Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

romini
13. apr 2010

No caute babule, ja som bola vcera u dr. a mi povedala na 99% dievcatko...

romini
13. apr 2010

No caute babule, ja som bola vcera u dr. a mi povedala na 99% dievcatko...

lutsine
13. apr 2010

Blahozelam Romini.

lindus1
13. apr 2010

ahojte kocky,

lulu gratulujem, bola si krasna nevesta 🙂

romini super, tak si tu trosku vylepsila skore, po tolkych chlapcekoch 🙂

romini
13. apr 2010

Diky lindus1. Baby mna strasne zacal boliet brutalne chrbat aj krize nevydrzim ani sediet v stolicke

pepppe
13. apr 2010

dakujem vam tehulky🙂) lulu gratulujem aj ja,,,,heh uz sme pani🙂) noo ja som este nic nevybavovala,lebo fararto sam posle na matriku a sobasny bude az za tyzden...ty uz mas sobasny list?????vsak ja ani neviem co vsetko treba ist povybavovat len viem ze jetoho hodne ,hodne vela

dydynka
autor
13. apr 2010

romini to je super,,aspom takto sa tu vyrovna stav chlapci a dievcata 😉 chrbat a krize bolia aj mna hrozne...ja som sa prave vratila od diabetologicky a povedala mi ze to bude ok a ze si mysli ze cukrovku nemam,,,ale pre pokoj v dusi mojho dokiho ho ma objednala na tie testy 😒 takze si tam tak ci tak odsedim dve hodiny ☹

lutsine
13. apr 2010

Dydy mne tie testy na cukor robili priamo na diabetologii....

jaruska8
13. apr 2010

Dydy a koľko si mala výsledky???? Ja som mala tiež len hraničné, teda hranica je 7,8 a ja som mala 7,85 a musím tú diétu aj tak dodržiavať. Ja osobne si tiež myslím, že je to u mňa v poho, ale pre istotu to dodržiavam. Po výsledkoch toho prvého testu (krv zo žily) mi urobili ďalší, to som už dva dni total stresovala, čo je najhoršie a tak mi vyšli aj horšie výsledky (krv z prsta-oveľa menej presné, nemalo by sa to takto robiť, ale je to lacnejšie.). Takže vlastne neviem, na čom som. 😉
PS: Romini, gratulácia k dievčatku a Lulu, bola si krásna nevesta, všetko naj!!

zabkaevka
13. apr 2010

ahooojte kočky. Tak včera večer som tiež cítila to šteklenie okolo pupku, a vytešovala som sa z toho, že to mimi sa hýbe 🙂
Mangel sa smial 🙂
peppe, lulu : gratulujeeeeem k "titulu" pani a prajem veľa lásky a vzájomného porozumenia 🙂 Peppe pridaj aj ty foto. Ale iste si bola krásna ako lulu 🙂
Veľa svadieb bolo tento víkend, aj tu v KE som vedela o troch. Asi dobrý termín 🙂

lulu4
13. apr 2010

zabkaevka: dakujem velmi pekne, ved som si aj pripadala ako princezna a este ked sme sa fotili aj vo vnutri Bojnickeho zamku, no krasne to bolo... som maximalne spokojna... veruze by som to este zopakovala, uz verim vsetkym, ktori hovoria, ze to rychlo ubehne a este by si to zopakovali, keby sa tak dalo 😀
aj v Prievidzi kde som mala ja svadbu boli min. dve co sme si vsimli a dokonca v tom hoteli kde sme mali hostinu bola na druhom konci este jedna svadba aby sme sa nerusili navzajom 😵

lulu4
13. apr 2010

babulky viem ze trapna otazka netyka sa tehu ale este svadby, vy ste si na pamiatku dali vysusit svoju svadobnu kyticku? lebo ja by som ju chcela ale este ju mam stale vo vode a je ako tak k svetu ale co s nou? mam ju vybrat z vody a len tak polozit niekam a pekne sa vysusi? :o)

lulu4
13. apr 2010

Pepppe: si zlata, dakujem este raz, vam prajem to iste, aby ste boli stale taky stastny a mali sa radi ako vo svoj den D, vela podpory a vzajomneho porozumenia prajem mlada pani 😵 no veru si sa pytala na ten sobasny, tym ze sme boli sobaseny na mestskom urade tak tam hned po sobasi idu rodicia a zenich s nevestou vedla do takej miestnosti, hostia zatial chvilu cakaju, tam nam ho podali v obalke uz pripraveny a sme si s nimi pripili a bolo 😀

jaruska8
13. apr 2010

Lulu, treba ju zavesiť dole hlavou, ona pekne uschne, sú to ružičky tie vydržia večne. ja som tam mala aj frézie, tak mi to neuschlo, ale neva, pre mňa bude nezabudnuteľná. 😀

zabkaevka
13. apr 2010

lulu : ja som si vysušila kytičku. NO áno, tak max, dva tri dni som ju mala vo vode a potom som ju nechala už bez vody, to sa psotupne vysuší, a tak o tri dni treba aj nastriekať trochu laku na vlasy. Ružičky som mala červené, tie po čase samozrejme ztmavnú, ale aj tak to pekne vyzeralo také dva roky. No ale mám ju doteraz, po 6tich rokov však už nie je na vystavenie, ale je skrytá. Uvažujem či vyhodiť ju už, bojím sa, nech sa tam nenasťahujú nejaké chrobáčiky 🙂

avila
13. apr 2010

Romini, gratulujem k dievcatku 😀

Lulu, ja som mala kalie, takze susenie sa nekonalo. Ale aj ja som povedala hned po svadbe, ze skoda, ze to je len raz (s mojim muzickom samozrejme). A to ma strasili, ako si to neuzijem, ze to je zabava pre druhych nie pre mna a pod...

xpetka1x
13. apr 2010

Lindus diky bolo to ono🙂

dydynka
autor
13. apr 2010

jaruska s tej glukozy som mala vysledok 5,85 a dneska co mi brala s prsta som mala 4,6 takze vraj iba moj doktor stresuje 😝

lenkaaninka
13. apr 2010

ahojte dydynka ja som mala 6.5 a povedala internistka že je to ok

lutsine
13. apr 2010

Ja som mala rano 4,36 a po dvoch hodinach 5,18....a je to ok. 🙂 oGTT negat.

pepppe
13. apr 2010

lulu ja si hodlam tiez kyticu vysusit,ale este sa mi zda byt piekna,a je mi jej luto,strane je krasna.......som mala oranzove ruze,,,,,,,tak este den ,dva necham vo vode a potom sa pojde aj ona vysusit,,,len musim kupit lak na vlasy abo od niekoho poziciam,lebo dlhie to vydrzi 😉 takze my si musime na sobasnyeste pockam aaz potom horsa na vybavovacky atd

lutsine
13. apr 2010

Toto som nasla na nete:
Poslední dobou se nás často ptáte, zda jsou vaše hodnoty oGTT normální. Pro ty netrpělivé uvádíme tyto hodnoty již v počátku. Normální hodnoty 5,5 - 8,8 - 7,7 mmol/l, porucha glukózové tolerance do 6,6 - 9,9 - 8,8 mmol/l, těhotenská cukrovka nad 6,6 - 9,9 - 8,8 mmol/l.

lutsine
13. apr 2010

Fyziologické hodnoty:

* Nalačno (0. minúta): <5,6 mmol/l
* Po 1 hod.: <8,9 mmol/l
* Po 2 hod.: <6,7 mmol/l

dydynka
autor
13. apr 2010

lustine velmi ti to svedci 😉

lutsine
13. apr 2010

dakujeeeeeme 🙂

lutsine
13. apr 2010

Takze podla tej tabulky mas normalne hodnoty 🙂

jaruska8
13. apr 2010

Tak to teda nechápem, veď si mala úplne krásne hodnoty, čo ten doktor stresuje!!! A inak, tie hodnoty mi ani nespomínajte, všade sa píše inak, toto už neriešim, sú to normálne kraviny. 😠 😠 😠

tinkarisko
13. apr 2010

halloooooooooooooooooooooo co porabate v tomto hnusnom pocasi?

lutsine
13. apr 2010

u nas je este pekne,slnecno. 🙂

vi3ka
13. apr 2010

bože baby, mňa dnes tak bolia kríže! hrozné dačo. až mi dych vyráža. ☹ tak by som si ľahla na brucho 😉 dúfam, že keď príde manžel, tak ma trochu pomasíruje, lebo ma asi prelomí napoly.
inak sa máme fajn. malé pekne rastie a už tiež začínam cítiť také nesmelé pohyby. v pondelok idem na poradňu a dúfam, že doki bude robiť UTZ, aby som ho videla.
zatiaľ sa majte 😀

kiwi82
13. apr 2010

Ahojte dievcata, pekny vecer prajem, chcem vas poprosit o radu. Zaujima ma podla coho ste si vyberali kociar. Ktore parametre (okrem ceny 😅 ) si treba vsimat. napriklad kolesa, ci velke, ci male, ci nafukovacie, ci trojkolku, ci stvorkolku. dalej ci je dobre kupit hned trojkombinaciu, a hlavne, ma zaujima sirka vanicky. existuju aj sirsie aj uzsie? nase babatko by sa malo narodit zaciatkom augusta a ak by som chcela este v zime vyuzit vanicku, aka sirka je vhodna? Budem vam vdacna za kazdu infosku a skusenost. dakujeeeeeeeeeeeem