Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
7. jan 2010

aha,,,ja si ho dam spravit az ked bude babo vecsie

krish
7. jan 2010

ja chcem teraz a potom v nejakom 25tt je vraj najlepsie a najkrajsie. 🙂

lutsine
7. jan 2010

no mozno aj doki uvidi na 3D,ze co cakas,ci chlapceka alebo dievcatko.

krish
7. jan 2010

lutsine sranda je ze vsetci z mojho okolia chcu chlapca len ja tuzim po dievcatku, tak som zvedava. ale podla mna v 13+0 mi to este nezisti... ci?

lutsine
7. jan 2010

Ja by som tiez rada dievcatko,tak uvidime, manzel chce zase chlapceka,aj ostatní v rodine.

dydynka
autor
7. jan 2010

no asi vsetci muzi chcu chlapca,,,moj chce tiez chlapca a ja dievca,,,no ja som si myslela ze ked mi dneska urobi ultrazvuk tak uz bude videt pohlavie,,ale tak si musim este mesiac pockat,,,

lulu4
7. jan 2010

ahojte, dnes mi doktorka oficialne potvrdila tehu, dostala som aj tehu knizku aj prenatal box... tak sa tesime...
drahy by chcel tiez len a len chlapceka a ostatni v rodine dievca a mozno aj ja 😀 lebo v nasej rodine je malo zien, sami chalani sa rodili, ved uvidime... hlavne nech je vsetko ok a to prajem aj vam kocky

dydynka
autor
7. jan 2010

lulu tak ti gratulujem a dufam ze bude vsetko ok,,u kazdej z nas,,,

lulu4
7. jan 2010

dydynka: dakujem ti a presne tak, nech sme vsetky v poriadku aj s drobcami v brusku, to je to NAJ pre nas v novom roku, ktory bude pre nas vsetky zlomovy a jedinecny v tom ze budeme mat pri sebe male uzlicky stastia...

dydynka
autor
7. jan 2010

dneska sa ma doktor pytal ze v ktorej nemocnici budem rodit,,,ja som ani nevedela ze si mozem vybrat,,, 😅

lulu4
7. jan 2010

jasne dydy, mozes si vybrat ktoru len chces... ja uvazujem aj ked pre mna je to este daaaaleko nad Kramarmi pocula som na nu dobre referencie a co tam boli zname tiez sa nestazovali...

dydynka
autor
7. jan 2010

hej hej aj ja by som najradsej na kramaroch,,,,

lutsine
7. jan 2010

No ja si tiez myslim ,ze do dobrej nemocky sa oplati vycestovat, ako daleko mas na kramare? moja nemocka je odo mna 68 km, v lete by mali byt dobre cesty,takze v pohode.

dydynka
autor
7. jan 2010

no ja ju nemam tak daleko,,mna od nej delia dve mesta,,,takze to mam nejakych 20 km tusim,,,

krish
7. jan 2010

lulu tiez gratulujem 😉
ja som prenatal box nedostala iba kopec letakov mi dal do ruky hmmm 😠
a chcem rodit na Kramaroch urcite na 100%. pocula som iba same dobre. ale to sa ta pytal dako skoro, nie? co to bolo len tak pre info?

janulienka89
7. jan 2010

Ahojte, tak som sa konecne dovolala a objednana som na stredu tak sa tesim 😀 . Uz chcem mat po porode preco to ide tak pomaly? rozmyslate tu niekto nad epi? pri 1. som nemala ale rozmyslam teraz ze si ju dam pychnut ale neviem. ja som rodila na antolskej a na porodnej sale neboli moc mily ale na novorodeneckom boli uzastni 😀 a este neviem ci tam budem rodit aj teraz.

avila
7. jan 2010

Ahojky, ja som ziadny prenatal box nedostala ☹ Ale niekde som pocula, ze ho davaju az k tehu knizke. To je ten aj s dudlikom? Baby rastiem, nezapnem uz rifle 😅

krish
7. jan 2010

avila ja chodim s rozopnutym gombickom na nohaviciach a planujem cez vikend kupovat tehu gate 😀 ano prenatal box sa ma davat pri tehu knizke ale mne bolo blbe si ho pytat tak som sa na to vykaslala 😅 ved ked mi ho sestricka nedala automaticky...

elko69
7. jan 2010

ahojte citala som tu o tom cikani,no ja ani nespocitam kolko krat chodim na wc,manzel sa mi uz smeje :D ze zase ides?! no co uz 🙂 🙂

krish
7. jan 2010

baby a ja nechodim v noci vobec na WC, je to normalne? celkovo ma nenuti na cikanie, chodim iba par krat cez den 😅

elko69
7. jan 2010

neboj to pride este :D a potom budes nadavat aj :D

avila
7. jan 2010

Krish, kazda sme ina. Vsak ja som ani raz nevracala 😉 Ak pijes dostatocne vela tekutin, nestrachuj sa. Ved aj sa som si objednala tehu gate, cakam, hadam to tyudna pridu...

krish
7. jan 2010

avila zato ja som pregrckala 2,5 mesiaca dokonca som skoncila aj na infuzkach - som myslala ze umrem. ale uz to zacina odchadzat nastastie klop klop 🙂 schudla som 8 kg

pepppe
7. jan 2010

dydnka a ko meral doktor akciu srdiecka??

pepppe
7. jan 2010

krish ten kocar co mas vo fotoalbume,nevies ako sa vola??bo je strasne pekny

krish
7. jan 2010

peppe vola sa ze: Kombinovaný kočík BABY DESIGN-ESPIRO - GT aj mne sa velmi paci ale je to jeden z tych lacnejsich a chceme ho ist este obkuknut do obchodu ci naozaj stoji za to.

pepppe
7. jan 2010

jaj ja som si vybrala nieco podobne,je taky isty farebny,ale vola sa leviroo,,,stoji sice nico do 11000ale strasne je pekny,ak chces mozes kuknut

krish
7. jan 2010

ten je kraaaasny, no vecer ukazem MM co na neho povie. mne sa tiez paci a cenovo nie je az tak drahsi

pepppe
7. jan 2010

neni som si ho uz aj do albumu dala🙂si mi dala chrobaka do hlavy,bo ja som si myslela,ze uz ho mam vybraty a teraz neviem veruze 😉

krish
7. jan 2010

😀 ja to do kupovania kocika este 1000x zmenim. stahujeme sa a musime sa prisposobit velkosti-sirke vytahu takze uvidime. ale rozhodne chceme 3kombinaciu, nafukovacie kolieska a aby bol lahky a bezpecny.