Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

vierkaha
28. dec 2009

Ja by som chcela na 3D ísť kamoška mi poslala fotku baby a malá teraz vyzerá presne ako na tej fotke z ultrazvuku. A cena sa líši podľa lokality ja pôjdem do Hlohovca tam je to za cca 33€

tinka349
28. dec 2009

no ja neviem, uvidim, co na to povie drahyyy.....ked bol na uplne prvom ultrazvuku v 4.tyzdni co som bola, co tam bola len bodka, on tam zacal skakat ze to je jeho dieta 😀 ze to on urobil...a lekar ostal v soku a poslal ho za plachtu 😀 ale tak ja by som rada sla

mata299
28. dec 2009

kedy je vlastne možné robiť 3D ultrazvuk...

tinka349
28. dec 2009

okolo 20-25 tt asi

vierkaha
28. dec 2009

My sme boli aj manželom pre vianocami na oslave u kamaráta a tam si aj ďalším budúcim otcom garatulovali k titulu otcovia roka 😀 a zdatne tie svoje nenarodené deti aj zapíjali 🙄 tak sme sa aj s kamoškou smiali, koľko im to nadšenie vydrží

mirka285
28. dec 2009

ja idem buduci tyzden t.j. v 15.tyzdni na maly 3d a potom v 22.tyzdni na velky 🙂

tinka349
28. dec 2009

nooo...tak ten v 15.tt co ides, to ja mam zajtra asi, mna dali na 12 tt, a ze tam aj zistuju geneticke choroby, downov syndrom, rastepy atd atd...a potom sa mam objednat na 20 tt...platis za to? mne povedali ze okolo 7 eur

vierkaha
28. dec 2009

Baby ako ste na tom, s rastom bruška ja už nezapnem zopár nohavíc a to som schudla 2kilá sa mi zdá, že mi rastie nejako rýchlo 😅

tinka349
28. dec 2009

s tymi nohavicami sa to stalo aj mne 😝 aj s podprdami, ale to som nepribrala ani kilo....

mojalili
28. dec 2009

Tinka - dakujem za link....moj lekar ma tiez v ordinacii 3D, ale neviem, ci pojdem...nahrava mi sono babatka (3 videa) ked tam stale idem...tak neviem..
Tak kočky, konecne som dovarila a doprala, idem ja na kute, kym sa manzel vrati zo sauny (isli futbalisti spolu), aby ma neotravoval,tak sa pokusim tvrrrrrdo zaspat 😀 😀 😀 Dobru noc 🙂 😉

tinka349
28. dec 2009

mojalili - jaaaaj som sa nasmiala 😀 ja som tiez poprala, aj sa najedla, a manzel dojde okolo 11tej tak aj ja idem sup sup do postele a utiahnut snurky na pyzamku 😀 tak dobru noc, a sladke snicky drobcom

vierkaha
28. dec 2009

Aj ja už končím, mne sa ten môj akurát vrátil tak sa mu idem postarať o nejakú večeru 😀

lutsine
28. dec 2009

no mne tiez nejako brusko podrastlo a uz ma zacinaju tlacit rifle a som priserne nafuknuta, podprsenky klasicke uz nenosim, kupila som si tehotensku o cislo vacsiu.

mirka285
28. dec 2009

tinka to bude ten isty co idem ja,ten maly sa robi medzi 12 az 15 tyzdnom,a platim za neho cca 18 eur 😒

nanula1108
28. dec 2009

ahojte,tiez sa musim pridat, o sexe nechcem ani len pocut, a manzeliksa stazuje coraz intenzivnejsie 😉 , a brusko mam ako pri malej v piatom mesiaci, akoze ozaj nechapem, ale som nepribrala, skor mam svoju nizsiu vahu, ved ani nemam z coho,skoro nic mi nechuti, zo vsetkeho mi zostane zle, a ani s pitim to neni dobre, tiez mi skoro nic nepasuje ☹ , dufam ze to co najskor prejde....

tinka349
28. dec 2009

mirka285- no mne lekarka povedala, ze 7 eur, ale tak to idem do prenatalneho screening centra v ke, tak som zvedava kolko si vypytaju 😖 zajtra to tu napisem, ze ako to prebiehalo 🙂

a nanulka- nemusite sexovat, mojmu niekedy staci aj ine uspokojenie, hoc ja ani ine metody nemusim....najradsej ho poslem sameho do kupelni, ench si robi co chce 😀

nanula1108
28. dec 2009

ved hej,sposobov je vela 😎 , ale mna ani len alternativy nebavia 😀 , hadam to uz coskoro prejde

mirka285
28. dec 2009

ja platim tak vela lebo ja som sa objednala sama do sukromneho centra a u nas v Bratislave je vzdy vsetko drahe,tak co narobim ☹ a to sa mi dusovalui ze na ten velky dostanem zlavu,tak som zvedava..

elko69
28. dec 2009

no a sme pri celkom zaujimavej teme..ja tiez odkedy viem ze som tehu tak som akosik manzela od sexu odstavila,akosik ma to pobolieva aj pri vysetreni u gyndu tak mi povedal ze sex sice nezakazuje ale ked to boli neodporuca to a ked tak velmi pomaly a jemne a hned ked ucitim bolest alebo tlak tak skoncit,takue bude musiet manzelik este pockat chvilu,ja sa este bojim jednoducho...

jeiny
29. dec 2009

ahoj zienky,

dnes som bola na uzv, videla som drobca po dlhej dobe...mam take zmiesane pocity, moj doki toho vela nenahovori, este sa aj nejak divne tvaril...ale ked som sa spytala ze ci je setko ok, tak len povedal ze preco by nemalo by...

a drobec je stale o tyzden mensi...takze som 12 tt + 5

baby a aku ste mali hodnotu NT?

moni17
29. dec 2009

ahojte baby...tak ja som pred 2 dnami zistila ,že som tehotna zajtra idem k lekarke tak som zvedava co mi povie dufam že len a len dobre spravy a že to nie je skoro ist k nej kedže mi menzes meska 6den 😀 s mangelom sa moc tesime.... je to nase prve dietatko. 🙂

lulu4
29. dec 2009

moni tak super gratulujem, ja som chcela ist tiez ku gynekologicke ale ta moja neordinuje teraz az od pondelku... a to uz budu 2 tyzdne co mi bude mrcha meskat... najlepsie by bolo jej zavolat asi a objednat sa alebo opytat sa kedy mas prist? na druhej strane ti aspon zoberie krv .... ja tiez netusim co ma caka ked tam pojdem prvy krat ako tehulka

lea821
29. dec 2009

ahojte baby.. tak vidim ze niesom samma co sa tyka toho sexu 🙂 sme na tom rovnako.... ale viete co sa mi zda cudne? dnes som si robila test len tak pre istotu a tu ciarku kt. potvrdzuje tehotenstvo tak bola silnejsia ako ta co stale sa zafarbi... je to take cudne ale co uz.. ja som u lekara este nebola, som objednana na 18. januara a to uz budem v 10. tt .. normalne by som tu v GB to lekarnictvo rozkopala.... take nezodpovedne!! ale co narobim....

groka
29. dec 2009

lea to sa dalo cakat ze bola silnejsia 😀

lulu4
29. dec 2009

lea821: to nevadi ze bola ciarocka na testiku silnejsia, niekedy je slabsia niekedy silnejsia ako kontrolna, hlavne je ze tam je 🙂 tak gratulujem ale to ti poviem teda ze v tej GB to je teda dost zle so zdravotnictvom, niekde som citala ze oni beru tehotenstvo az od 12tt alebo tak nejak ved to je hrozne :( drzim palceky aby bolo vsetko ok...
a babulky vy nemate problem s castym mocenim v noci? ja chodim kazdu hodinu a to pred spanim skoro vobec nepijem radsej 🙂

mib
29. dec 2009

mojalili, ved nestras. vo vsetkych knizkach pisu, ze po 14tt pride neuveritelna chut na sex. draheho to drzi pri zivote a ja uz sa na nic ine ani nespolieham. 😀

lea, ja som mala tu istu skusenost. po 6tt uz bola testovacia ciarocka silnejsia ako kontrolna.

joooj babulky, viete poradit nejaky dobry obchod s tehotenskym obleckom v BA a okoli? pripadne mate nejake skusenosti s internetovymi obchodmi? ja sice rifle este zapnem, ale uz ma tlacia a ked sedim, tak jedine s rozopnutymi. 😖

lulu4
29. dec 2009

mib: tak aj uz teraz mam problem s riflami tak som sa za posledne dva tyzdne nafukla a to som sa vobec cez sviatky neprejedala, tiez by som si mala kupit nejake pohodlnejsie nohavice... tie svoje zapnem vsetky ale nie je prave najlepsie ked sedim a tlacia ma.... aj ja by som rada vedela o takomto nejakom obchode?

mib
29. dec 2009

este k 3D ultrazvuku ... videla som zaznam z Hlohovca. je to uzasne. my na to s drahym urcite pojdeme. 😉

mib
29. dec 2009

lulu, nasla som zaujimavy e-shop (maderna) ale chcela by som vediet, ci ma niekto skusenosti s nakupovanim veci cez internet. ja som mala problemy nakupovat cez katalog uz bez bruska.