Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

katja22
7. dec 2009

a či je normálne zvracanie aj počas dňa nie len ráno...

dydynka
autor
7. dec 2009

no davaju ju ked vidia srdiecko a su si isty ze bije

maminecka26
7. dec 2009

ahojte babenky....takze v piatok nam aj lekar potrvrdil oficialne uz tehotenstvo, uz bolo vidiet aj krpca a srdiecko....hoci by som mala byt v 7tt a par dni, na ultrazvuku bolo babo o tyzden mensie ale pohoda....lekar povedal....krpec mal 7mm... tak som stastna a co sa tyka toho bruska, to mi ani nehovorte....neviem z coho ale uz rastie....pri prvom som nemala v piatom mesiaci skoro take ako uz teraz....parada....

kajka26
7. dec 2009

ahojte babulienky chcela by som sa vas opytat lebo ma trosku strach.cakam prve babo a pohyby stale sledujem a niekedy sa mi zda ze menej kope ako inokedy je to normalne?niekedy len sa tlaci ako kope.dakujem

pepppe
7. dec 2009

katja to dava kazdy lekar inak,mne dal lekar ,ked som bola v 9tt,,,,cize ju mam len taku cerstvu,,,,a ja nemam ziadne foto maleho ☹ skoda,,noo nemam si co dat do albumu teda ,,,,heh a ja mam strasnu chut na klobasu..vcera v praci by som si ju tak dala,tak som ledva pockala do vecera,tam som sa spraskala,ze hruza,, 😀 😝

leanax
7. dec 2009

katja22 Mne bolo najprv zle len večer, teraz už aj ráno kým sa nenaraňajkujem ale aj počas celého dňa, len chodím a napína ma. Nejem veľa, lebo nemám chuť, ale keby som bola najedená tak by malo čo ísť von. Takže tie nevolnosti počas dňa sú normálne. ☹

katja22
7. dec 2009

pepppe... diky... takže teoreticky by moj krpcek mal mať už aj srdiečko, lebo keď rátam od poslednej menstr. tak zajtra končím 6 tt... takže som zvadavá na reakciu lekára...... teraz som došla z obedu... pozval ma manžel, ale už je to v hajzli.... 😝 a tak... 😅

katja22
7. dec 2009

leanax.... tak som nejako aj ja... uvidíme....

pepppe
7. dec 2009

heh 😉 a co zajtra ides k doktorovi,ci kedy? ja som tam bola v 4tt a potom az v 8tt tak mi kazal ale teraz uz budem chodit kazde 3ryzdne na poradne...mnam ale hlavne,ze si si to chvilku aspon vychutnala

katja22
7. dec 2009

🙂 no jo... pekne zajtra na osmu som objednaná k dokimu...
tak to hej... ale to neva....

pepppe
7. dec 2009

noo tak potom napis ako si dopadla,uz sa tesis,ze?? 🙂 no ja idem 22.12

leanax
7. dec 2009

Ja ak dobre počítam tak dnes začínam 4 týždeň. Bude už niečo vidieť na usg. ? Ja som objednaná na preventívnu prehliadku 😀 a stalo sa mi toto 🙂 . Chichi sranda, ale sa teším... 😅

katja22
7. dec 2009

no jo... však to je jasnééééééé, že napíšem.... no a to by si mala vidieť manžela.... ten je ako malé dieťatko.... ale už ani ja to nevydržím dlho tajiť... bo sme to ešte nepovedali ani rodine, že čo priniesol mikuláš... však zajtra sa to uvidí....

jaruska8
7. dec 2009

Ahojte baby, mne bolo včera prvýkrát zle, presnejšie ma poriadne naplo. 🙂 🙂 🙂 Už som myslela, že sa nedožijem. 😉 😉 Počujte, zmenili ste upratovacie prostriedky?? Napr. v kúpelni??? Manželík sa totiž bojí o bábo, že by mu mohli nejak uškodiť, ale ja som čítala, že to je hlúposť. Neviete??

pepppe
7. dec 2009

noo ja som to nevedela drzat v sebe ,musela som to rodine povedat ,aspon mamine a otcovi......no najprv to bolo take vseliake,ale teraz sa uz nehprazne tesia...no a prietaovi som to hned povedala,ked som si nasla dve ciarky 😉 zajtra drzkam palce,uz by malo byt vidiet aj srdiecko,aspon co viem tak od 6tt by malo byt

romini
7. dec 2009

Ahojte baby mozem sa k vam pridat? som v 10 tt.

katja22
7. dec 2009

ani ja to nechcem tajiť, ale chcem počkať na verdikt lekára.... a jéééééééé a je mi zas špatne... asi idem telefonovať do wc... 😀 ... diky... pomalinky budem končiť... odišiel mi šéf z roboty takže sa idem vystrieť na gaučík.... 😲 pravda až po telefonáte...

katja22
7. dec 2009

jaruska8 .... ked čakala sestra bábo ona nemenila... a je farmaceutka.... že to nie je potrebné... ale to ty musíš cítiť, bo zvyčajne nám je z tých pachov zle... ale vraj to je indivduálne

romini
7. dec 2009

katja22: ja som zvracala na zaciatku aj rano aj pocas dna. takze u kazdej to je individualne. držim palce aby to bolo babenko.

pepppe
7. dec 2009

rominy vitaj medzi nami.......si trosku popredu ako ja o 5dni 😉

romini
7. dec 2009

ahoj pepppe ale my mame termin 10.jula 2010. teraz v nedelu 13.12 budem koncit 11 tt.
koncne som nasla temu, v ktorej rodia baby v lete.
🙂

katja22
7. dec 2009

romini: podla testíku som v tom... a podla menstr. som na konci 6tt... ale zajtra sa to uvidí

romini
7. dec 2009

katja22: jasne ze si tehotna. ja som si robila v 5 tt test rovno 4 a vsetky boli rovnake. Uz mas ten hormon HCG
inak by ti to test ani neukazal. Takze som zvedava na zajtra. musis hned napisat. este ti je zle?
ja som aj fajcit prestala strasne mi to zacalo smrdiet. neviem ako som mohla aj fajcit.

pepppe
7. dec 2009

jaaaaaaj ja mam termin 9 jula,cize uvidime ako to vsetko dopadne,noo hej tu sme vsetky este tak na zaciatku tehu 🙂

romini
7. dec 2009

no sa tesim jak blcha furt si pozorujem brusko ze ci uz je vacsie a tak. si ho aj natieram uz lebo ma hrozne svrbi.
problem je ze ja uz ani rifle co som nosila v septembri nezapnem su mi male. moj snubenec ked sa narodil
mal 5 kg. takze mozeme cakat aj my takeho medvedika. ja uz som teraz pribrala 3 kg.

pepppe
7. dec 2009

ja sa radsej ani nevazim bo by ma asi porazilo🙂)aja este rifle zapnem,ale za chvilku ma budu tlacit na brusku a co brusko ti uz rastie???

romini
7. dec 2009

jasne rastie. dam si vecer foto sa odfotim. a tebe?

pepppe
7. dec 2009

jasne odfot,,vies co ja ani neviem,,ja tam stale tu svoju slaninku,ale si myslim,ze rastie,lebo ho mam vacsie,to brusko

katja22
7. dec 2009

baby však to je jasné že napíšem... a aj to je samozrejmé, že rastieme.... ináč prv čo som si všimla že sa nezmestím do riflí... ale manželovi sa aj tak páčim.... a to je hlavné.... a to najvtipnejšie je to že mama mi včera hovorila že mám chudnúť bo som pribrala... ale ja som držala jazik za zúbkami...
romini: to ja som prestala fajčiť, ked sme začali plánovať krpca... a toto na prvú šupu sa nám to podarilo....
berieš aj dajaké vitamíny??? ja hej... a to calibrum babyplan

romini
7. dec 2009

no vidis co tam po slaninke zachvilku ti ju babatkovske brusko skova.
idem uz domov tak vecer si odfotim a pridam. vecer mozme este popisat ked tu budes, ale mala by som aj upratovat mne sa nic nechce odkedy som tehu. len by som spala. uz si pripadam ako lemra leniva. tak zatim papa. 🙂