Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

jjana17
25. jan 2010

ďakujem za vaše privítanie

pepppe
25. jan 2010

avila 16 eur to ma dokopy,,,neni to vela,uz sme obaja kludny,vsak na druhy krat hadam urobi 🙂

elko69
25. jan 2010

ahojte tehule,dnes som to tu zanedbala lebo som napriek dovolenke cely den lietala..ako sa mame??

dydynka
autor
25. jan 2010

ahoj elko,,,mam sa nanic,,,som zase chora 😒 hrozne ma boli hrdlo,,,a to mame ist zajtra do divadla s drahym,,

elko69
25. jan 2010

dydynka a aj si si nieco davala na hrdlo??skus skocit do lekarne a opytat sa ci mozes nejake cumlacie cukriky aspon...

elko69
25. jan 2010

neblbne vam konik??

toja
25. jan 2010

ahojte,mala ste niektora kratko po oplodneni take mierne pobolievanie vajecnika?

xxveronikaxx
25. jan 2010

Ahojte zaujíma ma váš názor ak muž používa kondom pri pohlavnom styku a dokončí to vonku je možné aby žena otehotnela

toja
25. jan 2010

xxveronika-nie,nie je to mozne🙂
viete mi prosim poradit,co som sa vyssie pytala?dakujem

xxveronikaxx
25. jan 2010

toja

Ahoj ja som až po dvoch mesiacoch pocítila že mi bolo zle,ale pobolievanie cítim len vtedy keď mám dostať menštruáciu.Ja som sa preto pýtala lebo manžel vždy kontroluje prezervatív a není roztrhnutý.

toja
25. jan 2010

xxveronika, pockaj, ty cakas dieta? s manzelom,ktory kontroluje prezervativ?🙂

xxveronikaxx
25. jan 2010

toja

Ale nie ja som sa len pýtala či je možne otehotnieť aj keď používame kondom a aj keď to nepojde domna.Ja mám doma malé dieťatko.ja som sa len pýtala chcela som vedieť

toja
25. jan 2010

xxveronikaxx, aha...tak ja myslm,ze sa skoro na 100 percent nemusis obavat

xpetka1x
26. jan 2010

veronika urdite nie))---

toja ja som to mala tiez bolest vajecnika po oplodneni doktor to pozeral na sone bo ma rurt bolele jedna strana no a mala som tam taku dierku vraj sa oplodnene vajcko oddelilo z laveho vajecnika a preto citim tu bolest bo sa stahuje vajecnik do svojho tvaru,,tak asi je to aj u teba tak,, 🙂

elko69
26. jan 2010

toja ja som mala normalne bolesti ako pri mrske keby som mala dostat ale to bolo tak v 4-5 tt asi...

dydynka
autor
26. jan 2010

ahojte baby,,,elko nie nebola som v lekarni,,,a v nasej lekarni su take ochotne tie co tam robia,,,minule som si tam nieco pytala a ani si neprecitala ci to mozem alebo ne len si typla,,,

avila
26. jan 2010

A tak pepppe, 16 Eur to nie je take zle. Som myslela, ze aj viac. Nie zeby sa nedali lepsie vyuzit 😉 . Drzim palce, aby to next time bolo uz tak, ako ma byt 🙂

Baby, vcera sme boli na Sherlockovi Holmesovi, oplati sa, fakt super.Ale na niektore brutalne sceny som sa odmietla pozerat, aby malinke nemalo vela adrenalinu 😉 . Baby, ked sa rozculite, alebo Vas rozculia polovicky, mate take bolesti v brusku, akoby tahanie? Malinkemu sa to nie velmi paci. Vsak ale da sa niekedy inak?

dydynka
autor
26. jan 2010

avila aj mi sme chcely ist nato s drahym ale si to potom rozmyslel,,,no neviem ja to nejak nesledujem ci ma taha v brusku,,ale mam taky pocit ze som dneska citila prvy krat pohyby,, 😉

kiwi82
26. jan 2010

dievcata, ja sa chcem spytat, ci mate take tlaky v podbrusku a aj na mocovy mechur. stale mam pocit ako keby som mala zapal moc.mechura ale moc u gyn. bol v poriadku. alebo je to tym tlakom maternice na mechur? dakujem

lejla.
26. jan 2010

Ahojte babeny ja som tu prvy krat a asi sem ani vobec nepatrim, teda este zatial 😉 Chcela som sa len opytat ake ste mali pocity predtym ako ste zistili ze ste tehotne 🙂 Mna uz skoro dva tyzdne strasne bolia prsia mam ich naliate a na spanie na bruchu mozem zabudnut. Stava sa mi to kazdy mesiac pred MS, ale teraz sa mi to zda viac intenzivnejsie. K tomu vsetkemu mam strasne nafuknuty spodok brucha. Pred tyzdnom a pol som mala trosku ruzovy vytok ale to len jeden den a rano 🙂 Cykly mavam nepravidelne takze ani poriadne neviem kedy to mam dostat a od kedy som vysadila HA tak sa mi to pohybuje medzi 30 do 40 dnami. Snazime sa o babatko uz 5 mesiacov ale zatial sa nam nedari ☹ A na kupovanie testov uz nemam nervy ☹

dydynka
autor
26. jan 2010

kiwi ja mam take tlaky ked lezim na chrbte,,hej je to tym ze to babo ti tlaci na mechur,,,

lejla nam sa to tiez podarilo az po 6 mesiacoch snazenia,,,a tiez ma nebavilo si robit testy,,,no potom ako mi meskala mrcha tak som si uz od zufalstva spravila a vysiel pozitivny,,,nesmies sa sledovat,,pockaj kym ti bude meskat

lenkaaninka
26. jan 2010

Baby chcem sa spytať že som zase chorá ale to je normál v tehu aj penicilín beriem len ked zakašlem zakaždým idem zomrieť aký krč chytám na lavom alebo pravom vaječníku mate to niektorá že ked si kýchnete alebo zakašlete? lebo sem tam sa dosť aj zlaknem lebo to dosť zabolí...díky

lejla.
26. jan 2010

Dakujem dydynka budem sa snazit...Mas pravdu radsej pockam ako zasa stat sklamana nad negativnym testom..... Tento tyzden sa stahujeme tak ma to dufam nejak do buduceho tyzdna zamestna 🙂

kiwi82
26. jan 2010

vlaste som sa este zaudla opytat, je normalne mat telesnu teplotu 37.00 -37,1? ja to mam tak od zaciatku tehu. meriam si to obycajnym deplomerom pod pazuchou. dakujem.

dydynka
autor
26. jan 2010

lenka to sa stava aj mne,,ja som tiez chora a teraz dost casto kaslem a ma stoho zaboli az cele brucho,,,

lejla nesmies nato tolko mysliet a nesmies byt v strese,,,

kiwi zvysena teplota by mala byt v tehu normalna tak nestresuj,, 😀

avila
26. jan 2010

jeeej Dydynka, blahozelam 😀 Von s tym, ake to je?

Inak zvysena telesna teplota v 1. tri je uplne prirodzena, ale urcite o tom povedz kiwi dokymu.

dydynka
autor
26. jan 2010

no je to take akoby sa ti nieco mrvilo v brusku,,je to pekne 😀 podobne akoby ti tam skvrkalo 😀

lutsine
26. jan 2010

no mne skvrka stale v noci, ale to pohyby este nebudu,lebo to by bolo prilis skoro......asi som len hladna. 🙂

elko69
26. jan 2010

dydynka a kedy si to citila?ked si lezala alebo sedela,chodila??ja to citim hlavne vecer ked lezim az take mrvotanie a sem tam ako keby mi velka bublina praskla v brusku..hihi

kiwi to som mala aj ja asi tak 2 tyzdne v kuse som mavala teplotu vzdy 37 az max 37,3....neviem ci je to bezne ale uz to nemalavam...

kukucka26
26. jan 2010

ja som v 14 TG druhe tehotenstvo a niekedy citim poriadny pohyb babätka inokedy akoby zblnkanie