Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lutsine
5. feb 2010

ahoj Lenkaaninka, pamatam si,ze ti si kupovala ten Intelligender na stanovenie pohlavia. Uz viete co cakate? uz to mate potvrdene od lekara?

dydynka
autor
5. feb 2010

ved dneska si idem konecne kupit tehu gate 😀

lenkaaninka
5. feb 2010

ahoj lutsine nie ešte nemáme v utorok idem na krv a poradnu ale neviem či mi bude robiť sono uvidím ešte nemám šajnu...ale bruško mám už dosť velké na to že som v 4 mesiaci ...

a ty už vieš ??

romini
5. feb 2010

Ahoj rosannar vitaj tu medzi nami 🙂
Dydynka a kam ides kupovat tie gate???? ja mam tehu gate od mesiaca lebo som svoje rifle ziadne nezapla uz pred dvoma mesiacmi. som bola chuda a mi vyskocilo brucho prve 2 mesiace. tak som musela kupovat tehu.
su pohodlne velmi. pak napis co si kupila ok?

jaruska8
5. feb 2010

Ahojte baby,
no, tak vekovo sme tu tak akurát, ja mám 26 a vydávala som sa 24 ročná. Tie pohyby, ja ich cítim aj keď si dám ruku na bruško, práveže , keď ho podladkám, tak vtedy kopká, ale ke´d si včera manžel dal tú svoju ročisko na brucho,, tak neviem, on tvrdil, že koplo, ale ja neviem... 😀 😀 😀 No, my kočík ešte kiupovať nebudeme, ešte nie som rozhodnutá, máme pár tipov, ale ešte sa uvidí. Ale ja si ho tiež potrebujem pozriež zblízka a chytiť. A vítam nové tehuľky. 😉

dydynka
autor
5. feb 2010

no idem do bratislavy,,,,v pk som nenasla,,,ídem az po obede ked sa drahy vrati z roboty,,,

kiwi82
5. feb 2010

ahojte, drakvak ja beriem fraxiparin, to je na riedenie krvi. myslim si ale ze hematologicka vie co robi a keby sa nesmel v tehu tak by ti ho hadam nepredpisala......
ja beriem od 5tt. najprv 3krat do tyzdna potom kazdy den.

lulu4
5. feb 2010

ahojte tehulky, som sa vratila z poradne, vsetko je ok, pekne rastieme sme sa s doktorkou zasmiali sa malinke pekne chytalo za hlavku 😀 tlak, moc, vsetko v pohode aj som pribrala trosicku, dobre sa mame, ze je vsetko ukazkove a na 11.2. ma objednali na prenatalnu diagnostiku v I.trimestri z krvi tak to budem trpnut nech je vsetko ok...

lulu4
5. feb 2010

dydynka: neviem ci si este prihlasena ale objavila som v BA obchod maju aj internetovu stranku ze www.bublinka.sk a sidlia v Raci tam je vsetko vysvetlene na tej stranke da sa tam ist aj osobne si vybrat a kupit, maju tam pekne rifle a uz od 23 Eur, velmi dobre ceny aj ja tam pojdem asi kuk... tak skus to

elko69
5. feb 2010

drakvak , rosannar vitajte!!!ale sa rozrastame... 😉

no dydy veru,mala by si nieco kupit... 🙂

dydynka
autor
5. feb 2010

lulu ved tam sa chystam,,ja som pozerala na tu stranku uz davno,,

lulu4
5. feb 2010

dydynka: tak mi potom aspon opises kde sa to nachadza lebo mi tu niekto pisal len v inej diskusii ze tam isli a nevedeli to najst tak nechapem ved na stranke to je celkom dobre vysvetlene... tak kup nejake pekne riflosky tehulkovske, ja uz tiez musim nejake kupit lebo mi brusinko uz dost vybehlo a nech mam pohodlie

dydynka
autor
5. feb 2010

no ja viem kde to je,,ale cestu autom zo senkvic 😀 to je o ulicu vyssie ako je ihrisko v raci,,,to ihrisko pri baronke

lulu4
5. feb 2010

dydy: no racu moc nepoznam to je pre mna najmenej znama cast bratislavy ale ved s drahym na aute by sme to nejak nasli a baronka viem kde je ved tam aj hody byvavaju racianske tak to by sme uz nejako nasli
a kedy sa tam chystas? daj vediet potom co si pekne si kupila?

dydynka
autor
5. feb 2010

no hej na tej ulici kde byvaju hody by to malo byt,,,dneska po obede,,neviem o kolkej presne,,,dam vedet,,

lucia.kl
5. feb 2010

v BA je obchod aj na Košickej, za dulkačom, vola sa pre deti a maju tam všetko, počnuc dudlom tehulkovskym oblečenim končiac, maju aj stranku www.predeti.sk

pepppe
5. feb 2010

lulu a ty budes mat kedy svadbu ja 10aprila 😀

pepppe
5. feb 2010

baby mna kope vacsinou vecer,,vzdy viem kde ma drahy pocuvat,na ktorej strane,bo si to uz ozaj silnejsie kopance ako boli zo zaciatkku

romini
5. feb 2010

baby to sa tu polka ideme vydavat???? ja mam 20.3. peppe aj ty??? no toto. saty uz riesis???

lulu4
5. feb 2010

pepppe: a ty si ju nemala mat skor ci to sa mi s niekym pletie? ja mam tiez 10. aprila 😀

iwanna
5. feb 2010

Dydynka, ked budes v Raci, je tam otvoreny aj novy obrovsky obchod pre deti, vola sa to Brandon a je to v takej tom novom akoby obchodnom centre... Ja som kupila tam tehu rifle 🙂

pepppe
5. feb 2010

romini ja mam o tyzden skor,tak isto ako lulu 😉 noo ja uz saty aj mam aj popolnocne,vsetko sa bude potom zvacsovat 😀 a dnes si bol drahy kupovat oblek,fesacik zneho bude,ale uz sa nam to krati,,,aj sa zacinam bat

lulu4
5. feb 2010

pepppe: ved romini bude mat skor ako my dve ci nie? ona bude mat svadbu v marci, my dve az v aprili 😀 ty si sikulka ked uz mas vsetko pozhanane, ja este saty absolutne ani popolnocne, ani drahy oblek a ani obrucky nemame... inak uz vela veci mame, ako obradnu siet, miesnost na hostinu, fotograf, kameraman, zakusky a torty objednane, kadernicka zajednana, svadobna kyticka, este oznamenia chcem dat spravit... kde si davala ty robit niekde u vas v NR alebo cez internet?

nemate babulky nejaky tip na internetovu stranku kde robia pekne svadobne oznamka za slusnu cenu?

pepppe
5. feb 2010

jaj ano,ja uz som poletena,ja ze ma 20aprila 😀 nooo my mame skoro vsetko,prstene tiez nemame este 😀 kameramana,nebudeme mat ujo bude ako kameraman ale fotografku mame aj DJ,a oznamenia sme si dali robit na internete,sme si nasli nieco a poslali nam to do tyzdna aj pierka sme takto objednavali,som spokojna oznamko je piekne

pepppe
5. feb 2010

lulu ja mam tieto a boli lacne,,ked chces pozri si http://www.psgrafika.sk/svadobne-oznamenie-sve1...

jaruska8
5. feb 2010

Jaj baby, ja mám ešte v živej pamäti tú našu svadbu, naozaj to bolo super, nenechajte si tento deň ničím pokaziť a držím vám plce, aby všetko vyšlo tak, ako má. 😉 😉 My sme to zvádli všetko celkom v pokoji, aj sme mali pekné počasie, aj navečer búrka, no všetko, aj sa nám torta začala rozpadávať, ale hlavne, že sa ľudia bavili, mňa boleli nohy ešte týždeň. 😀 😀

lulu4
5. feb 2010

jeej pepppe dakujem za tip fakt maju dobre ceny a pekny vyber, vy mate ktore ak smiem vediet?

andreaerdna
5. feb 2010

Ahojte, my sme mali tiež krásnu svadbu, všetko vyšlo. Ako vraví Jaruska, nenechajte si tento deň nikým a ničím pokaziť! A pár foto z našej... http://www.adatom.110mb.com/2009/svadobne.html

jaruska8
5. feb 2010

Andy veľmi pekné fotky naozaj, no a ty ako princezná. 😉 A manžel fešák. 🙂 Mojich zopár fotiek je tu: http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

andreaerdna
5. feb 2010

Jeeej, tiež pekné a nádherne vyzdobené stoly!