Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lutsine
10. jan 2010

dakujem lulu za nazor, tak moj termin MS je stale okolo 20.teho,tak to si budeme davat pozor.

lulu4
10. jan 2010

lutsine: aj ja som na tom podobne tiez okolo 20teho mam termin MS, takze budeme na tom podobne 😀
ako inak zvladas tehu, mas aj nejake problemy, zapcha, nevolnost a podobne? ci vsetko v pohodicke?

elenka.k
10. jan 2010

Lulu 4 s tými dňami, máš pravdu - dobre to chápeš, oni dr. to berú presne tak, ak sa začne hoc 1 deň oného tt, tak si už v ďalšom. Ináč baby s tým sexom ja som tiež v prvom trimestri ho obmedzovala, hoc nepíšem, že sme ho vôbec nemali. Ja už som o pár tt pred vami, vlastne aj v ďalšom trimestri, takže takto!

lutsine
10. jan 2010

Moj hlavny problem je ,ze mi vadia vsetky vone a pachy.Vobec nechodim do chladnicky ani do spajze. ☹ Cize tym padom toho ani vela nezjem, varene jedlo mi nesmrdi nastastie. Inak ma iba obcas boli hlava.

lulu4
10. jan 2010

lutsine: som na to podobne, na ranajky napr. otvorim chladnicku a fuuuj nic nechcem, potom spajzu a fuuuj nic necchem ale do niecoho sa musim prinutit lebo potom mi je zle od hladu, lebo to male je velky hlados... takze musim jest pravidelne...

elko69
10. jan 2010

leanax no mne lekar potvrdil tak ako mam aj tu a tiez to je ratane od poslednej mrsky...

dydynka ked si 16+3 uz si v 17 tt...teda myslim ze to tak je..

lulu4 ano malo by to byt tak...

avila
10. jan 2010

Lutsine. s milovanim sme na tom dost biedne. Viac sa vsak boji muzik ako ja. No, dufam, ze 2. tri to bude o vyssej frekvencii 😉

adelaine
10. jan 2010

ahojte, u mna to bolo veelmi podobne 😒
vadili vone jedla, hlavne, ked sa varilo, byvalo mi zle cca od 6 tt az do 12 tt, ale nevracala som, bolo mi iba priserne zle, ale vecer, takze o rannych nevolnostiach sa hovorit neda...
teraz mavam stale hlad, mam hroznu plet aj dekolt, fajnovo som pribrala 😖

a neda mi nenapisat, ja mam taku skusenost s tym sexikovanim, ze mna akokeby presla chut,
voobec sa mi nechcelo, smet som smela, zakazany som ho od dr. nemala, ale nechutil mi,
teraz je to trosku lepsie, ale manzel by bol najradsej, keby sa to vratilo do starych kolaji 😀 😀

lutsine
11. jan 2010

V piatok bolo v Televiznych novinach, ze je povinne ockovanie proti prasacej chripke pre tehotne zeny. Davate sa ockovat? Ja nad tym neuvazujem, chvalabohu som tuto zimu este chora nebola,take bezne kychanie a soplenie,nato som si uz zvykla,to je len mojou alergiou.

tiriel
11. jan 2010

povinne asi nie,len sme uprednostnene . ale dakujem,neprosím 😠

lutsine
11. jan 2010

Dnes mi volali z centra prenatalnej diagnostiky z ke, objednali ma na 3D vysetrenie v 13 tt, budem platit 9 ,-EUR. Boli ste tam niektora?

tiriel
11. jan 2010

je,iba 9€ ? a to si sa tam nejak pýtala,či odkial na teba prišli?

jaruska8
11. jan 2010

Ahojte baby, ja idem dnes do poradne, bude mi robiť tripple testy, tak mi držte palce. Inak, všera som po piatich kľudných dňoch začala zase špiniť. ☹ ☹ Tak som si pozerala veci ohľadne nízko položenej placenty, nejak ma to nepotešilo. ☹ Ale tak, ja presne neviem, ako ju mám presne uloženú, ja viem,že nízko, ale či prekrýva celá krčok maternice, tak to neviem. 😒 😠 Tak mi držte place!!

lutsine
11. jan 2010

Ano pisala som im,ze by som sa rada objednala a dnes mi volali ,vraj vo stvrtok mam prist.

pepppe
11. jan 2010

ahoj ako sa mate?? ja mam poradnu az o tyzden,cize este si pockam🙂)

lutsine
11. jan 2010

ja sa mam o.k, len keby neboli tie pachy a vone,ale snad to coskoro pominie. Do poradne idem teraz v stredu, bude to moja premierova poradna,cize prva. A dostanem aj knizku. Super.

dydynka
autor
11. jan 2010

bre ranko tehulky,,,ako ste sa vyspali?ja celkom fajn,,,chcela som sa vas opytat ci mate doma niektora vnutri psa,,ja mam yorkshira a obcas mi skoci na brucho alebo mi nom lezi,,ze ci to neuskodi babu,,,

lulu4
11. jan 2010

ahojcek dydynka: havo ti neublizi este k tomu takyto malicky, ved nema 100 kg 😀 babenko je chranene plodovou vodou, jemu je tam dobre nebojkaj...
a ako bolo vcera na oslave?

dydynka
autor
11. jan 2010

no dlho sme sa tam ani nezdrzali,,,mojho draheho uz mrle zrali,,,tak sme tam boli asi dve hodinky,,,potom sme isly na kavu a potom domov,,,takze nic moc,,,

lulu4
11. jan 2010

ale tak ste aspon na chvilu vypadli z domu, sranda, ze draheho zrali mrle a nie teba tehulku 😀 😀
inak ty si tu raz spominala nejaky obchod s kocikmi u vas v Pezinku za dobre ceny, nevies ake znacky kocikov tam maju a ako sa asi cenovo pohybuju, vy budete odtial nejaky brat?

dydynka
autor
11. jan 2010

no daj si http://www.lacnejsie-nekupis.sk/ to je ich stranka,,,mozno odtial a mozno zo stranky www.e-kociky.sk este neviem presne,,,

dydynka
autor
11. jan 2010

na stranke ich vela nemaju ale v predajni ano,,,

lela1
11. jan 2010

Ahojte kočky,chcem sa opýtať či máte niekto problém s bolesťami hlavy,zle mi nebýva vôbec len tie bolesti hlavy,čo na to pomáha,ďakujem ?

lulu4
11. jan 2010

lela: takto v zaciatkoch nic, pytala som sa aj lekarky aj v lekarni... najlepsie je nedavat si v prvom trimestri ani len paralen, len vyvetrat miestnost, lahnut si a dat si studeny obklad na celo... ine nie je....

lela1
11. jan 2010

No,myslela som si,aj tak diky za radu,čno čo treba zaťať zuby a vydržať to.

dydynka
autor
11. jan 2010

no tak ja som porobila poriadok, vymenila som obliecky na posteli a som uplne ko,,,fucim jak stara lokomotiva,,, 😀 😀

stinka
11. jan 2010

ahojte ... som tu "nová" mylslím v tejto téme ...

lela1.. mne pomáha voda + vyžmýkať citrón ... a vypiť ale ak to vyzerá už na chorobu tak med+citrón vyžmýkať + teplá prevarená voda a vypiť je to zaručené a 100% aspoň u nás 😉

pepppe
11. jan 2010

noo lela aj mna bolieva hlava,to je asi teraz take normalne,...ale musim si zaklopkat uz druhy den nic,chvalabohu,,,,heh dydynka ja som dnes akurat umyla kupelnu a viac sa mi vobec nechce,a ked si spomeniem ze mam este varit,,,,waa to uz vonkoncom ee 🙂

dydynka
autor
11. jan 2010

tak vitaj v tejto teme stinka,,vidim ze nemame tak daleko od seba termin porodu 😝

pepe mi mame este navarene od vcera tak som sa tomu vyhla,,, 😀

pepppe
11. jan 2010

nooo to mas statsie,ja som bola v praci vcera cize nic neni,ale mne sa vooobec necche,,,ale polievku si pojdem urobit mam chut na daku ,,,mnam