Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

monci78
27. jan 2010

Avila sme zo Štúrova. takže ešte horšie. Ale náš Aďo chodí do Levíc do špecialnej školy a je to super, najskôr sme to nechceli dovoliť lebo je to internátna ale potom nás presvedčili a urobili sme dobre naučili ho čítať, písať, počitať a všetko, je samostatný, ja by som vela vecí doma urobila za neho, ale teraz si robí všetko sám. Je to super a kôli tomu chodíme do Bystrice na genetické, lebo je to lepšie ako Nitra, tam aspon nehadzali vsetky deti do jedného vreca, ale ho aj vyšetrili a povedali, že bude šikovný.

elko69
27. jan 2010

dydynka je to teraz strasne s tymi liekmi,viem ze ani niektore bylinky sa nemozu pit pocas tehu....

tremonti blahozelam a vitaj medzi tehulkami...

xpetka1x
27. jan 2010

no a ani syry z crivka jaj a ja mam rada bambino a cerstvy rozok.. nechapem preco sa to nemoze a ani pastety ani parky ☹ vse co lubim

lenkaaninka
27. jan 2010

petka tak to som nevedela ako parky tak to hej ...ale pašteky a bambino konzumujem skoro každý den...nechápem prečo sa takéto veci nemôžu ...

ninkaa89
27. jan 2010

a ako to, ze sa to nemoze?? 😕 ja uz som porusila aj syrik, pastetu aj parky 😅 ale tak raz za tyzden to snad neskodi... Ja sa zase vyhybam coca cole a kave, lebo som citala, ze kofein moze zosilit tehotensku nevolnost a ma to aj nejake nepriaznive ucinky na plod, tak neviem...

elko69
27. jan 2010

ninka ja pijrem v pohode colu a aj kavu aj moja mamina jedla dokonca sos z kavy a kamaratkina mamina pila denne colu lebo n ato mala chut a nic sa nestalo a kamoske dala normalne colu proti nevolnostiam rannym a teda jej to aj zabralo,ja myslim ze by sa mohlo vsetko papat ale s mierov...ja tiez jedavam parky...

pepppe
27. jan 2010

baby aj ja jedavam parky,sice nie casto,ale uz som ich mala,,,,apasteky milujem,takze si myslim,ze sa nemame coho bat

elko69
27. jan 2010

peppe presne tak...myslite ze nase mamy sa tak obmedzovali???

pepppe
27. jan 2010

urcite nie,jedli co chceli,vsak vtedy ine ani nebolo,nemohli si nejako extra vyberat,,,,takze parky im uplne vyhovovali

elko69
27. jan 2010

vies ako v tehotenstve sa obmedzujeme,to sa nesmie a to sa nesmie a potom deti nemaju ziadnu imunitu...

pepppe
27. jan 2010

presne tak,ja si pekne doprajem co chcem 😉

lenkaaninka
27. jan 2010

elko dobrý postreh a čo imunitu a kolko alergíí

elko69
27. jan 2010

no ved to..ja papam vsetko teda okrem byliniek a take lebo moze byt ze to moze viac prekrvit niektore organy a vyvolat potrat ale pocula som ze lekar normalne jednej tehotnej dovolil denne 2 pohariky bieleho vina...

maculienka123
27. jan 2010

kocky,kamilkovy caj mozem?

elko69
27. jan 2010

maculienka skusim najst ten clanok kde to bolo o bylinkach...neviem ako je to s kamilkami,ale myslim ze by nemali skodit..

romini
27. jan 2010

baby presne jedzme to co nam chuti. ja tiez si doprajem aj parky, aj pasteku mnam hlavne bôcikovu...hehe 😀
cigarety su podla mna ovela skodlivejsie ako kava a cola. a bylinky si myslim ze by nam nemali skodit.

janinna11
27. jan 2010

Xpetka bola som u lekara 2x, raz normal, v 6tt, na potvrdenie tehu a minuly tyzden, lebo som mala podozrenie na prechladnutie a aj sa to potvrdilo, vcera som si bola po receptik a lieky a uz beriem.

elko69
27. jan 2010

romini 🙂 🙂 tiez si myslim ale s tymi bylinkami to neriskujem ked nemusim...

romini
27. jan 2010

baby kedy sa chodi na 3 D ultrazvuk?

romini
27. jan 2010

elko69 ty si sa vydavala uz tehu? lebo ja mam svadbu 20.3. a neviem ake saty si mam vybrat.

pepppe
27. jan 2010

tak kolo 20 az 25tt,,aspon co ja viem

romini
27. jan 2010

cau pepppe dlho som tu nebola bo som mala vela prace. takze to budeme nejaky 6 m. tehu.
bola si uz na poradni na ktorej bolo vidiet pohlavie? pred 2 tyzdnami som bola som v ruzinove a tam mi doki kontroloval babo z kazdej strany a priblizil si ho na ultr. a videl mu pipika medzi nozkami. tak uvidim co mi povie moja dr.

pepppe
27. jan 2010

ahojky,,,ja som bola len na poradni pred dvoma tyzdnami a to mi sono nerobili,na to idem az 18februara,takze hadam aj pohlavie zistime,,a to tamm vsetko kontrolovali?heh mozno aj spolu rodit budeme,skoro rovnaky termin mame, 😀

xpetka1x
27. jan 2010

no presne tak ved kazdy si da co mu xuti..to som citala tu na nete na koniku o yuch syroch a pastetach a parky ved tie som mala aj na veceru ked som lezala na rizikovom...pasteky sme nemali len maslo lekvar..tak neviem.. a pepsicolu pijem aj ja predtym som nepila ale teraz mi xuti a sa mi dobre grgne po nej 🙂 aj moja kamoska cele tehu pila len coca colu ine jej nechutilo..no a mojej mame to odporucali proti nevolnosti pit coca colu a presli jej..
takze ja si dam vsetko okrem cigariet a mastnych a vyprazanych jedal a ked uz mam chut na niaky xlebik vo vajcku tak si riadne vyutieram olej do servitky aby nebol taky mastny no ale sem tam nezaskodi zas nemozme tie deti rozmaznavat 🙂

xpetka1x
27. jan 2010

a neroby sa 3d skor?? okolo 15 16tt?? a 4d az po 20tt??

romini
27. jan 2010

no to bol nas znami tak mi nebolo dobre a moja dr. mala dovcu akurat tak manzelik buduci to vybavil u neho. a vsetko mi pozeral. aj nozku som videla aj prstiky akoby boli zabalene v takej blane. aj srdiecko som pocula. samozrejme ze som plakala od stastia...

xpetka1x to ti neviem povedat ale ja uz som 17tt a nic take mi este nerobili.

pepppe
27. jan 2010

ja si mylsim,ze az po 20tt,,,,noo krasa,uz aby som aj ja videla babo,a co aj svadbu chystate?my hej,mame ju 10aprila,sa nam to pomali blizi 😀

elko69
27. jan 2010

romini nie ja som sa vydavala uz pred 2,5 roka... 🙂 ale tak zalezi od postavy tvojej ci mas uz velke brusko alebo nie,ale videla som nevesticky v krasnych satoch aj s bruskami,take to bolo chutne,take male bruska ked tam vytrcali :D a na 3D??zevraj okolo 20 az 26 tt ale mna dali na 22. tt a to ma chcel dat az na 24.tt takze neviem...

xpetkax no robia sa dva zevraj 3D ultrazvuky..prvy medzi 13-16 tt ako ty vravis,ale niesom ista aten druhy az po 20 tt...ale jako na ten prvy malokto chodieva...

xpetka1x
27. jan 2010

to ti urobia az ked sa objednas stoji to okolo 50eu.. neni to povinne