte, budete len sklamane zbytocne a to cakanie fakt zabija. dalsi ultr mam 2.12. tak dufam, ze uz aspon vacok sa ukaze. 😉 ako pozeram, sme skoro v jeden den vsetky tri... 🙂

lutsine
25. nov 2009

no podla vsetkeho ano,ja tiez idem az buduci tyzden prvykrat,este som nebola.

pastuska
25. nov 2009

monci78, ja som bola, videla vačok aj bodku maličkú (ja tiež) ale nebola si istá, či to bije srdiečko alebo bliká monitor...takže ďalšie čakanie do 02.12....takže niet sa kam ponáhľať, lebo potom len stále na niečo čakáme aj tak...až do pôrodu 😀

elenka.k
25. nov 2009

Ahojte! Tak dnes som bola na 1 poradni, všetko vporiadku, som v 7tt, mám síce mierný zápal ale ináč vš. ok srdiečko bije 🙂 , bábo je také aké má byť na svoje mesiace....

irsina83
25. nov 2009

dydynka,

ja zacnem s nakupovanim az po 20tt ked budem vediet ze je vsetko ok. zbytocne kupovat teraz. je az prilis skoro.

kika333
25. nov 2009

mozem sa pridat?

pastuska
25. nov 2009

No pridaj sa kika 🙂 Gratulujem 🙂

Inak som práve zistila, že po veľkej námahe mám maličké špinenie - skôr je to taký mierne naružovelý vodový výtok - ale je...tak si asi musím dávať pozor. No ale dajte si pozor pri drobcovi 🙂

kika333
25. nov 2009

ja som bola minuly tyzden na ultrazvuku a este nic nevidel tak teraz stresujem ako diva.... ☹