Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

pepppe
8. máj 2010

matula,makaga gratulujem obom,,,no my co sme tu uz troska vyssie,tak ideme od zaciatku stouto temou a nejako sa nam nechce ju opustit a preniest sa inde,,,vsak ako pisala lulu aspon mozeme poradit a tak,,keby nieco,,napriklad by som tiez vobec nezistila,ze som tehu,len keby mi nemeskala mrcha,mne ani skaredo nebyvalo,nic,no ale teraz mam vsetky tehu veci,ako opuchanie clenkov a tak,..noo baby uzite si to,lebo to neskutocne rychlo uteka,vsak ja som tiez len nedavno takto pisala,ze 7tt jajha a ze teraz uz 32,,,ujde to velmi rychlo,,, 😉 drzim vam palceky kocky 😉

elko69
8. máj 2010

ahojte nove tehulky tak vas tu vitam...aspon sa to tu trosku vynovi a obnovi kedze par z nas uz za chvilu odideme alebo teda budu z nas uz mamicky...

koriatko
8. máj 2010

Ahojte, aj ja som na začiatku 🙂 Čítala som si to tu od začiatku asi do polovice ;) je to zlaté, že ste tu celé svoje tehotenstvo a vymieňate si skúsenosti. Možno sa tu zozbierame nová "partia" a tiež nám to takto pôjde... Všetkým vám držím palce.

elko69
8. máj 2010

koriatko je to super ked si tu takto mozme klabosit a pomahat navzajom...

pepppe
8. máj 2010

presne tak tolko tehuliek co sa tu stretne na konikovi 😉 ja len zasnem,lebo ason vieme co a ako 😉

kiwi82
8. máj 2010

ahojte baby, tiez pozdravujem nove tehulky 😉 Dievcata, dnes som si kupila ten prasok lovela aj avivaz lovela. mozno blba otazka ale na kolko stupnov periete plienky? ja mam uz po synovcoch pouzite ale velmi zachovale. a kolko kusov latkovych mate? ja mam zatial 30 ks. tak neviem ci to bude dost.

makaga
8. máj 2010

no aj ja si myslim ze asi nejak rovnako....mne ties meskali ...a nejak my to nedalo a kupila som si testik a vyslo hned....no my sme sa s manzelom aj o tom rozpravali ze ked ze sa nebudeme tomu branit ked pride tak pride....no a vyslo sme stastny ze uz druhy krat a dcerka VIKINKA bude mat surodenca....

makaga
8. máj 2010

dakujem za privitanie ste zlatucke a drzim palce....

elko69
8. máj 2010

kiwi ja som to prala uplne na jemno myslim ze 30 a to som mala taky 15 min program ja osm mala vsetky plienky nove takze ja som to len potrebovala preprat v detskom prasku,nic viac..

simonka28
8. máj 2010

ahojte maminy.ja som prala v Persile sensitive a k tomu ten avivaz,fajnucko to vonia.zo zaciatku som to prala az na 90 ale teraz dopieram posledne veci a staci kludne 40.mna uz akosi divne picha v podbrusku,krize ma bolia,jooj ci za chvilu nepojdem...som sa fajnovo napapala a idem si lazkat,kaslem na upratovanie!

avila
8. máj 2010

Ahojte zenusky 🙂 Vitam nove tehulky, fakt ako vravi Pepppe, ide to strasne rychlo, tak si uzivajte kazducky den.

Lulu, si zlata, dakujem. Nechali si ma 4 dni, ale fajn baby boli na izbe, tak rychlo uslo. Aj robotu som si tam zobrala, co sa hanbim, ale nebolo co robit cely den. Ved uz vecicky vsetky mame, zase som malemu kupila par kuskov 😉 neodolala som. Vanicku este nemame a kozmetiku a zopar drobnosti.

Baby, okolo mojho tyzdna🙂 vy ste uz zbalene do nemocky? Ja som myslela, ze od takeho 35.t.t. Ci zo uz neskoro je? Plienky sa peru na 60tke, ni? Ja si idem kupit aj konopne do DM, teraz ich dostali. Viac nasaju🙂

irsina83
8. máj 2010

caute tehulky, ako sa mame, uz idete pomaly do finale ( peppe, dydynka, elko), porod nieje strasny, teda sekcia v mojom pripade 😉 da sa to rozchodit 😉

kiwi82
9. máj 2010

ahojte dievcata, dobre ranko.
irsina83, prave som dopozerala nove fotky malej Elinky, je velmi pekna a tie okale, uzasnte, drzim palce.
avila, ja este cakam ked mi dojdu nocne kosele co som si cez net objednala, tak poperiem a este dokupim nejake slapky do sprchy a uz tiez pobalim. asi je to este skoro ale aspon budem kludnejsia.
a kupili ste si odsavacku na mlieko? ak ano tak aku? s tou pumpickou?
no ja som prala vcera plienocky v tej lovele ale poviem vam, ze to nijako nevonia 😒 taka uplne neutralna vona. no ale aspon je to ciste.

pepppe
9. máj 2010

irsina,,,jajha ja by som radsej sekciu 😉 ale tak ako pride,tak pride,no nie??a co ako sa mamalinka??pozerala som si fotky,je nadherna,,,pekne vam pribera?este ste stale v nemocnici?

dydynka
autor
9. máj 2010

ahoj irsina no hej uz sa to blizi...aj ta nervozita stupa ...aspom v mojom pripade,,,,uz by som ju mala najradsej pri sebe ale ked moze nech este pobudne v brusku,,, 😉 dokedy budete s malou v nemocke?

avila
9. máj 2010

Kiwi, tak uz hadam aj ja zacnem chystat tasku. Ked este pracujem a na take sa mi mysli tazsie. Ale uz by som veru radsej doma bola, este mesiac vydrzat.

Ja som si kupila Aventku odsavacku, s pumpickou. A baby na tie hlieniky ste nakoniec aku kupili?

Dydy, aj ja by som uz maleho pri sebe najradsej mala. Ale este ma cas, nech sa neponahla 😉

kiwi82
9. máj 2010

avila ja som kupila na sopliky s pumpickou ale zevraj to nie je dobra ze je to slabe, lepsie je zevraj ta s tymi hadickami.

avila
9. máj 2010

Skusim v lekarni nieco. Alebo v zdravotn. potrebach. Hadam poradia.

pepppe
9. máj 2010

baby ja nemam vobec nic,ked citam co vsetko uz mate,,,no ze wau,,,ja ani pumpicku nemam na sopliky,,,ani som neni zbalena do nemocnice,lebo nemam nic nakupene,akurat prsne vlozky do podprdy,,,,ani len podprsenku nemam,,ziadnu som este nevidela,,co pozeram po obchodoch,nikde

avila
9. máj 2010

Pepppe, postupne nakupis, pomaly zacni a bude sa Ti zbierat. Ja som si kupila taku lacnu podprdu, nechcem do toho investovat. Zial, mali len 1 z mojho cisla 85D ☹ Take sa uz tusim nevyrabaju, len vynimocne 😉

Ja uz som chora z toho. Stale mam ten hnedasty vytok. Podla vysledkov vsak bolo vsetko v poriadku. Zajtra volam svojej sestricke, bo takto skoncim na psychiatrii.

pepppe
9. máj 2010

klud avila,ked je vsetko ok,tak sa nebojaj 🙂 zajtra zavolaj a uvidis,,,, 🙂 hlavne ziadne stresy...............noo ja nemam ziadnu,ani neviem aku velkost,lebo mam len jednu co nosim pomali od zaciatku tehu,,,,ale hadam az 90C alebo D.....

kiwi82
9. máj 2010

co sa tyka podprdy tak ja som si tu na kojenie kupila v lidli, mali tam akciu za 6 euri. sice nie je to az tak uplne moje cislo 80 C ja by som prijala aj D ale to je cista bavlna tak myslim, ze sa to este natiahne. som si dve kupila.
peppe ked nemas na nakupy, vela veci sa da objednat z netu aj ja niektore veci tak riesim. teraz cakam nocne kosele ze mi dojdu, lebo u mna by bol cas ale zasa ja som na pn a poslednu dobu ked chodim tak mi tvrdne brusko.

pepppe
9. máj 2010

noo kiwi aj ja som si uz vela veci objednala cez net,teraz si hodlam zavinovacku objednat......len teraz mam objednaneho toho vela,cize musim pockat kym mi vsetko pride a mozem dalsie,,o tej podprde som pocula v lidl,len som ju uz nestihla kupit,bo nebola

avila
9. máj 2010

Dakujem Pepppe, najhorsie, co moze clovek ribit, je sondovat odpovede na nete, neskusajte...

Kiwi a na ktorej stranke frcis? Bo nocne kosele mi veru chybaju. Mam len teple a v nich sa uvarim...

elko69
9. máj 2010

irsina no veru uz s apomaly pripravujeme na nase pokladiky,ja sa ani tak nebojim tej bolesti ale hlavne toho aby bol malinky v poriadku a aj ten porod prebehol bez komlikacii....

inak baby ake flase mate nakupene pre drobcov?ja mam tu mam zatial a segra teraz kupila od aventu taku co ma este nejaku jednu dierku naboku kadial uteka vzduch tym padom ked mala hlta pazravo to mliecko sa jej tam nedostava vzduch a tym padom ju netrapia tak tie prdky,ze taku jej davali aj v porodke tak este rozmyslam nad nou...

kiwi82
9. máj 2010

avila kosele som si objednala cez www.tehotka.sk, nieco aj z www.mimibazar.sk a nieco aj tu z konika.

elko69
9. máj 2010

ja vobec nespim v nocnych koseliach..v lete len v tricku a nohavickach a v zime v tricku a k tomu max 3/4 nohavice...nemam rada pyzama,neviem ako znesiem v porodke koselu...

dydynka
autor
9. máj 2010

ja som flase tiez kupovala od aventu,,vraj su najlepsie,,,tak ja som sa dneska zase bola kupat v aquatermali,,,bolo super,,,po minulom vikende som nemala problemy tak som sla aj tento vik,,,bola som si potom vybrat topanocky v blave bo zajtra mam narodky tak ako darcek od draheho,,,,,a dneska mam toho uz fakt dost 😒 tak teraz pozeram hokej,,,ten mozem 😀 😀

pepppe
9. máj 2010

dydynka,tak vsetko naj k zajtrajsim narodeninam 😉 my sme dnes boli u babky a potom troska po obchoodch behali,som si kupila tie jednorazove nohavicky do porodky,este jednorazove plienky,ale farebne,stakymi mackami,strasne chutne su 😀 a plienky,jedny do porodnice adruhe take od 5do 9kg,,ked boli v akcii,trebalo ich kupit

dydynka
autor
9. máj 2010

he no vidim ze doplnas veci co ti chybaju,,,,a dakujem peppe.. 😀