Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lutsine
29. jan 2010

Baby chcem sa spytat, mavate aj vy cez den taky vytok akoby az vodovy,ja len ze si davam kazdy den intimku a obcas ju mavam trosilinku mokru. 😢

monci78
29. jan 2010

Lutsine to mávam aj ja, taky pocit mokra, je to hrozne, akoby som sa pocikala. Hádam je to normálne. ale lezie to na nerv fakt... 😉

iwanna
29. jan 2010

Ahoj lutsine. Dlho som tu nebola. Tiez mavam ten vytok. Vacsinou doobeda byva taky vodovy, neskor je viac husty. Niektore dni ho vobec nemam, ale napriklad vcera ho bolo straaasne vela. Myslim, ze je to ok. Neboj. Aj pri prvom som to tak mala... 😉

lutsine
29. jan 2010

Dakujem baby, uz som sa bala ze neni nieco ok. Ja to tiez nemavam kazdy den,ale vcera toho bolo tiez dost. Tak som sa vylakala. Iwannka uz viete co cakate? ja este nie a to sme natom rovnako,dufam,ze mozno doki nieco uvidi na poradni co idem 10.2

pepppe
29. jan 2010

janina teraz to urobil druhy krat,takze este mohol

romini
29. jan 2010

lutsine aj ja mavam ten vytok je to velmi neprijemne mavam tiez kazdy den intimku niekedy sa citim ako pocikana. je to hrozne a za den si ju menim aj 5 krat.

romini
29. jan 2010

baby a ked si kychnete tak si chytate brusko? ja hej a myslim na to ci maly nadskakuje vtedy ked ja kycham alebo zakaslem. pokazde si ho tak chytim lebo sa bojim ze aby sa nenatriasal moc. asi mi uz sibkaaaaaaaaa z toho. 😀 😀

iwanna
29. jan 2010

Lutsine, pri prvom mi uz povedali v 15tt z ultrazvuku, ale teraz som bola v Genetone na krv a tam je to vedia od 12tt povedat vlastne na 100%. Isla som tam, lebo som bola neskutocne zvedava. Ja som sa totiz citila tak, ze cakam dievcatko. Ale nevadi, budem mat dalsieho zbojnika 😀

Romini,tiez sa chytam. Dokonca niekedy aj ked sa silno smejem. Ale je to skor take podvedome chytanie. Uz teraz chces babo prirodzene pred vsetkym chranit 🙂

jajka28
29. jan 2010

ahojte kočky...

no s tou intimkou aj ja som na tom tak tretí týžden, ale vraj uplne normál povedal doky, len nepríjemné...

aj u vás sa tá perinbaba tak zbláznila 😅

lutsine
29. jan 2010

Iwanka ako si sa citila,ked si si myslela,ze to bude dievcatko a ake su pocity pri chlapcekoch? Ja som nemala ziadne tehu nevolnosti,ani som nezvracala, vadili mi iba vone zo zaciatku,teraz je to uz lepsie,keby nerastlo brusko a nechodila som casto cikat a tie vytoky,tak ani neviem ze som tehu....musim poklopat🙂

iwanna
29. jan 2010

🙂 🙂 🙂 hihi, neviem ako sa ma citit pri dievcatkach, len som porovnavala moje prve tehu a teraz druhe. A to je uuuuplne ine. pri prvom som ani nevedela, ze som tehu.Nebolo mi absolutne nic. Teraz mi je vsetko. Byvalo mi zle, pachy mi vadia, plet mam inu. Tak som si myslela, ze ked je to tehu uplne ine, tak to bude asi dievcatko. Mala som taky vnutorny pocit. Ale zmylila som sa 🙂 A este podla vsetkych tabuliek mi tiez vyslo dievcatko.
Ale teraz uz viem, ze vsetky tabulky su blbost, dokonca aj to ze ine tehu.... 😉 a aj moje pocity

dydynka
autor
29. jan 2010

bre ranko baby,,ja uz som aj naranajkovana ale mam pocit ze za pol hodku budem zase hladna,,,ako sa mate? mne uz konecne trochu ustupuje ta choroba,,,som v noci nebola konecne hore,,, 🙂

lutsine
29. jan 2010

Mne tiez podla vsetkych tabuliek vychadza dievcatko,tak uvidime.....co to nakoniec bude. Nase babatka by sa mali narodit skoro v rovnakom termine.

iwanna
29. jan 2010

Odkial si? Kde budes rodit?

lutsine
29. jan 2010

Ja som z VT,asi budem tu u nas,este niesom rozhodnuta.

iwanna
29. jan 2010

Idem do obchodu, nemame co jest. Tak zatial pa baby 🙂

lutsine
29. jan 2010

ok 🙂

monci78
29. jan 2010

tak baby, a som objednaná na amniocentezu na 17 februara. A viete čo...? Mám strašný strach... ☹

tremonti
29. jan 2010

ahojte buduce mamicky,viete mi niektora poradit ze od ktoreho tyzdna je vidno mimi na usg?

dydynka
autor
29. jan 2010

tremonti okolo siesteho alebo siedmeho tyzdna je vidno

vierkaha
29. jan 2010

Ahojte kočky, potrebujem radu už 3 dni mám hroznú nádchu a dnes v noci som vôbec nemohla dýchať a hrozne ma bolela hlava tak som si zo zúfalstva dala šumivý aspirin nč iné som doma nemala a teraz všade čítam že by sa nemal v tehu vôbec brať - dúfam, že som tým nejako neublížila mimi. Máte stým nejaké skúsenosti? Doki má dovolenku a do pondelka sa as zjaším.

jajka28
29. jan 2010

vierkaha - jedným si mimi neuškodila ... ja som teda ked som v 10 tt ochorela dávala len paralen od teploty a včera mi tiež išla hlava prasknut tak tiež jeden a do nosa som si dávala detský nasivin-nieje silný a hned dýchaš...

pepppe
29. jan 2010

baby plac moze uskodit babatku???

avila
29. jan 2010

Moni, verim Ti, budem drzat palceky a mysliet na Teba. Mna cakaju tripple a tiez som z toho vyklepana... Ty si uz bola? Snazim sa pozotivne mysliet a nepripustat si ine. Proste je to potrebne vysetrenie 🙂

Babindy, dnes ma priserne rozculil jeden vodic. Mala som do neho vrazit, bo mi nedal prednost, par cm ma delilo. Tolko nadavok, co som vychrlila, som cele tehu nepouzila. Moje malicke... dufam, ze malo zapchate uska. Hlavne sa vela usmievajme, aby sa k nemu dostavali nase endorfiniky 😀 😀 😀

vierkaha
29. jan 2010

Jajka ďakujem, dovolala som sa aj kamoške doktorke - tá ma tiež ukľudnila. Už si dám pozor 😅
Avila mňa sa doki pýtal či šoférujem a ja som mu hovorila že áno a tiež že nadávam, a doki mi hovoril, že je to v poho, že mimi vníma len tón hlasu a nie čo hovorím . Teda ja v to pevne dúfam nechcem aby jeho prvé slovo bolo slepý kreté.... 😀 😀

dydynka
autor
29. jan 2010

ahojte tehulky,,,prave som sa vratila s kramarov,,nasla som krv na papiery ked som bola na wc 😢 no je to v poriadku nastastie,,,

xpetka1x
29. jan 2010

dydynka tak to je super ze je to ok.. a z coho sa ti to spravilo aj ti povedali??

avila
29. jan 2010

Dydynka, so to? Aj si bola u lekara hned?

Vierkaha, keby slepy kreten, dnes som nacrela hlbsie do svojej slovnej zasoby 😉

dydynka
autor
29. jan 2010

no nie ani doktor nevedel,,,som isla hned na urgentny prijem a ty ma poslali na sono gynekologovi..ale babo je ok,,aj placenta aj hrdlo,,tak nevieme,,ale keby sa to dneska este opakovalo tak tam mame ist a si ma tam nechaju na pozorovanie,,,

elko69
29. jan 2010

lutsine no dnes osm to mala ze som mala pocit ako by som sa docikala,neviem ci je to normalne tak sa zacinam trosku viac sledovat a ked s ato nejako sfarbi letim k doktorovi...

pepppe no tak si to uz asi citala,strasne.........chuda nikomu to neprajem taketo nieco ☹