Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

simonka28
17. jan 2010

a silno ta to boli?ak ano tak si zajdi radsej na pohotovost-pre istotu.

janka0025
17. jan 2010

su to skor take navali...niekedy to ustupi,niekedy silnejsie, teraz je to celkom fajn...No ja nemam ešte ani tehotenskú knižku, som objednana az o dva tyzdne. a nechcem zbytocne plasit, ak sa to moze vyskytnut, tak v pohode, len som necedela, či môže nastať nejaké jemné krvácanie, vlastne skôr taký špinavší výtok....mohlo by tomať niečo spoločné s tým, že takýto deň som zvykla mať ovulku?

xpetka1x
17. jan 2010

no ja som tiez zacala spinit v 7tt a k doky som nesla a to bola xyba bo som sla az na druhy den rano a kym som dosla do nemocnice uz som krvacala viac dala mi inekciu proti krvacaniu ale bolo neskoro o babo som prisla...preto to radsej nepocenuj ja ta necem plasit to krvacanie je niekedy normalka ak mas mat prave vtedy menses alebo ked sa dieta uhniezdi ale clovek nevie co to sposobuje tak preto radsej nemocka..ja uz nebudem vahat ani xvilu ked zbadam co i len bodku tak utekam do nemocky na inekci po tych mojich skusenostiach

simonka28
17. jan 2010

no janka radsej zajdi aj ked to bude oki.mas si potom nieco vycitat!to nevadi ked nemas knizku sak povies,ze v ktorom tt si.

janka0025
17. jan 2010

čože???????
a ty si mala normalne krv na nohavič. prip. vložke? ja som si teraz dala a zatial nic, len ked som bola na wc, tak som videla na papiery take jemne ruzove

xpetka1x
17. jan 2010

aj ja ked som bola cikat som mala na pa take jemne ruzove a ked som prisla do nrmocky ma kukali zo spodu povedala mi aby som sa vycikala do skumavky no a tam uz bola aj krv..tak si pekne lazkaj a nestresuj.. nohy hore a uvidis co a ako... pripadne si vopchaj do susky vatovu tycku ci sa ti zafarby ak sa ti to zhorsi chod do nemocky...aby si si to nevicitala..budes mat klud a istotu takto budes nervozna az do najbl. navstevi dokiho ze co sa deje.. alebo xod zajtra k svojmu gynekologovi

mata1001
17. jan 2010

ahojte baby,aj ja som spinila ale nie krv ale len take hnede.a radsej som hned volala dr,a vysetril ma.a hned mi dal lieky.povedal ze to moze nastat vtedy ked som mala mat ms.vtie dni.
tak to radsej nepodcenujte a ihned chodte dr.ved on tam je nato aby vam pomohol.

ninkaa89
17. jan 2010

janka0025: nechcem ta strasit, ale ja ked som spinila do hneda, ci ruzova, tak som sla hned na pohotovost gynekologicku a dali mi tam liek proti krvacaniu a na udrzanie plodu, a vraveli ze to moze byt zacinajuci potrat... tak radsej chod na pohotovost, aby sa nic zle nestalo.. aj ked ti povedia, ze sa nic nedeje, ale aspon budes v klude, ze je vsetko ok..alebo si lahni a nohy hore, ako tu baby radili, ale ak by sa ti to zacalo zhorsovat tak isto utekaj za lekarom, lebo potom moze byt neskoro 😕 ja by som na tvojom mieste ale pre istotu isla hned..

dydynka
autor
17. jan 2010

ahojte baby,,potrebujem rychlo poradit,,mam v podbrusku take divne bolesti ktore ma bolia pri chodzy,,,a citim ako by som mala malu pokozku na podbrusku a ta sa mi natahovala,,a boli to,,,neviem co mam robit,,,poradite mi niektora?

dydynka
autor
17. jan 2010

a simonka mi nakoniec postielku asi dostaneme tak kupovat nebudeme,,no mozno sa to este zmeni,,nevieme

ninkaa89
17. jan 2010

a janka, ja som nemala tiez tehu knizku, a sla som normalne na pohotovost, to nevadi... drzim palce

janka0025
17. jan 2010

ahojte ....dakujem za rady....som v nemocnici, hned sima tu aj nechali...tiež začínajúci potrat.....uvidíme ako to dopadne, ale velmi pekne vam dakujem...ani neviete, ale mozno ste mi zachanili babo...vsetkym co ste na mna reagovali..

xpetka1x
17. jan 2010

jani no to je super ze si isla do nemocky a ze si dala na nase rady ved nato sme tu aby sme si poradili.. drzkam ti palceky.. ved oni tam uz vedia co robit.. magnesium niake inekcia do ritulky.. nebojkaj dobre bude,, a pozdrav male nech bojuje.. a ty hlavne klud a odpocivaj.. appaa

elenka.k
17. jan 2010

DYDYNKA aj ja sa tak niekedy cítim, to preto lebo sa Ti maternica naťahuje a rozťahuje, potom budeš aj cítiť orgány v bruchu ako sa hýbu, to preto, lebo sa budú dvíhať, nechávať priestor pre bábo. A vieš čo, mne sa to robí skôr, keď ležím, a keď chodím, tak väčšinou ma pichne pri vaječníku, ale počula som, že je to normálné, no pri prvom teh. som tie bolesti namala také silné, tiež mávam krčne, no väčšinou v noci, keď spím. Zajtra idem na poradňu tak sa popýtam.... Ty len oddýchuj, pokiaľ to ide a vylož si nohy ( napr. pri telke)

avila
17. jan 2010

Jani, normalne mam zimomriavky. Dufam, ze vsetko daju do poriadku. Drzkam vsetky palcoke.

Elko, gratulujem 😉 Ja sa uz neviem dockat mrvenia.

janka0025
17. jan 2010

ešte raz dík baby..

elenka.k
17. jan 2010

Ozaj ešte by som sa rada opýtala na názor PC na nohách blízko bruchu, myslíte, že to neškodí bábu? Notebuk mám stále na nohách, lepšie sa mi takto píše

elenka.k
17. jan 2010

Janka aj ja na Teba myslím, nech to dobre dopadne! Hlavne dávaj na seba pozor!!!!

ninkaa89
18. jan 2010

janka: tak drzim palceky, aby bolo uz vsetko v poriadku...aj mne sa presne toto iste stalo v 7tt a priatel nevahal a viezla ma dokonca zachranka, a teraz som stastna ze tak spravil, lebo ja som chcela ostat doma.. Tak ti daju lieky, mozno injekciu a uz sa nemas coho bat a aj sa prihovor malemu, zevraj to pomaha 😉

ninkaa89
18. jan 2010

petka ty ides dnes k dokymu, ze? Tak potom napis, ako si dopadla 😉 drzim palce..

xpetka1x
18. jan 2010

dobre ranko babule.. no co jani ako?? co noveho robili ti sono,dufam ze je vse ok..sono by ti mali robit na brusku nie vnutorne aby ti to zas netyrili...
Ninka no asi pojdem neviem ci mi bude daco vidiet podla mens. som 5tt 6 dni...ale drzkame si palceky..potom dam vedit to je jasne 😉

avila
18. jan 2010

Ahojky, no ten notebook na brusku riesim aj ja, casto pisem na posteli 😕 Ale co mam robit. Ono je dost dolezite, ze ako mas net tam zavedeny, ci cez kablik, ci cez signal... Ja cez signal, tak to je hadam horsie ☹ Chcela som si kupit ten drziak, aby aspon tak bol nejaky odstup... No neviem. Inak nasej papulke sa tiez uz snazim prihovarat, este je to take nesmele, ale rozbiehame sa 😉

Janka, som na Teba myslela cely cas, dufam, ze je vsicko v poradku. Pa

kiwi82
18. jan 2010

ahojte, dobre ranko,
chcem sa spytat, ci ste s tym niektora nemali skusenost. v noci som bola na wc, normalne som bola na malej a ked som sa utrela na papieri mi ostal taky husty hlien asi 0.5cm krat 0.5 cm, normalne ciri ako keby nejake zele ale asi dve ciarocky zilky v nom boli hnede. neviem, co to ma znamenat. ci som prechladla, ci je to nieco horsie. rano nic nebolo uz. prosim poradte. vdaka.

jaruska8
18. jan 2010

Ahojte baby, Janka, teraz som si to prečítala a tiež držím palce, ja ležím stále, veď s mojou diagnózou sa ani iné nedá robiť. 😉 Hlavne, nech je to OK. Inak, Dydy, mňa tiež pobolieva, najmä vajčník akoby a moja kamoška mi hovorila, že ju to pobolievalo celé tehotenstvo. 😉

avila
18. jan 2010

Kiwi, pre istotu brnkni svojmu dokymu alebo aspon sestre...

xpetka1x
18. jan 2010

kiwi vwru cinkni nech mas istotu mozno si ta objadna a kukne to alebo tam xod....aby si si nieco nevicitala

lutsine
18. jan 2010

pekne ranko🙂

elko69
18. jan 2010

simonka28 len tym ze ty uz jedno mas u teba boli pohyby predpokladane skor ako u mna,ale asi sa teda dostvili konecne 🙂

janka0025 to sa ti zvacsuje maternica a ten vytok moze byt pozostatok mrsky,mala som aj ja taky hnedasty jak krv uschnuta...

elko69
18. jan 2010

janka0025 teraz citam ze si v nemocnici tak to je dobre ze si isla,u kazdej z nas je to asi individualne...mne to doktor vysvetlil ako pozostatok mrsky,ale tak nekrvacala osmnejako iba slaby vytok...tak drzim palce nech je vsetko ok....

jajka28
18. jan 2010

ahoj kočky...

tak mám malého uspaného v rekordnom čase /mama ajik chcem, ked donesiem ajik mama meme chcem... 😉 no tešte sa hihii, ale hlavne ak vám možem do buducna poradit, nenechajte si miminko mrvit sa vo vlasoch, uf, ja neviem kedy to začalo a má 21 mesiacov a je to už neunostné ako ho to nemožem odnaučit, jeho to ukludnuje a ja som už skoro plešatá ☹ /

tak kuk sem...

no keby som včera kukla tak tiež by som Janke poradila, len rýchlo bež, tak dúfam a držím palce, že to podchytili dost skoro /aj ja som taký hypochonder, stále sa sledujem, a ten toal.pap. je fakt najlepší biela klasika, lebo na takom ružovom by asi ťažko bolo niečo vidieť... 😖 ... a tu ma štuchlo tam ma pichlo, ale niekedy je to fakt len to zvačšovanie maternice, ktore teraz tak nepocitujem ako pri prvom, ale to je jasné ked už je "vycvičená"/

kiwi82-ak je hlien čistý je to všetko ok aj ja posledné dni mám výtok, ono vraj sa to tam vo vnutri všeliak čistí...

ok budem vás jedným očkom sledovať pekný deň

😵