Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

vierkaha
18. jan 2010

Podkrovné izby sú super - ja mám v dome 3 a aj kúpeľňu máme podkrovnú, horšie je to so zariaďovaním 😀.
Ale keď prídu známi na návštevu a všetkým sa to páči tak to tak pohladí dušičku 😀 😀 😀

jajka28
18. jan 2010

babenky ako je to s vami a kúpaním? ja si teda nesadnem, takže sa len sprhujem,akosi sa bojím seda´vého kúpela...

a čo farbenie vlasov?

jaruska8
18. jan 2010

Ahpjte, ja mám umývačka so zabudovaným ovládaním, je to super, neviditeľné a hlavne to krásne umyje a to sme len dvaja. 😉 A teraz, keď mangel je žianka domáca, tak sa nám náramne hodí. 😉 Nad sušičkou som uvažovala, švagriná ju má, možno neskôr, vraj je to super, uvidíme, ale asi by som si kúpila to dvojkombináciu, úráčka a sušička v jednom. Kvôli miestu.

xpetka1x
18. jan 2010

no LE MNE SA TO NEPACI TA NASA KUCHYNA JE TO AZ MOZ NIZKO A SEMTAM SI TAK CAPNEME GEBULE A MM ZE BY SME TO NAJRADSEJ ROZSEKALI 🙂
JANKA NO JA SI VLASKY FARBYM NORMALNE AJ TENTO VYKEND SOM SI JA POUZIVAM PALETKO SAMPON CIERNY,,, A KUPANIE NO JA SA RADA KUPKAM SPRCHA ANI NIE LEBO JA SOM TAKA ZMRZLINA TAK NAPUSTIT PLNU VANU A RELAX...ALE PRI PRVOM TEHU SOM SA NEMOHLA KUPKAT LEN SPRCHOVAT BO AKONAHLE SOM SA OKUPALA SOM MALA VYTOKY ZELENO ZLLTE A LIEKY A MASTE,, TY SA PRECO BOJIS SEDAVEHO KUPELA?? MOZNO KEBY MAME SPRCHOVY KUT TAK BY TO BOLO FAJN ALE VO VAVI SA SPRCHOVAT JE TAKE ODVECI 😒

jajka28
18. jan 2010

to farbenie sa mi moc nezdá predsa len je to chémia a dost silná... 😒
😕 a kým som teraz na začiatku bojím sa ved vieš ako bolo volakedy ked sa chceli pozbavit tak horúce sedavé kupele odporučali... 🤐

zuzuz1
18. jan 2010

juj baby aj ja by som rad vsetko prerabala... nasa kuchyna... prava komunisticka...take tie k. linky jedneho typu ale veeela parieb... cervena zelena... my mame zelenu... a ja cem rohovu, drevenu, s umyvackou peknuu... :( ale penazky treba setrit... :( ach jaj...

inak baby som bola u toho dokyho tak mame 5 milimetrovu pulzujucu ciarocku ;) jo a co sa bude diat na 1 tehu poradni? okrem merania tlaku, setrenia mocu a vazenia? bude ma nejako pozerat zosposku? alebo co?

xpetka1x
18. jan 2010

jani no s tym kupanim neviem ale ja to radsej nebudem riskovat a farby ved teraz mas 300 druhou farby prirodne a vseliake setrne.. nebojsa zas vsetkeho,,,
zuzka takblahozelam aj ja som bola dnes u dokyho mi mame 3 mm 🙂 a srdiecko krasne bilo 🙂 teraz idem 16.2. sono bude robit meriat plod...panvu zmera tehu knizku vypise... a tak... kazdy doktor inak a samozrejme pich pich krvicka 😉

janinna11
18. jan 2010

No baby s tym sedavymi horucimi kupelmi opatrne!!! Mne moj doktor hovoril, ze totiez netrebas tou teplotou prehanat, moze to vyvolat potrat...Ja sa radsej sprchujem a odkedy som tehu, asi by som si vo vani ani zo stresu neoddychla... A co sa tyka farbenia vlasov, je to chemia, ale zase si myslim, ze raz za 2-3 mesiace to nemoze uskodit... ved ani ovzdusie nie je uz nic extra... ☹ zial, ale je to tak.

avila
18. jan 2010

Baby, no normalne ste ma sokli teraz... Ako, kupala som sa pocat tehu 2x, ale len v mierne teplote a tak asi 10 min som tam bola. Ale bolo mi strasne prijemne a mala som pocit, ze aj babatku...

Vlasy si normalne farbim, vsak aj psychicka pohoda maminy je prepotrebna a neviem si predstavit 9 mesiacov bez farby...

dydynka
autor
19. jan 2010

bre ranko baby,,ako ste sa vyspali?ja nie moc dobre,,drahy celu noc chrapal 😒 no tak pozeram telku a napchavam sa zmrzlinou 😀 😀

jaruska8
19. jan 2010

Ahojte baby, to so sedacími kúpeľmi, ja neviem, ja sa radšej sprchujem, ale tá farba na vlasy, to je blbosť, teda, ja som sa tiež toho bála, ale kamoška si farbila vlasy v poho a aj doktor jej povedal, že kľudne môže. Ja už mám dosť vyrastené, tak ale teraz ja nemôžem vymýšľať, už toto chvíľkové sedenie pred PC ma straší, aj keď doki povedal, že sedieť môžem. 😉 😉 Dydy, aj tvoj drahý chrápe??? Môj strašne, ja musím mať stuple. 😉 😉

elko69
19. jan 2010

ahojte tehule....

dydynka ty uz citis pohyby nejake???

dydynka
autor
19. jan 2010

jaruska hej chrape,,nie vzdy ale ked uz tak poriadne :d a strasne sa namna tlaci v noci,,,a ked mu to rano poviem tak mi nato povie ze to lebo chce byt pri mne 😀 😀

elko bohuzial este necitim pohyby,,,a som stoho smutna lebo si potom myslim ze sa nieco deje,,,,

jajka28
19. jan 2010

ahoj kočky...tak teda ste ma trošku povzbudili, lebo pri prvom tehu som si nefarbila, ale je pravda, že až tak škodlivé to asi nebude, no rozhodne by som kukla niečo šetrnejšie...

rozmýšľam totižto vybrať sa na ples, ide vačšia partia dobrých kámošov /aspoň nejaká akcia raz za rok 😅 ale uvidím čo bude na poradni v pondelok, je to nekonečné čakanie vyše mesiaca.../ tak šetrne sa dosťať medzi ľudí trošku.../nieje to sranda 2 roky doma a ešte na dedine 😒 /

a moj drahý babenky tiež má také chvíle v noci, že ho musím štuchnúť aby nechrápal, lebo hlavne malý sa začne na to mrviť 😕

zatíííím

elko69
19. jan 2010

dydynka ja som to zatial citili asi 3x,vzdy si da potom akosik pauzu na par dni a zase zacne,teda dufam..nezufaj baby co tu pisali niektore tak mali pohyby az v 20 tt a aj vyssie...

janka1302
19. jan 2010

Čaute baby. no ja tiež ešte žiadne pohyby necítim. Ale všade čítam, kde pri prvom tehu cítia ženy pohyby až v 20 tt. Takže je určite všetko v poriadku, len je ešte maličké na to, aby sme niečo cítili. Veď si toho kopania ešte užijeme 😉

jajka28
19. jan 2010

presne tak janka ja som cítila až v 20 tt a ak ho máš otočené nejak ku chrbtici nožičkami, alebo je menšie a viac plodovej vody okolo nemáš šancu ho ešte cítiť...

dydynka
autor
19. jan 2010

ach ked ja by som ho uz najradsej citila,,a co tu bola tema o farbeni vlasov tak ja sa chystam kadernicke aby somnou uz konecne nieco spravila,a vraj tehotnym dava inu farbu,,taku co menej smrdi,,,

jaruska8
19. jan 2010

😉 Jasné, na pohyby je ešte dosť času, ale jasné, že by sme ich každá chcela. 😉

elko69
19. jan 2010

dydynka aj ja by som uz rada sla,rozmyslam ze tam dnes skocim a opytam sa jej ci ma moze zafarbit,aj ked ja som skor melirova,sak uvidim co mi povie...

dydynka
autor
19. jan 2010

no ja som mala uz tolko druhov farbieb a melirov,,,teraz nosim stale cierne vlasy,,ale rozmyslam ze si dam do nich cerveny melir,,uvidim este,,,u nas na dedine robi taka mlada baba,,,tak mi hadam poradi,,dneska sa asi pojdem objednat,,,,

elko69
19. jan 2010

no ja tiez ale odkedy chodim k mojej kaderncke sme to vzdy dali na blond alebo hnedy melir....mala som n ahlave aj cistu blond,aj cierne aj cervene farby...

janka1302
19. jan 2010

ja som sa pýtala ohľadom farbenia vlasom mojej lekárky, povedala, že to nie je nebezpečné a vlasy si môžem kľudne farbiť ďalej, dokonca mám aj akrylové nechty, vraj ide o lokálne pôsobenie. a to bábu nevadí, je chránené placentou. Musíme sa o seba starať aj v tehotenstve, aby sme boli krásne... 😀

dydynka
autor
19. jan 2010

no ja som mala uz aj blond melir, fialove, cervene vlasy, cierne s cervenym melirom,,a este by sa nejaka kombinacia nasla :D

elko69
19. jan 2010

ja zase rozmyslam nad ostrihanim vlasov ale mam ich kucerave tak neviem ako by to vyzeralo...

dydynka
autor
19. jan 2010

ja mam strasne znicene konceky tak sa dam ostrihat,,no nie vela,,,bo nechcem mat kratke vlasy 😀 cakala som 4 roky kym mi vyrastli na takuto dlzku,,, 😀 ked som mala 15 tak som bola ostrihana skoro na jezka 😀 😀

elko69
19. jan 2010

no ved aj ja som cakala dlho lebo ked to mam kucerave tak to ani nevyzera byt dlhe az ked to vyrovnam...ale teraz ma chytaju zase kratsie vlasy...

dydynka
autor
19. jan 2010

no ja som chcela vzdy kucerave vlasy,,,a mam rovne,,,ale tak ked sa mi chce tak si ich natocim 😀 ale to je fakt malo kedy,, 😀

elko69
19. jan 2010

no niekedy je to pekne ale niekedy je to naobtiaz aj :D

dydynka
autor
19. jan 2010

he no ja zatial koncim,,idem na seba hodit omietku a idem sa objednat tej kadernicke bo mi nezdviha telefon,,,