Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

barbina182
26. dec 2009

post I,A+,P+, normohydramnion, PL ZSF, typ II, BPD:83 TG:33/0 FL: 60 TG:31/0 EFW:1750g DG hebd.33

co to znamena viete baby?

dydynka
autor
26. dec 2009

no to by som mala byt uz v nejakom 15tt...no a ja by som chcela dievca ale priatel chlapca,,,

pepppe
26. dec 2009

nooo vraj chlapca vidiet dost skoro,ale u dievcatka cakaju dlhsie kym to povedia🙂) my by sme chceli dievcatko,ale neviem mam taky pocit,.ze to bude mali alex 😉 uvidime ja idem na druhu poradnu 18januara

barbina182
26. dec 2009

dydynka ti si v 14tt a kolko si uz pribrala?

dydynka
autor
26. dec 2009

ja som nepribrala ale schudla..3 kila

pepppe
26. dec 2009

noo pekne ja ani neviem ci som bribrala,,a co brusko uz rastie?mne hej,male tricko mi je uz v robote,musimia mi dat vacsie

dydynka
autor
26. dec 2009

no hej to sa uz pomaly ukazuje,,,rano ani este tak moc ne ale vecer vyzeram ako v piatom mesiaci 😀 som strasne nafuknuta

pepppe
26. dec 2009

noo tak hned je to taky lepsi potom,ze?ja ked sa najem,tak mam take velke uz brusko,ranio je tiez take malicke

dydynka
autor
26. dec 2009

no hej az vecer si pripadam konecne ako tehotna 😀

pepppe
26. dec 2009

ale uz ti byva aj lepsie?

dydynka
autor
26. dec 2009

hej hej,,,mne nejak extremne moc zle nebyvalo,,ani som moc nevracala,,a teraz uz len minimum mi je zle,,

pepppe
26. dec 2009

noo to mas veruze dobre,mne vobec ako raz za cas mi nieco nesalo ,ale negrcala som tiez.takze chvalabohu 😉

dydynka
autor
26. dec 2009

no hej aj ja som tomu rada,,a teraz som skoro stale hladna 😀

pepppe
26. dec 2009

noo treba papat,asi tie schudnute kila pojdu rychlo napak 😀 ale to je len a len dobre,,jajha uz aby som sla na poradnu,som zvedava a pitom som tam bola len pred tyzdnom,ale konecne mam uz aj foto

dydynka
autor
26. dec 2009

he no ja idem na druhu poradnu tak som zvedava,,,a sa tesim ze zase uvidim babo,,

pepppe
26. dec 2009

noo hej,a aj foto dostanes??

dydynka
autor
26. dec 2009

no hej,,,ale sak tu si musim kupovat,,,za nejake 3 eura,,pokazde ked ju chcem,,

pepppe
26. dec 2009

noo tro neni vela mna stala menej mna stali dve fotky 1.70 ...a co priatel sa uz tesi?ze bude tato?

dydynka
autor
26. dec 2009

hej hej tesi sa,,aj ked si to asi este tak neuvedomuje ale tesi sa,,a velmi 😝

elko69
26. dec 2009

deniskateniska ty uz si citila pohyby??waw aj ja chcem ale zatial nic a asi si este pockame min 2 - 3 tyzdne mozno aj viac... 😒

aj ja som podostavala vela vela veciciek pre babo a skoro ziadne darceky pre mna..hehe ale na to si asi budem musiet uz zvyknut,ze?

pepppe
26. dec 2009

noo elko...hadam dostanes nieco aj ty...ja som napriklad pre babo nic nedostala 😒 hmm a ja som chcelaaaa,asi si budem musiet sama kupit

elko69
26. dec 2009

pepppe ale neboj este toho podostavas urcite dost... 🙂 ja som zatial zaplnila prvy suflik nasej novej komody pre babo ked to pojde ale takto dalej tak neviem ci nebudem musiet uvolnit svoju skrinu este aj :D

pepppe
26. dec 2009

juj uz mas aj komodu?? jejha aj ja chcem,,,boze ja sa uz tesim aspon na prve oblecenie pre babo 😉

elko69
26. dec 2009

no ja som prve dostala teraz na meniny a teraz dalsie na vianooce teda spolu aj s tehotenskymi vecami nejakymi...ty este nosis svoje,?

elko69
26. dec 2009

baby a kolko ste zatial pribrali??ja uz sa citim jak balon keby som nosila na sebe taky maly uz :D

jaruska8
26. dec 2009

Ahojte, ja som nedostala žiadne vecičky pre bábätko, ešte je aj tak príliš skoro si myslím. 🙂) A že čo to bude??? Baby ja netuším, niečo mi našepkáva, že dievčatko, ale neviem. 🙂) A inak, Vianoce v poho, ja som zatiaľ pribrala 1,5 kg a neviem, ale nejak mi nechutí jesť, sa normálne nútim. :((

pepppe
26. dec 2009

noo ani neviem,,hadam kilo,alebo dve,,,dufam ze vela ee,,ale tak este to nepocitujem inde ako na brusku,ze by som pribrala

lutsine
26. dec 2009

mne tiez sa vsetko uklada do bruska,takze aj nadalej mozem nosit bedrove rifle a nemusim kupovat nic nove.

pepppe
26. dec 2009

zatial ani ja uvidime ale casom,dlho nam to takto neostane 😉

simonka28
26. dec 2009

ahojte maminy 🙂 chcem sa vas spytat,no hlavne tych maminiek ktore su z okolia Ba ci poznaju obchod Bertoni a ake maju skusenosti.dakujem!pekny vecer 😉