Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

romini
8. mar 2010

Dobre ranko vsem. lutsine tusim sme tu len my dve ted rano co? si v praci tiez?

simonka28
8. mar 2010

ahojte kocky 🙂 ja sa k vam pripajam.rannu kavicku uz mame za sebou a premyslam co idem dnes robkat...

lutsine
8. mar 2010

Romini uz viete co cakate? ano uz pracujem od pol osmej do tretej....

kiwi82
8. mar 2010

ahojte, dobre ranko. ja som po ranajkach aj sladnkost som si dala. teraz mi zachutilo kinder bueno.
vcera som si poumyvala nejake pekne flasky a asi si na ne urobim servitkovu techniku, nejaky jarny motiv, nech si aspon takto pripomeniem jar, lebo ta zima je fakt na nevydrzanie.

dydynka
autor
8. mar 2010

ahojte babulky,,,tak ja som spala celkom fajn len to stavanie bolo hrozne 😀 ja ranajkujem ovocie z konzervi 😅

simonka28
8. mar 2010

inac mne sa tiez fajn spi,ani na wc neni treba az rano 😉 ja tradicne kazde rano jogurt s chlebikom 😝

jaruska8
8. mar 2010

Mne sa tiež dnes super spalo, tak vám prajem pekné ráno, kočky!! Dydy, ovocie z konzervy??? A aké??? 😉 Ja si idem asi dať Monte. 😝

zabkaevka
8. mar 2010

ahooojte kočky, fiiiha tak vy ste sa rozšupli cez víkend. Ja som ani nezapla PC 🙂
lulu: vidím, vlastne nevidím ani teba cez víkend písať. Len som chcela ti povedať že som volala ohľadom toho čo som sa piatok trochu desila, tých výsledkov na rubeolu, tak sestrička mi povedala, že tie výsledky ukázali, že buď som rubeolu prekonala, alebo mám protilátky, takže to je OK. Takže som spokojnejšia. Na ďalšej poradni sa iste detailne na to dokiho spýtam, a nebude mi stačiť, že všetko je OK, budem chcieť aj detailne vysvetlenia ku každému výsledku. Len to že tam idem až o 3 týždne, čo je straaaašne ďaleko ☹ No dovtedy pôjdem na 3D, a tam sa veeeľmi teším. Tak sa pírpadne tam tiež spýtať, čo to znamená ak mi vyšiel takýto výsledok.

Vidím kočky že vy tak zdravo raňajkujete, ja väčšinou to čo pripravím aj manželovi, niekedy chlebík so šunkou, so zeleninkou, niekedy nejakú nátierku, dnes sme mali bryndzovú, niekedy chlabík vo vajíčku. Ja som jogurty predtým veeeľmi ľúbila a teraz sa trochu do nich musím nútiť.
kiwi : Hmm u nás vykúka slniečko, takže jarná náladička u mňa funguje 🙂 ale aj ja mám chuť niečo také robiť, a rozhodla som sa vymeniť všetky kvetináče s izbovými kvetmi, mám také brrr hnedé klasické, tak pôjdem nakúpiť veselé farebné 🙂

dydynka
autor
8. mar 2010

jaruska dala som si marhulky a jahodky,,,tie mam najradsej 😀

jaruska8
8. mar 2010

Hm, ja som vždy milovala tiež jahody v konzerve a tiež mandarinky. 😉 😉

dydynka
autor
8. mar 2010

kupila som si aj take zmiesane ovocie ale nato som uz nemala chut,,,tak si to necham na inokedy 😀

jaruska8
8. mar 2010

Jasné, ja som zjedla to Monte, mne teraz strašne chutia mliečne výrobky všetkého druhu, ale naj obyčajné mlieko. 😉 😉 A má to aj výhody, zápcha nehrozí. 😀 😀 😀

dydynka
autor
8. mar 2010

he no ja mam tiez rada monte 😝

avila
8. mar 2010

Caute babulky,

ja uz myslim na obed 😀 Ale spapala som keksik, tak to bude asi neskorsi kus 🙂 Ja som sa rozhodla, ze na 3D nejdem, kupim si za to babysatku, vsak o 19 tyzdnov nase male uvidim nazivo 🙂 Sa neviem dockat.

simonka28
8. mar 2010

dydynka monte som jedla prve dva mesiace v kuse.teraz by som ho uz do ust nedala,no darmo prejedla som sa ho.cez vikend som zjedla asi kilo a pol jablk 😀

jaruska8
8. mar 2010

jablká sú super, tie mám tiež rada, ale kilo a pol som teda do seba nedala. 😀 😀

simonka28
8. mar 2010

ja som s ich zo zaciatku grcala tak teraz dohanam 😀

dydynka
autor
8. mar 2010

no ja teraz musim mat kazdy den nieco sladke,,bez sladkeho som strasne nervozna,,,ja sladke proste zboznujem

simonka28
8. mar 2010

aj ja ale nemozem ☹

jaruska8
8. mar 2010

Dydy, mne sladké zase vôbec nechýba, teda to Monte je sladké, ale že by som papkala čokolády a keksíky, tak to nie. 😉

dydynka
autor
8. mar 2010

preco simonka.?

simonka28
8. mar 2010

no lebo mam diabetes od 13rokov ☹

dydynka
autor
8. mar 2010

aha,,,,no ja len dufam ze mi nezistia tu tehotensku cukrovku,,,to by som neprezila 😝

simonka28
8. mar 2010

neboj sa!ja uz cem mat porodene az sa nestrachujem! 😖

zabkaevka
8. mar 2010

kočky a viete ktoré jabĺčka je lepšie jesť, zelené alebo červené. Vraj je to rozdiel, aj keĎ ja jem aj ja, aké práve kúpime. No dáávnejšie som od niekoho počula, že počas tehotenstva je treba viac jesť jedny z nich. Ale neviem ktoré

pepppe
8. mar 2010

zabkaevka,no to neivem ale ja si teraz kupovavam len tie zelene,tie mi teraz strrasne zacali chutit 😉 ja som strasne na gumenne cukriky,ale to bolo aj pred tehu,,,heh teraz pijem pomarancovy dzus,ktory som predtym nemusela

zabkaevka
8. mar 2010

jeeeej aj ja ľúbim gumené cukríky, až sa hambím, pretože som schopná ich zjesť celý sáčok sama ☹ a to asi nie je dobre. Ale tie mám len rada, čo sú také pocukrované, ........

vi3ka
8. mar 2010

och baby, viete ako vám závidím čo všetko jete?! 😒
mne teraz nič nechutí. tak by som jedla ovocie, ale z každého mi je zle (už som vyskúšala asi všetko dostupné), ľúbila som čokoládu, no teraz fuj. jogurty? tak tie teraz nemôžem ani cítiť. teraz jem skôr také "suché" nemáčané keksíky, bon pari a sem-tam nejaké normálne jedlo. ja viem, že by som mala jesť, ale čo z toho, že to dám do úst a ide to von. ale moje nevolnosti už ustupujú a tomu som veeeľmi rada. strašne veľa vody pijem. stále som smädná. ci pana, to sú stavy keď je žena tehotná čo?
krásny slnečný deň vám prajem. tu je tak krásne... 😎

lutsine
8. mar 2010

Ani mne velmi nechutia sladkosti a zakusky uz vobec, od nich ma pali zaha....ale manzelik to vsetko skonzumuje aj za mna...

zabkaevka
8. mar 2010

ja som si myslela že budem mať tiež nevoľnosti, ako zvracanie, ale nieeee, jeden deň som zvracala ale inak doteraz nič. Sem tam ma napne, ale nezvraciam. Sem tam poobede mi je v brušku ťahšie, ale nie z prejadenia, to beriem ako nevoľnosti, no potom večer po 8ej ma chytí hlad 🙂 Hmm je to supi, no teda som pribrala, ani nie veľmi váhovo, sa mi zdá, že len nejaké 1,5kg,ale skôr to vidím na tvári,brade a brušku. Bruško je v poho, to sa mi páči 🙂 a tak to aj má byť aby krásne rástlo 🙂