Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
10. nov 2009

dakujem vaaaaaaaaaaam🙂 jajha som taka stastna,uz sa stym aj mamina zmierila 😀

irsina83
10. nov 2009

peppe gratulujem moja, a v ktorom tt si presne? kolko mas rokov ked pises ze aj mamina sa s tym zmierila?

pepppe
10. nov 2009

21,tak necakala,ze sa tak skoro stane babkpu🙂 noo dooktor mi povedal ze v nejako 4 5tyzdni,mne tu vychadza 6tyzden tak neviem presne

janka1302
10. nov 2009

Každý rodič to berie trošku svojsky, moja maminka to zobrala super a manželova ako pravá svorka ...veď si to vieš predstaviť, keď jej syn bude mať rodinu s niekým iným ako je ona 😒

janka1302
10. nov 2009

baby a pracujete alebo študujete?

pepppe
10. nov 2009

noo jasne,tak on to tej svojej radsej este nepovedal🙂) heh chysta sa kazdu chvilku,ale tak nezoberu to az tak zle,bo priatel uz ma dve deti🙂 a co ty mas janka kolko rokov?

janka1302
10. nov 2009

ja mám 23 vlastne čoskoro už 24, manžel má 29. Vždy, keď sa nás pýtali, kedy bude potomok, zo srandy sme vraveli, že mu bábo dám ako darček k jeho tridsiatke. a osud to zariadil skoro presne, narodeniny mám 5.6. a bábo má termín 3.6. No uvidíme 😉
a tvoj priateľ, koľko má rokov, že už stihol mať dvoch deculáčkov?

pepppe
10. nov 2009

nooo on ma 27to vies bol mlady a ako hovori sprostucky,,,🙂 ale tak teraz by ich nedal za nic,vsak som sa stym uz zmierila,bude ich mat teda 3🙂)a to chcem mat az dve..heh

janka1302
10. nov 2009

to je dobre, že to takto berieš.... 😉 😀

pepppe
10. nov 2009

noo vsak co uz mam 😀 uz nezmozem aj tak nic,heh a uz sme si zvykli,a ty uz mam aj fotku babatka??mne ju ani nedaval,ani mi nic o tom nehovoril.

janka1302
10. nov 2009

bože, videli ste tie krásne vecičky na stránke bess.sk ??? určite kúpim body - "moja mamka je rockerka" alebo "darček pre ocinka" juj aj to "ľubim mamku a ocinka" je krásne

dydynka
autor
10. nov 2009

nie ale idem kuk na tu stranku :D

janka1302
10. nov 2009

mám fotky 3, a keď ti nič nepovedal, tak by malo byť všetko v poriadku. Inak to je asi slabosť všetkých lekárov, že majú problém povedať "pacientovi" čo mu je.

pepppe
10. nov 2009

noo len ja som chela tiez fotku,ale on je asi iny ten doktor,nedava si nacas,o mesiac mu poviem,ze chcem vidiet foto,nech aj mne daaa🙂
)

irsina83
10. nov 2009

peppe jaj to preto ze si mladucka teda nyslim na dnesnu dobu 😉 ja mam 26, uz sa tu citim ako dochodkyna medzi vami 😀 ja studujem ale externe, som v poslednom rocniku na vs tak to uz nejako doklepem.
je mozne ze si mala posunutu ovu ked ti dr. hovori ze si 4-5 tt ja som ju mala posunutu cca 2-3 tyxdne... podla posledneho datumu ms by mi ukazovalo 11tt.

pepppe
10. nov 2009

cize irsina teraz plati to co povedal asi dr??ze ked on povedal,ze si asi v 4tyzdni.........ale tak hlavne,ze je vsetko ok,a ze mi to uz potvrdil.ale kdeze dochodkyna,,,,mlada mamina bude steba,to len my ponahlame:D

mojalili
10. nov 2009

Myslim, ze vacsinou kazda druha ma babo mensie, nez mi cakame, aj my sme o 10 dni vraj mensie, ale je to ok....proste ovulacia bola neskotr..

IRSINA - nerada ta sklamem, ale ja som tu asi najstarsia 😉 , uz mam cez tri kriziky🙂 😒
Prave som zisitla, ze som nic nejedla a zacina mi byt zle z toho....tak hor sa na jedenie. Kocky, ja by som stale jedla spagety s kecupom, ta ista diagnoza ako pri prvom babatku... 😀

mojalili
10. nov 2009

Janka, krasne vecicky, dakujem za inspiraciu, hned ma to motivovali a objednala som tam darceky pre 6 ludi, super. MAm rada taketo jednoduche darceky. 😀 Dakujem za radu, taketo nieco som chcela.
Objednala som pre manzela...najlepsi ocino na svete....pre krstnu mamu od LILI hrncek s jej fotkou, pre babky a dedkov fotoramcek..kde sa odfotime cela rodina. 😀 😀 😀

niga
10. nov 2009

Ahojte, pridavam sa do Vasej skupiny - moj termin je 28.6.2010. Na ultrazvuku som bola v 5.tyzdni, to bol este len zltkovy vacok, teraz v pondelok uz budem mudrejsia. A co sa tyka veku, myslim, ze vyhravam, mam cez tridsiatku a cakam prve dietatko, ale nevadi mi to, hlavne nech sme zdravi.

pepppe
10. nov 2009

ale noo vsak to nevadi,kto ma kolko rokov,ale kto ako velmi chce to babo🙂 ja mam 21 a chcem hp straaaaaaaaaasne moc 😀 noo pozerala som aj ja tu stranku,heh krasne vecicky,este je na take nieco cas aspon u mna,potom neskor aj ja objednam pre ocka,babku a dedka🙂)

kika99
10. nov 2009

pekne ste sa rozpisali 🙂 Ja mam 30 a citim sa fajn 😵

mojalili
10. nov 2009

Kika, to je zaklad sa citit dobre🙂 JA sa tiez citim fajn a forever youn, keby moje prve deti, co som ucila na ZS uz nechodili na VS🙂 a ked ta stretnu napr. vo vytahu v meste a zacnu spominat, ako oni za mladych cias...tak si potom pripadat ako 100 rocna ucitelka z filmov pre pamatnikov 😠 I ked ucim len 11 rokov 😖 Ale nevadiii...

pepppe
10. nov 2009

vsak mi sme vsetki este pekne mladeeeeeeeee🙂

irsina83
10. nov 2009

kocky vsetky sme na tom dobre 😉 len aby nase drobuliatka boli ok.

pepe vsak uvidis na buduce aky ti dr. povie termin porodu a pdla toho si zmenis tt. mne dr. povedal ze este sa to bude menit do 13tt s tym terminom porodu 😉

janka1302
10. nov 2009

som rada, že sa vám vecičky z tej stránky páčili 😀 😀 😀

pepppe
10. nov 2009

noo vsak jasne tak okolo 10decembra knemu pojdem a uvidim co mi povie🙂 nooo vsak hej a potom si to zmenim,zatial si to necham takto a co babenky ako sa citime? ja dobre,nejako extra zle mi mebyva...klop.klop,nesmiem to zakriknut 😀

ameanda
10. nov 2009

Ahojte,

pisala som tu pred par dnami. Dnes som bola u gyndosa a robil mi 3D ultrazvuk - to bola podivana!!, mam aj fotky, tak s nimi cakam a ukazem ich drahemu, ked dojde z prace 🙂 Co to bude este neviem - je mi to jedno, kedze ide o prve 🙂 a vidiet to dnes je este priskoro. Od poslednej kontroly male dost narastlo - dnes ma 29.6mm a som v 9tt 6.den.
Vitam medzi nami novu tehu Janku a "mojalili" - drzim silno palce a odvahu a ako mi vsetci lekari vravia, hlavne klidek a nestresovat! Snad aspon male povzbudenie.

angie267
10. nov 2009

Ahojte baby, ja sa tiez pridavam k vam tehulkam, som neskutocne stastna podarilo sa nam to po dvoch rokoch snazenia a mesiac pred planovanym umelym oplodnenim, vraj sme mali sancu 1:1000000 na prirodzene pocatie a sup prislo veeeeelke prekvapenie 🙂 🙂 🙂

ameanda
10. nov 2009

gratulujem angie, tomu sa vazne hovori stastie! 🙂
tesim sa s tebou 😵

simusska
10. nov 2009

jeej aj ja drzim palce a nech to vsetko dobre dopadne .....